Урок по...математика :D

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Урок по...математика :D

Мнение от spar4o » 10 Дек 2011, 23:54

Нещо тия дни ме избива на писане та викам да споделя с едни от малкото хора които разбират кво ми е като ми говорят за бмв.Случката е реална, с реални хора, случила се днес , смо че малко окрасена.Надявам се да ви е приятно докато четете :bchug:

....
-Честит 10-ти декември,Вики.Ставай за урок.-майка ми влиза в стаята да ме буди
-...да, да...ся стаам-измрънквам нещо и поглеждам телефона-8 часа...аз тръгвам във 9 и 30 за да стигна в курса в 10 часа.Ооо, ма още време...Трес телефона и откъртвам мощтно.
След някво време, сторило ми се на мен около 10 минути влиза сестра ми , която няма начин да не ме събуди...ЕСтествено ми се разбива съня, ставам, мия се и почвам да "мисля"...разбирайте седя на едно място и зяпам в една точка докато се разсъня.
-Вики, ше закусваш ли!?
-А!? Аа, не, нещЪ, знаеш че ми става гадно на корема като ям рано сутрин
-Ок!
-Сипвам си чаша вода и тръгвам да забера Митко и да ходиме на урок.
-Е имаш още 3- муните докато дойде време....
-Аз...ше карам бавно-и се ухилвам за по-достовено
Грабвам документите, телефона,ключовете, диска който съм подготвил за Нова Година да го преслушаме след урока с Митко и газ към към оДрЕзаната е36-ца.
Отварям гаража-вътре на пръв поглед нищо особено-инструменти,инструменти, пак инструменти и един поглед на едно малко ненаграло се зверче.Хората му казваха Е36 компакт, но за мен беше просто малкия ми красавец...ммне...красавица беше...
На пръв поглед не изглеждаше нищо повече от това което се виждаше всеки ден по улиците на столицата-сив компот с М брони и ниско окачване.Да но много малко хора знаеха че вместо стоковия 1.6 вътре се беше поместил, естествено с моя и на няколко приятелчета помощ, S50B30.
Паля аз с усмивка естествено..то как да не се захилиш..и изкарвам.Пускам дискчето с плейлиста за партито на Нова година-играя го DJ-я и частта свързана с музиката се беше паднала на мене, и пускам некви нови тупалки от 2011.
На фона на няква мадама където ми обяснява какъв е "моят номер" и още няколко такива, като сред тях некви две мадами ми казват "кой е тузара", чУйека глас ми пее за неква "най-сладка", аз бавно бавно излизам от квартала.Мисля си че казах че ще карам бавно...ма май нема да го бъде..от вътре ми иде да си зяпам пред страничните джамове по време на взимане на завой :ok: .На светофара си седя и преслушвам песните набързо като се спирам на по-любимите ми и чакам да се зточи времето до зеленото.3-2-1-зелено-първа, леко газ, 2-ра-малко повече, елегантно минаваме през релсите настрани...добре че не съдрах нЕкоя гума от гъзария...и слагам 4-та с нагласата да се влача-все пак колата е студена още, пък и атмосверните условия не са за "гонки".Не че съм им фен де...препочитам техниката пред това да давам газ просто така...всеки може да кара направо, но не всеки може другото нещо...
Без много приключения отивам до аверчето, посрещам го като излиза от входа на блока си със "Pije mi se, pije mi se, da zaboravim" и сядаме вече заедно в колата.
-Как е,брат!?-Митко тва
-Ем, супер...как да е.Нали сме заедно-демек ше е весело-:D
-Тва ли е диска за НГ!?
-Ъхъ! Ей сега, или след урока ше го прегледаме на по...баничка
-Супер, айде да тръгваме
-Айде..от тука направо и след тва в ляво мога ли да излезна!?
-Да, давай.
Тръгвам аз, ляв завой с леко поднасяне, причинено от нарочно повечето газ подадена в завоя и стигаме до главната улица.Слагам първа, изчаквам прозорче в трафика, газ,2-ра-пак газ , задницата вече е в другото платно...абе кво ви обяснявам...вие знаете и чувството кво е и сичко :mrgreen:
Слизаме пред блока където се очаква да ни се преподава математика и се отправяме натам.

....

След точно час и половина бяхме в баничка и айрян в ръце, ухилени като деца със захарен памук,и се бяхме подпряли на мръсната кола-КЕФ!
Хапнахме,преслушахме диска, харесахме го, пуснахме го отначало и тръгнахме да си ходим
-Кара ми се някъде, бате...ма как си тряя-аз тва се оплаквам нещо
-Ми и на мене ама ...патрулките няма от де да изкарват хляба се пак...и те са хора и те семейства хранят...излез на Стамболийски и прави бърн по средата!- великодушно предложи МИтко..дори доволен че я измислил сам тая идея :D
-Хаха...мн бързо ше ни хванат ако ни наобиколят-аз вече се филмирам
-Да бе...даже и хеликоптер и танкове ше ти викнат като в GTA...
-Бе.то се е видело...докато не дойде порения БМВ събор няма да има истинско каране..засега по завойчетата на кварталчетата.
-Е давай тогава!-Митко ме подкукуросва нещо
-Ок!...Глей ся!...
След тия думички дет си разменихме просто се повъртяхме из центърчето да си прайме весело...а наляво, а надясно, ков повече ти трябва!? Е една мадама нямаше да е зле ама... :mrgreen:
Най-накрая го върнах у тях и се прибрах без повече "просташки" изпълнения...никакви!МИзучката на маХ и като пич си се влачех във средната лента...Е имаше от време на време някви ентусиясти със рендета некви...други мъртви неща ама мене не ми се занимаваше...Е..наистина на едно светофарче един пич приличен на Жоро БЕкъма нещо почнада се заяжда ма го оправих набързо:
-Ауее...върви ли тая барака-момчето със един зелен фиат купе и с неква мадама на другата седалка
-Аа...не...-(devil) :ahah: ПРава се нещо на халосан
-Аре си ги замериме!?
-Ми ок...мояе 24 сантиметра-едвам се сдържах да го кажа без да избухна в смях, а мадамата до него вече се превиваше
-Ма много ли ти е смешно!?
-Да, що...не може ли!?
-Ми ше видиме...
-Ми гледайте-ей тука мн хубаво се уцели щот беше на жълто към зелено и лънч контрол-а, отзад некви кълбета дим и пламъци и отпраших...верно остана да гледа :mhihi:
Прибрах се, вкарах машинката в гаража, заключих, пуснах кучето, и влезнах на топло за да напиша нещо във любимия форум :bchug:


Ей тва днеска си правя...нищо интересно..добре че е тоя форум да си лафя с приятни хора че ми е писнало от тарикати по пътя...е вярто че и аз понякога се прая на мн пекан пред некое девойче, ама....мъжка ра'ота :mrgreen: :mrgreen:
Mr. 6 Cylinders
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: мноого черно Е28

Re: Урок по...математика :D

Мнение от BRAAT » 11 Дек 2011, 11:42

:yes: :mhihi: Дооообре!
SHARK-а му е майката!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Урок по...математика :D

Мнение от SPEED_GABROVO » 11 Дек 2011, 18:23

Влязъл си във филма стабилно :mhihi:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 30.08.2009
Местоположение: София, Суходол
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 330d
Мечтае да кара: BMW G Power

Re: Урок по...математика :D

Мнение от SpaRk0 » 11 Дек 2011, 23:09

Хареса ми, браво. :clap:
Изображение

Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Урок по...математика :D

Мнение от randity » 12 Дек 2011, 23:08

Добро, добро. Хареса ми, а най-ми харесват наказванията по светофарите :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 8.07.2011
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E39 525???+++
Мечтае да кара: E30

Re: Урок по...математика :D

Мнение от thunder4 » 16 Дек 2011, 14:21

o..oooo owned :D Наистина супер готина историика,особенно частта с зеления фиат купе :D
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 9.09.2011
Местоположение: Вършец
Пол: Мъж
Кара: IS-a с бензин до капачката ;)
Мечтае да кара: нещо с шест в редица, излязло от BMW Motorsport... ;)

Re: Урок по...математика :D

Мнение от splintar » 28 Дек 2011, 15:27

Определено частта с "меренето" беше добра идея! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :yes:
The control is very important part of car's performance. But control is nothing without power. And power is nothing without SHPER! :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 5.02.2011
Местоположение: Долна Баня
Пол: Мъж
Кара: E36 320 VANUS

Re: Урок по...математика :D

Мнение от dileata2 » 29 Дек 2011, 16:34

ето на такива уроци по математика секи му се ходи, като изключим математиката де

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 25.03.2008
Местоположение: София

Re: Урок по...математика :D

Мнение от michi69 » 12 Яну 2012, 1:31

Много обичам когато някой отвори тема за уроци изпити и подобни... :paranoid: :angel:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 10.03.2011

Re: Урок по...математика :D

Мнение от fenixs » 12 Яну 2012, 19:38

...голям филм!! :clap:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook