За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страсти

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 21.09.2011
Кара: на детето БМВ-то :)

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от ElizabetS » 14 Авг 2012, 15:54

Моите адмирации! :bowdown:
I don't know where the Limit is But I know where is Not!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 101
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: с колкото пари изкара
Мечтае да кара: BMW S1000RR
Детайли за колата: корава 316-ка (M40B20)

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от T0nk00 » 14 Авг 2012, 16:27

Сега ако кажеш и на колко години си (за вдъхновение само) :yes:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Apassionata » 14 Авг 2012, 18:41

Предполагам около 40, може би 40+

Поздравления за всичко постигнато, ама със самолета вече прекали :P :twisted: :mhihi: Килим от коприна, еее :mrgreen: Не се ли мачка много :lol: Шегата на страна, хубаво е да четеш такива теми, действат наистина позитивно и зареждащо :D Ще помоля някой да ми прати на ЛС за коя предна тема на автора се говори, че нещо не я намерих...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от mitaka7 » 14 Авг 2012, 18:42

:conf: :smoke:


п.с. Златко май се възроди.... :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Jordana » 14 Авг 2012, 19:08

Професор Мориарти е на ход :mhihi: :mhihi: :mhihi: подаръка от навито от кой тип е ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Bogat-Beden » 14 Авг 2012, 19:43

mitaka7 написа::conf: :smoke:


п.с. Златко май се възроди.... :mrgreen:

съжалявам за оффа, ама прихнах :ahah: :ahah: :ahah: :ok:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от павката » 14 Авг 2012, 22:32

да бе,един друг къде е силно в матрицата е икона форумна.
тука на нашия човек сигурно са му дали да поддържа къщата и оня си щрака снимчици,за да изпъква в повера
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от cod-cdbp » 14 Авг 2012, 22:43

Ееее веднага започват съмнения, типично по български... :confused: :confused: :confused:
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от N.Mihaylovski » 14 Авг 2012, 23:07

:cop: :cop: :cop: :cop: :cop:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Хаос » 14 Авг 2012, 23:37

павката написа:да бе,един друг къде е силно в матрицата е икона форумна.
тука на нашия човек сигурно са му дали да поддържа къщата и оня си щрака снимчици,за да изпъква в повера

абе ти пък кога за последно видя такава къща ама не на снимка ми е интересно, като говориш много?
или пък такива коли?
или Г5?
човек съди за другите по себе си, следователно ти какъв излизаш след този си пост?
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от ivoo » 14 Авг 2012, 23:47

Ако всичко написано е вярно , Евала на колегата , ама някак ми се струва че заглавието на темата е неподходящо. Може би трябваше да бъде ` Вижте до къде съм стигнал , почвайте да ме Боготворите.
Ами ОК , роден си под щастлива звезда случили са ти се нещата - ама къде ? Отвъд Голямата вода . Затова я наричат - Страната на неограничените възможности- Там такива неща се случват не рядко , но ми се струва неуместна темата във форум в който се търсят 2 -ра у-ба амортисьори , капачки че дори и филтри , да се изтъква какъв ти бил самолета , килима , колко струвала една чаша и т.н. Сигурно има и други българи по света в подобно положение , но едва ли ще са се отдали във самохвалство по форумите. Да не говорим , че дори и тук в България има хора които могат да си купят не самолет , ами летяща чиния / ако се продава естествено/ и не Х5 или Х6 ами Х12 направо , ама и те си трят и не смятат за нужно подобно самоизтъкване. Това е все едно Роман Абрамович да пусне тема във `Форум на социалния работник` какви коли притежава , колко голяма е яхтата му и с какви екстри е обзаведена подводницата му.
Всъщност добре е да се регистрираш в този форум http://milionerite.com/index.php?option ... mitstart=1

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Jordana » 15 Авг 2012, 0:32

Няма нужда да се регистрира там.Колегата изрично поясни че е един вид под прикритие.Мен силно продължава да ме вълнува от кой тип е енигмата подарена му от нави адмирала или фелдмаршала какъвто точно се води там.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Boyadjiev » 15 Авг 2012, 0:34

Човека му е гот да споделя с вас неща, като мога да се обзаложа, че на повечето не няма да им се случат, а и до такива
вещи няма да се докоснат, без никой да го кара... Но явно сте или толкова забързани в ежедневието си, толкова подвластни
на консуматорския водовъртеж около вас, че сте забравили всичко което има значение.... Не искам да си мисля, че просто
сте ограничени, за това допускам овълчаването, липсата на вашата реализация в живота за да се нахвърляте така...

Точно в това е изкуството - Дали е постигнал това колегата? Дали се прави на голям във форума ? - никога няма да стигнете
интелектуалното ниво на което е колегата, защото не са това въпросите които трябва да задавате, а правилният въпрос
- С какво може да ми помогне историята на колегата (на вас самите) и аджеба как аз да подобря себе си и своят живот
въз основа на фактите изложени по-горе ? !!! .....

Излагате се - като малки деца.... а би трябвало да сте мъже :conf:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от BadAngel » 15 Авг 2012, 2:18

браво колега, поздравления

не знам защо се опитваш да докажеш нещо на форума обаче, всеки който има мозък в главата и те чете.. по една или друга причина сам може да си стигне до изводите, без такива жокери

кажи повече за амг-тата, винаги ми е била интересна тази част :)
No bling at the Ring

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от enigma » 15 Авг 2012, 4:08

За енигмата - реплика на М4 (това с 4те ротора), която правят в navy-то. Този от USAF не знаеше, че е реплика, това беше забавното в ситуацията. Какъв е този интерес? :)

За килима - няма проблеми с копринените килими, има си още от древни времена технологии да се правят и поддържат. http://www.carpetsofkashmir.com/silk-carpets.html
Другите истории за които става въпрос са http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=163447
и http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=302372
И двете са от 2005г, бяхме още сравнително млади и безотговорни. :oops:

За другите въпроси - аз си написах, че не искам нищо да се изтъквам или доказвам, просто исках да вдъхна малко позитивизъм на хората и се радвам, че успях донякъде.
Аз съм си свикнал де... това във форума е нищо в сравнение с помията, която се излива като си ходя в България от време на време, така че не ми пука особено. Сигурно и аз дразня хората с нещо ама съм си такъв, какво да се прави...

И това доколкото си спомням беше БМВ форум (не знаех, че се е превърнал в място за търгуване на амортисъори н-та ръка), не знам каква е тая аналогия с подводницата на Абрамович и социалните работници... в тази тема съм писал за ентусиазъм и за БМВ-та, кво да направя че БМВ правят нови //М коли и са участвали и в самолетните двигатели? Ако не бяха, нямаше да го споменавам това, ама просто си помислих, че е интересно... Изобщо не ми е била идеята да се хваля нещо.
enigma
ያለ እኩል

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook