Честит първи сняг! :D

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Честит първи сняг! :D

Мнение от spar4o » 09 Дек 2011, 23:52

Пак съм аз..:D Някво кратко разказче за натрупалия вчера снежец реших да драсна :bchug:

8-ми декември е! Коледните празници наближават.Настроението естествено е много добро.Всички са радостни от това че ще си вземат отпуска и ще празнуват със любимите си хора.
Тези неща си мислех, или по-скоро сънувах докато не ме събудиха сочните устни на приятелката ми:
-Мече, добро утро и честит първи сняг!
-Мерси, и на теб да ти е честит.Ти ли си доброто утро!?-още сънен
-Заповядай горещ шоколад..в леглото, както го обичаш.-каза Мария и стана защото знае че докато съм сънен не обичам да ми се друса леглото
-Не! стой при мен, пухчето ми-придружено от целувчица
-Ок, де...може ли и аз да си взема какаото!?
-Хах, ок.
Така посрещнахме първият сняг във София- прегърнати в голяма спалня във 2-етажна къща във кв.Левски.
-Какво ще правим днеска, Дани!?
-Ъм...аз трябва да ида до университета за да дам някви документи и след това съм свободен и изцяло твой.Ти?
-Супер! Аз искам да отида до МЕТРО или нещо такова за да купя окраса за елхата и за къщата.
-Искаш ли да ме изчакаш докаго се върна и да ти правя компания!?
-Разбира се,пандишпанчето ми!
Целунах я преди да стана и се отправих към банята да полирам зъбите.След като вече си припомних изящтните форми на Мария в главата ми вече беше само едно-прицепа в гаража.След душа и английската закуска, от която впрочем попреядох, целунах любимата-тази с която бях преди малко в леглото а не тази която ме чакаше още в гаража и й казах че ще ме види след 2 часа макс.
Облекох някви джинси със половерче, метнах есенното шушляково яке- марка Норд Фейс, но по поръчка му бяха избродирали в долния край, отпред с красив шрифт "Fuck Ferrari, give me the ///M power" и погледнах към килерчето със обувките.С Нея съм, вали сняг,ще се правят "простотии" по пътя...няма как-със СПАРКО-то ще съм.Нахлузих го бърЖе и се отправих към гаража.Въпреки че всеки ден я виждах,абсолютно всеки път бях изпълнен с вълнение , треперех като хамстер пред боа, образно казано, но не от страх а от кеф че ще я управлявам...или тя мен!?
Отварям вратата, в тъмнината се различава само никелираната двуцевка на гърнето.Светвам лампите и...о...красота ли бе, да го опишеш :mrgreen:
Представете си МНОГО черна и МНОГО лъсната е34-ка седан.Отзад нямаше отличителни знаци, но аз знаех че S38B38-а няма да ми се сърди че съм го оставил "безславен".М-пакет в цвета на колата, окачването-нисичко.Вътре М салона от кожа и воланчето от М-тех 2 също бяха в мн добро състояние.Е, предсавихте ли си такава е34-ка...ми мойта беше по-красива :mrgreen: :mhihi:
Запалих за да позагрее малко преди да изляза, не че ще я настъпвам отначалото още но за да не му е "гадно" на моторчето.Отварям портата, влизам в колата, като преди това си изчетквам обувките-все пак няма да внасям мърсотията отвън-вътре в колата.Първа, лееко тръгвам, излизам, щракам копчето на гаража и 3-та без газ докато изляза на Ботевградското.
...
Червен светофар, ок...не бързам за никъде, наслаждавам се на удоволствието което ми доставя колата.Музичката думка доволно, любима песен върви, аз плъзгам поглед пред мен-пътя е с натрупал леко сняг, хората имат "проблеми" както ги наричат със вземането на завойте...това значи само едно.Колата го почувства заедно с мен.
Светва зелено, леко газ на първа-2500 оборота макс, лагам 2-ра и маалко повече газ комбинирано с по-бързо пускане на съединителя...задницата доволна започва да изпреварва фаровете...ухилен като мангал намерил куфар с пари контрирам с волана, овладявам камшика-завоя е изписан както Масато Кавабата ги прави :ok:
...
До университета нямаше много особени случки като изключиме левия завой при Софийския университет посока Цариградското, аз идвам от кръговото на Васил Левски.В промеждутъка в който можех да не следя пътя от страничните стъкла погледнах колоната в отсрещното платно-я някой ми плЕскаше, друг се кефи, трети изтерясва вече в GSI-ката...стана ми едно благо..ма какво ви разправям...вие знаете чувството.
Благополучно стигам в университета, влизам в кабинета който ми трябваше и:
-Добр'утро, даскале! Как е хавата!?
-Екстра, брат! Ай' ся стига с простотийте щот съм ти лектор и ше раздавам наказания :mrgreen: Ето ти документите, всичко е наред,стипендията ще ти бъде преведена в картата до 3 часа следобяд най-късно.
-Ок! Благодаря, гУ'син Петров! Приятни празници!
-Благодаря, Дани и на теб така!
Брееххх...и тоя месец съм със стипендия...мн умен са ме родили ве... :ok:
Влизам в красавицата ми и газ към вкъщи...газ, газ карал съм с 30 понеже "Снега пак ни изненада" но аз обичам така... :mrgreen:

...

-Мимиии...! Ай ем хоумм! Ше тръгваме ли!?
-Ко каза!?-с ударението на първото "а"-Мими се прави на 5 за 4
-Аз щи кажа кво съм казал! Излизай бързо от банята!
-Е с половин грим ли да ходя!?
-Оф...ок..чакам те на дивана тука.
-След 3 минути съм готова!
-Ок, добре...15 каза нали!?
-...
Пускам СИТИ ТиВи и си сипвам кола с ДВЕ ледчета.Така я обичам :mrgreen: Минава половин час на бързо и красавицата ми излиза от банята...логично че не говоря за баварката... :mhihi: Е верно че си е красива ма тва нейното на съдизъм отива...от вътре ти идва да я хруснеш..Беше се "барнала" със съвсем лек грим, но си личеше че е правен със мн труд и старание.
-Тръгваме ли!?
-Изчакай само да си събера ченето от ламината и излизаме
-Хаха..е не е нищо особено
-Да, да..и аз тва викам....УЖАСНО красива си!
Естествено изпросих целувка и тръгнахме.Влизаме в колата, паля и леко леко отиваме в МЕТРО..без премеждия по пътя.

...

Оти пракзка на приказка напълнихме количката с разни покупки-повечето ненужни неща, но човек му тряя тва чувство-да знае че си е дал парите за да си начеша крастата с някоя "играчка" която след това ще забрави.То не бяха хеликопчерчета, RC колички, плюшени играчки-мечета, тигърчета, лъвчета, Зайо Байо, Мики Маус, Митьо Пищова и така нататъка....
...
-Сметката ми е 241.56 лв.-касиерката нещо се прай на отворена :mrgreen:
-...бе..имам тука 20 лева с кеф ше ги похарча...-винаги съм изпивал нужда да пускам майтапи
Смях и от двете страни, разплатихме се както трябва и излизаме.Вънка тъмно вече, понеже зимата притежава свойството да се стъмва в 4 на обяд...нищо че беше вече 8 часа.Качваме всички простоии в колата, паля и осъзнавам че откритата част на паркинга е абсолютно празна.Ок...поглеждам Мими, която вече ми се молеше с поглед "направи от тия неща с колата дето ми харесват".Първ-3к оборота, пуснам амбреажУ, газ додолу,2-ра и тя додолу, колата още едвам едвам мърда-не може да зацепят гуметата.2-ра е вече в прекъсвач, слагам 3-та и с леко помпане на газта тръгваме.Няколко осморки и кръгове на паркингани правят кефа и ние доволни се прибираме в спокойното кварталче, в което вечер се чува и то само понякога един прекъсвач на едно е34...познайте чие! :mrgreen:
Накичихме къщата отвън и отвътре с всевъзможни простотии-светлинки, окраси некви, герлянди и т.н.
Към 11 вечерта си дръпнахме филм и по средата заспахме прегърнати...смятайте колко е бил интересен.
Така посрещнахме първия сняг 2011 година...края... :wave:

Надявам се че ви е харесал и този разказ :bchug:
Mr. 6 Cylinders
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от t060 » 10 Дек 2011, 0:12

Разказа добре и колата си е представих, че и по-хубава, ама дай някоя снимка на Мимето, така за отправна точка. :mrgreen:
Изображение
От тогава русото не е на мода.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от uCnaHeTcA » 10 Дек 2011, 3:24

Разказано като реална история, браво, а ако наистина е такава, евалата :bowdown:

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от Ronka » 10 Дек 2011, 5:10

Добър си :bowdown:

пс.Ма и Е34-ката прави всеки твой разказ по-красив,нали си знаеш :mrgreen:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от ryan83 » 10 Дек 2011, 9:42

Браво !! Добър си :yes: С голям кеф го прочетох :bowdown: е за тва говорим "Fuck Ferrari, give me the ///M power" :mhihi: :yes:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 29.09.2011
Пол: Мъж
Кара: колело ;D
Мечтае да кара: E28

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от garry » 10 Дек 2011, 12:22

Все така готини истории,Викчо,давай в същия дух!! :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от PaCk0o » 10 Дек 2011, 15:36

:yes: добър разказ ако имах М-ка "Fuck Ferrari, give me the ///M power" тва щеше да ми е стикера на задните прозорци :mhihi: дай нещо и с е36 с50 :mhihi:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от Kroki » 10 Дек 2011, 16:26

Браво! :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 22.06.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: bmw e36 coupe

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от nbajani » 10 Дек 2011, 18:40

Добра историйка,пожелавам на всеки да се сбъдне :ok:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 5.02.2011
Местоположение: Долна Баня
Пол: Мъж
Кара: E36 320 VANUS

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от dileata2 » 29 Дек 2011, 17:18

най ми хареса частта с топлия шоколад

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 29.07.2011
Пол: Мъж
Кара: E46 330i
Мечтае да кара: 330i--> e39 M5/e46 M3 -->e60 M5/e92 M3 --> F10 M5

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от Bavarec88 » 06 Яну 2012, 22:10

Много ми хареса историята :clap: А и още повече ми хареса заради това , че допреди 20 минути бях навън и се пързалях супер яко . Испреварих един гоУф на страни , безценно е ! :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от (bubsa) » 17 Яну 2012, 15:23

Като цяло става,но махни тея мечета и пандишпанчета,че ще повърна :conf:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 20.11.2010
Местоположение: с. Гъзибарово
Пол: Мъж
Кара: 528i
Мечтае да кара: Самолетоносач

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от zenthel » 03 Фев 2012, 12:58

Честит 25-ти сняг! :banghead: :ranting:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 23.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 e39 530dA
Мечтае да кара: самолет

Re: Честит първи сняг! :D

Мнение от The Stig » 08 Фев 2012, 16:41

Разчупи малко разказа. Ежедневния рутинен разговор с приятелката, марката на обувките и т.н. не са най-интересното нещо! Също така живота на главния герой изглежда твърде подреден и спокоен, следователно скучен. Губи си времето, но притежава дом и B38. Създава се впечатлението, че не се труди изобщо. Това е самоубийствено за млад и перспективен човек, защото трудът изгражда човека и развива неговите качества.
I always tell the truth, even when I lie

Изображение

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook