Какво става понякога със сътезателите по софийските улици

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 20.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от vase F1 » 03 Окт 2006, 16:39

Добре че чичката не е попаднал на някоя съчма :mhihi: :mhihi:
България над всичко
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 1.09.2006
Местоположение: Варна

Мнение от -Kris- » 03 Окт 2006, 19:21

Някой да влезе да тръгне да ми тръшка главата в собствената кола, ще го застрелям на място, независимо к'во съм правил. Има си хора, които са упълномощени да раздават правосъдие :nono:

ПП - И това е станало пред погледа на полицай.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1001
Регистриран на: 24.08.2005
Местоположение: Sofia - Mladost
Кара: Е30 340!!!
Мечтае да кара: Е34 М5 - Е30 М3

Мнение от БаЯн » 03 Окт 2006, 20:21

Аз честно права евала на чичката некой така да ми се прави на състезател и на мене ми се иска да го направя това :) :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Мнение от AGT » 03 Окт 2006, 20:48

Абе не знам кой крив кой прав ама историята е разказана супер.От много време не се бях смял така.В общи линий май си го е търсел боя тоя младеж :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

ентусиаст
Аватар
Мнения: 837
Регистриран на: 1.08.2006
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: bmw e53 3.0d 218hp '04
Мечтае да кара: bmw x5 '11

Мнение от don_mimo » 03 Окт 2006, 21:07

:OT:
мом4ета в понеделник идвам във софия ...за първи път ще карам из софииските улици. Wъв New York,Boston,Manchestar i въобще New England съм се оправил с шофирането, оба4е ме обхвана притеснение току виж некои ме е набил по софииските улици :)
АКО ВИДИТЕ БМВ С РУСЕНСКА РЕГИСТРАЦИЯ БРОДЕЩО НЕОРИНТИРАНО ПО УЛИЦИТЕ НА СОФИЯ МОЛЯ НЕ МЕ БИЙТЕ И ПСУВАЙТЕ МНОГО!!! :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Какво става понякога със сътезателите по софийските улиц

Мнение от ///Vasko » 03 Окт 2006, 21:18

kam_tod написа:някакъв състезател с жълто мисля, че беше, рено клио, започва още зад мен някакъв невероятен слалом, ха наляво, ха надясно, засича, хората му свиркат, но той не ебава,

Може да е бил напушен с трева :++
ама голям смях де :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 03 Окт 2006, 21:40

MaXimal написа:Всеки се прави на рейсър


Ей това е 'най-доброто' мнение в темата!Извинявам се за офф-а

Мисля,че това което е направил човека е съвсем на място,след като няма как по друг начин-някои хора е време да слязат на земята..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 03 Окт 2006, 21:52

днеска си карам в една тясна уличка с много паркирали коли отстрани, от другата страна няква кола много изнесена и един с едно ЛАЙНО 19 тръгва да минава, е да ама аз съм с предимство и ония гледа че няма да се разминем и врътва волана към мен и изправя :shock: така ли оп пълен ляв и пред него и спрях ония почна да ми ръкомаха нещо аз обаче си стоя спокойно в колата. на тоя му се изчака чакането и даде назад, ама викам е ся ти като си тарикат и аз съм и 1-ва и карам на 50 см от бронята му, изкарах го там от където е влезнал (около 100м назад) тоя полудя нещо и взе да ми ръкомаха :lol: е добре спрях до него и що да видя - 50 годишен палашок около 60 кг :mhihi: отварям джама и викам на отворени ли ще се правим и ония ми вика е там имаше "джоб" ( :lol: ) можеше да ме изчакаш, аз му отвърнах, че можех да го изчакам ако беше с предимство, а в случая мога да изчакам само дъщеря му и да не ми се прави на отворен и тоя си пална лайното и изчезна :mhihi:
Та мисълта ми е, че никой не ЕБАВА закона за движение по пътищата :evil:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 22.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Мнение от ^ivo^ » 04 Окт 2006, 0:58

Абе то погледнато реално нияма човек които да се качи зад волана и да не направи поне едно нарушение след цял ден каране .
Но има доста нагли индивиди та и за мен чичката е направил доста добре :mhihi:
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 04 Окт 2006, 9:13

Всички колко безочливо плюете направо не е истина, все едно гледам биг брадър снощи, всички номинират за гонене еди си кой, и после като излезе този-някой те го прегръщат и целуват и т.н., ебати безочието ебати чудото.

Е същото е и със вас, тук ако 10% от вас карат както трябва (и както е по закон) ме заплюйте като дойда на ЕКО. Защото от скоро и аз карам нещо по-яко от голф 1.6 на газ, което има претенции да върви горе-долу и ми е ясно как скоростта увлича, а и оттам слалома между колите, за който е конкретната тема. Кой от вас ще си сложи ръката на сърцето и ще се закълне, че не го е правил, А?

Всеки може да плюе, ама да погледне себе си е друг въпрос.

Колкото до чичката, просто не е попаднал на когото трябва, защото доста от НАС си носят оръжие в колата и тоя как е раздавал шамари, недай си Боже младежа с клиото да е извадил патлака и да му попилее мозъка по предния джам, тогава какво щеше да стане. ТОВА Е САМОЗАЩИТА, откъде накъде оня ще раздава шамари, бил той засечен и т.н.

СМОТАНА РАБОТА!!!

айде приятен ден и се замислете

п.с. и мен оная вечер ме мина един кисел с е36 купе, свалих 2 предавки (5-та на 3-та), после една нагоре и бях с 16 км/ч по цариградско, не се гордея с това, ама си има полиция, камери и т.н., които да вземат мерки, а не някой да тръгне да ме гони да ми бие шамари, щот съм по-слаб от него щот няма да стане :evil: :evil: :bang:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 756
Регистриран на: 11.11.2004
Местоположение: София

Мнение от kam_tod » 04 Окт 2006, 9:22

Vicho :arrow: ако някой такъв слаломджия те удари докато си се наредил и си чакаш спокойно реда, чудно ми е какво ще направиш. Особено сега, като вече си се обзавел с 323-ката (за която честито!)?
Или пък не дай Боже, да утрепе някой, щото е решил, че ще мине преди всички.
Нищо не е чисто черно или чисто бяло, както казват 'истината е някъде по средата'.
Колко хора измреха по пътищата на България за една година, не е истина, повече отколкото в някои измислени 'войни' по света. И в повечето случаи, заради такива 'състезатели'.
Тунинго мъ кефи и изпълва душата ми с тиха радост, умиление и неизкореним апломб!
Разработва се нов форум! www.bimmer-bg.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 04 Окт 2006, 9:41

Че си прав, прав си. Тук спор няма.

Просто мисълта ми е, че не е особенно честно всички да плюем някой, бил той и непознат и същевременно ние да ги правим същите неща.

За мен няма значение, дали съм с БМВ-то, маздата или москвич, ако ме удари някой (недай си Боже) наистина не знам какво ще направя! Ама едва ли ще тръгна да го шамаря. И аз съм за боя (не на пътя) и за грубите мерки, но все пак не мисля, че това е начина. :(

Мдам, истината е някъде по средата, ама къде ли? :roll:

За статистиката знам много добре, всеки ден я пиша и ми става тягостно и мъчно. :(

Просто не одобрявам действията на чичката, защото дори и онзи като е изял шамарите, след 1-2 дни ще му мине и пак ще си прави същото. Начина за мен е да вземат книжки постоянно. И като му друснат глоба 500-1000 ЕВРО и като повиси няколко месеца по КАТ и пак е без книжка и ако кара и го хванат пак повиси в затвора, тогава ще има ефект.

п.с. Благодаря за пожеланието :bchug:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 756
Регистриран на: 11.11.2004
Местоположение: София

Мнение от kam_tod » 04 Окт 2006, 10:37

Така е.
Съгласен съм, че нещата не трябва да се решават така, но...
Но и част от тъжната истина е, че КАТ не си вършат работата.
На това кръстовище, което е изключително натоварено и е с регулировчик + още един КАТ-аджия, съм виждал такива безумия (включително писък на спирачки и едва ли не газене на пешеходци), от които да ти настръхне косата - навлизане в насрещното движение с цел ляв завой, слаломи от всякакъв вид и по всяко време, "бутане" в колоната и т.н. А ченгетата си стоят спокойно, правят се че не виждат и само махат с палката, демек регулират движението.
За конкретния случай по темата, ченгето пак се направи, че не вижда нищо - нито 'слалома' на Фитипалди, нито 'съветите' на чичето, а просто в последствие махна с палката да минават колите и работата приключи.
Тунинго мъ кефи и изпълва душата ми с тиха радост, умиление и неизкореним апломб!
Разработва се нов форум! www.bimmer-bg.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 04 Окт 2006, 10:44

чичката ме кефи много :!: :mhihi: :D

а що се отнася за това кой кого би застрелял - хайде пак почнахте с екшъните и студио Х, а някои даже и не знаят какво е това :mhihi:
кой ще застреляш бре? какви самозащити? това да не е котката на село, че ще стреляш, а и с какво? със скъпия пневматичен пистолет купен на далаверка ли :?: :mhihi: ами ако чичкото ти напълни и твоето думе с 9 para :?:
а това, че някой е с крехка физика и с мъка понася живота, това не е повод да бъде закрилян когато е прекалил с глупостите си :!:

да би мирно седяло, не би чудо видяло и чичкото едва ли е щял да излезе от колата :!: :evil:

нищо лично и хайде със здраве :!: 8)
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 04 Окт 2006, 16:01

Nucl3arDru1D написа:...


ти му говориш, оно си рупа :confused:

:idea: Hint: за 20лв. има газови пищови, които правят доста главоболия

ми и чичката като тръгва да раздава шамари, трябва да се замисли за евентуални последствия, така чееее ... всеки сам си прави сметка.

къде съм написал, че онзи с рендето е прав?!?!?!?

п.с. добре, че чичкото не е видял ЧУДОТО (ама не златното 14 макс, ами 9мм :twisted: )
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook