Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от dan-dam » 01 Мар 2012, 17:45

ogata написа:Аре ся докато бягаш, кажи кво сакаш мамин златен :mhihi:

ПП. Мнооо филми, мноо :mrgreen:

Верно много филми :D ... щот като излезе некъв :weed: и извади с другата ръка някой пистолет де е купил за 100 лева ще ти се иска да не си го правил... :bchug:
Иначе и аз винаги си заключвам вратите на градско. Аз обяснявам как има секви луди и как на един познат му свиха лаптопа от задната седалка посред бял ден, ама никой не вярва и всички ми се смеят за заключването. Дано само да си научат урока по лесния начин, а да не се стига до случки, като на колегата.

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от vladye » 01 Мар 2012, 18:03

Добре, а не е ли възможно да те е объркал с ебача на жена си, примерно?
Така на без кос да ти тръгне, без да знае кой/кои са в колата, много странно.
До каква степен беше адекватен - видимо?
virtue and tranquillity

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Leon » 01 Мар 2012, 19:09

Стратегията на крадците е или да отворят вратата и да дръпнат чанта/телефон/компютър (прилагат го на жени предимно, знам няколко такива случая) или да ти говори нещо докато те разсее и намери какво да дръпне... Луд, друсан, пиян, агресивен, друго, все тая - пак няма какво да си говориш с него, та добре си направил.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 1.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Z4 3.0i & Mini F60 JCW

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от TheFreeRider » 01 Мар 2012, 21:13

Съвсем правилно си постъпил! Аз също съм чувал за грабежи по светофари и съм програмирал централното да се заключва само при тръгване. Неудобство е, че трябва да отключваш като спреш или да дърпаш дръжката два пъти, но каквото и да е - един път ти трябва да те спаси. :yes: Вариант за разправа с такива типове е да се върнете повече хора и да му направите капан ако още е там, но ако трябва да се занимаваме с всеки луд по улиците посред нощ... Радвайте се на живота, има много по-важни неща. :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от doomy525 » 01 Мар 2012, 23:42

Избрал си единствения правилен и логичен избор, както казахте - и аз ще се питам какво е искал 1-2 седмици след това, но едва ли е искал да те пита как си ;) :clap:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Kroki » 02 Мар 2012, 9:48

Затова телефона на една ръка разстояние винаги и от вчера вече и заключен в колата ;)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 18.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E38 740D BiTurbo 245 HP '99
Мечтае да кара: E38 740D BiTurbo 245 HP '99

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от IceFire » 02 Мар 2012, 11:08

Изглеждаше почти адекватен, леко странен и налудничав поглед имаше, но като цяло си говореше свързано... Може и да ме е объркал, наистина доста смела постъпка, ама може и пък да е гледал за хубава кола без пътници. Може и някой луд от парка да е бил, ама знае ли се...

Да, това със автоматичното заключване на централното като минеш 5 км/ч с добра идея, знам за него и не ми е направено, но е добре да помоля някой да ми го включи. Наистина никога не знае човек...

А, ако не си заключен, може както вече казаха, да ти дръпнат нещо и отзад, а да не говорим да седне някой на задната седалка с спистолет и да каже "Карай" (много филми, ама защо пък да не се случи)... Та заключването си е повече от логичен ход - не боли и е полезно.

Не знам дали сте чели, но колите ни са направени така, че при евентуален по-сериозен сблъсък със задействане на въздушни възглавници да свалят заключването от централното, за да се предотвратят усложнения - та и за това е помислено...
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от HackeD » 03 Мар 2012, 23:48

Добре си направил, че си офейкал, ти представяш ли си да беше слезнал да го питаш к'во иска и вънка да те чака я нож, я пистолет луди много... :kuku: :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Yanko Petrov » 04 Мар 2012, 2:29

IceFire написа: а да не говорим да седне някой на задната седалка с спистолет и да каже "Карай" (много филми, ама защо пък да не се случи)...


То баш понеже са много филмите, та е голяма и вероятността да се случи. Щото и тия дето биха го направили, от филмите се учат, та параноята хич не е излишна! Иначе за случката на кръстовището - правилно си постъпил, няма какво да се правиш на мъж в такива ситуации, да не се окажеш изведнъж срещу въоръжен маниак или пък да изкочи подкреплението "зад храстите".

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Кабрио
Мечтае да кара: Кабрио на задно

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Vankoto_ » 06 Мар 2012, 1:23

Ако не се лъжа преди 3-4 години се беше случило това с пистолета и "Карай" на член на варненския Хонда клуб с един от най-добрите Сивици във Варна... Няколко километра и "Слизай"... Така и не я намериха колата май :dunno:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от b00st » 06 Мар 2012, 2:35

бе незнам кой така посяга на черна е38 посред нощ, трябва да е някой смелчага :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 18.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E38 740D BiTurbo 245 HP '99
Мечтае да кара: E38 740D BiTurbo 245 HP '99

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от IceFire » 06 Мар 2012, 13:35

Наистина... Хем със затъмнени стъкла и джанти 18ки... Според вас какво оръжие е най-уместно? Електрошок, газов, истински пистолет, тасер?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 23.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 e39 530dA
Мечтае да кара: самолет

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от The Stig » 06 Мар 2012, 16:38

Vankoto_ написа:Ако не се лъжа преди 3-4 години се беше случило това с пистолета и "Карай" на член на варненския Хонда клуб с един от най-добрите Сивици във Варна... Няколко километра и "Слизай"... Така и не я намериха колата май :dunno:

затова само с двувратки :P
Аз поддържам мнението, че човек няма нужда да си навлича излишни главоболия(психически или физически).. така че те съветвам да не го мислиш много и да си живееш живота ;)
а и друг път като караш посред нощ раздавай повече газ, така няма начин да те хванат такива :)
I always tell the truth, even when I lie

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Maxmadness » 06 Мар 2012, 16:56

Към автора,колега повярвай ми 1 електрошок е доста по ефективен от разните му там бухалки прътове палки и т.н...аз на твое място щях внимателно да се огледам дали е сам,и ако няма никой друг освен него в колата му бих слезнал да видя към му е проблема...в краен случай щеше да разбере какво е електрошок :yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Кабрио
Мечтае да кара: Кабрио на задно

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Vankoto_ » 06 Мар 2012, 21:44

The Stig написа:
Vankoto_ написа:Ако не се лъжа преди 3-4 години се беше случило това с пистолета и "Карай" на член на варненския Хонда клуб с един от най-добрите Сивици във Варна... Няколко километра и "Слизай"... Така и не я намериха колата май :dunno:

затова само с двувратки :P
Аз поддържам мнението, че човек няма нужда да си навлича излишни главоболия(психически или физически).. така че те съветвам да не го мислиш много и да си живееш живота ;)
а и друг път като караш посред нощ раздавай повече газ, така няма начин да те хванат такива :)



Остави, че аз с това кабрио какво да правя :shock: Един път минах през центъра на циганската махала със свален таван по време на кварталното им събиране и чак на едно леко задръстване на един "Стоп" се усетих къде се намирам :mrgreen: Най-насраните ми 10 минути в живота :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook