Капризния скъперник.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Капризния скъперник.

Мнение от saleen » 23 Юли 2012, 1:20

Ама ако съдията разбира поне малко от бмв-та, или е някой сектант, току виж продавача се качил от Е46 на Е92 :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Капризния скъперник.

Мнение от b0bituy » 23 Юли 2012, 1:33

saleen написа:Ама ако съдията разбира поне малко от бмв-та, или е някой сектант, току виж продавача се качил от Е46 на Е92 :mhihi:
335i :mhihi:
Изображение
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 1.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2 - BMW E30 touring
Мечтае да кара: BMW E30 катафалка
Детайли за колата: Детайлите са перфектни.

Re: Капризния скъперник.

Мнение от kokala » 23 Юли 2012, 1:59

bmw-maximilian, ваша си е била грешката. Първо се договаряте за цена и ако човека се навие тогава почвате да обикаляте по сервизите... :conf:
Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж

Re: Капризния скъперник.

Мнение от cHaunepucTa » 23 Юли 2012, 12:41

kokala написа:bmw-maximilian, ваша си е била грешката. Първо се договаряте за цена и ако човека се навие тогава почвате да обикаляте по сервизите... :conf:


Нали човека трябва да види какво има за смяна и после да говори за цената.
Ако се окаже, че има нещо нередно...цената бааавно пада надолу. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 1.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2 - BMW E30 touring
Мечтае да кара: BMW E30 катафалка
Детайли за колата: Детайлите са перфектни.

Re: Капризния скъперник.

Мнение от kokala » 23 Юли 2012, 13:03

cHaunepucTa написа:Нали човека трябва да види какво има за смяна и после да говори за цената.
Ако се окаже, че има нещо нередно...цената бааавно пада надолу. :)

Първо говорят за цената и ако онзи категорично отказва да свали значи няма смисъл. Ако се разберат за няква сума, която го устройва купувача, тогава почват да обикалят иначе виждаш какво става. Когато гледах моята е30-ка човека каза "където искаш я караме, на диагностика или при твои приятели които разбират.." аз му казах, че няма смисъл, защото не бях 100% сигурен дали ще я взема, да не разкарвам човека за нищото макар, че на е30-ка за няква малка сума, диагностика не трябва :mhihi:
Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 649
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: Европа
Кара: Е91 325i N53

Re: Капризния скъперник.

Мнение от Georgieff » 21 Авг 2012, 16:41

Досега винаги сме уговаряли цената ако колата ми хареса на първи оглед. После в сервиза вече вадим от нея каквото има за ремонт. Или ако е много зле може и да се откажеш. Ама така цената наполовина и то чак в сервиза и за "липсваща" М броня... Явно продавача е бил доста търпелив и възпитан.
Все пак благодарности, че сподели. Много хора ще имат едно наум сигурен съм.
Touring & windsurf club

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Капризния скъперник.

Мнение от raduslaf » 15 Сеп 2012, 12:40

bmw-maximilian написа:Съученика : Колата е страхотна колега,само където няма задна М броня. :kuku:
Собственика : Така е колега,няма.
Съученика : Ами колега на мен много ми харесва колата,но имайки впредвид тези грешки на таблото,и липсата на задна М броня,и одраната предна емблема,съм склонен да ти предложа 8500. :shock:
Собственика го гледа е така :shock: :shock: гледа него..гледа мен..от мен получи :dunno: :dunno: :dunno: x 1000.
Собственика : Пич,ебаваш ли се?
Съученика : Ами колега аз съм гледал такива по 7-8 хиляди,а твойта има забележки...
Собственика : Къде си гледал такава за 7-8 хиляди бе да ти е** майката..(тръгва към него)
Застанах пред момчето,което беше висок почти 2 метра,слаб слаб..на вид слаб,но с този ръст имаше едни 90-100 кг.И му казах по човешки,колега много се извинявам,че така се е получило и сме го разкарвали цял ден насам натам за едното нищо.
Собственика : Кво ми се извиняваш бе,вие ебавате ли се,ше ви e** майката нещастна.

Качи се и си замина момчето... а на моя съученик му казах,че има още много да учи.Доста неприятна история,така че имайте си по едно наум за приятели които си търсят кола без да отбират нищо...И моя е грешката,че се съгласих да отидем да я видим без да го питам за пари..но кажете ми кой нормален,ще отиде да гледа кола за 17 500,със 8500?Дебил,дебил ама такова нещо не можах да предположа ! :dunno:

Живеем си в катун и това е.Независимо къде сте били и какво сте правили, няма интелигентен човек на планетата, който ще реагира така, както е реагирал продавачът.Добре - купувачът е доста нагъл и дразнещ, но реакцията на оня си е малоумна.Напсувал го, та чак тръгнал и да го бие, щото му предложили абсурдна цена.В народа е проблемът на България, не някъде другаде.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Капризния скъперник.

Мнение от raduslaf » 15 Сеп 2012, 12:42

Georgieff написа:Досега винаги сме уговаряли цената ако колата ми хареса на първи оглед. После в сервиза вече вадим от нея каквото има за ремонт. Или ако е много зле може и да се откажеш. Ама така цената наполовина и то чак в сервиза и за "липсваща" М броня... Явно продавача е бил доста търпелив и възпитан.
Все пак благодарности, че сподели. Много хора ще имат едно наум сигурен съм.

:shock: :shock: :shock:
Направо е бил толкова търпелив и възпитан, че като е чул предложението на купувача, го е напсувал и е тръгнал да го бие.Такова търпение и възпитание не искам да имам.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Капризния скъперник.

Мнение от Maxmadness » 15 Сеп 2012, 20:15

raduslaf написа:
Georgieff написа:Досега винаги сме уговаряли цената ако колата ми хареса на първи оглед. После в сервиза вече вадим от нея каквото има за ремонт. Или ако е много зле може и да се откажеш. Ама така цената наполовина и то чак в сервиза и за "липсваща" М броня... Явно продавача е бил доста търпелив и възпитан.
Все пак благодарности, че сподели. Много хора ще имат едно наум сигурен съм.

:shock: :shock: :shock:
Направо е бил толкова търпелив и възпитан, че като е чул предложението на купувача, го е напсувал и е тръгнал да го бие.Такова търпение и възпитание не искам да имам.


От най-възпитаните беше.. :mhihi:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: Капризния скъперник.

Мнение от outworld » 15 Сеп 2012, 21:15

raduslaf написа:
bmw-maximilian написа:Съученика : Колата е страхотна колега,само където няма задна М броня. :kuku:
Собственика : Така е колега,няма.
Съученика : Ами колега на мен много ми харесва колата,но имайки впредвид тези грешки на таблото,и липсата на задна М броня,и одраната предна емблема,съм склонен да ти предложа 8500. :shock:
Собственика го гледа е така :shock: :shock: гледа него..гледа мен..от мен получи :dunno: :dunno: :dunno: x 1000.
Собственика : Пич,ебаваш ли се?
Съученика : Ами колега аз съм гледал такива по 7-8 хиляди,а твойта има забележки...
Собственика : Къде си гледал такава за 7-8 хиляди бе да ти е** майката..(тръгва към него)
Застанах пред момчето,което беше висок почти 2 метра,слаб слаб..на вид слаб,но с този ръст имаше едни 90-100 кг.И му казах по човешки,колега много се извинявам,че така се е получило и сме го разкарвали цял ден насам натам за едното нищо.
Собственика : Кво ми се извиняваш бе,вие ебавате ли се,ше ви e** майката нещастна.

Качи се и си замина момчето... а на моя съученик му казах,че има още много да учи.Доста неприятна история,така че имайте си по едно наум за приятели които си търсят кола без да отбират нищо...И моя е грешката,че се съгласих да отидем да я видим без да го питам за пари..но кажете ми кой нормален,ще отиде да гледа кола за 17 500,със 8500?Дебил,дебил ама такова нещо не можах да предположа ! :dunno:

Живеем си в катун и това е.Независимо къде сте били и какво сте правили, няма интелигентен човек на планетата, който ще реагира така, както е реагирал продавачът.Добре - купувачът е доста нагъл и дразнещ, но реакцията на оня си е малоумна.Напсувал го, та чак тръгнал и да го бие, щото му предложили абсурдна цена.В народа е проблемът на България, не някъде другаде.


Мое мнение: продавача е бил най-добрия и възпитан човек на света. Леле, такава подигравка си е за бой. Някакъв лешпер да ми изгуби деня с тъпотии и после да ми се изсмее с цената, бой е най-малкото, което заслужава :help: Може да съм груб, но на мен направи ли ми го някой такова, заслужава шутове в зъбите директно :banghead:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Капризния скъперник.

Мнение от raduslaf » 16 Сеп 2012, 10:35

Аз не съм г-н Морал, ама такива изцепки не струват и са нискоинтелигентни.Който реагира така и си мисли, че има право или, че е мъжкарско, или нещо от сорта, просто е много далче от истината.Но както казвате - "мое мнение" :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 31.10.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 525д е60 06'
Мечтае да кара: М5 е60

Re: Капризния скъперник.

Мнение от eventualno177 » 13 Ное 2012, 3:21

Много кофти ситуация колега :kuku: Дано повече не попадаш в такава или подобна :|

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 31.07.2012
Пол: Мъж
Кара: E92
Мечтае да кара: WSBK

Re: Капризния скъперник.

Мнение от Kalin Kulev » 21 Ное 2012, 23:11

Aaaaa, ти ли си бил тоя бе!! Още ме е яд че не ви бих и двамата, ама ето вече знам къде си!

:mhihi:

Шегичка :mhihi:

Няма такава тъпа история! Да си подбираш съучениците, че верно ще ви бият някъде :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Капризния скъперник.

Мнение от b0bituy » 22 Ное 2012, 8:13

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Капризния скъперник.

Мнение от Leon » 23 Ное 2012, 17:20

Е, за такива купувачи внасят колите в Драгичево и Дупница - перфектни и евтини :mhihi:
Never mistake motion for action...

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook