Един нормален ден

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Един нормален ден

Мнение от ивчо » 20 Юли 2012, 15:46

Понеже малко ми писна да чета за 19 годишните колеги с 320-ките купета, току що скъсали с мацките, и после катастрофата – да „освежим“ малко ...
Уфффф, алармата ... Да му се не види, пак окъсняхме ... Скок от леглото – мдааааа, кучето пак ми е отнесло пантофите на някъде ... Пак по-добре от това да са олигавени ...
Банята ве – натам отиваше ... Уффф, добре че съм от рода на Адам – бърза хигиенизация, и бегом надолу ... Мдааа, бегом е силна дума ... От 18 етаж до първия за 50 секунди ... Писна ми вече ... Вече малко повече от 26 години Ивчо всяка сутрин си правеше едно и също, като единственото което го радваше беше невероятната кола която караше ... Еееееех пусти му Е30-ки, ама не трай сърце ... Мдааа, нещо ми липсва под капака – да ве да му се не знае все пак е М10Б18 ... И за кфо са писали това 318 отзад ... Няма значение де ...
Уфффф, добре де – крайно време е за ревизия на Пиербурга ...
Айде последно за другата седмица да го оставим – нали мило .. Ти само запали ся, и се заклевам че ще ти скъсам шортите в следващите 500 метра ...
Добре – успех ...
Ммммм, колко пари излизат през ауспуха не е истина ... Пусти му бензин ... Не ща газ ве ... За 25 км дневно няма смисъл ...
Е за кфо изгасна сЯ ...
Ааааа, добре че запали ...
И кфооо, пак ти е криво днес проклетио ...
Аааа, да мина по-бавно през дупката ли ?! Щооо ..
Добре де, недей ми пуска лампите по таблото, разбрах :)
Бензин поне имаш, ламя такава ...
Аааа,а маслото ти е за смяна – още малко ще изкараш и с това ... Леко завоя, че си със сликове ... Нищо не видиш с тия 4 очи отпред ... Пусти му късмет, пак задръстване ... Добре че поне не си загряла още ... Добрее, хубаво си работиш за карбураторен автомобил в ерата на модерните инжекциони и там квито бяха другите ... АлоУУУ, зелено е вече ...
Десен мигач ... Леко повер ... 2200 оборота – третаааа ... Пак повер ... Уууу много се засили нещо ... :D
Спираме си както подобава, и до мен аптека, аааа Алфа някаква ...
Я да видим ся кой кого ... Първа и цялата газ ... Леко прекъсване, вторааааа ... Мммм, бензинояд такъв ... И за кФо ти беше това ся ... Да седиш на червено ли ... Ааааа, Алфата ...
Как е брат ?! Не бе, не е шестак, гърнето е за ремонт ... Ааааа, сила има да те тегля и тебе :)
Пак ли – няма проблем бе ...
Повера от аптек, ъъъ Алфата е як ...
Зелено ... Ааааа, аз забравих че тук завивам – sorryyyyyyyyyy :D !
Утре пак ...
Вече пред сервиза, спокоен че нищо не е паднало, и всичко си е на мястото, я поглеждам на паркинга ...
Бе може да си на 18+ години, но си готина ...
Да мило, пристигнах ... Нееее, кви дръпки, кви пет леа ...
А, кучето ли ?! Е как ве, всичко му е там (да не забравя обедната да отида да му дам да яде :D :D :D) … За довечера всичко си има ... Ти па домати ... Пържоли няма ли ?! Добре де, диета ...
Добре че идвам на работа да хапна нещо :D
Абе ти докога ще ме тормозиш с тоз навес – трудно ти се сменяват шарнирите ! Добре де, като за теб ще направим изключение :) Как 60 лева ве ... Вие луди ли сте ...
Е, хубаво де ... Нека така да бъде ...
Да ве мило, пристигнах .... А, кво !? Кога това ...
Знам ли тука Марин дали ще успее до довечера ...
Не, не е далече Варна ...
Киреееееее, намери и едни гуми за довечера, че ще пътувам ...
Бе кви намериш ве ... :D
Уффф, добре че стана обяд ... Чета, айде ве ... Кви банички вее, на кръчмата ще отскочим ...
Има някакви пари, айде скачай ... Е как да не може втора до прекъсвач веее ... Виде ли сЯ .. БМВ всичко може ! Ай слизайте ...
Такааааааа – човек е човек когато хапне !
Не ве човек, шарнирите са отзад в багажника ... Е откъде да те знам че ще вдигнеш колата ... :D Не ве, тоа па – кви биелетки, кви пет леа ! Ше карат още !
Айде че жената ме чака ... Уффф, че и до Варна са си 5 часа ...
Идвам, идвам мило – тука едно задръстване, тя колата не ще ... Даааа, чакай ме отдясно до офиса ... Алооо, милоооо – другото дясно ... Ммммм, добре че поне някоя мацка да се качи да замирише на някакъв парфюм ... Не че не я чистя де :D ! Ммммм, и аз те обичам ! Нормално, как да мине – дивотиите нямат спирка ... Не, аз мойте дрехи съм си ги взел ... Уффф, колко обичам да ти гледам крачетата, и това д*пе ... Е хубаво дееее, няма да избяга Варна – набързо така :P
Милоооо – спи ми се :D
Тръгваме деее !
Добре, обещавам че няма да се гоня с колите, няма да карам бързо, и да се правя на герой !
Е тоз само да го изпреваря, че нещо ме дразни ! Добре, добре спокойно де ... Няма повече ...
Ето ти я табелата Варна – доволна сега ...
Ами биваме ! Ами не сме обсъждали този въпрос татко – чакай да питам .... Милооооо, ще се омъжиш ли за мен !? :D Ако щеш ... Знам, и аз се шегувам :D
Ами само една дата да определим, другото лесно ... А, тъщата баничка била направила ...
Милооо, аз мисля да си лягам ... Да, и аз много ... :D
Уффф, алармата – не бееее, днес си почивка ... :D
ПП каня се отдавна да я постна, просто сега ми се отвори свободно време !
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Един нормален ден

Мнение от Делян » 20 Юли 2012, 18:23

Не се обиждай колега, ама историята ти е бая скучна и безсмислена. Едвам прочетох една трета :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 10.07.2012
Пол: Мъж

Re: Един нормален ден

Мнение от lusi5001 » 22 Юли 2012, 19:30

:ok:
Работи здраво ... за да може един ден подписът ти да се нарича автограф !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 23.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 e39 530dA
Мечтае да кара: самолет

Re: Един нормален ден

Мнение от The Stig » 25 Юли 2012, 10:47

който го разбере - бива..
определено е лаконично :)
I always tell the truth, even when I lie

Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Един нормален ден

Мнение от randity » 28 Юли 2012, 22:25

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook