Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от daniel_e30 » 07 Мар 2012, 18:25

Напълно нормално и адекватно си постъпил колега... :) газ до дупка и това е... кой знае с кво е бил ''оборудван'' :ranting:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 31.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X5 3,0 2008
Мечтае да кара: M5

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от koldi bmw320 i » 07 Мар 2012, 21:07

нощно време е опасно да шофира човек,трябва много да се внимава,че има всякакви екземпляри.Една случка набързо,ще разкажа от далечната 2001 год. аз тогава карам първата ми кола така да нарека един трабант, и се прибираме 4 човека от компютри към 5 часа сутринта от младост посока студентски град и на един светофар виждам един таз и приятела до мен ми казва вземи го тоя таз и аз спирам и в същия момент от едно денонощно идват двама почерпени младежа и започват да блъскат по прозорците и викат: слизайте сега ,ще ви пребиеме..слизаме всички и аз имах една малка тръба и си я взех,като видяха ,че не ни е страх те започнаха да ни се извиняват ,че е станала грешка.Казах си момчета няма смисъл пияни са да си тръгваме.направихме ляв завой и преди УНСС гледам в огледалото кола на дълги бързо приближаваща се към нас.Блъснаха ни от зад с доста висока скорост половината задница на трабанта я нямаше всичко на парчета,а те при самото удряне ни напсуваха и отпрашиха.добре,че всички бяхме живи и здрави,а траби отиде за части. И така колеги,много внимавайте нощно време,винаги си имайте едно на ум!!
"Заменям жена-100 кг.,за две по 50кг.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Pisobella » 09 Мар 2012, 1:36

И аз си мисля, че това е било по-разумното. Защото и ти не знаеш кой ти е насреща... Важното е, че всичко е наред в крайна сметка.

Аз лично винаги заключвам колата... Знам, за кражбите по светофарите и задръстванията - отварят ти вратата, дърпат чанта, телефон, каквото има и ...до там. Иди си остави колата и ги гони... Предпочитам да заключвам всеки път и да ми е спокойно. хора всякакви...
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от acho.rs » 09 Мар 2012, 1:47

liloff написа:Преди няколко години едни надежденски нинджи ме гониха почти до центъра, като преди това ми слязоха 3ма с бухалки от една Алфа.
Всичко щото им свирнах, понеже щях да ги блъсна. Излизаха педалите от пресечка без да погледнат кой се движи по главния.


Съгласен с pimpo. И аз бих направил същото, въпреки че обикновено няма какво интересно да ми кажат такива хора ;)

При подобен случай - карай към най-близкото РПУ и влизаш вътре с мръсна газ :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от ogata » 09 Мар 2012, 1:48

Leon: Не разбрах какво имаше началната страница на комерсиален сайт с темата и премахнах линка.
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от M3 E92 » 09 Мар 2012, 12:51

Моето е автоматично на 20км/ч, а при вадене на ключа от гнездото се отключва сама..
А за тоя случай с пистолета и "Карай" - чувал съм за една случка, в която един качва момче и момиче стопаджии и по едно време момчето вади пистолет.. И онзи като изтрещял, почнал да цеди колата и да кара супер бързо, накрая им казал "Аз може и да умра, ама и вие ще умрете с мен", та всичко приключило със слизане на ония двамата :mrgreen: Това до колко е вярно, не знам :ok:

Иначе ако някой тръгне да слиза от колата пред вас, не правете грешката да оставате вътре в колата, освен ако не мислите да бягате нанякъде.. Понеже ако онзи слезе, отвори ви вратата и ви почне на шутове, много трудно ще излезете от колата да го опукате :mrgreen: Аз затова имам един гаечен ключ до седалката, за който в Словения ме питаха "Това за бой ли е", викам "Неее, за смяна на гуми" :ok:

Филми, филми.. :mhihi:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от b00st » 09 Мар 2012, 15:57

най-добре да имаш нещо тъпо под ръка, пък ако така се опита с шутове и тупаници даваш веднага първа напред и след 50 метра спираш и излизаш :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от kulov » 10 Мар 2012, 12:44

Аз съм +1 за палене на гумите и дим да те няма. Виж кво стана с Багата (дано да се оправи момчето). С наркомани/психопати нека се занимават компетентните органи.
Пък ако можеш да запомниш номера на колата/физиономията на човека в състояние на афект най-добре ще е, ама...
На първо място си пази живота, това е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Benord » 10 Мар 2012, 14:42

Напълно правилно решение! Природата го е измислила отдавна,бягане.Няма нищо срамно и неразумно,напротив обратният вариант е глупаво и дебилно търсене на по-голям проблем.И лъвовете,и биковете,и слоновете бягат,когато ги изненадаш.Може първоначално да изглежда,че проблемът е решим с бой или перене,ама когато се замислиш от последиците,по-добре е да те няма.Нито лошо отношение,нито смърт,нито затвор или всякакви други очакващи те премеждия не си заслужават с правенето на мъж пред възможноста да не се случи нищо.Това с боя и каквото дойде,едва тогава когато си изправен до стената и няма накъде.То тогава и врабчето напада.Добър съвет-заключвайте си колите!

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 11.03.2012
Местоположение: Поморие
Пол: Мъж

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от bahara » 13 Мар 2012, 9:00

Най-добре си направил като си заминал.

И аз имах такъв екшън наскоро - обикалям си и по едно време виждам някакво такси се сили зад мен. Реших, че бърза за някъде и отбих в дясно да го изчакам да мине (това е на запалена кола и включена първа - нали го чакам да мине и си тръгвам). В момента, в който отбих, таксито се изравни с мен и от него слезе някакъв човек, който не бях виждал през живота си, разкрещя се нещо от сорта: "Вие ли ще ме следите бе?!" и посегна към шофьорската врата, като в този момент се усетих и я заключих с лакът, после екстремиста пристъпи към дясната предна врата, отвори я и искаше да извади навън спътника ми. Тогава се усетих накъде отиват нещата, моя познат затвори вратата и потеглих с пълна газ. Таксито ни гонеше около 2,5 км след това място, при което бях принуден да вляза в паркинга на РУП. Таксито замина и излязоха полицаите да питат какво става. Даже ни накараха да дадем сведения за случката в писмен вид. В последствие установих кой е карал таксито и го потърсих, оказа се, че аз нямам вина за случилото се - имал е някакви "филми" с моя спътник. В такива ситуации си мечтая да имам някакво оръжие под седалката - като е сам и като е много отворен, да изяде я електрошок, я бухалка или нещо друго. :evil:

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 16.07.2008

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от SwappeR » 13 Мар 2012, 10:50

Дано никога не ви се случва, но най-добрия начин за действие, когато има пистолет, насочен срещу вас е следният:

http://www.youtube.com/watch?v=fe0XvVFCp20

Естествено това е само ако няма коли пред вас!
А иначе в ситуацията в която е попаднал колегата, аз бих помислил дали не е възможно да използвам колата като оръжие. Да дам назад, ако има място, да кача чичката на капака, да го повозя с 20-30 и да усети колко са ми добри спирачките. Това естествено ако има място за подобни изпълнения. Но ако съм затворен от коли и отпред и отзад и някакъв ми скача на бой май тийзър или електрошок си остава най-доброто решение!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 18.11.2009
Местоположение: Майна таун
Пол: Мъж
Кара: e36 compact,96'индивидуъл
Мечтае да кара: 6 serries
Детайли за колата: монреалблауууу

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от vaykisss » 13 Мар 2012, 23:57

и аз бих постъпил по същия начин :yes: ,макар ,че ключа за гуми ми е по шофьорската седалка за да укроти агресията на много селяци в нашия град,когато очкваш е лесно боят кантар няма ,има всякви загубеняци по пътищата ,не карам на заключени врати но си имам 1 на ум :yes: ,и дано да не се налага да сипвам на някой с големия черпак ,че при нас за 1 клаксон работа може да стане много дебела,на мен лично само веднъж ми се наложи да вадя ключа за гуми(на 1 дет ме обвини,че съм му хвърлял боклуци от мойта кола и му се лепнали на джама а това не беше вярно, в крайна сметка той тръгна на червено,щото както псуваше от колата и аз излезнах с управителя на проблемите и хонда акорд с мръсна газ на червено посока Асеновград :mhihi: ,това става на кръстовището на мебелна къща :yes: посред бял ден

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 18.02.2010
Пол: Мъж
Кара: Цивилната версия на Т-72-Москвич...
Мечтае да кара: Нещо по-здраво от Москвича,ама такова още не е измислено!
Детайли за колата: Танк,пази се!

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Москвич 412 » 09 Апр 2012, 2:23

Според мен целта им е била да ти потафят колата,но явно тактиката не им е била правилна,защото обикновено тоя,дето ти идва до джама е мил,вежлив и с добро лице, и първо ще те попита или леко ще почука на джама без да прави такива неща.Въоръжавайте се и се заключвайте,а ако можете да избегнете ситуацията най-добре,както казват другите колеги! :yes:
Американците са казали:На българите им дайте коли, и на тях война не им трябва!

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Кабрио
Мечтае да кара: Кабрио на задно

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от Vankoto_ » 09 Апр 2012, 22:18

Най-доброто оръжие е еднометров три- или четири-жилен кабел с по-дебеличка изолация с навит канап в единия край за по-добър захват. Не чупи кости, не оставя трайни и тежки поражения, а боли зверски (от опит го казвам :mhihi:). Това пистолети, мечове, тръби и ключове за гуми не си е работа, да "лежиш" някой олигофрен заради това, че си се защитавал... Законите в България са толкова "лайняни", че не е истина направо. Мой приятел ми разправя за негов съсед, който излиза и вижда, че някой е в колата му и се опитва да я запали. Разбира се следва отваряне на врата и няколко тупалки в сурата и обаждане в полицията. Едва се оправил човечеца в съда, защото бил набил "горкия човек", който му било прилошало и бил седнал в колата да си почине :banghead: Така, че не се знае дори да е някой, който иска да ви ограби, пребие, вземе колата и пр., като му начупите кокалите с подръчния "укротител", дали няма да изкарат него после невинен, а вас агресора, защото примерно ви е поискал огънче, а вие сте го направили на "чувал с месо"... За това - кабел :mhihi:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Винаги си заключвайте колата отвътре! - Агресия

Мнение от randity » 10 Апр 2012, 0:26

Наистина това е било най-правилното което си направил. Няма смисъл да слизаш и да се разправяш със някакъв наркоман и да си рискуваш живота. Не съм шофьор и не знам как бих постъпил, но най-вероятно след тръгването правя обратен и както каза един колега, малко разходка по софийските улици върху капака. След т'ва на спирачките, пускаш всичкото фар от пред и слизаш да му се радваш с нещо подръчно, за всеки случай. :)
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook