За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страсти

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 20.02.2007
Местоположение: 1000,4000,6000
Пол: Мъж
Кара: автомобил
Мечтае да кара: два автомобила
Детайли за колата: купе,двигател,волан,гуми

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от jordanpar » 15 Авг 2012, 11:56

Аз пък незнаех че в Щатите нещата стават толкова лесно.Може би всеки прочел тая книга и става мулти:

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 17.08.2010

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от SashoDikov » 15 Авг 2012, 12:11

един глас от мен за автора, и да не вярно е достатъчно достоверно написано за да знам, че някой го е постигнал и работи, а дали е нашия или не ... ху кеърс, евала :clap:

и шнур за хейтърите и дребните душички :dummy:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от barabqga » 15 Авг 2012, 13:05

xerial написа:Аз колегата, който е пуснал темата го разбирам и му се кефя заради това , че е отделил време да напише няколко реда за това всъщност как се случват нещата малко по на запад от нас....
Аз не подлагам на съмнение написаното , просто защото не искам да си представям колко болен и смешен човек би бил някой който си измисля всичко това и в случая човека наистина се опитва да покаже , че все пак нещата не са никак сложни в тоя живот.... Аз съм на мнение,че всеки който иска да живее по-различен живот (както искайте го разбирайте - висок стандард, хипар, рокстар ...) би го постигнал , ако наистина го иска и най-важният момент - ако е постоянен и последователен в усилията си!!

Естествено тука 90% от хората смазани от ежедневието си , свикнали да бъдат лъгани и мачкани подлагат всичко на съмнение и отхвърляне... ами радвайте се хора , че има и едни други също като вас човеци , които не се оглеждат в съседа и "правителството" и "мафията" за неуспеха си....до голяма степен всеки си носи последствията от действията си или по-точно .... бездействието си....


А иначе докато четях (прочетох ти темата и за 360ката :) ) имах чувството че чета: "Един Ден на ... Toni Stark, Bruce Wayne" или някой подобен :D

Браво наистина за това , което си успял да постигнеш и да угодиш на всичките си прищявки! Аз бих се радвал на още подобни случки и истории :yes: :bchug:



+ :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Jordana » 15 Авг 2012, 15:48

Чесно да ви кажа малко с недоумение чета постовете след първия на автора.Причината е че без всякакво съмнение е художесвената измислица налична в описанието и поукрасена с деиствителни сюжетни линии.Толкова лесно ли може да бъде заблуден човек с няколко снимки и лирични отклонения? Явно може. Автора има безспорен талант за което получава адмирации и от мен.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от xerial » 15 Авг 2012, 16:16

Jordana написа:Чесно да ви кажа малко с недоумение чета постовете след първия на автора.Причината е че без всякакво съмнение е художесвената измислица налична в описанието и поукрасена с деиствителни сюжетни линии.Толкова лесно ли може да бъде заблуден човек с няколко снимки и лирични отклонения? Явно може. Автора има безспорен талант за което получава адмирации и от мен.



Дали е истина или не , само автора си знае...всеки си избира как да приема разказаното :yes:
на мен идеята да има такъв пич , ме кефи и следователно избирам да вярвам отколкото да се съмнявам и самоизяждам с екзистенциални въпроси :mhihi:
Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Petrolhead » 15 Авг 2012, 18:23

z
Последна промяна Petrolhead на 11 Юли 2022, 9:44, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 6.09.2011
Местоположение: Божурище
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Nasko_ » 15 Авг 2012, 19:16

jordanpar написа:Аз пък незнаех че в Щатите нещата стават толкова лесно.


А ти пък случайно да не беше постоянно до него, та знаеш дали е било лесно? :kuku:
Ако не си прочел, човекът пише от 2002г. във форума, самия факт, че 10 години не е пуснал подобна тема ме кара да му вярвам!!!
А и никъде не прочетох да не написал:
-Я сега кажете, вярвате ли ми?!
Не спори с глупак, защото ще те принизи до нивото си и ще те победи с опит!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от enigma » 15 Авг 2012, 22:08

Jordana написа:Стана ми интересно за енигмата понеже цената на добър екземпляр от последните военни версии е шест цифрена сума.Тоя адмирал трябва да е бая широка душа да подари такова нещо на това отгоре и бройките са ограничени :mhihi: надявам се разбираш какво имам в предвид.Но щом е реплика напълно в реда на нещата.


Ти ме разби, това не го знаех. В старата ни къща в България има една 3-роторна, доста изстрадала, но дядо ми твърдеше, че е истинска. Ако е бил прав, значи времето във форума изобщо не е загубено :)
Всъщност, едва ли бих я продал сега... ама това ако го знаех преди 20 години...


jordanpar, надявам се че това което написа за Монако и т.н. да е някакво иронизиране на нечии изкривени разбирания? Аз не ходя по скъпарски курорти и заведения, даже не знам какво е хенеси и joel robucho, нито играя голф. Идеята на темата не е да се хваля нещо, а да споделя някои приятни неща и, по твоята аналогия - да покажа на "гладния" къде е въдицата. Защото докато мислиш само за политиците, за цените на бензина и амортисьорите положението няма да се оправи. Може би се поувличам в описанията и това да дразни някои, но изобщо не е нарочно, извинявам се ако се възприема по този начин.
Всъщност ти конкретно не знам защо си толкова недоволен от живота - нали писа в една друга тема, че си се чудил между кайен и х5, та не мисля, че си от най-гладните :).
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3330
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от spacepl » 15 Авг 2012, 22:18

Абе като гледам, PR2 робота наистина струва 400к долара.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от b00st » 15 Авг 2012, 23:06

http://www.youtube.com/watch?v=caVo6EJFV8s&feature=plcp
Тва видео доста прилича на онова место от снимката :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3330
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от spacepl » 15 Авг 2012, 23:27

Не е същото мястото. Зеления плат го слагат на масата за да вижда робота.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от b00st » 15 Авг 2012, 23:47

spacepl написа:Не е същото мястото.

Обзалагаме ли се, щото 200% съм сигурен, че е от същото място снимката, университет в CA :yes:
p.s. не съдя по зеленото платно :winky:
Последна промяна b00st на 15 Авг 2012, 23:48, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е53

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от sa_hellrot » 15 Авг 2012, 23:48

zBoost написа:http://www.youtube.com/watch?v=caVo6EJFV8s&feature=plcp
Тва видео доста прилича на онова место от снимката :D


:yes: ... Направо си е същото!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от enigma » 16 Авг 2012, 1:04

Браво на детективите :)

Сега трябва да се обяснявам за всяка запетайка, ама сам съм си виновен :).
Всъщност мястото е това - http://citris-uc.org/ - намира се на територията на Бъркли, но е институт, в който частния сектор, държавните агенции и университетите се събират, за да работят по общи проекти.
Ние примерно работим с Бъркли по различни приложения на този робот.

http://citris-uc.org/about/mission

CITRIS was created to “shorten the pipeline” between world-class laboratory research and the creation of start-ups, larger companies, and whole industries. CITRIS facilitates partnerships and collaborations among more than 300 faculty members and thousands of students from numerous departments at four University of California campuses (Berkeley, Davis, Merced, and Santa Cruz) with industrial researchers from over 60 corporations. Together, the groups are thinking about information technology in ways it's never been thought of before.


http://citris-uc.org/about/headquarters


А аз си оставам анонимен, защото първо името в паспорта не е българско, второ - не се водя директор в никоя фирма, само технически такъв.
Та само шепа хора знаят, че трябва да гонят точно мене ако нещо се забавя :oops: .


Други въпроси? Направо съм като пред Хагския трибунал :)
enigma
ያለ እኩል

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от boksioraE39 » 16 Авг 2012, 6:49

Колега с този стандарт които описваш трябва да си над нещата дали някои вярва или не?! Последния ти пост идва като доказване... Мисля че трябваше да не пишеш след първия си пост... Аз лично се радвам за успяли хора! Късмет. ;)
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook