За жените, колите и полицията.....

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Новини
Аватар

За жените, колите и полицията.....

Мнение от Новини » 12 Май 2003, 0:33

.....ще си говорим днес.

Решихме да се поразходим тази вечер до рампата да погледаме рейсърчета. Още като стигнахме, забелязах куките да спират "случайни" минувачи. Мен не ме спряха но спряха аверчетата ми с ладичката им. Обръщам аз на светофара и спирам на аварийни светлини за да ги изчакам и да се изнасяме. Имаше има няма десетина коли. След малко една полицейска Астра се дотътри и започна да разгонва групичките. Започнахме да се изнасяме а аз пуснах ладюхата пред мене и останах последна кола да се изнасям. ГРУБА ГРЕШКА! Зад мене астрата пусна бурканите, аз пуснах газта и спирам. Прозореца ми е отворен и те се изравняват плътно с мене. Казаха ми да се махам от тука, изведнъж единия скокна от патрулката хвана се с едната ръка за вратата ми а с другата искаше да ми завинти кратуната нейде. Мръднах се леко и отнесох тупалчицата в рамото. Последваха купища псувни, заплахи и ритници по колата ми. Не бях изключил от скорост и държах съединителя. В момента в който ме удари го отпуснах леко и колата се помести с малко напред. Оня озверя съвсем и опита да ме изкара през стъклото на вратата. Ако ме бил видел пак щял ..бла бла бла..... Та въпроса ми е .....що за полиция си имаме ние? Вярно - там се правят гонките а БМВ-то явно им е мязало на готовичко за състезанийце. Нито съм форсирал, нито съм се въртял, нито съм правил нарушения точно там, бях с колан, не бях пил, имах всички документи..... в какво право беше прасето да посяга пък и да ми рита колата?!? Що за малоумник? Мерак ми беше да изляза от колата и да се разправям с него но това беше до момента в който не видях че в астрата са четирима и че задната врата е леко отворена. Щяхме да ядем зверски бой, а едва ли си заслужаваше, независимо че после щях така да грюхтя на който трябва че лиги да ми излизат от устата. Честно бе хора, не съм го дразнил с нищо.

Равносметката за вечерта? Вечерях с едно прехвалено Рено 5 на старт в Люлин на светофар. Състезания не видях, ядох полицейски произвол ......а утре колата влиза в сервиза за смяна на съединител, тъй като победата бе сладка но бе и финалния етап от животеца на съединителя.

Тръгнах да се прибирам предвкусвайки поне приятна среща с една сладка девойка но уви - изядох тенекия, явно беше приключила работа по-рано от уговореното и си останах самотния вълк по пустите люлински шосета ....


Най ме е яд за тенекията на девойката... 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 12 Май 2003, 2:36

Пич, добре че не си се заял с тия тиквенице....но веднага след това трябваше да отидеш и да подадеш молба в РПУ....ако имаш нещо по колата и имаш пълна застваховка, пишеш го в молбата и оставяш застрахователите да ги съдят.

Маммаката им полицеиска.....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: SF
Пол: Мъж
Кара: 1.8TQ, C3204M, mk7.5 4M

Re: За жените, колите и полицията.....

Мнение от HITMAN » 12 Май 2003, 9:41

Видя ли им номера на колата ?

Ако си го видя отивай в районното да пишеш оплакване с/у тях за полицейска бруталност ..

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 12 Май 2003, 12:01

Пич пиши на КИРИЛИЦА :!:
_________________________________
Въпросното мнение на латиница отнесе плувката преди да видя това.
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Re: За жените, колите и полицията.....

Мнение от dimd00d » 12 Май 2003, 12:21

!!Asen_X написа:.....ще си говорим днес.
Равносметката за вечерта? Вечерях с едно прехвалено Рено 5 на старт в Люлин на светофар.


О стига фантастика бе човече - прехвалените (и намируеми на улицата) Р5 са 120hp на 830кг (още по-прехвалените но и ужасно скъпи са 160hp на още по-малко кила) (Говоря за турбо версиите, защото останалите не са 'прехвалени' а консервни кутии). Как си мислиш - реално имаш ли шанс срещу такава кола? Не искам да започвам фламе-war, ама то на моменти не се трае.

Sorry за преживяването ти с ченгетата :(

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 12 Май 2003, 16:04

dimd00d, ти от расови "спортисти" що си решил да минаваш на френски чикийки? И по-бързо да е от БМВ, пак си остава грозното Рено5 :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 12 Май 2003, 16:27

Въпрос на вкус за грозотията ;)

За другото - пробвай някой ден, усещането е че караш 120hp картинг :)

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 12 Май 2003, 16:33

:lol: :lol: :lol: :lol: Бих казал табуретка :lol: :lol: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 12 Май 2003, 16:35

bawareca написа::lol: :lol: :lol: :lol: Бих казал табуретка :lol: :lol: :lol:


Или "консервна кутия", обаче 'ooooх shit' фактора е огромен :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Май 2003, 16:36

е да,сигурно усещането за скорост в тази мебел е невероятна,не че толкова вдига,ам се обзалагам,че при 120 с ечустваш като Монтоя при 350 :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 12 Май 2003, 16:42

ъммм не знам, километража е счупен и при пълна 4-та показва 40 (за 5-та нямаше място) :) (инак би трябвало max spd da e ~200)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Май 2003, 17:06

ти си улучил явно много кофти екземпляр :D
аз досега разбазикани километражи съм виждал как пасатори на трета правят 240,а гаджето до теб си вика-малиииииииии,къв карач :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

Мнение от dimd00d » 12 Май 2003, 17:11

кофти? КООООФТИИИИ?

"Ма как офицер, тя колата повече от 40 не вдига, качете се да ви повозя ако не вярвате....и там закопчейте 4 точковите колани, че малко друса."

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 12 Май 2003, 17:39

Имам уговорка с един приятел който има Лайно 5 ГТ стеидж 1 мисля...115 коня е 800+ кг......ония иска на 700-800 метра да се състезаваме......сигурно ще ме бие.....ама искам да се пробвам все пак....да видим "каде сме ние" :wink: после ще кажа резултата и вапроса ще е решен :twisted:
Изображение Изображение Изображение Изображение

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 12 Май 2003, 17:41

Ако те бие пусни го на DA WOLF :x :shock: :twisted:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook