Черната перла

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 26.07.2010
Пол: Мъж
Кара: E60 530D '04

Черната перла

Мнение от Yani_Stoichkov » 08 Фев 2012, 17:28

Пролетта беше в своя разцвет, ветрец подухваше измежду прясно зелените листа на дърветата, носеше се аромат на липа. В столицата дори и мръсните ъгли изглеждаха малко по-приветливи, пролетта омайваше всичко и всеки…
Беше Май,аз пиех сутрешното си кафе на балкона, гледайки улицата пред блока или не точно улицата, а паркинга, или не точно паркинга, а спящата спокоен пролетен сън Е36-ца…черна…
Надигнах чашата за пореден път, но устните ми не усетиха нищо, кафето вече беше допринесло за по-добрия ми ден. Освен, че беше пролет, освен че деня беше чудесен, беше и събота – моя любим ден в който се отдавам докрай само и единствено на черната перла в тежката корона носена от баварската марка. Вземайки стълбите на скоци,без да се усетя вече стоях пред нея, вперил очи в погледа й или по-точно в ангелските й очи, с които омайваше по-добре и от самодива. Усетих как от нетърпение да стана този, който насочва погледа й, стисках юмруци, но нещо в дясната ми ръка не и позволяваше да се затвори до край, това беше един ключ…ключ за всички дамски сърца, но това е друга тема,тук става въпрос за ключа от сърцето на Бимата!
В следващия момент стисках пръстите си, но не около ключа, а около М-ковия волан, погледът ми беше вперен в огледалата за задно виждане, правех всекидневно нужната ми маневра, за да напусна паркинга. Без да се усетя вече се бях качил на близкия булевард и се мъчех да обуздая една самодива,дива но и доста покорна…
Скоростта не беше висока, не по-висока от обичайната градска скорост, булевардът не беше препълнен, не по-препълнен от обикновеното за града, ентусиастите , които спираха рязко зад мен,даваха газ и гледаха лошо също не бяха много, не повече от обичайното за един топъл пролетно-съботен ден. В този момент пуснаха едно парче, което всеки път когато го чуех мозъкът ми се промиваше, изведнъж всичко това беше прекъснато от някакво свирене или както други го наричат - пищене…пищене на гуми…Бях сменил гледката пред себе си, която трудно се събираше в не толкова големият страничен прозорец, а гумите все така ревяха…Тогава изведнъж всичко спря, нещата бяха вече нормални, а в огледалото за обратно виждане се виждаше запушеното кръгово и няколко спрели коли в пресечките му…Всеки от вас знае чувството което донася една такава гледка на един млад и буен мъж, готов да пожертва себе си в резултат от нахлулия във вените му адреналин…
Колата беше ниско прилепнала към пътя,а гумите все още леко ридаеха докато намерят правата си линия,линия разсеяна от „заключването“ на така нареченото голямо прасе… ;)
Следва момент на душевна наслада, която всеки от нас е усещал когато поне веднъж е знаел , че владее положението, стискайки М-ковия волан, стискайки ключовете от една перла………. стискайки сутрешната си чаша кафе, стряскайки се в момента на прекъсването на сутрешната си дрямка…Дрямка прекъсната от мощния рев на черната Е36-ца, собственост на съседът от горния етаж,правещ всекидневно нужната му маневра…..
Audaces Fortuna Iuvat

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 28.06.2011
Местоположение: Варна/Добрич
Пол: Мъж
Кара: BMW Е34 - Сребриста стрела
Мечтае да кара: BMW Е34

Re: Черната перла

Мнение от krustev » 09 Фев 2012, 20:48

Хехе, доброоо..... мечтаене :)
BMW, не е марка или бранд, ТОВА Е НАЧИН НА ЖИВОТ!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 7.08.2011
Пол: Мъж
Кара: 2004, 330d, 6sp
Мечтае да кара: e31 s70

Re: Черната перла

Мнение от ElianPZ » 12 Фев 2012, 13:34

Харесва ми мн добре :D

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook