.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Внимавай какво си пожелаваш, че току виж може и да се сб

Мнение от kikko » 13 Дек 2017, 10:59

Lenco написа:
Vra4anin написа:......

За младежите, особено днешните е важно да си харчат парите по кола, че има други неща, за които ти настръхва косата, като дрога, пиене или рибарски такъми.
За да няма носталгия и борба да си върнеш бившата я правиш на части, може би затова някой хора си разчастват жените/приятелките.


Само не разбрах какъв е проблема с рибарските такъми? :lol:
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Внимавай какво си пожелаваш, че току виж може и да се сб

Мнение от firstduo93 » 22 Дек 2017, 19:07

Toва за бившите е вярно и вероятно всички сме така . Примерно от една страна ми липсва и ми е сад , от друга страна съм наясно че лошото беше повече от доброто и дори да се съберем пак няма да се получи . Иначе мисля че човек не бива да се идентифицира със каквото и да е било освен със себе си . В течение на годините хората около теб и вещите се променят но единственното което имаш със себе си отначалото докрая е само себе си и твоят характер . Ондичка не съм карал но вероятно е готина количка . Аз навремето примерно много харесвах един седан на волво ,забравих кой модел беше . Сега дори не го поглеждам като го срещна по улиците ,толкова ми е противен че няма накъде . Сега за рожденният ми ден след 2 месеца ще си купувам е60 ама тя няма нищо общо със ондите и волвотата и вероятно това ще ми бъде колата за поне едни 10 години а защо не последната кола завинаги . Честно , гледам ги сега новите коли от всички марки и никоя не ми се нрави външно , може би ми харесват само Р8 ,ГТР и ламбото но не раполагам със средства да имам такава кола а и да ги имам парите няма да ги дам за парче ламарина . Взимам си 60-тката и свиркам , това е младежи не съжелявайте за миналото :lol:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook