гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от djordje » 05 Юни 2012, 15:57

в неделя на връщане от морето карайки с темпо 150-160, настигам един черен пасат, от найновите, май беше и ЦЦ, доста спортен, от зад 4 ауспуха, и черна емблема W върху червен фон! Викам си ебати пасата, изпреварвам го, пича вътре с мацето. Гледам няма и минута, пасата се напънал отзад, викам си ще го пробвам, 150 до 260 пасата беше 2 коли отзад, прибирам се в дясно, и го пускам да ме изпревари с мисълта че всичко е разбрал, а и не ми се юркаше повече. Карам си така спокойно зад него без да го натискам, пак към 150, пича е вдигнал темпото и е първи, хоп влиза в калта от ляво на пътя, хвърля бая камъчета, викам си тоя така се е притеснил пред мацето че ще се пребие не може да държи волана, карам по средата на пътя. Няма и 15 секунди, пак същия номер ми прави, след 10 сек пак, и тогава се ядосах, изпреварвам го от дясно, газ, направих му едно 6-7 ластика, как ли не се напъваше да ме изпревари, от дясно се опитваше, хем го дърпах хем не му давах път, ебал съм му майката на педалчето мръсно. преди влизане в Сф го пуснах, той направи десен към Горубляне аз продължих към ценъра.

за първ път ми се случва такъв мръцен номер да ми правят без причина.
и не знам какъв беше този пасат, някакво тюнинговано ли е заводско ли е, по бавно е от бавареца!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от Kregec » 05 Юни 2012, 16:35

Колега извинявай но аз не разбрах ти с какъв баварец си бил. Защото от баварец до баварец разликата е голяма нали се сещаш. Незнам и този пасат какъв е и не ги и знам там двигателите и моделите.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от djordje » 05 Юни 2012, 18:45

Kregec написа:Колега извинявай но аз не разбрах ти с какъв баварец си бил. Защото от баварец до баварец разликата е голяма нали се сещаш. Незнам и този пасат какъв е и не ги и знам там двигателите и моделите.

моя грешка, е92 335д 286 коня. ми според мен пасатора е 3.6 300 коня бензинка 4по4. има такъф модел, ама не е с 4 ауспиха отзадзе, а този беше, и ако е правен, е направен много добре.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от cHaunepucTa » 05 Юни 2012, 22:06

Да не е било нещо W12 , ама само външно :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от bmw325tds » 06 Юни 2012, 13:34

djordje написа:в неделя на връщане от морето карайки с темпо 150-160...
И къде ги карате тия коли с над 130?

П.П. Отворих раздела да прочета някоя готина история и попадам на Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от djordje » 06 Юни 2012, 13:51

bmw325tds написа:
djordje написа:в неделя на връщане от морето карайки с темпо 150-160...
И къде ги карате тия коли с над 130?

П.П. Отворих раздела да прочета някоя готина история и попадам на Изображение

Ми на магистрала! Тя колата едвам вдига толкова, ти питаш къде ги караме толкова :)

Бургаската магистрала е отлична, както и София - Стара Загора си има своите хубави участъци, така и тези около Пловдив където карам и под 130.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от bmw325tds » 06 Юни 2012, 14:07

djordje написа:...Ми на магистрала! Тя колата едвам вдига толкова, ти питаш къде ги караме толкова :)

Бургаската магистрала е отлична, както и София - Стара Загора си има своите хубави участъци, така и тези около Пловдив където карам и под 130.
Горепосочените участъци имат ограничение 130. Не разбирам как се хвалите, че карате бързо и всички намаляте, където има камери както и на тунелите.
Хвалите се във форума, а пред полицията кротувате. Като видите патрулка палите спирачките и бързате да се върнете в дясната лента.

Има места където може да се състезавате, но това не са пътищата.

В кой свят живеете? Вие в чужбина не сте ли били? Не знаете ли какво се нарича поведение? Или то в BG може де се правят простотии?
В BG няма една цяла магистрала, на която да няма знак "неравности", "ограничение на скоростта", изчезнала маркировка.

Ако се мислите за добри шофьори 'що не станете професионални състезатели?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от djordje » 06 Юни 2012, 15:25

Кой се хвали бе? Темата е за пасата, нито е за скорости, състезатели, нито за неравности нито за закони, полиция, запад. Стана ми интересно що за пасат е това :) и да се оплача от малкото педалче какви номерца мръсни прави :lol:

сега да се похваля малко. Ходя в Италия всяка година на ски, Тулето си е на покрива, 4 човека в колата, карам си 160-200, там пътищата наистина са хубави. Пак правя ластици на различни болни мозъци дето се мислят за много бързи. :lol: :smoke:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: гонка с Пасат Б7 ЦЦ

Мнение от B U L L I » 07 Юни 2012, 0:23

колега,моля те премести си поста в темата за случки на пътя
viewtopic.php?f=2&t=195074
за да няма коментари като последните,а и случката далеч не отговаря на "страхотни истории"
ще извиняваш :roll:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook