Как да избегнем катастрофите?

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Как да избегнем катастрофите?

Мнение от M3 E92 » 17 Юли 2012, 1:44

bmw325tds написа:
D.Stanev написа:...И... ако не дай боже изпаднем в такава ситуация...
Скачаш на спирачката и се връщаш в твоята лента. Да изпреварваш след кола, която ти отнема видимостта е все едно да изпреварваш в завой. Не може да изпреварваш колона!

Много ги мразя такива, които не си гледат огледата, като тръгват да изпреварват :censored: И все пак ги доизпреварвам, ако имам възможност, тъй като докато той е в лявата лента, аз минавам по средата зад двете коли, за да видя дали отсреща идва нещо :winky:
Лятото нарочно карам на халогени и къси, ама нъцки, пак не ме виждат, като застигам колона :roll:
А другото смотано е, че в колона всички коли се набиват броня в броня и ако тръгнеш да изпреварваш, няма къде да се прибереш :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Как да избегнем катастрофите?

Мнение от bmw325tds » 17 Юли 2012, 7:42

M3 E92 написа:
bmw325tds написа:...А другото смотано е, че в колона всички коли се набиват броня в броня и ако тръгнеш да изпреварваш, няма къде да се прибереш :confused:
Скачаш на спирачката и се връщаш в твоята лента. Връщаш се последен в колоната. Много вероятно е друг бързащ де ти е заел мястото и тогава трябва да се върнеш много назад.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Как да избегнем катастрофите?

Мнение от M3 E92 » 19 Юли 2012, 0:01

bmw325tds написа:
M3 E92 написа:
bmw325tds написа:...А другото смотано е, че в колона всички коли се набиват броня в броня и ако тръгнеш да изпреварваш, няма къде да се прибереш :confused:
Скачаш на спирачката и се връщаш в твоята лента. Връщаш се последен в колоната. Много вероятно е друг бързащ де ти е заел мястото и тогава трябва да се върнеш много назад.

Мен винаги като ме изпреварват и сме 3-4 коли една след друга, отпускам газта и правя място на изпреварващия да се прибере евентуално пред мен :roll:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.08.2012
Пол: Жена

Re: Как да избегнем катастрофите?

Мнение от simonaivanova » 16 Авг 2012, 14:42

Полезна тема. Надявам се че ще предотврати поне една катастрофа. За изпреварванията мога да добавя - добре е да сте ускорили макисимално още във вашата лента. Ако сте долепени до предната кола и започнете да ускорявате тепърва в насрещното платно е много по-рисковано.

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook