Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от b00st » 29 Май 2012, 4:12

Живея общо взето на тихо място, в широко 6 етажно блокче. Значи в моя блок има различни хора, но преобладаващия тип са семейства с малки деца, културни и учтиви хора с които лесно се разбираме :) Срещу нас има една панелка и уличка между двата блока, разбира се там не са толкова учтиви и културни хора и не винаги се разбираме с тях, примерно когато решат да спират на нашите паркоместа, щото нямаме бариера все още, но това е друг въпрос. Та разстоянието е една тясна уличка в междублоковите пространства и ако се прибирам вечер обикновено никога не вдигам излишен шум с колата, защото се получава ехо и е неприятно за отпочиващите. Та всичко беше ок докато в моя блок не се нанесе виден представител на BMW общността, каращ накичена със форумни стикери затъмнена Е36-ца с ксенон, предполагам по плътния и наситен резониращ шум "20-ка с ремус", който издава иначе този стоков пауър. Разбира се, по звука го познавам (предполагам и не само аз) този млад ентусиаст, когато се прибира всяка вечер в малките часове на нощта. Засега нищо кой знае какво, обаче историята не приключва дотук. Изглежда този "колега" си има и други ентусиасти - приятели, които не пропускат почти всяка вечер да покажат на света дълбокия ресурс от мощ, звук и картина на старите си скрапери, като в този отбор са включени сива Е34-ка, при която в неуспешен опит да бъде постигнат убийствен stance, флекса е играл и просто се влачи по земята и тя озвучена с гърне от илиенци. Също и отскоро бяла Е30-ка се мярка разбира се, тя не е изключение и притежава така нужните отличителни характеристики за членството в тази мини общност. Пичовете се събират и си правят сбирка всяка вечер пред блока около колите пък после и в блока. Та лошо впечатление ми направи една вечер, няколко дни след събора, когато към 11:30 се чуват малко по-силните от обичайните звуци на прекъсвачи, пищене на гуми и рев на китайско спортно гърне от въпросната уличка, при което виждам от прозореца как е36цата, е34ката, няква Е30ка и другото им приятелче с циганското ферари (fiat купе) са се наредили една до друга и кой прави бърнаут с едната гума, кой само форсира умрелетината в опит да убие всякакъв останал живот от въпросния пауър произведен в края на 80-те години не става напълно ясно :shock: Минаващите случайно коли от там без много опции изчакаха това събитие да приключи като явно са си задавали въпроса какво се опитват тези хора със стари купчини железа на колела да покажат :?: След като приключи шоу програмата всички зрители по терасите и прозорците на блоковете взеха да се поприбират не особено доволни, направи ми впечатление, че момчето с е36цата почна да псува там някаква от отсрещния блок, която му даде титлата селянин, заключи си колата и се прибра. Абе голям келешлък с две думи селото се оказа тъкмо във града. Следващия ден набързо си махнах стикерите от събора. Аз имам хубава дограма и апартамента е шумоизолиран ама не е в това въпроса, като искаш да правиш золуми има си подходящи места, не в междублоковите пространства :banghead: Нормално ли е вечер в 12:30 като си паркираш колата да набиеш 3-4 прекъсвача ей така просто щото можеш :?: :kuku: Разбирам един път да го направиш айде добре кеф тва онова, ама защо всеки път като си паркираш колата или излизаш трябва всички да разбират? Та има още голферски изпълнения от въпросните, ама незнам дали ги наричам неправилно, може би това са си типични БМВ изпълнения вече? Дано въпросните влизат във форума и прочетат и се почудят малко над тоя въпрос. Това ли е лицето на нашата общност? За съжаление отговора вероятно няма да ви хареса, както и на мен.
Последна промяна b00st на 29 Май 2012, 14:30, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от ELZAGG » 29 Май 2012, 8:08

Не си първия и няма да си последния колега, разочаровал се от селски изстъпления на момчета със стикери на нашата любима марка!!! Може би тези, които контролират разпространението на стикерите, трябва да се замислят, на кого все пак се дават, а и не само това! Точно заради такива "колеги", останалите се оплакват, че катаджиите, като видят марката БМВ и вдигат палката...!!! Скоро чух и изказване "Аман от гъзари с БМВ- та на пътя", направо ме хвана срам....!!!
От цървул, бална пантофка НЕ става!

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от Ronka » 29 Май 2012, 13:05

Значи дотук разбрах от "страхотната" ти история ... че си сбъркал заглавието, защото си имал и махнал форумни стикери ... не че никога няма да сложиш ... че те дразнят пишлеметата с беемветата ... че имаш хубава дограма и живееш на тихо място, имаш си паркоместо ... разбираш се с хората ... много дълбоко си обезпокоен от 'китайските' гърнета ... културен човек си, с дар слово ...дразниш се на селски изцепки (кой не се) ...
Само не разбрах тея комплекси от 20ски,умрелетини от 80те и стари купчини железа откъде ги изкара ...
Мога да те насоча (не ти давам акъл,имаш предостатъчно като виден гражданин) към органите на реда, които биха могли да помогнат в твоя случай и ако ти успееш да изкараш всички селяни (по душа) от градО - лично ще ти направя поклон, щото те и да прочетат темата ти, ше те преместят от единия крачол в другия ...
Успех ...



Къде отидоха истинските страхотни истории
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Го на Ракйя
Мечтае да кара: на ракия и да си разреждам с вода или бърза HONDA

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от em1l » 29 Май 2012, 13:11

Ronka написа:Къде отидоха истинските страхотни истории

Спреха ги пишат нещо :dummy: .

ПП Във всяко стадо си има бели и черни офци но май в нащо стадо повече са черните. На моменти чак се изумявам как може да има прости хора и кат ги видят кфи тъпи гайда са тия с бмв-та да слагат вече секи с бмв под общ знаменател :banghead:
Изображение

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от HeBePeH » 29 Май 2012, 13:45

Колега ти с тази тема нахрани ½ oт ентусиасти на форума .
Принципно сигурен съм , че не е приятно да ви бучат на главите посред нощ , но едва ли е всяка вечер. Не защитавам никой , но винаги съм се кефил , като видя някое форумно или друго бмв да пързаля или да прави бърнАут на светофара :driving: . И аз съм правил простотии в квартала не в тези късни часове. То по твойта логика в Люлин трябва всяка вечер да се пускат по 10 жалби , особено след сбирка :mhihi: . Не знам по какъв начин си обясняваш думата ентусиазъм , но и тези неща малко или много влизат в него , а кой каква кола с какво гърне не мисля , че е от значение в случая. Сигурно някоя леличка от входа ти се е скарала , като е видяла че и ти си с форумни стикери , и затова си решил да ги махнеш и пуснеш темата :winky:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от b00st » 29 Май 2012, 14:18

Ronka написа:Значи дотук разбрах от "страхотната" ти история ... че си сбъркал заглавието, защото си имал и махнал форумни стикери

Регистриран съм тука 2007-ма година, малко след като си взех колата. Никога съм нямал форумни стикери по нея и незнам къде прочете да твърдя в тая тема това. Писах, че веднага слезнах да си махна стикерите от събора. Уви нещо което колегите от тази иначе нестрахотна история, която е написана с цел не да впечатли някой тук (ако това очаквате) не са направили и вече 4-та седмица след събора гордо се развяват с тях се едно носят някво призвание на колите си. Сигурно щото са успяли да отидат до Калояново с тях и да се върнат без проблеми, незнам :dunno:

Ronka написа:Мога да те насоча (не ти давам акъл,имаш предостатъчно като виден гражданин) към органите на реда, които биха могли да помогнат в твоя случай

Дълбоко не вярвам...
Ronka написа:Къде отидоха истинските страхотни истории

Нещата се променят, а и не е трудно да разбереш накъде щом е34-ките вече са новите автомобили стил пернишки голф.

HeBePeH написа:Не знам по какъв начин си обясняваш думата ентусиазъм , но и тези неща малко или много влизат в него , а кой каква кола с какво гърне не мисля , че е от значение в случая. Сигурно някоя леличка от входа ти се е скарала , като е видяла че и ти си с форумни стикери , и затова си решил да ги махнеш и пуснеш темата :winky:

Колега едно е да отидеш на сбирка, а друго е да си "докараш" сбирката пред блока. Има разлика и ако за тебе ентусиазъм е всеки път като се прибираш в 1 часа да си форсираш Е36цата или да правиш бърноут за мене си е чиста селяния и тъпотия. И аз съм правил золуми с мойта кола се пак не съм на 30, ама не гледам да събудя квартала и то системно.

HeBePeH написа:Сигурно някоя леличка от входа ти се е скарала , като е видяла че и ти си с форумни стикери , и затова си решил да ги махнеш и пуснеш темата :winky:

Не нямам стикери както казах имах за събора стикерите, защото ходих с колата. И точно поради тая причина, че неискам да гледат на мене и на колата ми като част от тия "герои". А и да ми се скара някоя леличка от входа, най-много да си го преместя. Просто се замислих последно време хората с какви очи гледат на въпросната марка отстрани, щото никога не съм можел да го изпитам, особено след като ми подхвърлиха няколко пъти непознати хора без причина фрази от сорта на "да ви *еба в гъзарчетата". И след като се появиха тука тия "пичове" ми стана напълно ясно. И при условие, че 1/2 от форума плюе по селяните с голф и калибри, а всъщност се оказва, че те са един вид от тях примерно.

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от Ronka » 29 Май 2012, 14:43

Повярвай, ако всички задействат системата,под какъвто и да е вид, а не пишат по форумите само, би имало разлика. Ти слезе ли да кажеш, вижте кво колеги, да не се събирате тук щото ала бала ... това поколение има нужда от превъзпитаване, но за съжаление е късно !
Регистрацията ти не мисля, че има особено значение, не и за мен ...
Това за Е34 го пропускам творчески, някой ден може и да те светна по въпроса :mhihi:
Ти сам каза ... нещата се променят :yes:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 604
Регистриран на: 24.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е46
Детайли за колата: N42B20

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от pimpo » 29 Май 2012, 16:40

Аз съм доста "пресен" член на форума, но се радвам, че това няма значение :)
Напълно подкрепям колегата zBoost за всичко написано! Ясно е, че щом сме част от този форум, то явно не сме обикновенни потребители и не караме случайно тези коли. Всички сме мераклии и ентусиасти. Мен също ме влече да правя изпълнения, но мястото за геройствата ми е далеч от квартала и още по-далеч от часовия диапазон.
По отношение на службите които могат да помогнат - оптимисти са само хората на които никога не им се е налагало да ги ползват. За съжаление аз не съм от тях.
Кога се пише "И" и кога "Й"

1. В българския език няма дума, която в множествено число да завършва на "й"!!!
грешно --> правилно
- вибраций --> вибрациИ
- консултаций --> консултациИ

2. Думи в които може да има "и" или "й" според смисъла. Примери:
- моменТА в коЙто (ед.число)... / ...моментИТЕ в коИто... (мн. число)
- коЙ човек (ед. число) / коИ хора (мн. число)
- някоЙ човек (ед.число) / някоИ хора (мн.число)
- Моля не ме безпокоЙте! / Не, не ме безпокоИте
- един завоЙ (ед.ч.) / много завоИ (мн.ч.)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 670
Регистриран на: 20.04.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 2008 X5 30d
Мечтае да кара: M-power

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от doncheff » 29 Май 2012, 18:17

Ситуацията е сконфузна, но тези прояви стават все повече и повече. Може би е заради факта, че Е36-ците поевтиняха доста и вече може да се намери такава и за под 2000 лв. Тренда е по-замогналия се от скрап мангал да минава от Голф 2 на Е36. От там и името на всички Е36-ци. Така е и с астрите и с голфовете. Евтини и масови коли, които се карат от всякакви неуки, необразовани и неориентирани индивиди от индиански произход.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от Gari » 01 Юни 2012, 16:44

Колега, донякъде съм съглсен с теб, но в мен има едно такова странно чувство.
Според мен те е срам че си от БМВ обществото. Затова си махнал стикерите си, за да не те присъединят хората към
''гъзарите с БМВ''. Ако се разбираш със съседите и не си правил такива неща, то аз не виждам как ще те причислят към "ония с БМВ-тата". Според мен трябва да си продадеш колата и да си вземеш семейно миниванче, рено или форд или някаква друга грешка на автомобилостроенето. Само да не е БМВ. Може да реагирам малко остро, но това е моето мнение. Срамуваш се от марката, от клуба в който си. Това е недопустимо за един истински ентусиаст. Не го приемам и това е.
Не искам много, искам всичко!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от b00st » 01 Юни 2012, 17:03

Да прав си, утре продавам колата и зимам миниван или форд :yes:
ps. По тъпо изказване не бях чел наскоро. Срамувам се не от друго, а от тва, че БМВ обществото заприличва на vw golf обществото.
Може темата да се заключи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: Защо никога няма да си сложа форумни стикери

Мнение от Пилев » 01 Юни 2012, 20:12

Няма какво друго да очакваш колега в близко бъдеще. е36 е34 е30 и т.н. вече има за по 1ххх лева. Всеки мангал вече може да си ги позволи. Всеки има интернет и си се пише "от форума". Докато не вкарат сериозни технически прегледи да се изчисти скрапа от улиците ще е така. Просто вече тези бмв-та са на паричната стойност на голфове и астрички и всякакви келеши са ги налазили, дали са две три заплати за оборудване от илиеци и вижте ме.
Просто се е случило да си срещу такъв блок. Много лесно можеха да са от ауди форума да речем.

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook