Нечовешкия БМВ ентусиаст

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Нечовешкия БМВ ентусиаст

Мнение от BMW///M-ma6inata » 21 Май 2003, 18:18

Днес се връщам от вилата в Симеоново с рейс 67 :shock: И си се возя,возя(Чавдарка :lol: ).Слизам на семинарията и си вървя докато не стигам светофара.Гледам в далечината се приближава страшно Е30,невероятно лъскаво с М-пакет и си се движи по включени габарити и фарове за мъгла(здрава гъзария).
Точно светва червено.Вътре стои един весел дядка на видима възраст около 75 години, с една баба до него(ся сигурно ще си кажете -Тя колата била на внука сигурно)Дядката облечен в пълен Уилямс пакет-Шапка на Уилямс от последния сезон(HP-Hewlett Paccard),якенце Уилямс и отдолу някаква фланелка Уилямс.Направо ме уби тоя човек :shock: Аз не разбирах за какво става въпрос,докато не светна зелено и не се видя надписа......325i
А как тръгна няма да ви казвам-скоростите ги цедеше без прошка :shock: Какъв звук вадеше.....
Изглежда БМВ ентусиазма няма граници......


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 21 Май 2003, 20:51

Що не му видя номера да го проучим кой е и да го поканим във форума :lol: Щом кара БМВ сигурно разбира от WINDOWS :lol:
Изображение Изображение Изображение Изображение

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 22 Май 2003, 0:00

Що не скочи пред него бе?! Щяхме да го приемем за доайен на Клуба! :)

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 22 Май 2003, 8:09

На мен след това ми дойде на акъла,аз стоях като прострелян :shock: Не знаех какво се случва :shock:

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 23 Май 2003, 9:50

той и дядо ми е същия фен :shock: :shock: :shock:
само че на Лада :lol: :lol: :lol:
като изкара 5-цата :):):) и сложи шапката направоо нямам думи :lol:

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Мнение от alpina-ma6inata » 23 Май 2003, 10:12

:wink: Аз тея дни като тругвах на училище с един приятел(също БМВ фен :) )и както си ходим виждам едно полу скрито Е28 :shock: понеже бяхме до училището вече и първо си помислих дали да не се върна до вкъщи и да взема една малка листовчица на клуба(тея дето машината ги направи),но като видях само блясъка и хубавият //М-пакет :twisted: ,закъснявах,но отидохме взехме листовка и отивам при него и той ми вика:
-Кажи,бе пич :)
-Знаете ли за Българският БМВ клуб
-(гледа ме около 3-4 секунди :shock: и вика)Има ли такъв?
-Да, разбира се,че има :) (давам му листовката) :arrow: Ще намериш повече информация на този сайт...5стотин и колко е?
-528i :shock: -Много ти благодаря пич,каза ми страшна оферта :ok: :yes: :mha: ......Много готина шапка имаш! :D :lol: Та така аз и моя приятел си поехме по пътя радостни,човека беше доста заинтересован,надях се вече да се е регнал :( ,но от къде да знам може да е нямал време или нещо такова :dunno: :roll: ,но понеже го виждам често до даскалото,следващият път ще му кажа за сбирките и се надявам тогава да дойде :roll: :oops: ,а относно Е28-цата,беше с 16-ки джанти,много запазена,сигурно някож от София може и да я е виждал в Лозенец :roll: ,регистрацията е С6216А* :D
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

viper
Аватар

Мнение от viper » 27 Май 2003, 13:09

Да се надяваме, че и ние като стигнеме тия години ще сме също така запалени. И дано не ни пука за цената на бенза, че да ръчкаме 325-ци поне, а защо не и 3?? :lol:

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 27 Май 2003, 23:59

от твойта уста в Божийте уши :lol: :lol:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook