"Поредната" или "последната"

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от Ronka » 31 Май 2012, 0:40

Напротив ... силна е :)
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от ryan83 » 02 Юни 2012, 14:14

Ronka написа:Напротив ... силна е :)


Да добра е :yes:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.04.2012
Пол: Жена

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от Stel » 06 Юли 2012, 13:45

'айде пущай 3-та, че стана доста интересно :lol:
Дръж ми дъвката - скачам в боя!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 21.09.2011
Кара: на детето БМВ-то :)

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от ElizabetS » 13 Дек 2012, 23:27

И двете са много яки! Чакам продължението .... :D
I don't know where the Limit is But I know where is Not!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 23.11.2009
Местоположение: гр.Силистра
Пол: Мъж
Кара: двуврато е30 с м30
Мечтае да кара: нема по-добро от е30-ка
Детайли за колата: няква скрита лимонка

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от BMW 325 t_d_s » 15 Яну 2013, 1:19

Имаш дар слово ! Евала,много готина историйка ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 23.02.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 550d xdrive

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от petio » 19 Яну 2013, 23:04

Не знам дали е интересна, но малката от там ме чака за мляко от половин час а аз съм позинал и втора цигара паля в хола :mhihi: . Направо си железен. Поздрави за интересната история!

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от justboy » 20 Яну 2013, 3:10

Верно, давай с 3тата част :mhihi: :mhihi:
Запали ме, само падането на Ива нещо не ми звучеше правдоподобно, но преди това с описанието на обстановката така ми се допи и на мен нещо в приятна компания... :mhihi: :mhihi: :have one: :drinking:

СЕднахме четиримата лаф наволя, кеф, купон, музика и т.н.ПО едно време към края на вечерта към 1 часа двете Иви се усамотиха в една от стаите да си разказват историята на живота леко подпийнали...да не кажа повече-харесаха се момичетата и тва е супер.Ние с Гари по мъжки останахме на фронта-масата- с чаша в ръка и въоръжени с вилица в другата и продължихме вече малко на градус да си разправяме за нещата от живота и за тва колко много се обичаме и уважа'аме Минахме през темата за горивото, за колите ни и накрая здойдохме на тая тема за мадамите.Естествено тоя ме подхвана за това че трябва да си намеря приятелка, че тя щеми е най-малкото морална подкрепа и тогава в главата ми изплюва мисълта която си разтягах докато се качвах обратно нагоре след като бях заключил гаража.Както бях така подпийнал реших че Иванина ще е жената на моя живот-дали бърках или не само времето щеше да покаже.
Изображение
E34, E38

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 545
Регистриран на: 28.01.2008
Кара: на цигари
Мечтае да кара: само на пури
Детайли за колата: и тя пуши

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от ivan83 » 20 Яну 2013, 4:07

интересна историйка, давай следващата част :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 19.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw 530d 2002g
Мечтае да кара: E39 M5

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от joffri » 04 Фев 2013, 20:35

страхотна история колега давай следваща част :) :) :)

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от spar4o » 02 Апр 2013, 18:44

И така приятели и пирятелки, реших малко да понапиша два-три реда че няма кво да правя пък да видиме кво ше излезе :D

Ти ше пренощуваш тука че е опасно така да караш!-Аз колкото и пиян да съм винаги ще мисля трезво за тия неща.
-Добре...-съгласи се сякаш нямаше друг избор..не че имаше някъв смисъл да ме убеждава де ама можеше да се пробва.

Та оправихме две стаи за двете двойки и легнахме.Тя ухаеше все още на парфюма си.Беше легнала отдясно на мен.Усещах я с цялото си тяло....

- Бии-Бооо-Бии-Бооо ..... !!! - в просъницата чувам някъв смешен несвързан звук и ставам с нагласата да открия източника и да го убия :mrgreen:
ОГлеждам се, виждам някъв телефон натискам някви копчета, той спира и аз заспивам. Някъде точно преди да заспя отново осъзнавам че този телефон аз не съм го виждал преди...на моето шкафче, но решавам че ще разбуля мистерията след като си доспя.
.
.
.
.

- Витоо....Витооо....ВИТооОоО... - е как може да събудш така човек се питам докато се опитвам да си отворя очите
- Брат...остави ме да спя молА ти се...
-Вито време е за закуска...брат ти още спи и той..
"Ебати кво се случва тука" ми беше първата мисъл, но после зацепих че имахме гости предната вчер и ми стана ясно

- Аа...добре...ставам..още 2 минути само...
-Хах..добре..ясно :D

Минава се към половин час-40 минути и аз решавам че 2-те минути са изтекли и се приготвям да ставам- някъв анцунг, чорапи, потник че е жега и отивам да се измия. Минавам през кухнята и... Бум! Ива приготвя закуска на ел. плоча за барбекю облечена с някви мои дрехи и изглежда супер сладко...Викам айде ново двайсе - имал съм ел. барбекю...

-Доброутро, поспланко !
-Да...май се поуспах
-Хах, нищо, сядай на масата
- МОмент, сега идвам- и смигвам да внеса малко свежест че приличах на...нищо.

Бърза мивка, полиране на зъбите, излизам вече друг човек, ухилен.Нахлувам в кухнята-вече и мацката на Гари е станала и пият кафе двете, само оня морж го е фанала липсата.

-Много хубаво ухае - а колко бях гладеен...
-Мерси, да ти сложа ли?

-Да, мерси, ако може и на Гари да приготвиш, аз отивам да го въздигна.. :mrgreen:

Влизам в стаята, мЕтам се в леглото и креща със цяло гърло
- НАПАДАТ НИ, БРАТ! ЗАЛЯГАЙ...БЯГАЙ ЗА ЖИВОТА СИ !!!!
Е толкова бързо не съм виждал човек да стане, да се огледа с ужасен поглед и да запчне да удря всичко дето е по-мърдащо от колкото трябва
-Спокойно...фалшива тревога - все още през сълзи
-ТИ НОРМЛЕН ЛИ СИ!? - и той се смее все още неразбиращ

-Айде на закуска, дебел !
-Идвам


...

Много хубава закуска беше-англииска ли как й казваха.
След като Ива напусна "имението" ми, На гари неговата Ива отиде на работа ние двамата станахме и вече започнахме да се чудиме какво да правиме.
Той ест. отиде да си доспи, аз се зазяпах по форума на баварците и си пуснах нещо гръцко да ми е хубаво.
Мина се време някво и решавам че ще звънна на Ива да я видя кво прави...Да ама не. Телефона не се дига
Викам си ОК, сигурно има работа, нали седи на някво бюро и превежда сметките на фирмата там...некъв счетоводен отдел ли беше кво там...
МИнава час и решавам да видя дали няма да се видим и тази вечер-мислех да ходиме да се разходиме с моята кола и с на гари колата на някъде вечерта.

Няма никой....Ооок.

Решавам да не пришпорвам нещата и лягам до Гари да си доспя...Оня се пробужда нещо ама му обяснявам че ше спя и той се съгласява. :oops:

Ебати яката дрямка...след като се напихме вчера неможах да спя хубаво и сега тва ми дйде супер.Станало е 6 часа вече и викам да си погледна телефона- бомба! 5 неприети и 1 СМС...викам айде са стана страшно
всичкото тва от Ива викам айдеее..нещо не е баш как тряя да е. Звъня никой не вдига телефона, поглеждам смс-а.

"Вито, съжелявам но ми трябва помощ спешно- апартамента ми е изгорял вчера ако можеш да дойдеш само за да ми помогнеш да изнеса каквото е останало живо от там и да го занеса при майка ми"

Викам ебати... Звъня пак, тя вдига, уговаряме се, разбирам че тя е наред, дигам си парцалите, казвам на Гари къде съм и той вика ок аз съм тука у вас и чакам!

ПАля Сейчентото понеже колкото и да е малко все има по.-голям багажник от Е21-цата и газ към адреса дето го имаше в СМС-а.

- Здравей, добре ли си!?
- Да всичкое наред, съжелявам но нямаше на кой да се обадя

Знаех че няма много близки приятели, рднини. Има си сам майка, няма приятели да не кажа никакви- вчера като по-пийна малко си развърза езика и разбрах някой неща.

-Няма проблем, важното е че ти си наред!
Започнахме да събираме, тя в кухнята, аз в хола и забелязвам някакво устройство.
"а..квое тва...не вярвам Ива да си държи детонатори в къщата. Нещо не е както трябва" мисля си аз. Прибирам го това обгорялото нещо коети силно напомня на детонаторче на бомба и продължавам. Прибираме нещата и се отправяме към майка й.
-Ако искаш няма проблем да останеш у нас
-Не, ще отида при майка си докато намеря ново жилище.
Аз не й обръщах внимание много много защото още мислех какво е това, което с мизерните си знания в тая област разпознах като детонатор. По едно време забелязах че след мене се влачи вече 10-та минута една Це класа- тъмен металик, номера беше от др държава. ВИкам ок, няма проблем, човека може да живее в Люлин (където отивахме)..

Още два завоя, тоя на все след мене на по 1-2 коли зад мене.Викам ок, дай да проверим, от 5-та 4-та, леко заповма да се изтеглям напред като мокра връв, избрах маршарут с бързи завой, за да мога да не промъкна по-бързо, но не и подозрително бързо, а големия автомобил да се забави. Но не се откъснах много, МБ-то го настъпиха, изезе зад мен почти

-Какво правиш, не сме насам!?...
-Млъкни! Следят ни!

4-та, 3-та , турбото се чува как надува, малкия спортист бързо сеизстрелва напред. Тромавата "Цетка" първоначално изостана но после бързо навакса.
"голям мотор, но не е АМГ..вероятно е 5к кубика." си мисля аз. "Ок, дай да те видим на завойте"
Още си го бях помислил и вче бях по тесните улички и нямах хващане.
След 2 минути въртене му се изплъзнахме и се отправихме към крайната дестинация.
Да ама не...живота е шибан.
"Т" - образно кръстовище, Мерджана излиза от ляво и аз останал без избор завивам надясно, той ме подгонва и се опитва да ме изпревари и да ме избута от пътя...Отказва се и докато се усетя че нещо не е наред усещам че колата стъпва на нещо с предните колела, волана ми дърпа надясно и в дерето...
ПОмня само че ме заболя много вратът и заспах..

...



Еми вечерта имам някви планове да продължа че сега малко работа в сервиза се отвори. Дано се получи нещо добро, защото си нямам абс'лютно никва представа кво пиша :mrgreen: :mrgreen:
Mr. 6 Cylinders
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 708
Регистриран на: 3.09.2009
Кара: 466,5 см3 на цилиндър
Мечтае да кара: Нормално

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от don't be » 04 Апр 2013, 19:39

Много готина история :yes:
За милиони-няма закони.

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от spar4o » 04 Апр 2013, 23:23

...Отказва се и докато се усетя че нещо не е наред усещам че колата стъпва на нещо с предните колела, волана ми дърпа надясно и в дерето...
ПОмня само че ме заболя много вратът и заспах..

....

Брааатт...ебати болката...Кви са тия ламарини около мене, що ме боли вратът и защо съм на средата на некво дере до половината пълно с вода...!?
Давай да се измъквам че от тва където помня нещо не се получи така като го мислех...F*CK !....не мога да мръдна...

Погждам надолу към педалите и виждам че крака ми е измежду смачканите ламарини на Сейчо.Еми ше викам за помощ..кво да правя.

-Ехоо..чува ли ме някоойй !?...

Направих още няколко отчаяни опита и съответно никой не дойде. Беше се стъмнило отдавна вече и започваше леко на ръмят ситни капки дъжд.
"Тая нощ май няма да е много добра....Къде е телефона..имах телефон...Гари трябва да ме намери иначе съм мъртъв.
С 300 зора докопвам раницата в която са ми телефоните и портфейла

- Алоо...брат..помощ. Преследваха ни, Ива я няма, колата е смачкана
-Ало..АЛО..брат добре ли си!? Идвам, къде си
-Начи като завихме по тва кръстовището от Фантастикото в Люлин надясно и аз съм там някъде..помниш ли го завоя след тва отворения дето обичаме да го изписваме двамата с бмв-тата...май съм в дерето до него...брат..боли ме...


...Пиип-....Пиип-....Пиип-...
-Брат, добре ли си?..Чуваш ли ме!?..

Някой ми говореше нещо което едва едва чувах, чувствах болка вече и в ръката...Колко ми ебше хубаво да си спя-не чувствах нищо.Пак ще пробвам, дано сичко е шибан сън
-ВИТО, ОБЪРНИ МИ ВНМАНИЕ! - Някой ме разтресе тъкмо когато се бях унесъл и адската болка се върна- КЪде е тя? Какво стана!?
-човече, боли..остави ме, моля ти се... - само това бях способен да кажа преди да изпадна пак в безсъзнание.

...

Ива се появи от една врата "насадена" сред нищото. БЕше с дълга бяла копринена рокля, с накъдрена коса и ходеше по мека токи-що окосена ярко зелена трева. Аз бях срещу нея, имаше толкова красива усмивка..беше красива. Посегнах да я погаля по лицето..това красиво и невинно лице. НО изведнъж всичко стана черно-бяло. "Сивото" бавно обля целия живописен свят в който се намирахме и накрая тя се разнесе из въздуха като дим...После някой ме бутна и се върнах към шибаната реалност, с адската болка и ужасните нещастия.
- По-добре ли си вече? Дадохме ти болкоуспокояващи.. - младо момиче от персонала на болницата
-Ако кажа че съм наред ще ме оставите ли сам?! - придружено с физиономия крещяща "махай се!"
-Извинете ме! - каза тя и се обърна да си върви
-Извинявай! - прошепнах точно преди да излезе, така че да ме чуе - Благодаря ти че се грижиш за мен, но просто съм си темерут..
Тя се усмихна леко, но имаше някакъв бласък в очите й все едно бях я зарадвал някак си...после излезе.
"Аз съм бил голям педал бе....как мо'е да говря така на момичето...тя ли е виновна че съм се пречукал като куче..."
Телефонът звънна, непознат номер
- Ало...
-Брат..от на Ива телефона съм.Как си!?
-Ти ли си бе ,гари...Аа..ами по-добре не съм се чувствал отдавна да...
-Заеби майтапа. КАкво стана с Ива?
-Бате, дойде отнякъде Ц-класа 2008-ми набор, следеше ни известно време, после стана страшно и после не помня...
-Ти знаеш ли от къде те извадихме бе!? Сейчентото както си беше и без тва малко, сега беше станало на парцал. Имаше мрежа с шипове в предните гуми-вероятно тя те е спънала и ти е изиграла шегата...
-незнам брат...намери я...само Я НАМЕРИ....моля ти се!
-Спокойно човече...ше оправя нещата
-К...дръж ме в течение...

Хвърлих телефона на леглото до мене и започнах да мисля с все още болящата ме глава.
"Значииии...имаме си работа с някой с връзки на бая високо ниво, модерни коли, мрежа с шипове..тва нещо неможеш да идеш да си го купиш от магазина...Коя е Ива..С кого си има работа!?..."

Някви такива мисли ми се въртоломееха из главата и точно на "най-интересното" получавам СМС

"Гари сигурно се е сетил да нахрани кутрето и ми пише д не себезпокоя"...
Отварям съобщението и чета
"Вече си в играта, момче.Ако искаш да помогнеш тя да е наред, трябва да погнеш на нас.Изчакай за нареждания и бъди внимателен какво правиш"
"Кво е тва бе!? Помощ по домовете ли...И да внимавам кво правя...ти е*аваш ли се с мене!? мога да си мърдам кутрето без да изпитвам болка...само тва.."
"Ааа..тия си правят т*шак с мене..е са се ядосах."
и наедно с тая мисъл напрегнах всичките си сили да стана от неудобното легло и да си намеря дрехите..Еми стигнах ЧАК до вратата....и паднах...
Излишно е да казвам за проглушителния шум от системите, понеже отскубнах кабелите и онова започна да се оплаква.
"Заеби..махаме, квото ще да е.НЯма да ме върнат на тоя дървен плот" Успоредно с тва, като по поръчка дойдоха двама "лечители" , едри така, подхванаха ме подмишниците и ме върнаха в "удобното" легло... "Ебати иронията" си помислих.
-МОля ви останете тук, не сте в състояние да вървите сам все още!
"бе аз не съм и в състояние да живея сам все още ама те го е те...налага се" - Да, ок..-отговорих

"ДОбре..така май няма да стане.Трябва ми мааалко помощ да се изнеса оттук.."
-СЕСТРААААА !!! .... "мамка му и прасе глухо.." - СЕСТРАААА !!!
След три четири извиквания дотърча младото момиче
-ВИж са, мацо. Много е спешно положението. НАли занеш в кво състояние пристигнах в тази иначе така приятна болница...!?
-Ъъ...да!?... - то момичето незнае кво се случва
- Така..значи...пирятелката ми е отвлечена и ТРЯБВА да ми помогнеш да изляза!
-Аа..не..ше ме уволнят..неможеш да ходиш..ше умреш
-НЕ...МЕ...ИНТЕРЕСУВА...Искам да я намеря...няма да си го простя ако нещо й се случи

Тя ме погледна право в очите и сякаш видя през тях това което чувствам
-ДОбре, но не ме издавай ако...умреш
-Хах...няма и дума да обеля
Тя ми подаде ръка, помогнам и да се изправя и започнахме леко полеко да кретаме към вратата.
"БАТЕЕЕ...ше умра като куче...ПОне няма да е в болница...на изхода й ще е.."
-Готово, господине, вече сме вън..
-ВИто....приятно ми е - И една широка усмивка със голяма мъка за по-достоверно
-Ели..и на мен

И започнах да се влача към улицата, подпирайк се на някакъв бастун , който отпънах на изхода от болницата. Видях някво такси
"ОК...Анастасия е наред..в топлия гараж, само чака да я изкарам." - Към кв. Левски, моля... "Ебати удобните седалки има тая дачия...Леглото в болницата пасти да смуче."
-Шес' и два'есе !
-Заповядайте, приятен ден! - връчих му 7 лева на тоя и се засилих през вратата... "ебати сопола"
Сложих ключа в ключалката с нагласата на си отключа собствената къща..да ама не..отключена била
"Е хубу де..Гари е забравил да залючи, ко толко.."
ДА ама Кутрето не ме посреща на вратата..може би спи!?...
- Гарет!?... ГАРЕТ!...Ела тука момче!
"КЪде тоя помияр бе!?...ТИ...знаеш ли че нещо не е как требва..!?"
Влизам в самата къща...щом в двора липсва требва да е некъде из къщата тва куче...сигурно пак ми е намерил лазанята и я е изял и са спи като тюлен.
-Гарет.?!...КУЧЕе...!? ЧЕтирикрак любимеец!?.. - "Заеби тва нещо го нема тука..."
*Bzzzzt*
СЪобщение батка...
"Не си прави труда да го търсиш...няма да го намериш. НА сигурно пир нас е.Бъди спокоен.Ако искаш да останат цели, направи тка че да един малък пакет от хотел "****" до вила "*****" горе на ВИтоша."

"Е са стана мазало....Тия ше ми крадат бъдещата приятелка, ше ми строшат колата...ШЕ МИ ВЗЕМАТ ГАРЕТ !?!?!!!"
Точно в тоя сюблимен момент вече ми беше се едно за болкатавъв врата, в ръката и още там където ме болеше.

хващам телефона..
-Ало..Гари...Къдес е затри като манарче из шума!?... Обади се 1 път и тва беше
-Еми...
-Кво еми ако бех умрел!?...кво прайме
-Няма бе..
-ЗАеби ме мене..взели са ми Гарет.
-а?
-Кучето бе дебел!
Затворих телефона понеже явно беше че разговор нямаше да стане нормален

"Анастасия...дано тя е тук поне" Отварям гаража с надеждата да видя изящтните й форми....Ии...целият настръхвам..."МАМКА МУ !" ..отварям вратата докрай.... "Да се еба в тъпака...паркирал съм я по-наляво и не се вижда.. E днеска съм късметлия :mrgreen: "
Mr. 6 Cylinders
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: "Поредната" или "последната"

Мнение от ryan83 » 23 Апр 2013, 16:47

добре беше, с малки грешки ма интересно :yes: айде напиши продължението че стана интересно..
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook