Униформени измамници

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 27.09.2009
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E30 M3 ///

Униформени измамници

Мнение от vali0_e30 » 15 Ное 2012, 17:55

Здравейте приятели,ще се опитам да ви разкажа историята си, така че да не навлизам в много подробности :) В една мразовита декемврийска неделя вечер, аз и още много мои познати и приятели, решаваме да отидем на кафе и да се позабавляваме малко. Сядаме ние и всички си поръчват бира, само аз капи портокал :lol: все пак съм със старата ми кола ( Пежо 306 голем дзвер :lol: ) да ама не айде в бързината ми поръчват бира и кво да ги правя :bchug: та пия си аз бирата бавно но славно минава около 1 час и аз чак тогава си довършвам прословутата бира,и сега вече започва интересното :) Както казах голем студ,тръгваме да си ходим обаче преди това две девойки ме молят да ги закарам до тях (на не повече от 1 км от сaмото кафе) и аз добра душица, не отказвам :D качват се те в колата и тръгваме, на път за тях обаче карам малко по бързо от нормалното,защо не, късно е нема никой по улиците, перфектната вечер за такъв тип каране! Закарах аз девойкте до тях и си тръгвам и излизам на главна широка улица настъпвам малко мачката обаче нещеш ли зад мен имало патрулка но кой да я види :D карам си аз и стигам едно голямо кръстовище на което правя ляв завой поглеждам в огледалото за задно и чак тоава виждам патрулката, свети,пищии ужас направо, карат на уволнение,тогава есте решавам да намаля бия десен мигач и тръгвам да спирам при което патрулката изкача пред мен все едно гонят Бен Ладен...спираме, единия униформен излиза и се приближава към мене (викам си е са си е*а мамата ако ме усетят че съм пил дори и една кирлива бира ше има да се заяждааат :| ) документите ала бала излез от колата,излизам аз и чичко полицай ми вика : Абе ти да не си пил бе ?! От там сещате се, на мен ми се доаква :D ама кво да рвава казах му че съм пил една бира,той ме изгледа и вика : Това дрегера ше го прецени като дойде, мисли му заключвамете за тая нощ,книжката ти зимаме и това е!!! Тогава си викам Леле утре съм на работа как ще ида ааа-ууу ЯКО се сдухах и почнах да се вкарвам във секви филми :confused: Носят дрегера и аз духам обаче дрегера завъртян на обратно към мен и куката така застанала че почти нищо не виждам,както и да е дрегера писка аз спирам да го надувам и четиримата полицай които баха около мен възкликват : ЛЕЛЕЕЕЕЕЕ ТИ СИ ПЪТНИК тръгвай с нас...От там поглеждам дрегера виждам некви нули некви тройки и се сдухвам адски много (а тогава нямаше 1 година от както имам книжка нов та нов та и ЗАЛУХАВ :D ) веднага почвам с номерата дайте да почерпя трето пето ааа ууу, та на края се навиха некак си и отидоха на един денонощен магазин да ме чакат там щото аз нямах пари в мен и взех назаем от един приятел 40 лв...пристигам аз там с парите а те още вътре в магазина, седя аз на студа от вън и ги чакам, и по едно време ХОП излизат със 10 вафли и 2 кафета :D при което единия се приближава към мен и ми праска един задвратник а аз онемявам и си викам тоо па са що ме плеска :shock: :dunno: и тогава той ми разправя : Абе олигофрен виде ли колко ти показа дрегера ?! Аз : Ми некви тройки видех :lol: И той от там : :conf: :nono: много си смотан! 0.03 ! за това нищо не можем да ти направим! Е тогава казвам ви преродих се и едновременно с тва исках да му заврЪ палката в задника! А пък тогава другия си промармори : Еехх рибоо,рибоооооо айде дай 10 лв. че все пак ти казахме :lol: дадох им десетка и така свърши сичко по живо по здраво.
ПОУКАТА : Хубаво гледайте и си отваряйте очите за да не станете и вие риби като мен! :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 27.07.2010
Пол: Мъж
Кара: лимузина

Re: Униформени измамници

Мнение от bat_gosho » 15 Ное 2012, 18:11

Случно им е на хората и се чудят с кой да се гъбаркат :lol:
Въпреки всичките приказки които се говорят за тях смея да твърда че нашите ченгета са ''пекани'',до сега колкоти и пъти да са ме спирали винаги съм бил нередовен и въпреки това само един път са ми писали фиш :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 967
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Габрово
Кара: триста двайсе и пеш

Re: Униформени измамници

Мнение от h4ckED » 05 Дек 2012, 10:29

bat_gosho написа:Случно им е на хората и се чудят с кой да се гъбаркат :lol:
Въпреки всичките приказки които се говорят за тях смея да твърда че нашите ченгета са ''пекани'',до сега колкоти и пъти да са ме спирали винаги съм бил нередовен и въпреки това само един път са ми писали фиш :mhihi:


То тва не е много за хвалба ... апък пекани са на моменти. Иначе са еб*ти лайнярите понякога. :conf:
Изображение
M - The most powerful letter in the world

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook