Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от BaDxBoY » 06 Фев 2013, 1:58

Бима - ти моя любима
Събуждам се аз, долавям през прозореца мириза на газ-явно газовата ми уредба на е30-ката пак се е скапала и изпуска.. Пак съм вътре с пари, ще трябва да хода да се разправям с газаджията,който е страшен комунист..Мисля си за предстоящите разходи и съответно откъде да си избия парите за тях, така че да не съм на минус.Не се получават повечето сметки и затова карам още м10 мотор на газ.Винаги съм си мечтал за м пакет и окачване 60/40, но няма как да я катеря на тротоара пред нас и мечтите ми бързо отлитат, като маслото в двигателя..Почвам да се чудя, дали беше разумно да давам 10 лева за цял литър или щеше да е по-добре лека-полека да я уча да не използва маслo.Дали да не сваля емблемата 316 отзад и да сложа някаква по-малка, като 312 или 314 и да ги препарирам по сфетофарите в студентски ?Вечната дилема, дали да изкърта всичко от вътре с цел олекотяване и разбира се мечтата на всеки теен- дрифт проект или да сложа някаква хубава музика, да заваря генерацията и да си се возя бавничко и удобно.. Като стана въпрос за заварки, диференциала се срещна лично с електрожена, но нещо колата почна да харчи много полуоски и карета и хептен ми опразни хладилника ..
След упояващата миризма на газ която долавях от леглото реших да стана и да покарам малко бимата до местния сборен пункт на елитните гимназиялни рейсъри. Ставам аз, обувам си скъсаните гуменки които взех на промоция от мола,но които пасват страхотно на педала за газта на бимата (то и за това ги взех де). Слязох пред входа, миризмата на газ вече беше нетърпима. Всички съседи се бяха събрали около колата, явно бяха решили,че правя атентат с избухващи газови бутилки. Започнах да оглеждам моето бебче. Дишах през блузата ми защото иначе рискувах да припадна или да ми порастне трета ръка от изпаренията. Бебчето беше непокътнато, всяка една ръждица си беше на мястото. Забелязах че едно изгнило парче от калника е дигнало левел- вече е точно 12 сантиметра. Отварям аз вратата, чу се любимото скърцане от несмазаната панта на шофиорската врата. Този звук беше единственото нещо от което получавам истински оргазъм. Сядъм вътре, гъза ми пропада в избушената седалка. Опитвам се да запаля ... греда. Газта е свършила тотално, а бензиновата помпа не работи от 2 години.Почвам да се чудя от кой да взема пари на заем и дали да пускам тема в форума или да почвам да обикалям моргите..Кликнах на един приятел с пасат 2-ка, тай пък не ме набра.. Така няколко пъти докато накрая ми дигна и след като го напсувах, че ме е набутал, го помолих да дойде да ме дръпне до някоя газстанция. Разбих касичката и събрах някви 6-7 лева на монети и пристъпих към колата отново като Арнолд Шварценегер. Дойде френда, пита ми за едни пари дето имах да му връщам и след няколко приятелски закани ме дръпна до бензиностанзията.Почнах да търся карта с отстъпки из колата, то нямаше, та почнах да търся от случайни хора. На съседната колонка спря някакво симпатично фиат-че браво и слезна някаква 18-19 годишна фейсбук звезда, цялата в татуси, като селска спирка с некролози.. След като се убедих, че момчето дето ми зарежда колата е живо и здраво и се е отцепило от колата ми заедно с маркуча за гаста, отидох при момичето и с делови тон и обясних, че ще пътувам към Варна и съм напълнил догоре резервоара с бензин, но съм си забравил картата с отстъпки. Хвана ме малко срам, че трябваше да разбере, че ползвам карта за отстъпка, за някви 2.70лв за литър, но нямаше как. Отидох, изсипах монетите на касата и поисках бележка, за работодателя. Не бих се излагал да карам лична кола на газ подяволите..

Утре, като се напия пак ще продължа :bang: :bang:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от DanielzZz » 06 Фев 2013, 14:42

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Българската реалност !


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от Bogat-Beden » 06 Фев 2013, 17:27

Познат стил на писане :mhihi: -подозрително напомнящ виден наш колега
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 28.08.2012
Пол: Мъж

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от AgeraR » 09 Фев 2013, 20:24

Уауу...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от b00st » 09 Фев 2013, 20:33

Bogat-Beden написа:Познат стил на писане :mhihi: -подозрително напомнящ виден наш колега

Пантата се завръща :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от saleen » 10 Фев 2013, 16:27

Aз го набедих на Златко :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от Bogat-Beden » 11 Фев 2013, 20:33

b00st написа:
Bogat-Beden написа:Познат стил на писане :mhihi: -подозрително напомнящ виден наш колега

Пантата се завръща :mhihi:

Колегата Салийн е познал :ok:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от saleen » 12 Фев 2013, 18:20

BaDxBoY написа:А честно казано като си прочетох тъпотията, нещо едва ли ще се мъча да пиша пак

Имаш бира от мен, ако от това ще ти дойде музата за писане :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 299
Регистриран на: 13.05.2010
Пол: Мъж
Кара: Е39

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от braina » 12 Фев 2013, 18:40

И на мене много ми хареса направо дай ше го направим уиски за по-голямо вдъхновение :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от CuMo » 03 Мар 2013, 0:49

Ох, добре се похилих, имаш дарба за ирония. :mrgreen:
Браво!
:smoke:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 24.11.2010
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E36 328 ,318is , 330ci e46
Мечтае да кара: ///м3 - е30 , е36 , е46 ... W124 Е500
Детайли за колата: кон

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от mitkyyyy » 04 Мар 2013, 16:17

Ще се прекълцЪм, давай 2ра част................. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от PaCk0o » 10 Мар 2013, 22:37

колега време е вече за продължението или още не си се напил :mhihi: много яко ти се е получило :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от intention » 18 Мар 2013, 17:39

пиши пиши !

Мераклии за четене и време за убиване има !

Добре се е получило :D
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 18.02.2010
Пол: Мъж
Кара: Цивилната версия на Т-72-Москвич...
Мечтае да кара: Нещо по-здраво от Москвича,ама такова още не е измислено!
Детайли за колата: Танк,пази се!

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от Москвич 412 » 15 Апр 2013, 21:32

Тази история е много добра,ще има ли продължение? :D
Американците са казали:На българите им дайте коли, и на тях война не им трябва!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Бичи ме айляка и си джиткам бимата

Мнение от BaDxBoY » 23 Апр 2013, 23:05

Тръгнах да пиша, ама много почнах да виждам много прилики със случайни лица и ще си срежа вените по дължина с лъжица, ако продължа ..

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook