Спиране без съединител - може ли да се повреди двигателя?

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Спиране без съединител - може ли да се повреди двигателя

Мнение от steeN » 16 Апр 2013, 10:11

На всички БМВ-та са по-високо. Купи си правилната кола :) (за второто се шегувам, да не се засегнеш...).

Не спирачно усилие бе хора, просто като скочиш с двата крака, ще натиснеш съединителя първо и освобождаваш колата по инерция една идея преди да натиснеш спирачката.

п.с. пробвай да натиснеш съединител с десен крак да видиш колко е по-лек :mhihi: точно обратното, ама това няма отношение.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Спиране без съединител - може ли да се повреди двигателя

Мнение от Fear » 16 Апр 2013, 10:15

steeN написа:На всички БМВ-та са по-високо. Купи си правилната кола :) (за второто се шегувам, да не се засегнеш...).

Хъ, карал съм няколко бавареца, не е като да не съм, ама не съм забелязал такова нещо.
Освен да са били дефектни?! :mhihi:

И не се засягам. Щом съм в този форум, едва ли е случайно. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Спиране без съединител - може ли да се повреди двигателя

Мнение от steeN » 16 Апр 2013, 10:22

Не знам какво да ти кажа :) Гледай по-внимателно...
Сигурен съм, че след мен хората ще потвърдят.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Спиране без съединител - може ли да се повреди двигателя

Мнение от Fear » 16 Апр 2013, 10:42

Aми като пусна едно търсене в картинките на Google с BMW pedals всичките ми изглеждат равни, но може да е оптическа измама, знам ли... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Спиране без съединител - може ли да се повреди двигателя

Мнение от Gqbriel » 16 Апр 2013, 10:51

Fear написа:Aми като пусна едно търсене в картинките на Google с BMW pedals всичките ми изглеждат равни, но може да е оптическа измама, знам ли... :)

Така ще видиш ама друг път :mhihi: ..снимат се в профил ,така какво ще мериш разстоянието от педала до монитора ли :mhihi:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook