За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страсти

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от павката » 15 Авг 2012, 5:57

Хаос написа:
павката написа:да бе,един друг къде е силно в матрицата е икона форумна.
тука на нашия човек сигурно са му дали да поддържа къщата и оня си щрака снимчици,за да изпъква в повера

абе ти пък кога за последно видя такава къща ама не на снимка ми е интересно, като говориш много?
или пък такива коли?
или Г5?
човек съди за другите по себе си, следователно ти какъв излизаш след този си пост?

не си ми разбрал поста,мой.втората част беше като предположение,какво си мислят съмняващите...защото има друг форумник със статус на месия,ама там нещата са къде по-тъмната индия!
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче


Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 20.02.2007
Местоположение: 1000,4000,6000
Пол: Мъж
Кара: автомобил
Мечтае да кара: два автомобила
Детайли за колата: купе,двигател,волан,гуми

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от jordanpar » 15 Авг 2012, 7:36

Една снимка в движение на тоя Х6 при 85 мили в час и бележка до скоростомера ''Ай лов Бългериа''/енигма/ ще разреши всекви съмнения.
Иначе мноо ясно че мултимилионер губещ си времето да пише във форумченцето БиЕмДаблЮпоуернет зад океана е доста несъвместима версия с бедняшкото българско ежедневие.Такива приказки са по подходящи за места като ''Joеl Robucho'' в Монако например на по чаша хенеси и една пура.
И,бро,ако четеше форума малко повече щеше да разбереш че не само хамортисьори ен-та ръка се търсят,ами и че бендзина в България е на космически цени за масата народ,че сме на ПОСЛЕДНО място в Европа с едва около 220 литра гориво възможно за купуване с една средна /и то спред статистиката/ заплата,и че пенсионерите се борят за едни 150 лева еднократна за да посрещнат скока на цените!!!!!!!!
Та на фона на всичко тва нали се сещаш че да се хвалиш с галярда,хиксове,самолети,коприни тоалетни хартии със златни нишки и бидета от злато--ем все едно сития да плюе в чинията на гладния за да го нахрани.Другото което би могло да накара човек да се хвали с такива непосилни за простосмъртния не само българин ами и средностатистически хамериканец и европеец неща е така наречения ''синдром на малката пишка''.Абе и в двата случая хич не ти завиждам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 743
Регистриран на: 2.03.2007
Кара: в шоуто на тройките

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от swh_bmw » 15 Авг 2012, 8:28

с 85 мили не стига, едно гадже да сменя скоростите пък две да се покажат от предния кайен полуголи и да държат плакат на енигма, в същото време от музикалната уредба да се чува енигма с песента Mea Culpa, ако не е същата песен даже да изпълниш горните желания няма да ти повярвам. А моята вяра е една от най силната в този форум. :kuku:

А бре пичове какво ви интересува каква всъщност е реалността ?
има два варианта
1- Лъже. Четеш интересни неща извеждаш си някои поуки, усмихваш се и преминаваш на следващата тема !
2- Не лъже ! Четеш интересни неща извеждаш си някои поуки, усмихваш се и преминаваш на следващата тема !

Кое е сложното ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страсти

Мнение от frizzante » 15 Авг 2012, 8:47

Съгласен с горните постове и най-вече с колегата jordanpar ми е най-чудно как такъв човек има времето и желанието да пише в нашия скромен форум? Направо трябва да се чувстваме полъскани от такава особа сред нас! Изобщо не се опитвам да хейтвам, даже напротив силно се надявам всичко да е така както е описано и да имаме един преуспял съгражданин да трие носовете на тия зад океана!
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!


Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 20.02.2007
Местоположение: 1000,4000,6000
Пол: Мъж
Кара: автомобил
Мечтае да кара: два автомобила
Детайли за колата: купе,двигател,волан,гуми

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от jordanpar » 15 Авг 2012, 8:54

Аз пък предлагам на модераторите на форума като задължително поле за всеки профил тук да стане въвеждане на реален фейсбуук профил,който да е общо видим в аватарната част.Така агенти 007,холивудски звезди и прочее ще излязат на светло и ще вдигнат рейтинга.А съответно за никой не е мегасложно да си ограничи вижданията на публикации и инфо във неговия фейс от групата на бмв форума да речем.Това е един доста добър начин да се отсее мършата.Щот тука има и хора на по 30-40 години които все повече ни писва инфантилното изкривяване на форума.

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 16.05.2011
Пол: Мъж
Кара: E46 330d Touring
Мечтае да кара: i8

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от wishbone » 15 Авг 2012, 8:55

jordanpar написа:Една снимка в движение на тоя Х6 при 85 мили в час и бележка до скоростомера ''Ай лов Бългериа''/енигма/ ще разреши всекви съмнения.
Иначе мноо ясно че мултимилионер губещ си времето да пише във форумченцето БиЕмДаблЮпоуернет зад океана е доста несъвместима версия с бедняшкото българско ежедневие.Такива приказки са по подходящи за места като ''Joеl Robucho'' в Монако например на по чаша хенеси и една пура.
И,бро,ако четеше форума малко повече щеше да разбереш че не само хамортисьори ен-та ръка се търсят,ами и че бендзина в България е на космически цени за масата народ,че сме на ПОСЛЕДНО място в Европа с едва около 220 литра гориво възможно за купуване с една средна /и то спред статистиката/ заплата,и че пенсионерите се борят за едни 150 лева еднократна за да посрещнат скока на цените!!!!!!!!
Та на фона на всичко тва нали се сещаш че да се хвалиш с галярда,хиксове,самолети,коприни тоалетни хартии със златни нишки и бидета от злато--ем все едно сития да плюе в чинията на гладния за да го нахрани.Другото което би могло да накара човек да се хвали с такива непосилни за простосмъртния не само българин ами и средностатистически хамериканец и европеец неща е така наречения ''синдром на малката пишка''.Абе и в двата случая хич не ти завиждам.

:clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Jordana » 15 Авг 2012, 9:37

enigma написа:За енигмата - реплика на М4 (това с 4те ротора), която правят в navy-то. Този от USAF не знаеше, че е реплика, това беше забавното в ситуацията. Какъв е този интерес? :)

За килима - няма проблеми с копринените килими, има си още от древни времена технологии да се правят и поддържат. http://www.carpetsofkashmir.com/silk-carpets.html
Другите истории за които става въпрос са http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=163447
и http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=302372
И двете са от 2005г, бяхме още сравнително млади и безотговорни. :oops:

За другите въпроси - аз си написах, че не искам нищо да се изтъквам или доказвам, просто исках да вдъхна малко позитивизъм на хората и се радвам, че успях донякъде.
Аз съм си свикнал де... това във форума е нищо в сравнение с помията, която се излива като си ходя в България от време на време, така че не ми пука особено. Сигурно и аз дразня хората с нещо ама съм си такъв, какво да се прави...

И това доколкото си спомням беше БМВ форум (не знаех, че се е превърнал в място за търгуване на амортисъори н-та ръка), не знам каква е тая аналогия с подводницата на Абрамович и социалните работници... в тази тема съм писал за ентусиазъм и за БМВ-та, кво да направя че БМВ правят нови //М коли и са участвали и в самолетните двигатели? Ако не бяха, нямаше да го споменавам това, ама просто си помислих, че е интересно... Изобщо не ми е била идеята да се хваля нещо.

Стана ми интересно за енигмата понеже цената на добър екземпляр от последните военни версии е шест цифрена сума.Тоя адмирал трябва да е бая широка душа да подари такова нещо на това отгоре и бройките са ограничени :mhihi: надявам се разбираш какво имам в предвид.Но щом е реплика напълно в реда на нещата.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 649
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: Европа
Кара: Е91 325i N53

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Georgieff » 15 Авг 2012, 9:40

Както изглежда, обичайните тролове, хейтъри или драскачи налазиха темата.
Хубавото е, че те такива и ще си останат - мирогледът им се изчерпва с цените на бензина и пенсиите. Съдба :dunno:

Поздравления за темата - мисля че си успял да вдъхновиш много хора.
От всичките снимки най ми хареса роболабораторията с латопа с Линукс.
Радвам се, че има хора, които са тръгнали от БГ и са постигнали много. Детайлите по обзавеждането на джета не ме впечатлиха особено, но възможността да развиваш последните технологии - е това си е нещо, което си струва. Другото са детайли.
Touring & windsurf club

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 4.03.2007
Местоположение: Банишора
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS;E30 325i
Мечтае да кара: Самолет

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Helix » 15 Авг 2012, 9:42

Евала на автора за постигнатото!Хубаво е да се види, че има българи които са постигнали нещо в живота без пари от наркотици и червени куфарчета.
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от K_Ilkov » 15 Авг 2012, 9:57

jordanpar написа:Аз пък предлагам на модераторите на форума като задължително поле за всеки профил тук да стане въвеждане на реален фейсбуук профил ...

и аз като отказвам да имам фейсбук кво правим ... или не съществувам :mhihi:

он-топик

браво на автора за постигнатото в професионален план :yes:
ламботата, пачките и тн са въпрос на вкус и възгледи
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от b00st » 15 Авг 2012, 11:20

Vra4anin написа:
jordanpar написа:...


Трябва да станеш писател, как си го написал, просто... :bowdown: :mhihi:

Супер го е написал, няма що. Ако вас ви интересуват само амортисьори 2ра ръка, скъпия бензин или пенсиите, мене ме интересува (предполагам и другите тука) и как живеят някой българи зад океана. Затва можете да си лаете някъде другаде по форума.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Superexstatic » 15 Авг 2012, 11:28

jordanpar написа:Другото което би могло да накара човек да се хвали с такива непосилни за простосмъртния не само българин ами и средностатистически хамериканец и европеец неща е така наречения ''синдром на малката пишка''.Абе и в двата случая хич не ти завиждам.


бих разменил 1/3-та от моята за 2те ламбота.. всички ше са доволни :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от r19 » 15 Авг 2012, 11:41

zBoost написа:
Vra4anin написа:
jordanpar написа:...


Трябва да станеш писател, как си го написал, просто... :bowdown: :mhihi:

Супер го е написал, няма що. Ако вас ви интересуват само амортисьори 2ра ръка, скъпия бензин или пенсиите, мене ме интересува (предполагам и другите тука) и как живеят някой българи зад океана. Затва можете да си лаете някъде другаде по форума.

И като разбереш как живее милионерът, какво ще се промени в твоят живот???
Евала на колегата за постигнатото и за отделеното време, за написването на тази тема, но някак си мисля че дори в този форум където се смята, че се карат едни от най-скъпите и луксозни масови возила, мисля че няма човек, който да може да си позволи такива неща описани от теб.
Направо с насмешка разказваш за Гаярдото с 1250 коня, изтъкването на 117 октановия бензин и т.н.. , а някой от нас дори н бихме си представили да видим такава машина някога на живо.
Все пак написа, че темата е за младите(какъвто съм и аз всъщност).
Та не мисля, че без да съм от богато семейство, имам дори 1% шанс някога да постигна подобно положение на твоето.
Почти няма хора, които да са забогатели за целия си живот с честен труд.
Поздрави!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от xerial » 15 Авг 2012, 11:42

Аз колегата, който е пуснал темата го разбирам и му се кефя заради това , че е отделил време да напише няколко реда за това всъщност как се случват нещата малко по на запад от нас....
Аз не подлагам на съмнение написаното , просто защото не искам да си представям колко болен и смешен човек би бил някой който си измисля всичко това и в случая човека наистина се опитва да покаже , че все пак нещата не са никак сложни в тоя живот.... Аз съм на мнение,че всеки който иска да живее по-различен живот (както искайте го разбирайте - висок стандард, хипар, рокстар ...) би го постигнал , ако наистина го иска и най-важният момент - ако е постоянен и последователен в усилията си!!

Естествено тука 90% от хората смазани от ежедневието си , свикнали да бъдат лъгани и мачкани подлагат всичко на съмнение и отхвърляне... ами радвайте се хора , че има и едни други също като вас човеци , които не се оглеждат в съседа и "правителството" и "мафията" за неуспеха си....до голяма степен всеки си носи последствията от действията си или по-точно .... бездействието си....


А иначе докато четях (прочетох ти темата и за 360ката :) ) имах чувството че чета: "Един Ден на ... Toni Stark, Bruce Wayne" или някой подобен :D

Браво наистина за това , което си успял да постигнеш и да угодиш на всичките си прищявки! Аз бих се радвал на още подобни случки и истории :yes: :bchug:
Изображение Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12776
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от vld » 15 Авг 2012, 11:46

Евала пич, радвам се че има такива хора като теб!
Надявам се като те попитат от къде си да казваш, че си Българин, та да виждат по света и нормални Българи, а не само манговци опитващи се да откраднат нещо.
То това повече важи за европа, но все пак...
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook