Истинско изтръпване

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 410
Регистриран на: 24.10.2008
Пол: Мъж
Кара: Е34-столичанка в повече

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Манчев73 » 14 Мар 2012, 20:32

И аз, като Ронка чета темата.... и ме хваща страх....щото скоро ще съм чичка,а неам ни "глог",ни "трънка",а само с един гол бастун,ще трябва да си пазя кокалите и носа от безгрешни богове зад волана.
Всеки прави грешки,но ние чичата не можем да счупим 25 годишен дришльо от бой,освен ако не сме заедно с чичо Норис,чичо Слай и чичо Арни в колата.Даже и правилника за движение да се промени...чичетата да управляват само инвалидни колички,за да не пречат на младити джидаи.Некое деденце нема ли да ме подкрепи с история.....как вчерашен пикльо го е засекъл, баш кога е карал бабата до имърджънсито зарад аритмия...и от нерви със бастуна,чупи младата кратуна :help:
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Ronka » 15 Мар 2012, 12:01

Манчев73 написа:И аз, като Ронка чета темата.... и ме хваща страх....щото скоро ще съм чичка,а неам ни "глог",ни "трънка",а само с един гол бастун,ще трябва да си пазя кокалите и носа от безгрешни богове зад волана.
Всеки прави грешки,но ние чичата не можем да счупим 25 годишен дришльо от бой,освен ако не сме заедно с чичо Норис,чичо Слай и чичо Арни в колата.Даже и правилника за движение да се промени...чичетата да управляват само инвалидни колички,за да не пречат на младити джидаи.Некое деденце нема ли да ме подкрепи с история.....как вчерашен пикльо го е засекъл, баш кога е карал бабата до имърджънсито зарад аритмия...и от нерви със бастуна,чупи младата кратуна :help:


Не съм ти разказвала още как кара '25 годишен дришльо ' и за Джими :mhihi:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Kroki » 15 Мар 2012, 14:39

Ми аре де Рони.. кво чакаш ?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Ronka » 15 Мар 2012, 18:02

Kroki написа:Ми аре де Рони.. кво чакаш ?


Нее, каквото имах да кажа, го казах, историята беше бонус ... Просто коментарите дразнят, и това е във всяка 'страхотна история' ... живи и здрави да сме :winky:

Сори за :OT:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 5.09.2010
Местоположение: с. Обнова, обл. Плевен
Пол: Мъж
Кара: E90 316i М-Пакет; Golf 5 2.0 TDI

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Leudi » 16 Мар 2012, 0:50

Заради абсолютно същата случка в момента Голфа си чака перления лак от ГДР-то, защото цялата ми дясна страна е издрана.
Какво стана- миналия понеделник карам по пътя за Русе и там ако знаете има една доста дълга права, която завършва с над км изкачване с перфектна видимост. Още в началото на правата застигам един "дядо" на 54 с Клио, който караше със 100 и се кротнах зад него. На баира обаче Клиото окапа и дядото застана зад едно камионче с около 80. Като в случая карам поне 20 секунди зад него с тази скорост реших да го изпреваря, мигача и постепенно се изнасям и в момента, в който се изравних с предната му врата дядото рязко сви да изпреварва. Уж се дръпнах в ляво, но се ударихме, даже колегата в моята кола твърдеше, че ако съм бил натиснал спирачката съм можел да се прибера зад него, но шанс.
Но в случая след като с дядото спряхме въобще не съм тръгнал да го бия или дори да му се нервя. Всъщност даже не говорих с него, защото точно в тоя момент звънна моята и се отнесох по нея. И какво стана- бях доста по-брутално засечен от автора на историята и изобщо не налетях на човека. Даже и колегата, който е тренирал борба и родителите му не са случайни така да се каже, не му се изнерви, чак взе да ми се хили като ми видя колата.
И сега се чудя идиот ли съм, че не пребих дядото? При условие, че поне 5 секуди седях зад него с включения мигач. Поне да го бях напсувал.

П.П. Сериозно май имам психически проблем, защото през цялото време на катастрофата и след това бях напълно спокоен все едно си пия сутрешното кафе, даже докато чакахме полицията не можех да си спомня как точно е станала случката, а си мислех за странични неща.
Nope ... it's Chuck Testa !!!

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Истинско изтръпване

Мнение от vladye » 16 Мар 2012, 0:57

Ми не си нормален, бре, ти си може би някакъв темерут.
Требе да си агресивен, нахален, безскрупулен, надъхан, требе да си на смочувствие и да мачкаш наред...
Що не го смачкахте тоя дъртак от бой, да знае за другия път? Аман от безобразия на пътя, ебаси :bang:
virtue and tranquillity

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Истинско изтръпване

Мнение от b00st » 16 Мар 2012, 1:04

направо не е за вярване, ама явно си над тия неща

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Истинско изтръпване

Мнение от acho.rs » 16 Мар 2012, 1:23

Темата е на 1000 години , но все пак - абе хора вие нормални ли сте :kuku: :kuku: :kuku:
50% че си му бил в мъртва точка и 50% че не си е погледнал огледалото . За всяко засичане ли се праите на нинджи по пътищата ? Той ти е застрашил живота - вероятно несъзнателно . Ти колко живота застраши с тия малоумни изпълнения - с БМВ набиваш спирачки пред Голф 2 с барабани - тва кво е ?
И оня що ти е навивал крушки и що е бягал - ми щот се е оплашил стареца :idea:
Забелязъл съм че като засечем някой (съзнателно или не) - кво толкова .
Ам някой засече ли ни - ееееее ****** **** , щти *** майката , средни пръсти , клаксони :kuku:

Не съм нравоучител , нито пиша от позицията на мъдър стар шофьор - но щом това е пуснато като тема , държа и аз силно да се дистанцирам и да кажа че съм един от тези които НИКОГА не биха направили подобно нещо .

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Истинско изтръпване

Мнение от b00st » 16 Мар 2012, 1:35

бе кво им обесняваш те тука са от форумен герой-нагоре. аз съм на 23 и виждам перфектно спомням си преди 2 години как 1 пасат на цариградско щех да го пратя в мантинелите щото пича на свечеряване караше с мене точно в мъртвата зона на огледалото. и като тръгнах да сменям лентата от дясна в средна го виждам с периферното зрение в последния момент как се показва фара му и веднага върнах ама той вече си беше изкарал ангелите и отиде в крайна лява после пак в средната на зиг заг. яко ми стана срамно, нит можах да му се извиня нито нищо щот той си продължи напред (представи си), аз требваше да свия :no:
от тогава ми стана ясно как стават тия неща и даже се обръщам през страничното стъкло щото огледалата са ми л*йно както и на 90% от колите нямат мъртва зона.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 11.06.2011
Пол: Мъж
Кара: конджул...
Мечтае да кара: G-POWER M5 HURRICANE RR

Re: Истинско изтръпване

Мнение от LArgo50 » 16 Мар 2012, 7:56

Кво ми иронизирате....направо (поне) за шамар си е бил старчока, да му е обица на ухото, както се казва. Та да знае друг път да гледа и да има очи и на гърба. Най-малкото....и колегата каза по нагоре дълга права отсечка, ами ако идва някой с 140-150км/ч (да не казвам и по нагоре, че ше плюете) кво правим тогава и старци и марци, всичко пастет. Мъртвата точка била виновна... а гледай си ти в огледалото по-честичко па да видим дали ще ти е виновна мъртва точко. Човека е карал след него предостатъчно време, дъртия да го забележи..ама еле на.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 30.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 coupe

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Jorjinio » 25 Мар 2012, 17:11

:bowdown: наскоро ме засече 1 тип..бибнах свирнах пресветнах набих контрите,но пича сипродължи с маневрата и съответно леко чукнах бордюра докато спирах....засякох го после и аз него да му покажа че не е особенно приятно и тои спря от няма накаде и тъкмо свалях колана да слезна да му разбия муцуната(имах доста нервен ден) и се сетих за тая темичка и.. някак си нещо ме спря.. сетих се как 1 от колегите написа пример за баща му и ми стана съвестно..казах си аре бе тои сигурно е някъв дядо.. не си струва с нерви нищо не става.. та :bowdown: радвам се сега че има такава тема и някак си ми повлия.. до преди тва не се замислях къв е и за кво се бори..
;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 13.05.2004
Местоположение: София
Мечтае да кара: по нормални пътища, в нормална държава

Re: Истинско изтръпване

Мнение от Alien » 27 Мар 2012, 13:51

Добре, тук че е пълно с моралисти стана вече ясно.
Разбрахме, че това не е начина да се реагира в тази ситуация.

Но най-много от всичко мразя хора с начин на мислене: БЕ НЕ ЗНАМ КАК ТРЯБВА ДА СТАНЕ, НО НЕ Е ТАКА!
Не може само да плюете, предложете нещо градивно.

При мен се разигра вчера подобна случка.
60тина годишен очилат шофьор от градския транспорт реши да заобиколи автобуса спрял пред него за да спести 10сек и просто нави волана наляво и тръгна.
Мен ме изхвърли в насрещното (добре, че нямаше коли ), удари колата зад мен и най-нагло си продължи по пътя.
Откачих, настигнах го и го спрях. С възможно най-спокойния тон за момента, му обясних през прозореца (понеже не искаше да го отвори), какво се е случило и как трябва да изчакаме КАТ.

Дойдоха кат и контрол по транспорта.
Обясних, че съм очевидец, че и мен е щял да убие и само късмета ме е спасил. Исках да стана свидетел, как тоя педал не е пуснал мигач и не е погледнал грам.

Освен, че се скарах с шапкаря, който ми обясни как на спирките трябва да даваме път на автобусите и да ги пазим.
Писаха и акт за несъобразена скорост на водача на другия автомобил, който беше и блъснат.
Обясних им, че им пожелавам следващия път тоя кьорав чичка да удари техните деца или техните жени докато возят техните деца.

Заговорих се с момчетата от ЛевИнс, който дойдоха и те споделиха за тази практика на шапкарите да измъкват рейсаджийте.

По принцип съм спокоен човек, но не ми се случва за пръв път да ме засича автобус.
Реших, че сега правдата ще възтържествува, но греда.

Е честно ви казвам, следващия път случи ли ми се подобно нещо, ще си спра колата някъде между блоковете по маршрута на автобуса.
Ще се кача от първата врата на някоя спирка, ще му набия шамарите и ще си сляза. Понеже явно иначе не стават нещата.
Всички станаха тарикати в тая държава. Куцо, кьораво и сакато се движи по улиците.
Няма да коментирам, че тоя дъртак вози и 40-50човека отзад и можеше да не засече мен и другата кола, а някой камион и да стане грозно.

Давайте сега с предложенията и градивната критика!
"Шофирането е мисловен процес, който протича в мозъка.
Останалото е движение по инерция."
Кирил Керин


Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Истинско изтръпване

Мнение от b00st » 27 Мар 2012, 17:54

требва да се разграничават нещата. едно е да сбъркаш без да го искаш, друго е нарочно да засичаш за престрояване в града и да караш стил аз съм по-тежък - не ми дреме като рейсаджиите, или така наречения стил "time atack", практикуван от маршрутаджиите. такива и мене могат да ме вбесят и да слезна да се разправям щот знам че много добре знаят кво правят и пак ги боли фара :evil:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Истинско изтръпване

Мнение от saleen » 27 Мар 2012, 20:10

Напоследък и аз забелязвам и се набиват в очите доста възрастни шофьори, които не спазват правилата - не спират на пешеходни пътеки, не дават мигачи, дори не си карат и в лентата, някакви такива неебателни, няма да се огледа идва ли някой...вместо да дават пример на младите шофьори.
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Истинско изтръпване

Мнение от acho.rs » 28 Мар 2012, 21:42

Alien написа:Добре, тук че е пълно с моралисти стана вече ясно.
Разбрахме, че това не е начина да се реагира в тази ситуация.

Но най-много от всичко мразя хора с начин на мислене: БЕ НЕ ЗНАМ КАК ТРЯБВА ДА СТАНЕ, НО НЕ Е ТАКА!
Не може само да плюете, предложете нещо градивно.

При мен се разигра вчера подобна случка.
60тина годишен очилат шофьор от градския транспорт реши да заобиколи автобуса спрял пред него за да спести 10сек и просто нави волана наляво и тръгна.
Мен ме изхвърли в насрещното (добре, че нямаше коли ), удари колата зад мен и най-нагло си продължи по пътя.
Откачих, настигнах го и го спрях. С възможно най-спокойния тон за момента, му обясних през прозореца (понеже не искаше да го отвори), какво се е случило и как трябва да изчакаме КАТ.

Дойдоха кат и контрол по транспорта.
Обясних, че съм очевидец, че и мен е щял да убие и само късмета ме е спасил. Исках да стана свидетел, как тоя педал не е пуснал мигач и не е погледнал грам.

Освен, че се скарах с шапкаря, който ми обясни как на спирките трябва да даваме път на автобусите и да ги пазим.
Писаха и акт за несъобразена скорост на водача на другия автомобил, който беше и блъснат.
Обясних им, че им пожелавам следващия път тоя кьорав чичка да удари техните деца или техните жени докато возят техните деца.

Заговорих се с момчетата от ЛевИнс, който дойдоха и те споделиха за тази практика на шапкарите да измъкват рейсаджийте.

По принцип съм спокоен човек, но не ми се случва за пръв път да ме засича автобус.
Реших, че сега правдата ще възтържествува, но греда.

Е честно ви казвам, следващия път случи ли ми се подобно нещо, ще си спра колата някъде между блоковете по маршрута на автобуса.
Ще се кача от първата врата на някоя спирка, ще му набия шамарите и ще си сляза. Понеже явно иначе не стават нещата.
Всички станаха тарикати в тая държава. Куцо, кьораво и сакато се движи по улиците.
Няма да коментирам, че тоя дъртак вози и 40-50човека отзад и можеше да не засече мен и другата кола, а някой камион и да стане грозно.

Давайте сега с предложенията и градивната критика!

Случая ти е бил доста различен . Постъпил си правилно , шапкарите измъкват винаги пияни ватманки (няма да ви обяснявам на какъв цирк от тоя род присъствах) , малоумни чички и тн .
Ти какво очакваш от нас сега - предложения за отмъщение ?

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook