Моята първа история

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 29.09.2011
Пол: Мъж
Кара: колело ;D
Мечтае да кара: E28

Моята първа история

Мнение от garry » 06 Дек 2011, 23:01

Привет на всички! След като прочетох много на брой супер интересни истории тук,реших и аз да се включа с нещо.Надявам се да ви хареса,и ви моля-предложете заглавие! :)

Мрачна октомврийска вечер е.Ксенона нежно осветява мокрия паваж,а двигателя мърмори тихо,сякаш са го пробудили от зимен сън.Капчици дъжд нежно се приземяваха навсякъде и създаваха лек монотонен фонов шум.Петък е.След дългата и тежка работна седмица копнеех да изляза и да разпусна.Чакам едно приятелче пред тях,вече 15 минути.Изведнъж той рязко отвори вратата и скочи в колата.
-Еее аре бе Кире,къде се губиш?
-Сори брат,трябваше да си пусна душ след тренировката.-оправда се той.
-Накъде да карам? -запитах аз.
-Еми незнам,предложения?
-Аз съм с колата все пак,няма да пия,така че бара/кръчмата отпадат.-побързах да кажа.
-Аз също,нали съм спортистче.
-Хехе,начи към стриптиз клуба ,а? :D -пошегувах се аз.
-Давай давай! :D
И потегляме.Не давам зор на красавеца,защото уличката беше осеяна с "кратери".А красавеца е тъмносиня Е46 Cd.Любовта ми към този определен модел на великата марка ме накара да си го купя (с общи усилия на семейството,държа да отбележа :D ) едва 2 години след като изкарах книжка.Помня деня,в който я купихме.Беше лятото на 2010,едно топло,слънчево и изпълнено със силни чувства на нетърпение и въодушевление лято.Човека,от който я купих беше много точен,много си я обичаше колата,но се местеше да живее в хАмерика.Стана ми леко тъжно за него,щото някак се нарушавва силната връзка задкормилно устройство-автомобил.Както и да е.
Карах към Ботевградско.Исках да се изфукам пред приятелчето :twisted: .Спряхме на ОMV да хапнем и да заредя,щото стрелката сочеше към неумолимото "празно" на търбуха на дзверо.Изядохме сандвичите-па те много вкусни бе! (на мене всичко ми е вкусно като съм гладен :lol: ). Качихме се в колата и поседяхме така.Киро подметна:
-Е айде де,кво чакаш?
-Приготвям се психически хах.Сега ще видиш за какво иде реч.
Запалих гладния за гориво двигател.Излезнахме от OMV-то със яко пушек и 5000 оборота на първа.Втора,педала е до долу,но приближихме светофар.Бесни спирачки.В средната лента съм и до мен-матово черна е36-ка.Страшни джанти,уникално звучаща генерация.Личеше си,че човека,дето я кара е ентусиаст.Оставаха15 секунди до зеленото,а аз свалих страничното стъкло и му направих знак а ла "ше те скъсам".Той само кимна и започна да форсира.Аз също.5..4..3..2..1..жълтоо и газ! Пускаме съединителя и скачаме на газта.Див пилеж от страна и на двамата.Той обаче успява да ми дръпне с 1-2 метра.Втора.Оборотите вече отиват на към трета.Педала е до долу.Тогава той ме изпреварва с превключването и взима още един метър.Газ!!На трета обаче нещо не му се получи.Четвърта-веече го настигнах и го подминавам.Щастлив съм.Спирачки на следващия светофар.Той излезна пред мен и тъкмо стана зелено,когато отби вдясно.Отбих и аз зад него.Толкова ме друсаше адреналина,че щом слезнах от колата и усетих твърда земя под краката си,въпросните трепереха.Огледах се наоколо-беше тъмно и пусто.Тъмна фигура излезе от БМВ-то..Беше женска..

Край на първа част!


Втора част!

Беше една изключително грациозна дама.Имаше изящни крака,пищни форми и носеше каска.Свали я и размята коса като по филмите.Когато ченето ми опря земята,тя се приближи и се поусмихна.Все още седях и просто гледах,когато тя подаде ръка и се представи:
-Приятно ми е-Николета.
-Аамии ,аз съм Гари,и на мен ми е приятно-успях някак да отговоря аз.
-Имаш красива кола.-каза тя
-Оо,и твоята не отстъпва по красота-ухилих се аз.
-Баща ми има сервиз,израснала съм сред масло,бутала и гаечни ключове-поясни тя.
-Уау,това е много яко-просто не знаех какво да отговоря :D
Огледах се наоколо.Беше доста тъмно,много тихо.Блещукащи светлинки се виждаха в далечината като звездички.
След малко излезна от колата и Кирчо и се запозна с мацката.
-Доста добре караш.За жена,хах.Не,шегувам се,беше супер.
-Благодаря ти-с широка усмивка отвърна тя.
В далечината се чуха сирени на патрулка и ние,съвсем инстинктивно наскачахме по колите и офейкахме.Ники потегли с грациозен старт-високи обороти на първа и пързулване в средната лента.Кирчо се изпопритесни:
-Брат,кво ше правим сега?
-Нищо бе брат,ше се покрием някъде-отвърнах без да мисля особено.
Покарахме така и се вмъкнахме в кв.Левски.Мацката дръпна малко,а ние се обърнахме да видим къде са куките.Те прродължиха по Ботевградско.Сигурно даже не са били за нас.Поглеждам напред-ни следа от Никито.
-Бах,едно чао можеше да каже поне-казах аз.
-Еми,шанс.Айде карай към стриптиз клуба вече че ми писна :lol:
-Човек,не ми се занимава с к**ви.Дай да ходим да си видим жените-предложих аз.
-ДОбре де исках да се пошегувам само.
-Айде да ги съберем и двете да им направим изненада и едно мини купонче в нас?
-Моята е на фризьор до..след 15 минути,хах :lol: .
-Моята е при техните,но мисля да я отвлека.Айде по едно букетче да земем,ама откъде?
-Женския пазар,къде другаде-изстреля Кирчо.
Щеше да стане забавна вечер.Взехме цвекя,забърсахме мадамите,купонясвахме до 2 часо в моя апартамент в тихичкия квартал Левски "Г",после закарахме Кирчо и неговата-Бети (много свястна мацка) и се прибрахме с мойта.Най-накрая насаме с любимата.Казваше се Алекс.Беше най-милото и най-ужасно умното същество което съм срещал.С руса коса и сини очи.Всеки ден с нея беше прекрасен,а това се очертаваше да бъде една прекрасна петъчна вечер.Правим квото правим и лягаме.4 часа. В 4.30,едвам заспал,телефона ми иззвънява и аз в полу-просъница се разтропах докато го докопам и със сънен глас,без да погледна кой звъни вдигнах:
-Ало?
-Гари,човек,слушай,стана една авария..
-Чакай,чакай,дай по-бавно,кво е станало?-попитах.
-Нали знаеш,че баща ми има една Е21-чка,една черничка,с М брони,BBS-ки джанти?-сега зацепих кой беше-друг мой много добър френд-Викторио.
-Е да,и? Дал ти я е да я караш ли? :kuku:
-Не бе,ти па.Кварталния джамбазин ударил баш на баща ми гаража,и баща ми вика,че докато се усетил само чул колата отдалече.-разказа той.
-ЕЕЕ човек,а аз исках някога да му я купя,дееба..
-Та хубавото е,че тоя го знам бегло и предполагам къде може да я е..-прекъсвам го.
-След 5 минути съм при тебе- и му затворих.
Милото се размърда и измърка:
-Какво става,любов моя?
Обясних набързо,целунах я,навух набързо дънките и тениската,грабнах телефона и ключовете от дзверо и излетях.По стълбите срещнах комшията Гошо,който се връщаше от нощна смяна.
-Гошее,айде брат да ми направиш една услуга-замолих се.
-Айде ама утре,че съм умрял за сън-отвърна той.
-Просто ела с мен моля те,ще ти обясня по пътя,ше ти платя ако трябва-настоях аз.
-Добре де добре,идвам-съгласи се той.
Скочихме в колата,припалих и я форсирах мощно,по едно време някакъв от някой от балконите на блока ме запсува,не му обърнах особено внимание.И тръгнахме.
Викторио живееше в началото на Левски (къщите),така че щях да съм там много бързо.
Очертаваше се интересен завършек на нощта...

Край на втора част!


Трета част!
Тръгнахме.Сигурно половината квартал събудих..Десен завой-ръчна,ляв-ръчна-брейй тва завойче добре го зех,пак дясно-ръчнаа и газ!! Зверски рев и високи обороти.Замислих се "Брей тая кола друг път не се е държала така,хах"
Стигнахме пред Вик,той чакаше пред тях с една лопата в едната ръка и винкел в другата.
-Аа добре си се подготвил,леко Перник стайл, :lol:.-казах аз.
Той просто се качи в колата.
-Гоше,да ти разкажа,гепиха колата на баща му,и отиваме да я вземем сега,обясних на комшията,а той само кимна.
-Тръгни към Сухата река и като наближим ще ти кажа.-каза той.
Стигнахме.Наоколо беше тъмно и напълно пусто.Изключих двигателя и ксенона и свалих джамовете.Бяхме спрели точно пред един неглиже гараж.Ослушахме се.Едната врата на гаража беше леко открехната и от там се процеждаше тънка ивица светлина.По едно време,ясно оня се обаждаше да се похвали за новата придобивка,го чух да казва:
-..да,да набарах една Е21-ца,колко пари ше ми дадеш за нея? Не,не,не, трябва да я видиш за да я оцениш.Ще се чуем утре.ОК.Чао.
-Тоя май вече е опекъл нещата,-подметнах аз.
Тихо наскачахме от колата с "оръжия" в ръка-Викторио с лопатата,комшията подхвана винкела,пък аз набарах един кози крак от багажника.Тихо нахълтахме в гаража,джамбазина тъкмо беше надул чалгията и не ни чу.Беше сам,това добре.Налазихме го,той се изненада,направи стъпка назад,препъна се в някакъв кашон и падна назад.Както падаше си удари главата в един рафт с инструменти зад него и припадна.
-Еее,тоя па сам се утрепа :D :D възкликнах аз.
Посмяхме се малко,аз прибрах "арсенала" в мойта кола,отворихме гаража и изкарахме Е21-чката.Беше в уникално състояние.Наблюдавах я как се плъзна назад и излезе от бетонената "кутийка".
-Дееба,тъпака я е одрал-каза Вик и посочи голямата драскотина на десния калник.Преди да успея да му отговоря,телефона на крадеца иззвъня.
-По колите!-извиках аз,само проверих пулса и дишането на пребилия се,скочих в колата ,запалих и офейкахме.Викторио караше точно зад нас.Изпратихме го с комшията го тях,решихме че няма да е добре да я връщаме в гаража на баща му,за по-сигурно.
-Страшно ти благодаря брато,задължен съм ти.-каза Вик.
-Нема ядове човек,за тебе винаги-отвърнах.-Какво ще я правиш сега?
-Еми ше изкарам служебната и ще я вкарам вътре,служебната кучета я яли :D -отговори той.
Всичко точно.Прибрахме се в квартала с комшията,платих му и се прибрах вкъщи при жената.В леглото.5.13.Мм,топло и приятно,щом има такава мацка до теб.. :winky: мм..тъкмо се унасям...и изведнъж треееееес..викам си бах,кво стана,скочих като ужилен и погледнах през прозореца..ДЕЕБА...някакъв черен джип се беше натресал в колата ми..
Моята красива кола!! Така се беше мацнал,че двигателя беше в купето..имаше стъкла навсякъде.. стана ми много тъжно..първата ми кола отиде..след което се зарадвах,че не съм бил вътре,че иначе.... След секунди видях..шофьора на джипа излезе и избяга..Пое доста хранаж от моя страна,но не се обърна,и след малко изчезна в тъмнината.. :censored: :censored: :censored: Очертаваше се още по-интересен остатък от нощта и начало на сутринта... :ranting:

Част четири!!

След тежката загуба,която понесох се замислих колко е крехък живота,как парите са нищо,и как нищо не може да те спаси от смъртта..тя рано или късно идва..било то за човек или за кола..но това беше моята кола..както и да е,размекнах се..
Полиции,застрахователни и тн,ей такива щуротии цяла сутрин ме занимаваха,една мисъл в главата ми туптеше-"имаш нужда от кола.." Бях пешеходец отново и не ми харесваше..Взех 2 хилки от застрахователя и още 600 от скрапа..Като идваше камиона да я прибере,няколко сълзички се стекоха по брадясалото ми лице.След като милото ми направи закуска и ме поутеши,пуснах компира и прегледах разни коли в мобилето и карс-а.Една е34-ка купе ми хвана окото,беше в добро състояние,и след като добавих още 400лв към това с което разполагах за момента,направо звъннах на човека.Беше от Пловдив.Обадих се на Викторио,тъкмо да го проверя какво прави.
-Как е брат?
-Еми добре,доспивам,че снощи екшъна беше на макс.
-А една услуга ти може ли да ми направиш?
-Е че как..
-Някакъв бездарник снощи се натресе в колата ми с джипа си и я направи на нищо.Тъкмо дойдоха тея от скрапа да я приберат..
-Еее нее..тва е нереално брат..мноо ме е яд за тебе..
-Яд,не яд,нали не бях вътре,че щяха да ме изтъргват от пода със шпатулка.Та харесах си "нова" и искам да бръмнем до Пловдив да я видя и да я купя евентуално.
-Еми ок,ше мина да те зема след час и нещо.
-ОК мен,златен си.
-Никъв проблем браточка.
В уречения час слизаме с милото и се качваме при Вик.Беше дошъл с на баща си колата.
-Реших да я раздвижа малко,хах.
-Екстра,може да те сменя по някое време :)
-Ноу проблъм.
Пътувахме нормално,на магистралата 120-140 без много зор.Количката беше на годинки все пак.Седнах да я покарам малко аз,брей малко дърво е дееба,е46ката ми беше като самолет пред това.Все пак.Стигнахме.Човека беше малко дръпнат,но колата изглеждаше наред.Запалих я,сичко наред.Стиснахме си ръцете и минахме през КАТ-а.Оправихме документите.На магистралата колата беше изпитана до пределите си,разбира се.Само тук-там тампони имаше да се сменят,но важното беше,че двигателя беше наред.M50B25 TURBO.Мм да..200...230..и натам..Някак си още ме болеше за е46ката,но поне вече не бях пешеходец :) Както си карам по едно време,иззад мен изкочи някаква наточена хонда сивик и ми светка да и дам предимство.Хубаво,айде,като ше се правим на яки,пускам го и се изравняваме.Поглеждам шофьора и му правя знак стил "ща скъсам".Газ на тая барака бе!! Така го посрамих,че не посмя повече да ме изпреварва.Мацката ми вика:
-Браво мило,добър урок му даде!!
Не претендирам,че съм най-добрия шофьор,нито,че съм близо до добър.Просто когато някой ти се прави на интересен е в негова полза да му покажеш "нежно" че не струва.Благополучно се прибрахме към 7 в София.Хиляди благодарности на браточката Вик,че ме откара до Пловдив,поканих го в нас,хапнахме,пийнахме повеселихме се,и то взе че стана 24ч.,той си тръгна,а ние с мойто се тропясахме моментално.Доста дълъг ден беше,изпълнен с "възходи и падения" :bang:
Край на част четири

Част 5!

Събуждам се на сутринта,гледам красивото същество до мен и се радвам,че го има.Галене,цунки и тн. за събуждане и после закуска..в леглото..мм да,прекрасна сутрин.
-Какво ще правим днес мило?-измърка мойто.
-Айде да те разхождам,хехе ;)
В този момент телефона ми звънна,помислих си "точно на време да осуети плановете ни"..
-Ало?
-Ей,гад мръсна,яд ме е,че не беше в колата,като пратих човек да те размаже.Следващия път ще бъда по внимателен,даже ако може и мацката ти ще сгазя..
Тъкмо щях да изръся куп препратики към майка му и остатъка от родата му,който и да беше тресна телефона.
Отне ми 3-4 секунди да осъзная какво се случи,а мадамата ме гледаше с недоумение..
-Дайба дивия дзвер,мама му мръсна,от какъв зор ще ме гони да ме трепе..-замислих се аз докато се чудех какво точно да обясня на мойто..
Поседяхме,поговорихме си,тя ме успокои,че който и да е,не би го направил пак,защото сигурно знае,че сме докладвали случилото се в полицията и се е обадил защото се е ядосал от факта и искал да ни сплаши.Реших да приема тая версия,въпреки,че ми се струваше почти невъзможна.Както и да е.Обадих се на моя другар,Викторио,да се видим,да покараме и да разпуснем малко.
-Никакъв проблем,след 5 минутки съм пред вас.Погледнах красивото създание до мен и му казах:
-Чу човека,имаш 5 минути.
-Да,да аз за 2 съм готова.
-Не се съмнявам в твойте възможности :*
Излезнахме.Пред блока е34ката седеше и чакаше покорно своя стопанин.Яхнахме я и зачакахме.След малко чух далечен шум от пилене на гуми.Викам си "оо тва е моя човек" и се отпуснах,но след малко пред колата освен Викторио с неговата е36ка купе,профуча няква черна Джи класа със затъмнени стъкла.Запалих на момента и газ след тях.Дадох нареждания на милото да му звънне,да види какво става.Гонихме се до Ботевградско.Вик не го вдигаше.Нямаше как,имаше друга работа-да оцелее.Колата му беше понесла щети,също и достойнството му."Това ще свърши зле,дано не за нас"-помислих си аз.Щом стъпихме на булеварда забелязах че тоя с джипа се опитва да избута Вик от пътя! 2ра! 3та! Газ! Настигнах джипа и се изравних с него,докато Вик караше на 1 кола разстояние пред джипа.Тоя обаче явно не му пукаше за джипа и се натресе отдясно,където мацката ми седеше.Не ни удари силно,но достатъчно да ни уплаши.Тя изпищя:
-Спри моля те искам да сляза.
-Спрем ли сега,незнам какво ще стане с Вик,не мога да го оставя така.
Минахме 2 светофара на "оранжево",хвърчахме като бесни.След поредния светофар два бели лебеда със сините шапчици дето светкат
изскочиха иззад нас от някоя пряка,явно привлечени и те от високоскоростната гонка на живот и смърт.Не успяваха да ни настигнат,но поддържаха стабилно темпо.Стигнахме Мадрид,а от там-още лебеди.Един от тях се опита да чукне джи класата,но получи силен удар и отхвърча настрани."Боже,дано са добре-замислих се,-след това-Боже,майната им на куките,ами Вик?".
Мислейки си за него,той намали леко и изравни с джипа от другата страна.Не можех да видя изражението му,но знаех какво мисли да направи.Дадох му 3 секунди,след което рязко завих към джипа.Силно разклащане."Боже,замина боята..я майната й на боята.." Надявах се Вик да е направил същото което и аз,иначе бях преебан.Отброих още 3 секунди след което рязко намалих,дръпнах ръчната,помогнах си и с волана и направих обръщане на 90 градуса,директно срещу куките.За части от секундата сърцето ми биеше лудо и погледнах наляво-оо да-беше го направил-Вик беше направил маневрата,за която сме мечтаели заедно.Успях да зърна лицето му обърнато към нас-на него се разкри широка усмивка.В следващия момент се наложи рязко да завия наляво опитвайки се да избегна поредната астра."Ами тоя с джипа?"След като подминахме и последната астра се обърнах,но не видях нищо освен сините буркани на белите лебеди.Но не бяхме свършили работа още.Все още се намирахме в насрещното,покрай нас хвърчаха коли,светкащи и бибиткащи на лудите директно срещу тях.Застанах в най-дясната за мен лента,намалих и дадох път на Викторио,той разбра замисъла и се шмугна пред мен.Карахме така до Герена,след което на светофара се "престроихме" в нашия си път за движение и най-спокойно отпрашихме по Ботевградско.Свалих прозореца и почувствах вятъра,които нахлуваше в колата.Но така както бях отворил джама чух далечната "свирня" на нашите "приятели" и реших,че не е сега времето да се наслаждавам на возенето.Изпреварих Вик и му дадох знак да ме последва,след което се шмугнахме в малките улички на Сухата река.Върти,сучи,ляво,дясно,половин час сукахме,докато не се озовахме пред къщата на Вик.С дружни усилия отворихме гаража и на магия скрихме и двете возила с намачкани ламарини вътре-зловеща гледка.Тъкмо затваряхме вратите,когато една патрулка случайно мина по улицата пред къщата.
-Дайба тея куки,като хрътки са.-казах тихичко,докато колата ни подминаваше.
Последваха дълги благодарности от страна на моя приятел,последвани от уверения,че винаги бих го направил за него.Разказах му за странното обаждане сутринта и го попитах:
-Какво стана всъщност?
-Еми тъкмо бях тръгнал от нас,когато тоя с джипа ме бутна отзад,и аз просто нямах избор освен да бягам,минавайки покрай вас за да ти "кажа" какво се случва.Некой ни има зъб брат..незнам..
-Значи мило,добре,че не се забави повече от две минутки-обърнах се към милото и я цунках-а тя изглеждаше супер уплашена и трепереше.-сичко е наред душко,живи и здрави сме..
-Благодарение на тебе,брат.-Вик се изцепи.
-Три секунди брат,това е формулата,хаха.
-Начи да,така е.Не си я забравил все пак.
-Е,че как се забравя това,толкова време сме я мислили тая врътка с тебе-ма направо като от Моуст Уонтед излезла :D
И със смях и шеги се напъхахме в къщата на Викс,докато е21чката на баща му тъжно гледаше,оставена извън гаража.
-Трябва да му я закарам на баща ми скоро..
-Но не и докато не оправим наще возила,брат,сори :D
Повисяхме с мойто във просторната му къща някво време,след което старият ми приятел ни откара до нас.

Край на пета част!
Последна промяна garry на 10 Фев 2012, 23:14, променена общо 4 пъти

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Моята първа история

Мнение от Kroki » 07 Дек 2011, 11:33

Добре е, аре давай още :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: Моята първа история

Мнение от spar4o » 07 Дек 2011, 11:53

Екстра е Гари, довечера искам още :winky: :mhihi:
ЕДИТ
УЕееее...и мене ли ме има във втора част ве :mrgreen: :mrgreen: Супер е , брат.Давай
Mr. 6 Cylinders
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Моята първа история

Мнение от ryan83 » 09 Дек 2011, 18:30

На най-интересното свърши...иначе е мн добро :yes:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Моята първа история

Мнение от randity » 09 Дек 2011, 19:22

Давай колега и следващата част, че ми стана интересно. :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 29.09.2011
Пол: Мъж
Кара: колело ;D
Мечтае да кара: E28

Re: Моята първа история

Мнение от garry » 09 Дек 2011, 20:19

Д**ба,тъкмо почти се бях отказал,когато прочетох коментарите ви..Трета част тази вечер!! Благодаря ви за подкрепата! :bowdown:

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Моята първа история

Мнение от Ronka » 09 Дек 2011, 20:25

Хах интересно :mhihi:
Можете със спарчо да пишете през една част ...той е малко по-груб в изказа, ще е интересно :lol:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: Моята първа история

Мнение от spar4o » 10 Дек 2011, 13:23

Ronka написа:Хах интересно :mhihi:
Можете със спарчо да пишете през една част ...той е малко по-груб в изказа, ще е интересно :lol:

Хаха, интересна идея. ако няма проблеми може ли наистина да се възползваме от нея!? :bchug:
ПС: Гари, добре става, давай в същия дух :winky:
Mr. 6 Cylinders
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Моята първа история

Мнение от Kroki » 10 Дек 2011, 16:19

ДОбре еееее :bchug:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Моята първа история

Мнение от Ronka » 10 Дек 2011, 17:35

spar4o написа:
Ronka написа:Хах интересно :mhihi:
Можете със спарчо да пишете през една част ...той е малко по-груб в изказа, ще е интересно :lol:

Хаха, интересна идея. ако няма проблеми може ли наистина да се възползваме от нея!? :bchug:
ПС: Гари, добре става, давай в същия дух :winky:


Ми аз закво я казвам :mhihi:
Писали сме едно време някво стихотворение с един приятел, само дето аз бях с по-грубия израз и стана много добре ;)
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: Моята първа история

Мнение от spar4o » 10 Дек 2011, 17:42

Йехаа...тогава може скоро да има нова историика благодарение на теб.Щот' аз си мислех да няма толкова скоро че да не ви се натрапвам уж :mrgreen:
Mr. 6 Cylinders
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Моята първа история

Мнение от Ronka » 10 Дек 2011, 17:56

На който не му харесва...
Ще чакам с нетърпение :clap:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Моята първа история

Мнение от randity » 10 Дек 2011, 20:13

Давай колега следващата порция :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Моята първа история

Мнение от HackeD » 10 Дек 2011, 22:57

Супер чакаме 4-та част! :yes:

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Моята първа история

Мнение от Ronka » 11 Дек 2011, 21:57

Аз с нетърпение 5та с новата е34-ка :mrgreen:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook