Истинско изтръпване

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Истинско изтръпване

Мнение от rado_rf » 07 Юли 2007, 17:58

Днес тръгвам за София на свиждане на мойта.
От няколко дена съм нервен. И ме е страх за нея. Преносва с четири дена и мене яко ме тресе нервата. Едва ли не си заповядвам да карам спокойно. Сменям диска на Дрийм Тиътър с друг - на Форинър. Не заради друго, а, защото жицата на Петручи ме кара да натискам малко повечко педала. Всичко е спокойно до момента в който стигам Долни Богров. Карам в лявата лента с около 100. Настигам един сив голф двойка, който се е залепил зад един ТИР с дървен материал. В момента когато предницата ми се изравнява със задната врата на голфа той изведнъж решава да изпревари ТИР-а. Направо ми налетя.
Спирачки!
Ляв волан почти до мантинелата.
Бърз поглед в огледалото. Зад мен е спокойно.
Изведнъж ми стана ясно как е станала катастрофата на Тракия.
Подивях. Изпаднах в някакво умопомрачение. Адреналина заблъска яко. Имах чувството, че сърцето ми ще изкочи през гръкляна, а вътрешните ми органи започнаха да си разменят местата. Устата ми пеняса.
Трета - до прекъсвач.
Четвърта - педала до долу. Започнах да настигам голфа. Надух клаксона, запалих дългите и се залепих за задника му. Поглеждам километража - 160. Излязохме на детелината. Там е широко и няма мърдане. Да, ама голфа продължава да набира. Набирам и аз. В следващите секунди вече бяхме врата до врата. Скоростта вече е 180. Зад волана гледам някакъв дядка с очила който ми върти ръка в смисъл "ти луд ли си бе". Няма смисъл да крещя. Прекарвам пръст по гърлото си. Натискам пак и се курдисвам пред него.
Спирачкииии. От 180 на 80. Поглеждам в огледалото и виждам голфа да танцува зад мен. Адреналина още по-силно заблъска. Минаваме караулката на Ботевградско културно. След нея давам път на дивия балканския субект с голфа да мине пред мен, а, аз плътно зад него. Трябва да знам накъде отива. Отминаваме отбивката за кв. Левски.
Вкарвам пак трета и го изпреварвам отдясно. Минавам пред него. За късмет от лявата ми страна има камион. Изравнявам скоростта с тази на камиона. Голфа е зад мен. Дебна маневрите му и го засичам при опит за изпреварване. Дебна и светофара. Свалям колана. Първия го минаваме, но втория ни хваща тъкмо навреме. Давам газ за да симулирам хващане на жълтия сигнал и на линията заковавам спирачки. Голфа спира плътно зад мене със скърцане на спирачки.
Изкачам от колата и спринтирам към голфа. Оня тръгва да излиза. Голяма грешка. С един ритник в гърдите го вкарвам обратно. Зпочвам да му крещя нещо от сорта " ...детето ми още не се е родило ти сирак ли искаш да го направиш..." Оня тръгва да се изправя.
Много хубав, премерен удар с отворена длан право в носа. Бликна кръв. Голфмена се хваща за носа и почва нещо да приказва в шепи. Хващам го за яката и го поглеждам в очите. Лъхва ме миризма на престояла мазнина примесена с кръв.
- Не те видях - едва долавям.
- Къде бе?
- Там...
Почва да ми се повдига от миризмата. Блъскам го обратно в колата. Запътвам се към БМВ-то. Останалите коли просто ни заобикалят.
- То на мутрите с БМВ-тата всичко им е позволено - дочувам женски глас. Обръщам се.
Близо до светофара има трамвайна спирка. Две девойки, ама едни такива засукани.
Усмихвам се мило и казвам:
- Затварай си устата че се размириса на ферментирала сперма.
Качвам се. Краката ми треперят. Оглеждам се за петна. Всичко е чисто. Зелено и потеглям. Спокойно.
Отивам да видя моята любима половинка в болницата.
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Opel Vectra-B; Audi A4 B5

Мнение от lyubo_di » 07 Юли 2007, 18:43

Дали той е "дивия балканския субект "? И замисли ли се, че след първия, или след втория удар по мазния чичко, ако се окаже някой пенсиониран старшинка, няма да изкара някой Макаров и ..... Тогава вече опита сам да си направиш нероденото дете сирак щеше да е успешен. Определено се нуждаеш от професионален :help:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 07 Юли 2007, 19:01

lyubo_di написа:Дали той е "дивия балканския субект "? И замисли ли се, че след първия, или след втория удар по мазния чичко, ако се окаже някой пенсиониран старшинка, няма да изкара някой Макаров и ..... Тогава вече опита сам да си направиш нероденото дете сирак щеше да е успешен. Определено се нуждаеш от професионален :help:



Ако той изкара макаров, аз ще изкарам глок. А, ти да познаваш някой който може да ми помогне професионално???
;) :winky:

А, ти не си изпадал може би в такива ситуации в които просто не можеш да мислиш. Може би защото ти е помогнато професионално???

Не съм агресивен тип, ако това визираш. Повечето които ме познават могат да го потвърдят. Отде да знам. Може пък и на тях да е помогнато.
Професионално!!! :roll:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 07 Юли 2007, 19:09

Поне на един идиот ще му държи влага случката и ще внимава как кара поне известно време. Може на някой да не му харесва, но определено има хора които периодично трябва да отнасят шамарите за да им се напомня как да се държат на пътя... То и ние не сме най-примерните шофьори, но поне знаем за какво са тея огледала на колата...
Изображение
Изображение

Палавника
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 8.07.2006
Местоположение: гр.Варна
Пол: Мъж
Кара: 320 D '03; Х5 Е70

Мнение от тони6600 » 07 Юли 2007, 19:36

Не е така както казвате,само не ми казвай,че не ти се е случвало и на теб някой да ти попадне в "мъртвата зона" на огледалото,а с тия изпълнения незнам дали дядката е застрашил живота ти с нещо или ти после си се поставил в още по-опасни ситуация,приемете го не всички имат климатици или климатроници в колите не всички искат нарочно да ни отнемат предимството на тези жеги какво очаквате,хубаво ли ми е на мен сега във Варна като се напълни с чужденци,онзи ден едно софийско БМВ за малко не ме отнесе щото реши да се прай на мъж и мина на червено ако не го бях видял щете да ме отнесе,ама на бих спирачките и се размина всичко и какво трябваше да го гоня ли,и за какво или дето вчера един не спря на стопа и се паркира в мен пак ли трябваше да го бия добре стреснал си се но имам усещането,че в момента само се надуваш как си обухал някакъв дядка,разбирам те напълно бил си афектиран но не мисля,че това е бил начина - но все пак това си е лично мое мнение,важното е,че всичко е минало без особени последствия.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 07 Юли 2007, 19:52

anton2106 написа:....


Тони прав си и разбира се едва ли боят е решението, но честно казано лошо няма периодично някой да го отнася за назидание на всички- лично мнение... Сега освен тоя дето е карал още доста хора ще си имат 2 наум как карат поне известно време. Хубавото, че като го питат защо е пребит отговора е: "Ами засякох един по невнимание и ония слезе и ме преби"... Не знам за вас, но аз вече си мисля, че за половината идиоти на пътя оправията е само бой, е***е и сръбска музика- музиката е по желание на биещият...
Изображение
Изображение

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 07 Юли 2007, 20:01

anton2106 написа:Не е така както казвате,само не ми казвай,че не ти се е случвало и на теб някой да ти попадне в "мъртвата зона" на огледалото,а с тия изпълнения незнам дали дядката е застрашил живота ти с нещо или ти после си се поставил в още по-опасни ситуация,приемете го не всички имат климатици или климатроници в колите не всички искат нарочно да ни отнемат предимството на тези жеги какво очаквате,хубаво ли ми е на мен сега във Варна като се напълни с чужденци,онзи ден едно софийско БМВ за малко не ме отнесе щото реши да се прай на мъж и мина на червено ако не го бях видял щете да ме отнесе,ама на бих спирачките и се размина всичко и какво трябваше да го гоня ли,и за какво или дето вчера един не спря на стопа и се паркира в мен пак ли трябваше да го бия добре стреснал си се но имам усещането,че в момента само се надуваш как си обухал някакъв дядка,разбирам те напълно бил си афектиран но не мисля,че това е бил начина - но все пак това си е лично мое мнение,важното е,че всичко е минало без особени последствия.


Ква мъртва зона кви пет лева :roll:
1. Муцуната на колата е до задната му врата.
2. Когато аз направя някаква грешка ВИНАГИ се извинявам. Как ли? Ми намирам начини. Старая се винаги да съм толерантен на пътя.
3. Оня за кво побягна като идиот а, не направи някакъв жест различен от "ти нормален ли си бе"
4. Не се "надувам" че съм опухал някакъв дядка. Бах таа дядка дето кара със 180.
5. Като е виновен за чий ми скача на бой?
6. Още ми треперат мартинките. Ма, това май означава че се надувам, а?
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Opel Vectra-B; Audi A4 B5

Мнение от lyubo_di » 07 Юли 2007, 20:24

НЕ те познавам и НЕ съм целял да те обидя, а да те накарам да си отчетеш грешката и да не я повтаряш. Нищо лично. Може да си агресивен, може и да не си. Аз няма как да знам това. Постъпката ти обаче не е правилна. Поне според мен. Или сега и мен ще нападнеш, че не одобрявам как си постъпил. Както каза колегата, ок, бил си афектиран, притеснен си за жената. Човешко е. За мен това не е оправдание обаче за рисковете, които си поел, и за действията ти като цяло. И в Европа, и в САЩ хоратя правят грешки и могат да се засекат. Имено това дали после следва побой или не ни разграничава от цивилизованите държави, ....

И аз съм засичал погрешка, и мене са ме засичали. Досега не съм бил никой, и никой не ме е бил.

П.С. Сам в първия пост си писал, че е дядка, т.е. е съвсем възможно да не те е видял.
А колкото до това, че е бягал. Като е видял БМВ-то дето го гони, присветва, свири, и тн., се е панирал, и е решил да бяга. Не е мъжка постапка, определено. Но предвид действията ти след това, явно е имал право да се плаши.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1067
Регистриран на: 8.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от denko » 07 Юли 2007, 20:29

И аз имах ситуация в която си видях живота на лента и повярвайте ми тоя дето беше виновен да се фурля в канавката заради него ако го бях настигнал нямаше да го бия
щях да го утрепа най хладнокръвно
испреварва рейс на път кадето трудно се разминават 2 коли
и на сичкото отгоре завой кадето нито той има видимост нито аз
такива хора са за трепане не бой трепане му е майката :evil:
"Класиката" за един е Скрап за Друг !!!
Изображение

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 07 Юли 2007, 21:01

според мен трябваше да спреш с действията си някъде след като си го изпреварил и набил спирачки пред него

просто е излишно за всеки малоумник да отделят толкова енергия
ти трябва да се побъркаш ако на всеки обръщаш толкова внимание, те са ежедневно и навсякъде :mhihi:
Ти сам няма да можеш да ги презвъзпиташ всичките

освен това така със сбиването малко или много отиваш в другата крайност, където преди малко е бил той
Последна промяна © на 07 Юли 2007, 21:11, променена общо 1 път

М3 Пристрастен
Аватар
Мнения: 1272
Регистриран на: 11.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E38 735i

Мнение от Веселин|Василев » 07 Юли 2007, 21:07

Чак кръв да му пускаш....... наби му 2 ритника 3 шамара и да се спасява и мисля че следващия път ще внимава как кара. Но да му разпилееш каратията несъм съгласен :mhihi:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 07 Юли 2007, 21:15

© написа:според мен трябваше да спреш с понататъшните действия някъде след като си го изпреварил и набил спирачки пред него

просто е излишно за всеки малоумник да отделят толкова енергия
ти трябва да се побъркаш ако на всеки обръщаш толкова внимание, те са ежедневно и навсякъде :mhihi:
Ти сам няма да можеш да ги презвъзпиташ всичките

освен това така със сбиването малко или много отиваш в другата крайност, където преди малко е бил той


Мммда, като се замисля сега май си прав. Ма, айде прочети малко по-внимателно поста ми. След малко ще ме накараш да пусна анкета "Падало ли ви е пердето и в такива случаи мислите ли за последствията". Кво ще кажеш за идеята.
Точно затова съм описал емоционалното си състояние.
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 07 Юли 2007, 21:21

разбирам те напълно
на всеки се е случвало да го изкарат извън равновесие, особено зад волана
"пича" :mhihi: с голфа можеше да вдигне ръка или да се извини по някъкъв начин, поне на мен това ми действа много успокояващо :D а той натиска до 180 и размахва ръце които явно дразнят още повече
аз и за това не те съдя, това беше като приятелски съвет

м/у другото на жена ми също малко и остава, така че ако погледна само от тази гледна точка, то тогава си напълно оправдан :uups: :uups:
Последна промяна © на 07 Юли 2007, 21:35, променена общо 1 път

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 07 Юли 2007, 21:31

Kendjiro написа:Чак кръв да му пускаш....... наби му 2 ритника 3 шамара и да се спасява и мисля че следващия път ще внимава как кара. Но да му разпилееш каратията несъм съгласен :mhihi:


Е, ти утрепа коча с коприва :mhihi: Не съм го ритал два пъти нито съм го шамаросвал три пъти. Само по веднъж. От кога един разбит нос е равен на разпиляна карантия :mhihi: И аз съм против разпиляването на карантия. В бедна страна живеем. Разхищението си е направо престъпление :mhihi: :mhihi:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Истинско изтръпване

Мнение от bum_bum » 07 Юли 2007, 22:03

rado_rf написа:...


Чета и не вярвам на ушите си.. :shock: Може човека да е бил виновен, може всичко да е станало ама да го биеш ей така на улицата .. :roll: Пък и тва, дето си казал на момичетата.. :help:
Кажи дали имаш лепенка на форума на колата, ако да аз мисля да отлепя мойта, щото с такива прояви не искам да съм солидарен.
Изображение

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook