Какво става понякога със сътезателите по софийските улици

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 22.06.2005

Мнение от gyrate » 09 Окт 2006, 10:46

трябваше да му кажеш като не ги е докрал да си бръкне в багажника и да ти ги върне поне :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 10.07.2006

:)

Мнение от MUtrata » 15 Дек 2006, 22:01

clikk написа::mhihi: въпреки очевидната незконосъобразност на предприетите от чичкото действия, подкрепям го изцяло, щото и на мен ми се иска, поне по веднъж на ден, да слезна на някой светофар и ............................... :uups: да взема ключовете на някой "шампион" :twisted:


Да няма съмнение че трябва но... пък има и състезатели до сущ като чичкото в голфа без да пречат на движението.:)
i sled 180km/h mojesh da si oshte na zemiata,..

BMWPhotographer
Аватар
Мнения: 1672
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Sofia city
Пол: Мъж
Кара: E60 525d LCI++
Мечтае да кара: Все по-хубави 5 серии
Детайли за колата: My baby

Мнение от BMWPetar » 20 Яну 2007, 16:49

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Голям смех!!
"Когато пътят стана мокър, Audi quattro-то беше по-бързо в завоите, но просто някакси усмивката на лицето на шофьора на BMW-то беше доста по-голяма..." Джереми Кларксън, сравнение между Audi RS6 и BMW M5, Top gear

BMW Navi Doctor - ъпдейт на навигационни карти и ремонт на всички видове навигационни системи BMW



**E60 525d+ LCI ///M 2008**

Gone, but not forgotten:
*E60 530d++ 2004
*E39 540iA Individual 1998
*E39 523i 1997
*E34 520i M20 1990

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Мнение от veso VTK » 20 Яну 2007, 18:49

---Отдавна не се бях смял така. :mhihi: :mhihi: :mhihi:Страхотен стил на разказване.Евала Kam-tod :bowdown: :yes: :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 7.08.2007
Местоположение: Sofia

Мнение от AcOrP » 13 Май 2008, 23:06

не съм присъствал и немога да коментирам разказът защото момчето дето е карал може наистина да не е знаел накаде да кара ако е от друг град примерно или не е минавал преди от там а как е карал не коментирам.Аз на моменти супер много съм се изнервял на някви дето са малоумни и ми застрашават живота и за много малко съм се спирал , да ги изкарам с един голям ключ от превозното средство и да ги пратя в болнични.
Но винаги гледам по един или друг начин да си обясня каква му е била идеята на тоя и защо така стана. По-добре е да се науча да предвиждам деиствията на другите водачи вкл. и такива рейсърчета така,че да си опазя живота и колата здрава. Много се дразня на някви дето свиркат щото не се буташ да влезеш на кръстовището и да блокираш цялото кръстовище а оставяш кръстовището свободно и не навлизаш ако неможеш да се изнесеш от кръстовището. И тоя ще слезе да ме бие щото съм му пречил.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1514
Регистриран на: 5.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: всичко на колела
Детайли за колата: E38 IAL 07.2001

Мнение от hemicharger » 14 Май 2008, 8:46

Бойни пистолети и екшън джексън :mhihi: аз съм на мнение че по-добре да изядеш шамарите или да се биеш като мъж отколкото да застреляш невъоражен човек.
1. Ще ти разплачат майката от дела и кръвнина - демек ще ти ушушкат всичко дето ти или семейството ти са постигнали.
2. Ще живееш с мисълта че хладнокръвно си убил човек /като куче/

Мислете трезво колеги! Един шамар може да ти развали настроението за ден или седмица но няма да е фатален

Айдиии със здраве
Drugs... rock 'n' roll... bad-ass vegas whores... late-night booty calls... shiny disco balls...

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 22.08.2007
Местоположение: София

Мнение от bat_lyubo » 14 Май 2008, 18:44

Саморазправата не трябва да е директна.
С други думи трябва да се търси отговорност от държавните органи,
които позволяват това да се случва.
Затова, решението на голфаджията да използва закона на джунглата не е правилното. Просто и ясно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 14 Май 2008, 18:48

Абе на тебе като ти приложат “Закона на джунглата”, чакай държавните органи да ти помогнат :mhihi:

П.П. От къде я изкопахте тая тема, от преди повече от година и половина :shock:

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 15 Май 2008, 8:30

Абе на мен тази история ми звучи много познато - бях чел нещо много сходно в нашия форум, ама за чичка с Ауди на Симеоновско, дето бил нашамарил някакъв голфаджия, па после му взел ключовете за колата...ама сега нямам време да я търся

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 15 Май 2008, 9:01

bat_lyubo написа:Саморазправата не трябва да е директна.
С други думи трябва да се търси отговорност от държавните органи,
които позволяват това да се случва....


Tи сериозно ли говориш :shock: :shock: :shock:
Щото мен бивш държавен орган ме сгази на пешеходната пътека и ми казаха в прав текст да се откажа да се занимавам, тъй като е бивш полицай. Кво да търся в тоя случай.
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook