за и на безсмъртните...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Мнение от mitrax » 13 Авг 2009, 15:14

тоя се е чудил как да те свали :D
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 12.06.2009
Пол: Жена
Кара: На изпереня

Мнение от Anny_Drift » 15 Авг 2009, 12:04

mitrax написа:тоя се е чудил как да те свали :D


е не успя да ме свали оспя да ме накара никога повече да не се кача при него :D :D :D :D мисълата ми е не е важно колко ти е бърза колата а колко бързо можеш да отреагираш в даден момент за да запазиш както твоя така и живота на човека до теб заштото може и да не извадиш късмет ;)
Магията продължава само докато гори желанието!!!
БМВ не е нито най-бързата кола,нито най-луксозната,сигурно не е и най-красивата, Тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 29.02.2008

Мнение от Mr.E » 09 Сеп 2009, 18:07

Темата е супер и всички мнения са много смислени, но си мисля, че хората за които става дума, а именно недоказаните и безсмъртни шофьори няма да я прочетат докато не стане белята...
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 09 Сеп 2009, 18:39

Вярно е написаното в темата, лично на мен това ми влезе в главата по трудния начин преди около 6 години. Оттогава съм много кротък на пътя, почти не си позволявам волности. И между другото ако разпитате жените какво мислят за бързото каране ще останете изненадани ;) на мен доста пъти ми се е случвало да ми кажат, че съм първия човек, при който се возят спокойни и сигурни... те го оценяват подсъзнателно, макар и трудно да си го признават :D
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Мнение от KoolyO » 09 Сеп 2009, 22:50

Zagy написа:И между другото ако разпитате жените какво мислят за бързото каране ще останете изненадани ;)

Ето и нагледно ;)
http://www.youtube.com/watch?v=c2nvAFOk7x0
Това отива малко ОТ.
Иначе се надявам никой да не изпитва това, което alx е описал толкова силно, че се съмнявам някой да може по-добре. :yes:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 11.07.2005
Местоположение: Slivnica
Пол: Мъж
Кара: E39 520 97", E46 320d 05"
Мечтае да кара: ново БМВ
Детайли за колата: изтъркани задни гуми, тук-таме за изчукване и боя :D

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от e39 FEN » 24 Сеп 2009, 15:13

Темата е страхотна,моля се повече хора да осъзнаят написаното в нея и да си направят сметка като качат поредната мацка до тях или зад тях на мотора. Аз лично 2 пъти съм имал такива ситуации,първият път беше с мотора ми съответно приятелката ми зад мен когато се ударих странично в един форд,за щастие се разминахме само с драскотини и уплаха. Вторият път пак с приятелката ми преди 3-4 месеца с колата излетях от пътя,не беше заради келешлък а просто нямах друг избор освен да изляза от пътя или да се ударя челно в пързалящиат се срещу мен голф с рег. РК **** .. След тези 2 случая честно казано акъла не ми дойде,пак въртя гуми пак карам с 160 (с мотора) в града НО когато съм сам,просто разбрах какво е животът на други хора да е в твойте ръце и да зависи единствено и само от теб,не ми се мисли какво щеше да е ако се беше случило нещо на момичето до мен.За това хора осъзнайте го,разбирам че на всички ни се иска да се покажем малко или много какви сме дрифтъри и колко са ни бързи БМВ-тата обаче нека помислим и за риска който застрашава не само нас а и хората до нас което е още по лошо...
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от ///M_Martin » 26 Сеп 2009, 22:21

Интересно казано и наистина ни кара да се замислим-евала :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 431
Регистриран на: 11.11.2008
Кара: е36 320

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от kiro_320 » 30 Сеп 2009, 8:10

Въобще не ми допада бързото каране, предпочитам да се въртя в кръг(примерно), да въртя гуми и прочие... отколкото да пера с 150+. Само дето имам навика като съм ядосан да карам... колкото може :) Веднъж помня като бях ядосан, а мойта продължаваше да ми лае на главата, скочих на спирачките със 70-80 в града.. но за жалост, не можа да целуне прозореца. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 11.07.2005
Местоположение: Slivnica
Пол: Мъж
Кара: E39 520 97", E46 320d 05"
Мечтае да кара: ново БМВ
Детайли за колата: изтъркани задни гуми, тук-таме за изчукване и боя :D

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от e39 FEN » 02 Окт 2009, 12:40

хаха и на мен приятелката ми снощи за малко да целуне стъклото ама просто си правех опити да спирам с ляв крак :mhihi: после ми чете малко конско и така :ranting: :mrgreen:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от DanielzZz » 04 Окт 2009, 21:49

Темата въздейства,а alx със сигурност може да въздейства на хората в добра насока.;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от xdriver » 09 Окт 2009, 16:55

http://vbox7.com/play:266b4f6a
Колеги, тези селяци от клипчето така си вярват, че нищо хубаво не ги чака. Особено шофьорчето се мисли за безсмъртен, да не кажа бог. Т'ва е пълен смях. Смята, че е най-бързия на света, а не си дава сметка, че останалите участници в движението са просто малко по-разумни, а не страхливци :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от B.Tunchev » 09 Окт 2009, 18:16

Малеее, по-голфаджийско* нещо не бях гледал, честно! :shock: :shock: :shock:

*голфаджийско = синоним на "селяндурско", не човек който кара VW Golf

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от xdriver » 09 Окт 2009, 21:15

Gh0s7 написа:Малеее, по-голфаджийско* нещо не бях гледал, честно! :shock: :shock: :shock:

*голфаджийско = синоним на "селяндурско", не човек който кара VW Golf


Ужасно е, даже леко ме хваща срам като го гледам, а селяндурите /главните герои в клипа/ яко се кефят - щом са го публикували явно са много горди със себе си - по точно този състезател с купите, които е спечелил. Направо ми се гади от такива изцепки :(

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Сондьора » 14 Окт 2009, 18:15

Незнам да ли е за тук тва клипче, но кърти и двамата нямат колани....тия на състезание ли са /нямат каски което значи, че просто си практикуват, ама тоя рейс...../
http://www.youtube.com/watch?v=kVw0MUhZ ... re=related
Човек никога не знае от къде ше му дойде....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от xdriver » 15 Окт 2009, 8:27

Сондьора написа:Незнам да ли е за тук тва клипче, но кърти и двамата нямат колани....тия на състезание ли са /нямат каски което значи, че просто си практикуват, ама тоя рейс...../
http://www.youtube.com/watch?v=kVw0MUhZ ... re=related
Човек никога не знае от къде ше му дойде....

Колега, смятам, че е за тук, защото темата е за безсмъртните, а тези от клипа са точно такива - утрепки :kuku:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook