Съботен фън с трактора

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 17.05.2012
Пол: Мъж
Кара: E46 330Ci
Мечтае да кара: E60 M5

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от todorinoff » 11 Сеп 2012, 22:28

Уникално! :ok: Как да ми се стои в тъпата България... :banghead: :ranting:
Изображение
Drive it, like you stole it!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от NeRoX » 12 Сеп 2012, 3:12

Мустанг-а ти е бясен! Казва ти го човек, който не е запален по американските мускули и ни най-малко по '05 мустангите. Но твоя изглежда супер. Иначе мотора? Нормално GT + компресор или? Иначе те бъзикат сток Мустангите, които надали ще стават много за такива неща. По това, което описа колата ти е далеч от стоков Mustang... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от oxam » 12 Сеп 2012, 19:30

NeRoX написа:Мустанг-а ти е бясен! Казва ти го човек, който не е запален по американските мускули и ни най-малко по '05 мустангите. Но твоя изглежда супер. Иначе мотора? Нормално GT + компресор или? Иначе те бъзикат сток Мустангите, които надали ще стават много за такива неща. По това, което описа колата ти е далеч от стоков Mustang... :)

Мерси :) сток ГТ блок, салйин стейдж 4 суперчарджър на 11пси, 42лб инжектори, портвани глави, комп камс стейдж 3 валове, дълги хедърси, без катализатори, 2.5 инчови тръби и къстъм задни гърнета, JDM мап със SCT тунер на сток електроника.

Стигнал съм лимита на сток блока, някой ден като ми дойде музата (или се наложи) ще има ковани карантии, 5.0 строукър, инжектори, ГТ500 бензинова помпа, мап и яко бууст и ще удари 800 коня...не че ще може да ги сложи на земята....но засега и така ми стига, все пак с нещо трябва да ходя на работа всеки ден..
Изображение Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от NeRoX » 14 Сеп 2012, 15:26

Харесва ми чувството ти за хумор... :D Въпреки, че явно не се шегуваш с тая железария. Интересен избор на коли за човек живеещ в Англия... :D Поздрави и повечко такива теми! Да почетем и ние за хубави коли... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: мноого черно Е28

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от BRAAT » 17 Сеп 2012, 23:28

Колите са N1 и най- важното са с лева дирекция :) . Интересно ми е и на мен , как се спря на тези модели коли? Особенно за трактора (вайпъра) Любимата ми кола, засега поне в мечтите ? Та кое те очарова в тези коли които караш?! Евала за избора на коли 8)
SHARK-а му е майката!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от oxam » 20 Сеп 2012, 23:24

BRAAT написа:Колите са N1 и най- важното са с лева дирекция :) . Интересно ми е и на мен , как се спря на тези модели коли? Особенно за трактора (вайпъра) Любимата ми кола, засега поне в мечтите ? Та кое те очарова в тези коли които караш?! Евала за избора на коли 8)


ми трудно е да се обясни, но аз по принцип колите си ги купувам много спонтанно и без да съм ги карал...и повечето случай от ибей.

мустангът беше през далечната 2009. ноември месец бях в торонто и тъкмо се бях се разделил с приятелката си и за утеха взех един мустанг гт под наем да отида до ниагара и да се разходя малко...и адски много се изкефих, една седмица по-късно се върнах в лондон и на ташак реших да погледна какво има в ибей (при условие че вече имах три коли, моторница и ужасен проблем с гаражите и въобще не търсех още една кола). е да ама не, видях жълтия мустанг, 500 коня компресор и викам ха на бъзик да пусна един бид...и хопала няколко дена по-късно имах мустанг...нямаше такава усмивка първия път като го карах.

с вайпъра беше още по-абсурдно. през 1995 брат ми донесе едно американско списание с обяви само за екзотики, и вътре имаше няколко вайпъра и се влюбих. през 2010 си купих един вайпър в английския ибей без да съм ходил да го гледам, обаче едни хора от форума ме светнаха че има скрити проблеми и така и не отидох да го платя/взема. след това нещо ми стана тъпо и съвсем ми излезе от главата и почнах да се заглеждам по други коли. и така март месец 2011 с едни приятели щяхме да ходим до маями и единият от тях реши че ще купува 997 турбо да го прати в швейцария, защото е на половина по-евтино и ме пита дали мога да разгледам в интернет и да намеря коли които да огледаме на място. и както си ровя из американския ибей гледам жълт вайпър РТ, 2002 година, от дилър с гарантиран произход, гаранция и на много добра цена. не знам какво ми стана, вдигнах телефона, говорих с дилъра, той ми свали още малко от цената и като в транс аз казах ДА и му преведох парите без да съм виждал колата и без дори да имам идея как ще я докарам до англия (а колата беше в джорджия което не е чак толкова близо до маями). намерих фирма, която да я транспортира с контейнер, те се оказаха пълни цървули и колата я чаках 3 месеца...в един момент бях полудял и много се чудех дали наистина ще я получа. та в един слънчев ден контейнерът пристигна и трябваше да я взема от едни докове на 40 мили от лондон....с временна застраховка с която по принцип нямам много право да карам, без номера (вместо задния номер имаше табелка от дилъра вайпър РТ10) и с кола която почти не прави впечатление :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: е нямаше такъв кеф като за първи път я настъпих както трябва и усетих въртящия момент на 8 литра...пожелавам на всеки да изпита такъв кеф. на втория ден естествено ме спряха защото нямах номера и колата нямаше английски документи, аз слезнах и им казах - момчета, 3 месеца я чаках, знам че съм виновен, но няма как да я държа в гаража и да чакам още 10 дена да излезнат документите, давайте да си плащам глобата, но не мога повече....те пък излезнаха разбрани ,ухилиха се и викат, айде бегай ама искаме да ни направиш кефа и да я изрежеш:kuku: :++ явно и тук има разбрани полицаи....

та такива ми ти работи...понякога и аз се плаша от себе си. но не съм ги купил защото са американски - просто ме кефят и са различни и както казват много приятели ми приличат на характера
Изображение Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: мноого черно Е28

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от BRAAT » 26 Сеп 2012, 1:07

:D :D :D Браво, направо насръхвам, като чета редовете ти! Това което, знам за вайпъра (но не съм сигурен в това)е , че е създаден да покрие един тест: да ускори от място до 100 мили и отново да спре (0-100-0 мили) за под 10 секунди! Мисля, че още първите са го правили за 9.8-9.9 сек. Аз лично севте видях на списание тунинг вайпър "веном 600", още пазя списанието. Та, ако имаш възможност и желание провери дали това е истина , за теста :driving: ако ли не здраве да е.
В поста спомена за торк-а на този "трактор", засега единствената по-бърза кола в която съм се возил е mazda rx7 с турбо надута до 500к.с. от заводски 280(1.3 литров рототен дв.)
Бях в Кипър, докато си вечеряхме на двора , чух как до съседа ни отсреща спира нещо заинтригуващо. Съответно любопитството ми надделя мигновенно и отидох да видя :shock: Черна и звучаща мн. злобно особенно след 3-4000 оборота mazda rx7. Запознах се със собственика и го попитах дали може да е снимам. Снимах е , а той ми каза че ако му направя и някое клипче ще ме повози :D :D :D , речено, сторено. В онзи момент сигурно нямаше по щастлив човек на земята от мен!
Ускорението, когато дойде бууста и поведението на тази кола в завой, бяха невероятни за мен. Собственика ми каза, че е замервал ускорението от 0 до 100 км/ч - 3,5-3,8 сек. Още 1 въпрос към автора на темата, зарибявал ли си се по нещо японско? просто сега се сетих, японците също имат доста екзотики.
Ето няколко снимки на маздата, както и на вайпър концепт от 1989г. Чакам нови истории :bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
SHARK-а му е майката!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 23.11.2012

Re: Съботен фън с трактора

Мнение от sinioto_surce » 23 Яну 2013, 10:57

:mhihi: :mhihi: Много добре започна денят с твоята история, колега! Благодаря :Р

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook