За жените, колите и полицията.....

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 12 Май 2003, 17:45

quixzole написа:Имам уговорка с един приятел който има Лайно 5 ГТ стеидж 1


Ето за това говоря...ако те направи да си говориш сам, ще му кажеш ли че колата му е лайно?! И ако да, с какво точно твоята кола ще е по-добра от неговата (обективно), с това че има климатик?!

Не ме разбирайте погрешно, харесвам BMW-тата, ама да кажеш че BMW е по-добро от X само защото е BMW е малкооо ....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

и ние

Мнение от Любо Мегов » 12 Май 2003, 18:00

ми какво да ти кажа

ние в тоя форум други автомобили не тачим те за нас са просто МПС-та :!: :!: :!:

особено пък за великата фреска любов Рено-то :!: :!:

за мен лично рено са върхът при клозетите :evil:

като ускорява 0-100 за 1 секунда и какво от това :?: :?: :?: не се променя чикийската му натура :!: :lol: :lol:

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 12 Май 2003, 19:58

Айде сега ......вие за рендето се хванахте. Реното го вечерях защото ми застава нагло на светофара, форсира и ми прави некви тъпи знаци, а загубената му слива ме гледа малоумно и пуши все едно прави минет на цигарата. Ми как да не се издразни човек. Бях навит да потроша колата но да го натиря отзаде и точно така си стана. Всъшност очаквах рендето да ми избяга нали е лекично......ама просто сякаш със зверчето ми се разбрахме за едно последно причастие преди влизане в сервиза и изтисках всички кончета от него. Ето затова си купих БМВ 115 коня а не примерно Орел с двойно повече коне.

Quixzole, отиди и го изяш онзи сладурко. На 300 - 400 метра може и да озветиш картинката но ако се бягате на километър например, просто ще го сгънеш. Забрави разликата в конете и теглото и го развинтвай.

За почитателя на Рендетата тук искам само да отбележа нещо важничко. Колата, конете, килата .....това не е всичко. Не забравяй нагласата на шофьора както и уменията му. Имам един приятел, който кара Рено 5 1.3. С въпросния пичага сме се гонили по улиците на София и вервай - НЕ ГО СТИГНАХ!!! Просто копелето правеше такива маневри че мен ме достраша тогава да натискам толкова. Просто е с доста класи над мен като шофьор и тогава марката, модела, коне, кубици, кила ...всичко загуби значение.


Относно куките, жалбите и т.н. Момчета, смисъл няма. Тука приятели вече ми триха сол защо не съм записал номера на астрата та да си разчистим сметките но аз гледам да съм над тия глупости. Ще си уредя сметките ако отново срещна същата смотана кука. Нямам щети по колата защото немската ламарина не е като френската ......доста по-здрава е, а за боята важи същото с пълна сила.


Иначе .....ако трябва да драсна нещо в мой си стил и без да се съобразявам с правилата ......Колата ми излиза от сервиза тези дни и ще приема всяко предизвикателство на всеки френски кенеф, който има желание, тезанисимо от коне, тегло и бла бла бла. Ако падна ......ще се черпим .......ако ви схрускам ..пак ще се черпим ......важното е шоу да има и да се позабавляваме.

viper
Аватар

Мнение от viper » 12 Май 2003, 21:02

Нещо не мога да вържа в БМВ-форум да си говорим за френска любов :mha:
Ама по-добре да не ги гоним от форума, щото иначе няма да има на какво а се смеем :lol:

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 12 Май 2003, 22:41

абе каква е тази тенденция където започва да се заформя тука
нещо не мога да разбера започнаха много често да се оплюват нашите любими машинки от хора които си нямат и на идея какво правят тука !!!

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 13 Май 2003, 2:13

Абе то dimd00d е БМВ фен под прикритие... Ама какво са му влезли френските картинги в душата? На Рено 5 съм виждал как за да си сложат големия спойлер(антикрило) отзад са блокирали чистачката за задното стъкло :-) С такава кола има фън само да ходиш да теглиш стартове по права линия на Бояна... докато след година не изгние купето :-)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 13 Май 2003, 9:17

Ми Alpina...fxmaker не ми дава да карам колата ;) и аз какво да направя...в мъката си залитнах по картингите. Инак наистина гният, ама 4 калника + преден капак излизат ~300лв...и като се има предвид, че колата взех за 800..... :)))

А btw, просто за статистиката - бившия собственик на синята M3-ка (на която се радвахте на събора) в момента се забавлява със силно тунинговано Peugeot 106 Rallye (и съдейки по леко глуповатата му усмивка - май не съжалява особенно); Мисля първия собственик в БГ на Е30 М3 (на времето и доста BMW-та след това), много як пич и шофьор, този който ме запали по рендетата, сега кара Clio Williams.

Това, което искам да кажа е, няма нищо лошо в brand-loyalty, ама fun-a не познава такива граници :)

А бтв, ако ТурбоМаниака чете това - имаш ли идеа къде в българия могат да ми сглобнат едно Т25/28 хибридно турбо (и колко ще излезе) или е по-добре да си го взема отвън?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 13 Май 2003, 9:24

naskoksan написа:абе каква е тази тенденция където започва да се заформя тука
нещо не мога да разбера започнаха много често да се оплюват нашите любими машинки от хора които си нямат и на идея какво правят тука !!!


Ъмм...за имане на идея, брои ли се имането на 316, 318is, Audi S4, Porsche 993, роднинството с fxmaker, както и притежаването на бая голяма техническа библиотека за BMW?...Щото ако да - ти не се класираш :P

Anyways, сега сериозно - отиди, прочети ми отново постовете и ми кажи (с цитати) къде съм оплювал BMW? ТОВА което не ми харесва е оплюването на останалите марки и пренебрежението на част от постващите тук към тях.

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Мнение от Alex 320i Cabrio » 13 Май 2003, 10:49

Аз съм абсолютно съгласен с горния пост. Мисля, че не е правилно да се плюят нон-стоп другите марки, при условие, че повечето от нас никога не са карали добрите им модели. Колко от вас са виждали Renault 5 Turbo 2 на живо? A Alfa Romeo GTA или GTV? A MB190 Evo II? Нека да направим едно сравнение между Porsche 928 GTS и BMW 850CSi. Ама не да ми вадите списанията с тестовете, а от собствен опит да ми кажете :twisted: Май не можем?

БМВ Е30 М3 е страхотен автомобил, но например няма никакав шанс срещу "френската чикия" Renault 5 Turbo 2 по завоите, пък и на правата...Които не вярва да пита Илия Чубриков и Радослав Петков :D На Шипка и на Албена тази чикийка не еднократно го доказвала. Знам, че не изглеждам истински БМВ ентусиаст, но аз за себе си съм ентусиаст на тема автомобили и инженерния гении зад тях, бил той Френски, Немски, Руски, Италиански, че дори и Американски...
Power is Nothing Without Insanity

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 13 Май 2003, 14:04

Alex 320i Cabrio написа:БМВ Е30 М3 е страхотен автомобил, но например няма никакав шанс срещу "френската чикия" Renault 5 Turbo 2 по завоите, пък и на правата...Които не вярва да пита Илия Чубриков и Радослав Петков :D На Шипка и на Албена тази чикийка не еднократно го доказвала.


Даваш за пример човек ПРИЗНАТ автомобилен ас. Отделно подходящо ли е сравнението м/у Е30 М3 - цивилен автомобил и модифицираното Renault на Чубриков? Според мен НЯМАТ НИЩО ОБЩО! Несъм много убеден за резултата от сериино Е30 М3 vs сериино Renault 5 Turbo при Шипка нагоре или надолу карано от опитен шофьор свикнал и на двата автомобила... ?!

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Мнение от Alex 320i Cabrio » 13 Май 2003, 15:28

Прав си, не се уточних, имах в предвид състезание между Е30 М30 за "рали" - имаше такива на времето дори и в България, и Рено 5 Турбо 2. Радослав Петков, който сега има сервиз в село Енина до Казанлък и караше навремето из шампионата, беше с такова преди да се качи на Nissan 300ZХ...А последното такова в БГ съм го виждал на Шипка и го караше Саво Милошевич...

П.П
Не е важна спецификата на сравнението - виж :bowdown: Porsche 928 GTS v.s BMW 850CSi и двата автомобила са в един и същи клас (Grand Tourer) и двата са 2+2 coupe, 5.4l vs. 5.5l , V8 vs. V12, и тн. т. Ама половината тук "сляпо" ще заявят, че по-хубаво от 8-цата нЕма, без дори и да са виждали 928 на живо...
Power is Nothing Without Insanity

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 13 Май 2003, 15:56

dimd00d написа:
naskoksan написа:абе каква е тази тенденция където започва да се заформя тука
нещо не мога да разбера започнаха много често да се оплюват нашите любими машинки от хора които си нямат и на идея какво правят тука !!!


Ъмм...за имане на идея, брои ли се имането на 316, 318is, Audi S4, Porsche 993, роднинството с fxmaker, както и притежаването на бая голяма техническа библиотека за BMW?...Щото ако да - ти не се класираш :P

Anyways, сега сериозно - отиди, прочети ми отново постовете и ми кажи (с цитати) къде съм оплювал BMW? ТОВА което не ми харесва е оплюването на останалите марки и пренебрежението на част от постващите тук към тях.


ХА СЕГА СЕ СЕТИХ КОЙ СИ ТИ :!: :lol: :lol: :lol: 8) :shock: :lol: :lol:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 13 Май 2003, 16:00

а АЗ знам къде си паркираш колата :twisted: :wink:

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 13 Май 2003, 16:01

Alex 320i Cabrio написа:...
Не е важна спецификата на сравнението - виж :bowdown: Porsche 928 GTS v.s BMW 850CSi и двата автомобила са в един и същи клас (Grand Tourer) и двата са 2+2 coupe, 5.4l vs. 5.5l , V8 vs. V12, и тн. т. Ама половината тук "сляпо" ще заявят, че по-хубаво от 8-цата нЕма, без дори и да са виждали 928 на живо...

Тук ще си проличи синобелия пламък в очите :!:
Аз съм ги виждал и двата на живо и Поршето е яко и БМВто ,но аз лично ако ми ги подаряват БМВ 850 ще избера пък нека е куцо
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 13 Май 2003, 18:43

Ако е подарък ще взема поршето :oops:
Просто БМВ 8 серия не ми харева особено :-)
Иначе М3 ако дават...(кой дава?)

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook