Полицейските коли с камери в София

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 28 Май 2003, 9:58

огледай се на стълбовете пред софиаленд някъде ще видиш нещо странно е закчено на високо!!!
не мога да разбера някои хора ми казват че това е радар с камера, други че е клетка на Глобул :? :? не знам и аз какво е но и от двете може да се задейства радара така че... изобщо не знам пфуу :lol:

viper
Аватар

Мнение от viper » 28 Май 2003, 10:01

Кой знае къде са ги скрили радарите боклуците с боклуци :evil:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 800
Регистриран на: 21.08.2002
Местоположение: България, София

Мнение от Joreto » 28 Май 2003, 15:14

Добре де, по закон не трябва ли полицейскте коли да имат ясно обозначение ?
W201 - 190E
Сега - M103 3.0-12v @ 0.5 бара
Преди - M102 2.5-16v турбо (402м : 13.934 @ 0.5 бара , писта Божурище)

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 28 Май 2003, 15:38

TurboDizelKombi написа:Ако на снимката не е излязъл и шофьора вероятно изобщо няма да те викат. Иначе ако колата е служебна кой ще глобят?

Приятелю ти явно не си запознат със служебните автомобили :!: Има едно нещо наречено ПЪТЕН ЛИСТ и се попълва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :!: А там има графа Шофьор :arrow: ИМЕНЦЕТО ти :mha: :mha: и по това ще те хванат не ами направо ще те разпорят :!: Във 24 часа когато бяха писали за тея имаше снимка на бакшиш със 103 км/ч по Цариградско :arrow: Нали и таксито е служебно :arrow: Обаче по каналния му ред КАТ :arrow: Собственник на колата :arrow: Водач :arrow: Идват у вас със снимка за спомен :!: И някой го спомена вече :arrow: Ако колата е ЛИЧНО твоя си плащаш ЛИЧНО ти без значение дали марсиянци са я отвлякли или 80 годишната ти баба :!: А от там нататък си бери сам грижата на кой си си давал колата да бръмчи с 200 в насрещното :arrow: С една дума СПАСЕНИЕ НЯМА :!:
.

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 28 Май 2003, 15:50

е**ти тъпотията бе тая държава е нагоре с краката :):)
добре де ами като те спрат тия фуражки, а ти си с кола на чуждо име - примерно карам на баща ми колата и ония тъпаци що не глобяват баща ми мене нали той е собственика :? :shock: :? :shock: :? :shock:
щурава работа и много недомислици както винаги :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 800
Регистриран на: 21.08.2002
Местоположение: България, София

Мнение от Joreto » 28 Май 2003, 21:57

Един приятел вече са го глобили !!! Викнали го в кат (дървеница), и там го завели в една стая където на ТВ му пуснали записа направен с камерата от полицейската кола. На него се виждала ясно колата неиния номер и скороста с която е карал. Лоша работа, няма отърване :(
W201 - 190E
Сега - M103 3.0-12v @ 0.5 бара
Преди - M102 2.5-16v турбо (402м : 13.934 @ 0.5 бара , писта Божурище)

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 28 Май 2003, 22:10

Като карате по Константин Величков и завиете на ляво към кино арена.........точно в дясно има един полицейски ДЕФЕНДЕР с един израстък на вратата :lol: Тв а е камера и седи там постоянно от седмица две.
Има обаче и друго нещо......по-тъпо от тва не бях чувал но както и да е - пуснали коли с камери да снимат и абитюрентските коли......и от която кола стърчали хора после ги викали в КАТ - АКТ 30-40 лв май и 3 контролни точки :shock: NO further quiestions

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Мнение от E34 » 28 Май 2003, 22:32

на мен пък ми дреме на оная работа :twisted: и без тва вече нямам точки и всеки момент чакам честитката ама номера,е че съм на съвсем друг адрес и краченцето ми няма да стъпи в КАТ по никакъв повод! има си процедури по предявяване на Наказателното постановление съответното обжалване и така нататък. ако случайно нарушат някоя процедурка опаааааааа добре дошло за мен :twisted: а те ще нарушат-сигурен съм! абе не могат да ми вземат книжката посмъртно,ако щат и с хеликоптери да ме снимат и да ме дават наживо по CNN :shock: и така всички кат си караме без книжки цялата система се обезсмисля

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 28 Май 2003, 22:59

Е34, колко и да се криеш пак ще те открият...държавата не можеш да прецекъш...само ще си го направъш по зле.....

И аз си мислих като тебе за един акт че никога няма да дойде...и като се върнах на една коледа ми стана много интересно на летището....та накрая си платих към едно 1 200лв. да си оправя нещата.

Спасението е само радар-детектор...

п.с: това което и на София ленд не може да е радар ако е на високо!!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1998 E36 M41
Мечтае да кара: проекта дето ръждясва пред блока
Детайли за колата: EV50306

Мнение от TFreak » 28 Май 2003, 23:45

Да ви кажа, понякога и радар детектор пак не върши работа. Взеха да се изхитрят гадовете и вече не държат радара постоянно пуснат, ми само като те видят, че караш бързо, и пускат една стреличка... Тогава и да ти изпиука детектора, вече е късно, щото са те засекли... Изображение :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 22.05.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от BMW3?? » 29 Май 2003, 1:28

Абе незнам тия с камерите кви са, ама знам че преди малко ме спряха за превишена скорост 105км/ч при огр 50 и олекнах 5 кинта
и после нямало корупция в полициятя ха аха аха ха ....небе сторими се че радарът им е развален и им направих дарение да си го оправат.
А тия с камерите ги има и с лада 5-ица с един буркан и движат в района на Лозенец и хладилника ,и Ив. Вазов... :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 29 Май 2003, 3:13

Е даде ама като се научиш да си позваш детекторчето като хората шанса да те гепнат е много малък....аз позвам детектори от 3-4години до сега се ме хваштали само 2 пъти...

1. на Албена детектора ми писука аз гордо гордо си карам с 40км...а то гораничението на тази уличка било 15км/ч..... :(

2. На влизане от Владая към София....троина засада...минавам парвия викам си има втори...минавам втория...газ и Опа...трети кретен с радар...Само че това няма да ми се случи ако бях с Валентинчето...то си покачва колко радара засича и от каде... :wink:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Мнение от AGT » 29 Май 2003, 12:03

TFreak написа:Да ви кажа, понякога и радар детектор пак не върши работа. Взеха да се изхитрят гадовете и вече не държат радара постоянно пуснат, ми само като те видят, че караш бързо, и пускат една стреличка... Тогава и да ти изпиука детектора, вече е късно, щото са те засекли... Изображение :dunno:


Преди две седмици ме спряха за рутинна проверка и си поговорихме с куките,били от кат.та казват те,че новите им радари били на принципа с стреличка.Праща само един сигнал който вероятно анти-радара въобще не може да засече.Май са прави-защото на няколоко пъти се разминавам на косъм.Абе вече стана много напечено от всякъде дебнат гадовете,особено в Пловдив.Няма булевард където да не дебнат.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

Мнение от PARADOX_sf » 30 Май 2003, 15:17

Да попитам антирадара пищи ли ако тия снимат?

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 30 Май 2003, 15:57

естествено че писка нали трябва да те засекат първо.

Абе пичове поразровете се има прекрасна темичка във форума за антирадарите може да прочетете интересни работи :wink: : :D :D

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook