Щипка магия

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Щипка магия

Мнение от Хаос » 30 Ное 2013, 22:34

.
Последна промяна Хаос на 18 Дек 2018, 10:05, променена общо 1 път
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Щипка магия

Мнение от Хаос » 30 Ное 2013, 22:57

.
Последна промяна Хаос на 18 Дек 2018, 10:05, променена общо 2 пъти
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Щипка магия

Мнение от Хаос » 30 Ное 2013, 23:10

.
Последна промяна Хаос на 18 Дек 2018, 10:06, променена общо 2 пъти
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Щипка магия

Мнение от SPEED_GABROVO » 01 Дек 2013, 0:35

:bowdown: Страхотно е колега,направо ме разби,най вече с последния абзац със сърцето,наистина имаш дар слово. :yes: Това реална случка ли е? Напоследък има някакво събуждане в този раздел,което много ме радва,давайте все така. :yes:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Щипка магия

Мнение от Nickelback » 01 Дек 2013, 0:47

Наистина много хубаво написано! Преди два-три дни четох една подобна история с лош край... Внимавайте с колите след такива ситуации, защото човек като е афектиран действа без много много да му мисли :idea:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Щипка магия

Мнение от fancooler » 01 Дек 2013, 10:35

Страхотно написано и много вярно!!!

:bowdown:


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Щипка магия

Мнение от Хаос » 01 Дек 2013, 15:55

Историята е 100% истинска. До последния детайл. Всъщност историята бих могъл да я разкажа и много по-детайлно, но според мен няма нужда. Идеята е важна.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Щипка магия

Мнение от Ronka » 02 Дек 2013, 9:47

Както казвам ... Е34 държи повече от мъж ... ще издържи повече и от жена ... при мен е 7г ...
Жив и здрав да си, другото ще дойде :winky:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 208
Регистриран на: 7.12.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: M44 на газ
Мечтае да кара: V10 Touring, e36 compact rally spec
Детайли за колата: е36 compact "войнишко канче'' edition

Re: Щипка магия

Мнение от TouringInternational » 14 Дек 2013, 13:20

всеки е изпитвал такива любовни терзания по пътя си, но важното е да продължиш напред, колкото и време да мине, да съумееш да продължиш и да чувстваш любовта като малко детенце, защото тяхната любов е най-истинска.
и друга ще дойде, няма да е като тази- отминалата, която те е наранила така жестоко. И ако позволиш на новата, тя ще те излекува и ще те направи по-щастлив и от преди :)


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Щипка магия

Мнение от Хаос » 17 Дек 2013, 15:05

Дано да успея... Искам да успея... Но малко се уморих...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Щипка магия

Мнение от fancooler » 19 Дек 2013, 0:24

Ще успееш! Но си иска време. Аз минах през нещо подобно, също като теб...

Беше края на юли 2011 г. – прекрасна лятна вечер. Бях сам в стаята и си представях как скоро отново ще е в обятията ми. Преминахме през ужасно изпитание. Близо година лечение и ужас от неизвестността. Можеше да остане без деца, беше стигнала предраково състояние. Не можехме да правим секс през цялото това време... Не погледнах друга, нямах желание. Обичах я повече от мен! Усмихнах се. Сега всичко това беше зад гърба ни. Последните резултати бяха добри! Най-накрая всичко ще е наред. Ако знае само каква изненада съм й подготвил. Беше луда фенка на смартфоните. Новото Галакси, не каза нищо като го видя на една витрина, но аз улових погледа й - как го искаше само! Реших да й го подаря за завършването. Оставаха два месеца до тогава. Супер! Тъкмо щях да събера и остатъка от парите. Сега беше на море с техните. Нека си почине, доста й се събра.

Тя беше моето момиче, любовта на живота ми! Бях готов на всичко за нея! Тя, единствената...

Бам!!!

„Събуди се, мухльо! Приказката свърши! Нямаше очи да видиш на къде отиват нещата – не виждаш какво се случва зад гърба ти и сега! Как допусна нещата да стигнат до тук?! Да те обича?! Та тя дори не те уважава бе, момче! За да си позволи да те нарани точно по този начин и то след всичко, което направи за нея. Неудачник си ти! И вината за всичко е твоя, твоя!”

На море с техните...

Залата ми беше голяма утеха, ходих по четири пъти седмично и чупех метала така, както нещо се беше счупило в мен. Никога нищо, ама нищо на този свят, нямаше да е същото! „Още няколко серии, пинко! Нека те боли рамото, щом боли значи си жив! Вчера като изкара целия ден на леглото, гушнал лаптопа и безмълвен като статуя, вперила мъртвия си поглед в нищото, се притесних за теб. Вдигай сега! Имаш още две повторения да правиш...”

Отворих кутията и извадих плика. Вътре преброих 720 лв. Парите за подаръка... Кога за последно направих нещо за себе си? Отдавна беше, мамка му! Тази мисъл беше началото на истинската промяна в мен. Осъзнах, че мога да обичам отново! Обикнах себе си! Вече само аз бях от значение! Само, че стана по трудния начин...

Реших да изпълня една отколешна мечта. Толкова време го отлагах това! Моментът беше настъпил. Така в живота ми се появи моята нова тръпка. Тя трябваше да запълни празнината!

Изображение

Междувременно продължих напред и след известно време срещнах нова муза, която на всичкото отгоре се раздаваше напълно за мен. Обичаше ме не само на думи. Тя живееше за мен! Не можех да й отвърна със съшото и бях откровен с нея. Заболя я и то много! Но каза, че ще се бори за мен и го направи! Преживя много девойката през този период. Помня една сутрин беше много посърнала, едва сдържаше сълзите си. Попитах я какво се е случило и така разбрах, че съм плакал насън и съм бълнувал - викал съм бившата по име... Кога ще свърши този кошмар, де**а! А беше минала повече от година!

След няколко месеца разбрах, че съм готов да й дам сърцето си. Любовта й и нейната грижа ме бяха излекували! Уви, късно беше! Чашата беше преляла. Каква ирония - в мига, в който й казах сбогом и тръгнах бях сигурен, че не сме си безразлични. Отровата, която се беше насъбрала в мен обаче свърши своето...

За половин година се видяхме само веднъж до деня, в който ни се случи това:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=346887

Ужасът от преживяното и чувствата, които все още изпитвахме един към друг ни сближиха отново. В този момент и двамата бяхме развалини. Помагахме си и изпитвахме нужда един от друг в този момент. Бях стиснал зъби се стараех да превъзмогна бързо случката. Беше важно и за двама ни! Успях!

Колата имаше нужда от много скъп ремонт освен ако нямаш собствен сервиз.
Тук е момента да спомена, че колегата Bavarcho ме измъкна от кашата, която беше в главата ми като ме насочи как да постъпя. Неговите съвети ми помогнаха да взема правилното решение!

Благодаря ти отново, Bavarcho!!!

Така след три седмици се сдобих с това бижу:

Изображение

За съжаление с мацката не се получиха нещата и втория път. Нямаше как да е иначе предвид предстоящото ми заминаване и натрупаното от предишния път. Не ни било писано!

Промених се, брат! Вече отново чувствам! По нов начин - по-различен и по-истински! За изминалото време осъзнах и осмислих много неща. Явно помъдрях и пораснах. В борбата да открия себе си стигнах до заключението, че знам кой съм и какво искам. Постепенно осъзнах кой е моят път и вече крача напред, готов да поема новите предизвикателства. Даже си смених професията и сега се впускам в ново приключение. Скоро ще сменя и държавата (второто не ми се ще много, но се налага).

Твой ред е! Можеш!!!

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Щипка магия

Мнение от Ronka » 19 Дек 2013, 11:41

Хаос написа:Дано да успея... Искам да успея... Но малко се уморих...


Умората те прави по-силен ;)
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Щипка магия

Мнение от doomy525 » 11 Яну 2014, 1:11

:bowdown:
Горе главата :yes:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 26.07.2011
Местоположение: Siegen DE, София
Пол: Мъж
Кара: '00 E39 530i
Мечтае да кара: Е92/Е90 ///М3 ръчна кутия

Re: Щипка магия

Мнение от Boraka92 » 09 Май 2014, 2:40

Хаос и fancooler, пичове шапка ви свалям ! От историите ви човек може да си вземе много поука и да припознае черти на своя характер и епизоди от живота си. Специално за Хаос - в никакъв случай не бих казал, че случилото се с момичето е за добро, но мотивацията която те е тласнала да си осъществиш тази мечта е много силен плюс от цялата ситуация - М5цата е брутална ! :bowdown: Наистина човек понякога трябва да получи шамар от живота и то не само в любовния живот за да се замисли над ценностите и целите си, да си преподреди чарколяците в главата и ако се налага да започне на ново в известна степен. Още веднъж поздравления и на двамата за разказите, имате дар слово ! За пореден път се убеждавам, че в тоя форум човек може да намери наистина стойностни хора и да се обогати душевно. :yes:


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Щипка магия

Мнение от Хаос » 06 Дек 2014, 18:02

.
Последна промяна Хаос на 18 Дек 2018, 10:06, променена общо 3 пъти
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook