Нещо като виц, но истинско.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от chris_barnes » 27 Сеп 2014, 8:07

@Borymechkata, много благородна постъпка, браво! Важно е кой какъв човек е, а не каква кола кара. За съжаление доста често големите баДки с джиповете карат и се държат, все 1 са хванали господ за шлифера.
По тоя повод (знам, че тук не е място за клипове) но Аналгин много добре за го изпели:

http://youtu.be/0Vr06FRgUQg
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от Borymeckata » 29 Сеп 2014, 10:10

Е, тоя 10-годишен бидон определено не е някаква баровска кола, която да събира погледите... Далеч съм и от мисълта, че съм извършил някаква особено благородна постъпка. Смешното в случая беше, че човекът явно ме помисли за един от тези, които връщат количките по паркингите на големите супермаркети, за стотинките от ключалката. Всъщност, не мога да го обвиня за това, предвид облеклото ми в момента...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 18.08.2007
Пол: Мъж

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от Sea Eagle » 07 Ное 2014, 5:39

Случват се такива обърквания когато е добронамерен човек. Отсрещната страна приема това за опит в друга насока. Понякога е смешн. даже.. ;)

Една моя случка относно различното отношение спрямо външния вид.щщ


Лятото играем тенис с един приятел и един познат идва с нас обикновенно. Познатия - млад човек, наш набор със сериозни финанси израстнал и живеещ в чужбина.. Притежаващ добтодетели и възпитан в етикет. Зада се чувстваме равностойни се разбрахме да се редуваме в сметката, и даже отиваме до теннис корта редувайки колите.

Идва ред на авера, той в период без кола, ползваше колата на баща си - един стар опел кадет. Забавно беше :mhihi:
Чакаме го пред блока, но той каза че ще се позабави горе оставяйки ни тенис сака му и ключовете, за ръждата :mhihi:
И така, изчаквайки го долу, въпросният познат с тънко чувство за хумор предложи да му измием колата в близката автомовка. :mhihi:

Отиваме там, спираме и онези от автомивката - :mhihi:
Казаха ни, " Ае мноо ръждиво т'ва... Само ще си цапаме гидориите.. :mhihi: "
Не искаха и за повече пари..
Викам на познатия, - нали ти казах.. :mhihi:

Оставихме Кадета пред блока, и когато авера слезе, не отидохме до тенис корта, а до този познатия където живееше за лятото. Същия излезе след 10мин. с някакъв костюм без една гънка или прашинка, и с колата му - едно AMG 2010г. отиваме право на същата автомивка.
Там ни познаха.. :shock: стана им явно неудобно.. Но се втурнаха да му предлагат услугите си, а присмиващата се преди това шефка излезе да се мазни.
Познатия само им погледна гидориите и им каза: - Не нее.. С тия гидории само ще ми оцапате колата.
Ние :mhihi: :mhihi: :mhihi:

И така.. Да по дрехите посрещат по ума изпращат. А в Бг, май май по парите изпращат..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 13.07.2013
Пол: Мъж
Кара: AMG 560SEC WB 1990
Мечтае да кара: ... като горното,ама ново...
Детайли за колата: This AMG is a very special car in so many ways, the fact that this AMG is an authentic AMG Germany with proof of origin that the M117 / 9 motor was first developed in Germany not Japan. It is an AMG 6.0 DOHC wide body which is one of the most desirable and rarest cars in today's car collection market. The car was built during the final year of the AMG ERA during the merge with Mercedes Benz. This car is also equipped with the rarest engine AMG has ever built which is the M117-9 6.0 32v. There was a very limited number of these authentic AMG engines built in Germany and I would I estimate roughly around 5 or 6.

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от VIKING_WARRIOR » 04 Яну 2015, 15:35

Borymeckata написа:Е, тоя 10-годишен бидон определено не е някаква баровска кола, която да събира погледите... Далеч съм и от мисълта, че съм извършил някаква особено благородна постъпка. Смешното в случая беше, че човекът явно ме помисли за един от тези, които връщат количките по паркингите на големите супермаркети, за стотинките от ключалката. Всъщност, не мога да го обвиня за това, предвид облеклото ми в момента...


Привет Братле! Жив и здрав да си че си такъв добронамерен добродушен ЧОВЕК. :D Недей да обиждаш така Твоето БМВ моля Те, никак не е варел,напротив прекрасно САВ-че си е! Та то си е основоположникът на цялата Х3 серия и даже има много прекрасна носталгична линия! Много ме кефят задните стопове и светлини за мъгла и задна скорост! Лично аз все се заглеждам покрай тези БМВ-та като Твоето макар да карам сега занчеш последният модел.
Dream as if you 'll live forever, live as if you'll die today.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 16.07.2014
Местоположение: Tullamore
Пол: Мъж
Кара: F30 & E46
Мечтае да кара: Вoeing 787 Dreamliner

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от SH3M37A » 03 Фев 2015, 3:43

Браво колега моите адмирации !

Малко е стара темата ,но всеки е споделил по нещо ,че и аз :paranoid:

По принцип ,когато живеех в Бг обръщах внимание как съм се облякъл , да съм спретнат чист и порядъчен, но от както живея в тази Ирландия и гол да изляза няма да ми направи впечатления ни на мен ни на хората по улиците . Ирландия е страната на най-големите мърлячи ,неглиже ходещи през светлата ,част на деня .Вечерта ,като в България както дамите ходят на дискотека лятото само ,че тук -3,4 градуса или около нулата адския студ.
Та свикнах и аз да ходя квот ми падне да сложа и да изляза . Пример : Бели маратонки ,черни чорапки къси , с оранжеви къси гащи розова тениска със сив анорак :kuku:
С работни дрехи мръсен изцапан , банки ,институции аз съм човека . Помагах на един приятел в моргата разчеквахме една кола и падна голяма мацаница с масла и прочие . Понеже бях по малко накиснат в свинщината около 2 часа след обед ме помоли да му запаля колата да отида да му сменя гумите ,а от офиса да взема пари ( 2000 лв за гуми :kuku: ) Тупнах са в Каиена и отидох на една не малка гумаджийница в града и спрях малко по назад имаше 2-3 коли пред мен и да не преча. Отивам и питам мръсен мазен в лицето и дрехите (джипарката беше постлана) кога ще могат да ми сменят гумите ,че не разполагам много време.И единия ми се сопва ,ко съм бързал не виждам ли ,че имат работа ?!? Много заети били . Пристъпих 2-3 стъпки назад и затъркаляха гуми по паважа . И единия от вънка вика на другия . "Ей тоз педал с тоз каиен дей спрял да не е паркинг тука .Ся са бави сума и време само ще пречи" Завива гумите този от вън и аз пак питам ,кога ще могат да ми сменят гумите и ,че не разполагам с много време . И пича са разбуча ,че му преча ,че му досаждам имали напрегнат ден , много работа щели да ми запишат час за друг ден понеже в момента имали страшно много работа ?
И аз казвам добре дай да поръчам тогава гумите да ми каже цена и т.н.
Погледна ма с най -тъпия поглед и ми заяви ,че клиентите чакат вътре не висят на главата на хората . Влязох вътре и започнах да нервнича и питам пича вътре ,кой е шефа тук искам да говоря с него.
Ми вие говорихте с него ми отговаря .
Излязох на вън и му казах слушай пич педала с каиена си заминава . Пусна пистолет ококори едни очи смени цветови гами и взе да пилтечи ,що не каза,що туй що унуй и върви след мен докато отивам към джипа . Запалих и заминах .


Тук се нагледах на адските изруди . Излиза от големия супермаркет и се качва в мазния офроуд джип дигнат на 1 метър и половина от земята . Луксозни талиги и всякакви шукарии . Една беше излязла си купи мляко с домашни чехли и халат ,а отвън се качи в мазна 12 цилиндрова S класа на Мерцедес с едни AMG буквички на капака отзад ..... Такива бургии има в тази Ирландия ,че стоиш и гледаш като гръмнат първите 2-3 месеца и се чудиш какво става :shock:
Но се свиква

Не съдете хората по външния вид ,а по делата . Умна приказка ,но малко приложима от нас маймуноподобните :dummy:
Изображение
Изображение

Е36 - 1998
Е46 - 2003
F30 - 2016

За руснака всичко, което трябва да се прави с гаечен ключ по-малък от номер 24, си е чиста нано-технология!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: мноого черно Е28

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от BRAAT » 03 Фев 2015, 18:09

..................По принцип ,когато живеех в Бг обръщах внимание как съм се облякъл , да съм спретнат чист и порядъчен, но от както живея в тази Ирландия и гол да изляза няма да ми направи впечатления ни на мен ни на хората по улиците . Ирландия е страната на най-големите мърлячи ,неглиже ходещи през светлата ,част на деня .Вечерта ,като в България както дамите ходят на дискотека лятото само ,че тук -3,4 градуса или около нулата адския студ...............


Като ти чета поста колега, все едно пишеш за Кипър(аз съм в момента на горбет тук) С изключение , че температурата е доста по-висока, а времето почти винаги слънчево :)
Вечер работя в един магазин и продавам(минимаркет). Идват си с пижамите и домашните чехли, слизат си най-нормално от колите и ги "боли фара" :mhihi: . Другото е , че никога не се събуват когато влизат някъде на гости. Нямат грам култура. Почти всеки, който си отвори кутията с цигари, пред минимаркета, хвърля целуфанчето и касовата бележка на земята, а от двете страни на вратата има два големи коша за боклук, но ..... файда. Мърлячи са, затова 99% от кипърците си имат по една прислуга, да им чисти къщата.

А за на колегата постъпката, .... просто такива хора ме зареждат с положителна енергия :)
SHARK-а му е майката!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 10.08.2009
Пол: Мъж
Кара: тази
Мечтае да кара: онази

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от Stoqnov_1979 » 04 Фев 2015, 22:47

Здравейте и от мен! Преди време работих на един обект като охрана! Късния следобед виждам на главния път,на около 200 метра от обекта,отбива някакъв камион и полиция с него. Приказват нещо и полицаите си тръгнаха! Навън студ,заледено към -10 градуса и аз си лежа на топличко! Този камион се застоя там и от време на време виждам,че шофьора го обикаля, нещо човърка отпред и го препалва за по 1-2 минути. Към 7-8 часа вечерта се облякох и отидох при него. Руснак,камиона поднесъл на 2-3 км преди селото и влязъл в канавката. Изкривил някаква щанга отпред и предните гуми се обърнали почти една срещу друга. Полицаите му поискали пари да го издърпат от там и той им дал каквото имал,но било малко и поискали и нафта. Източил им и останал почти без гориво и трябвало да чака колегата си 2 вечери да се върне от курс и да даде гориво и да поправят камиона! Оказало се че и парното било счупено и човека се топлел от време на време докато припалвал камиона. Извиках го при мен,отначало го беше срам или страх,не знам. Но се съгласи и дойде! Легло имаше в другата стая,печка му включих! Човека нямаше почти нищо какво да яде,някаква консерва,малко хляб и някакво кисело! Онези диваци му взели парите! Премръзнал,ръцете му кървави и разранени докато човъркал по камиона в студа! Хапнахме,не го оставих гладен. През час ходихме до камиона да не би някой да вземе да краде. На следващия ден вече му беше минало притеснението и късно вечерта дойде колегата му,смениха щангата и си взехме довиждане! Още се сещам за сълзите в очите му като си тръгваше и ми благодареше,че е можело от студ да умре! След това е нямало път да не мине през българия и като ми види колата на портала на обекта да не отбие и да спре! Цигари ми е носил,съпругата му баници и питки правила и като мине все оставяше,колкото и да не искам. Сега вече не работя там и от време на време се чуваме по скайпа. А по принцип той казваше,че в българия не е спирал до сега,защото шефа му е казал,че сме били крадлив народ! :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от BorislavB » 04 Фев 2015, 23:15

Stoqnov_1979 написа:Здравейте и от мен! Преди време работих на един обект като охрана! Късния следобед виждам на главния път,на около 200 метра от обекта,отбива някакъв камион и полиция с него. Приказват нещо и полицаите си тръгнаха! Навън студ,заледено към -10 градуса и аз си лежа на топличко! Този камион се застоя там и от време на време виждам,че шофьора го обикаля, нещо човърка отпред и го препалва за по 1-2 минути. Към 7-8 часа вечерта се облякох и отидох при него. Руснак,камиона поднесъл на 2-3 км преди селото и влязъл в канавката. Изкривил някаква щанга отпред и предните гуми се обърнали почти една срещу друга. Полицаите му поискали пари да го издърпат от там и той им дал каквото имал,но било малко и поискали и нафта. Източил им и останал почти без гориво и трябвало да чака колегата си 2 вечери да се върне от курс и да даде гориво и да поправят камиона! Оказало се че и парното било счупено и човека се топлел от време на време докато припалвал камиона. Извиках го при мен,отначало го беше срам или страх,не знам. Но се съгласи и дойде! Легло имаше в другата стая,печка му включих! Човека нямаше почти нищо какво да яде,някаква консерва,малко хляб и някакво кисело! Онези диваци му взели парите! Премръзнал,ръцете му кървави и разранени докато човъркал по камиона в студа! Хапнахме,не го оставих гладен. През час ходихме до камиона да не би някой да вземе да краде. На следващия ден вече му беше минало притеснението и късно вечерта дойде колегата му,смениха щангата и си взехме довиждане! Още се сещам за сълзите в очите му като си тръгваше и ми благодареше,че е можело от студ да умре! След това е нямало път да не мине през българия и като ми види колата на портала на обекта да не отбие и да спре! Цигари ми е носил,съпругата му баници и питки правила и като мине все оставяше,колкото и да не искам. Сега вече не работя там и от време на време се чуваме по скайпа. А по принцип той казваше,че в българия не е спирал до сега,защото шефа му е казал,че сме били крадлив народ! :dunno:



евала колега,ама такива като тебе един на милион (дето си е приказката)... :bowdown:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от fancooler » 05 Фев 2015, 0:07

Stoqnov_1979 написа:Здравейте и от мен! Преди време работих на един обект като охрана! Късния следобед виждам на главния път,на около 200 метра от обекта,отбива някакъв камион и полиция с него. Приказват нещо и полицаите си тръгнаха! Навън студ,заледено към -10 градуса и аз си лежа на топличко! Този камион се застоя там и от време на време виждам,че шофьора го обикаля, нещо човърка отпред и го препалва за по 1-2 минути. Към 7-8 часа вечерта се облякох и отидох при него. Руснак,камиона поднесъл на 2-3 км преди селото и влязъл в канавката. Изкривил някаква щанга отпред и предните гуми се обърнали почти една срещу друга. Полицаите му поискали пари да го издърпат от там и той им дал каквото имал,но било малко и поискали и нафта. Източил им и останал почти без гориво и трябвало да чака колегата си 2 вечери да се върне от курс и да даде гориво и да поправят камиона! Оказало се че и парното било счупено и човека се топлел от време на време докато припалвал камиона. Извиках го при мен,отначало го беше срам или страх,не знам. Но се съгласи и дойде! Легло имаше в другата стая,печка му включих! Човека нямаше почти нищо какво да яде,някаква консерва,малко хляб и някакво кисело! Онези диваци му взели парите! Премръзнал,ръцете му кървави и разранени докато човъркал по камиона в студа! Хапнахме,не го оставих гладен. През час ходихме до камиона да не би някой да вземе да краде. На следващия ден вече му беше минало притеснението и късно вечерта дойде колегата му,смениха щангата и си взехме довиждане! Още се сещам за сълзите в очите му като си тръгваше и ми благодареше,че е можело от студ да умре! След това е нямало път да не мине през българия и като ми види колата на портала на обекта да не отбие и да спре! Цигари ми е носил,съпругата му баници и питки правила и като мине все оставяше,колкото и да не искам. Сега вече не работя там и от време на време се чуваме по скайпа. А по принцип той казваше,че в българия не е спирал до сега,защото шефа му е казал,че сме били крадлив народ! :dunno:


Tрогна ме, братле! Жив и здрав да си!!! :bowdown:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 8.09.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E63 650i

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от ръб » 13 Мар 2015, 1:30

На мен ми се е случвало да се разтиквам с гащиризон още преди, като карах Х5-цата (дърта Е53 2002), и като зареждам на бензиностанция сам (като е било по-фраш), разни хора да спират на съседната колонка, и да ми казват за колко да им наливам :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 16.04.2014
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW e39 530d 2001 sedan automatic
Мечтае да кара: Нещо М

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от dido_06 » 17 Юли 2015, 22:12

Borymeckata написа: Но пък вече имам идея за бизнес - като ме изгонят от работа, ще връщам колички пред супермаркета. Няма срамна работа, нали така?


Преди време работих в кауфланд. Редовно ни викаха да обираме количките от къщичките по паркингите, и да ги носим пред входа на магазина. Имаше 1 цигле, което само връщаше колички и обираше стотинките на хората, а от време на време го съжаляваха, понеже казваше, че е бездомно, гладно и т.н. Веднъж го заговорих, и като ми каза колко пари изкарва на ден, ми падна ченето до земята - не пада под 25 лева, а максимум изкарва по 40 лева. Така, че няма нищо срамно в тази работа, дори изкарваше повече от мен циглето. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от EBEEMVACIA » 22 Юли 2015, 21:23

кифланд видин тоя бизнес е на мангалите
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от sub_eleven » 27 Яну 2016, 15:25

Готина история :) и аз малко се подвизавам неглиже та ми беше още по-интересна :)

иначе вица, за който се сещам е:

Човек влиза в обществена тоалетна и там някакъв го гледа ококорено и кима в посока оная си работа.... Нашия пита:
- Какво, проблем ли има?Нужда от помощ? Да ви изпикая ли?...Другия доволно потвърждава с кимане на глава.
Нашия му разкопчава панталона, вади му оная работа и му помага да се изпикае, после му я изтръсква, прибира я обратно и закопчава ципа. Пита пак:
- Какво, нещо парализа ли?... Оня отговаря:
- Не бе, гнус ме е да го барам!

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.08.2010

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от petttto » 14 Мар 2016, 12:42

:) Правилно си постъпил Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Нещо като виц, но истинско.

Мнение от dimodi » 15 Мар 2016, 0:36

Много забавна тема :D И аз имам една история от тоя тип, дори мисля, че преди време съм я разказвал във форума. Преди години работех в Германия в една фирма, която се занимаваше с телекомуникации - окабеляване на сгради, инсталация и монтаж на телефонни централи и всякакви услуги от тоя род. Шефът беше много точен пич и му вървяха нещата, обаче си падаше малко мърляч, а и покрай дейността на фирмата все разнасяше разни клещи, парчета кабели и буксички по джобовете си :D Та шефът много беше харесал Е61 535д с М-пакет и беше решил да си купува. Тръгва човекът да поръчва, отива в едно от представителствата на БМВ в града, облечен с някакви размъкнати дънки и раздърпана риза, обаче никой не го регистрира. Върти се 15-20 минути из шоуроума, но служителят упорито гледа в компютъра и се прави, че не го вижда. По едно време нашият човек го пита дали може да му обърне внимание, а оня му отговаря, че бил зает и след малко щял да му прати колегата :mhihi: След още малко чакане на шефа му писнало и си тръгнал. Съответно по-късно колата беше купена, но от друго представителство. Кара си моя човек колата с кеф известно време, но му притрябвали стелки за багажника. И понеже първото представителство му било на път минава оттам да си купи. Влиза, казва си какво иска, а същият тоя нелюбезен служител, явно не го е разпознал, хвърля око на колата на паркинга и пита "колата от нас ли е закупена?". В отговор на което шефчето го засякъл с отговора "ами исках да я купя от вас, но вие не пожелахте да ми я продадете" :mhihi: Оня потънал в земята от срам и се чудел как да се извинява :lol: Впоследствие от това представителство на шефа редовно му изпращаха разни безплатни ваучери за уикенд с 6-та серия кабрио и покани за коктейли и представяния на нови модели :lol: Но както се казва - лошото впечатление си остава :mhihi:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook