за и на безсмъртните...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 303
Регистриран на: 13.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: МБ W140 V8

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от sharksfin » 15 Окт 2009, 15:35

Респект към автора!!!
Акълът е нещо, което можеш да даваш, без да го имаш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от DanielzZz » 15 Окт 2009, 18:54

Gh0s7 написа:Малеее, по-голфаджийско* нещо не бях гледал, честно! :shock: :shock: :shock:

*голфаджийско = синоним на "селяндурско", не човек който кара VW Golf

Наистина :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 654
Регистриран на: 24.12.2007
Местоположение: Сливен,Гърция(Kos island)
Кара: 320Д(M47TUD20)

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Face » 16 Окт 2009, 23:21

И в този ред на мисли да добавя и аз моят апел за разумно шофиране!
Моите уважения също към автора на темата.



"Мамо, излязох с приятели. Отидох на един купон, и си спомних какво ми каза преди да изляза: "Недей да пиеш, ако ще караш." Затова, пих един спрайт. Почувствах се горда със себе си за това, че послушах съвета ти, и за разлика от много мои приятели бях трезвена!! Направих своя избор, и твоите думи бяха свещени за мен. Когато купона свърши, хората започнаха да се качват по колите си, пияни. Аз се качих в моята със сигурността че съм в състояние да карам. Тогава, Мамо, не можех дори да си представя какво ме очаква. Нещо неочаквано... Сега съм тук, просната на земята и чувам полицаите да говорят: "Момчето, което се блъсна в тази кола е пияно". Мамо, гласовете са толкова далечни..! Кръвта ми е навсякъде и се опитвам с всички сили да не заплача. Мога да чуя и докторите: "Момичето няма да издържи". Сигурна съм мамо, че момчето което ме блъсна, не е искало да ме рани. Но защо...?! Той е пил, а аз трябва да умра. Защо живота е толкова несправедлив, Мамо? Защо хората го правят, знаейки че могат да заличат толкова човешки животи..?! Болката ми в момента е огромна, все едно ме бодът с хиляди ножове. Мамо, кажи на сестричката ми да не се плаши, кажи на Татко да бъде силен.
И моля те, отиди при момчето, и му дай съвет, както даде на мен. Може би, ако неговите родители му бяха казали, сега щях да съм жива, мамо! Дъхът ми отслабва все повече и повече, и започвам да се страхувам наистина. Това са последните ми моменти и се чувствам толкова сама. Как исках да можеше да си до мен сега, мамо, докато съм тук на земята, умираща. Исках да ти кажа толкова неща, Обичам те мамо, Обичам те толкова много! Обещавам да те пазя, да бъда твоя ангел, и да те защитавам както направи ти. Сбогом мамо."

Тези думи са написани от журналистката, която е била на мястото на инцидента. Докато е умирало, момичето е шепнело тези думи.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 1.05.2009
Кара: е36 316i Compact
Мечтае да кара: BMW e30 M3

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от gdavidoff » 21 Окт 2009, 22:29

Face написа:И в този ред на мисли да добавя и аз моят апел за разумно шофиране!
Моите уважения също към автора на темата.



"Мамо, излязох с приятели. Отидох на един купон, и си спомних какво ми каза преди да изляза: "Недей да пиеш, ако ще караш." Затова, пих един спрайт. Почувствах се горда със себе си за това, че послушах съвета ти, и за разлика от много мои приятели бях трезвена!! Направих своя избор, и твоите думи бяха свещени за мен. Когато купона свърши, хората започнаха да се качват по колите си, пияни. Аз се качих в моята със сигурността че съм в състояние да карам. Тогава, Мамо, не можех дори да си представя какво ме очаква. Нещо неочаквано... Сега съм тук, просната на земята и чувам полицаите да говорят: "Момчето, което се блъсна в тази кола е пияно". Мамо, гласовете са толкова далечни..! Кръвта ми е навсякъде и се опитвам с всички сили да не заплача. Мога да чуя и докторите: "Момичето няма да издържи". Сигурна съм мамо, че момчето което ме блъсна, не е искало да ме рани. Но защо...?! Той е пил, а аз трябва да умра. Защо живота е толкова несправедлив, Мамо? Защо хората го правят, знаейки че могат да заличат толкова човешки животи..?! Болката ми в момента е огромна, все едно ме бодът с хиляди ножове. Мамо, кажи на сестричката ми да не се плаши, кажи на Татко да бъде силен.
И моля те, отиди при момчето, и му дай съвет, както даде на мен. Може би, ако неговите родители му бяха казали, сега щях да съм жива, мамо! Дъхът ми отслабва все повече и повече, и започвам да се страхувам наистина. Това са последните ми моменти и се чувствам толкова сама. Как исках да можеше да си до мен сега, мамо, докато съм тук на земята, умираща. Исках да ти кажа толкова неща, Обичам те мамо, Обичам те толкова много! Обещавам да те пазя, да бъда твоя ангел, и да те защитавам както направи ти. Сбогом мамо."

Тези думи са написани от журналистката, която е била на мястото на инцидента. Докато е умирало, момичето е шепнело тези думи.

:( :( Някои се мислят за нещо повече като карат пияни. Замислете се какво можете да причините :( :cry:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 828
Регистриран на: 27.07.2007
Местоположение: "ICO-BMW Performance Garage"
Пол: Мъж
Кара: E30 М62B44,Е30 M52B28 Drift Car

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от ico-bmw » 21 Окт 2009, 22:41

трябва да се мисли като се кара


п.п. Някой във форума беше писал:

КАТО НЕМОЖЕШ ДА КАРАШ НЕ СИ КУПУВАЙ КНИЖКА



А Е ПЪЛНО С ТАКИВА ,НАПРАВО МИ ИДЕ ДА :bang: :bang: :bang: :bang:
Drive Only Cool Cars - E30 Baby :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от ferdy » 31 Окт 2009, 1:10

xdriver написа:http://vbox7.com/play:266b4f6a
Колеги, тези селяци от клипчето така си вярват, че нищо хубаво не ги чака. Особено шофьорчето се мисли за безсмъртен, да не кажа бог. Т'ва е пълен смях. Смята, че е най-бързия на света, а не си дава сметка, че останалите участници в движението са просто малко по-разумни, а не страхливци :kuku:


Тия пишлемета ги знам, колата също. От 3 грама мозък общо, какво може да се очаква?


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Bogat-Beden » 31 Окт 2009, 16:03

ferdy написа:
xdriver написа:http://vbox7.com/play:266b4f6a
Колеги, тези селяци от клипчето така си вярват, че нищо хубаво не ги чака. Особено шофьорчето се мисли за безсмъртен, да не кажа бог. Т'ва е пълен смях. Смята, че е най-бързия на света, а не си дава сметка, че останалите участници в движението са просто малко по-разумни, а не страхливци :kuku:


Тия пишлемета ги знам, колата също. От 3 грама мозък общо, какво може да се очаква?
:shock: :shock: :shock: Ексклузивно тъпи парчета!!!!! :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от xdriver » 31 Окт 2009, 22:50

ferdy написа:
xdriver написа:http://vbox7.com/play:266b4f6a
Колеги, тези селяци от клипчето така си вярват, че нищо хубаво не ги чака. Особено шофьорчето се мисли за безсмъртен, да не кажа бог. Т'ва е пълен смях. Смята, че е най-бързия на света, а не си дава сметка, че останалите участници в движението са просто малко по-разумни, а не страхливци :kuku:


Тия пишлемета ги знам, колата също. От 3 грама мозък общо, какво може да се очаква?


абсолютно :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: 525i e34 '89
Мечтае да кара: Alpina b10 biturbo

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Taurus » 01 Ное 2009, 20:30

незнам... лошо ми става като гледам такива мозъци в действие..
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Е.Димитров » 02 Ное 2009, 11:56

те са тъпи тея от клипчето,ама по-ме е яд че в нашия форум има още по-тъпи с нек'ви IS ки,дето също се мислят за състезатели,това клипче щото е със хлопел и за тва така го солите,ако беше с IS щеше да е герой,като тея от важните теми,дето са гушнали босилека на некоя градска улица със 160...но са "герои"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: 525i e34 '89
Мечтае да кара: Alpina b10 biturbo

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Taurus » 02 Ное 2009, 13:51

Е.Димитров написа:те са тъпи тея от клипчето,ама по-ме е яд че в нашия форум има още по-тъпи с нек'ви IS ки,дето също се мислят за състезатели,това клипче щото е със хлопел и за тва така го солите,ако беше с IS щеше да е герой,като тея от важните теми,дето са гушнали босилека на некоя градска улица със 160...но са "герои"


Тъпотията човешка по пътищата, никога не е зависела от колата която кара тъпака :) не го казвам просто така, аз самият също изглупявам често и превишавам градските ограничения, разбира се огромната разлика идва оттам кой с каква цел го прави. Лично аз го правя само за да удуша за секунда онова малко демонче наречено адреналин, като търся естествено най-благоприятната ситуация (възможно най-малко хора наоколо), докато тези на клипа гледат да изпъкнат с това пред колкото се може повече хора (затова и возят в повечето случаи 'жертви'...) което ги прави опасни. Всеки има своя избор, ако иска да се трепе с 260 км/ч в бетонена стена - живота си е негов, стига да не мисли че всеки Corvette и всяко кръстовище са "точкаааа"..
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 3.11.2009
Пол: Мъж

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от !!ChavO!! » 03 Ное 2009, 18:26

Супер тема нямам какфо да добавя :bowdown: :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 6.03.2002
Местоположение: София
Кара: 406HDI

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от ivokaza » 18 Ное 2009, 19:53

онова с рейса е брутално :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от acho.rs » 02 Дек 2009, 20:54

Bogat-Beden написа:
ferdy написа:
xdriver написа:http://vbox7.com/play:266b4f6a
Колеги, тези селяци от клипчето така си вярват, че нищо хубаво не ги чака. Особено шофьорчето се мисли за безсмъртен, да не кажа бог. Т'ва е пълен смях. Смята, че е най-бързия на света, а не си дава сметка, че останалите участници в движението са просто малко по-разумни, а не страхливци :kuku:


Тия пишлемета ги знам, колата също. От 3 грама мозък общо, какво може да се очаква?
:shock: :shock: :shock: Ексклузивно тъпи парчета!!!!! :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

После защо някой свива с джипа в ляво . Ами честно казано , ако съм се изнервил тия ги блъскам с парахода и съм ги е*л в малоумниците . Чудя се как бой не са изяли още :ranting: Просто не са уцелили на някой с по-малко акъл , от тях да слезне да ги пребие , както се шмугат в трафика .
Жалко за колата - изглежда наистина бърза , язък че такива я срамят :censored:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от enigma » 03 Дек 2009, 22:44

ferdy написа:
xdriver написа:http://vbox7.com/play:266b4f6a
Колеги, тези селяци от клипчето така си вярват, че нищо хубаво не ги чака. Особено шофьорчето се мисли за безсмъртен, да не кажа бог. Т'ва е пълен смях. Смята, че е най-бързия на света, а не си дава сметка, че останалите участници в движението са просто малко по-разумни, а не страхливци :kuku:


Тия пишлемета ги знам, колата също. От 3 грама мозък общо, какво може да се очаква?


А като ги знаете защо не предприемете нещо срещу тях? Утре може във вас да се забият челно или да сгазят вашето дете...
enigma
ያለ እኩል

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook