Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от Maxmadness » 28 Ное 2011, 4:18

Неодавна се убедих в това,че излизайки от завода колата отваря очи и посреща непознатият за нея свят,и попива всичко като гъба.Реалност.Кое е реалноста?Как разбираме кое е реалност,кое е фалшиво и кое е истинско.Защо да не може да разглеждаме колата като различен субект от,субекта който е познат по целия свят като купчина железа на гуми.Аз пък мисля по друг начин,и знам че за себе си аз съм прав.Ако се пренесем хиляди години назад във времето когато,не е имало нищо,не са съществували тези чудеса които ние днес,феновете на моторните спортове наричаме "Автомобил".Какво всъщност е "Автомобила"? Можем ли да се съгласим с теорията,че това митично създание което ние днес наричаме "Автомобил",както той самия и всички части по него са извадени по един или друг начин от земята ! Това ме кара да гледам на колата по различен начин.Когато навън е тъмно,и когато купето се озвучава с любима песен,а педала ни кара да прилепваме по плътно към седалката,момента в който се сливаме в едно с колата,на всички ни е познат този момент?А усмивката след това..хайде момчета прекрасно знаем за какво става въпрос.
Адреналина навлиза във нас,педала се покланя все повече пред вас като пред господаря си,очите ни се затрудняват да изобразят и да трансформират видяната информация,външния свят,става все по труден за разпознаване,стрелката подминава цифрата 200,тялото подава импулси за нещо непознато,за всеки един километър след цифрата,пулсира и бие сърцето толкова силно,всеки един километър заковава по още 1 идея в непознатото,стрелката лети и подминава цифрата 260,стотици мисли нахлуват в съзнанието ми,имах чувството че летя.Сърцето ми биеше толкова силно,че при всичките тези вибрации колата със сигурност усещаше всеки един удар на сърцето ми,усмихваше се все по коварно и като звяр разкъсваше всяка една окова около клетката,клетката със съдаржание на непознато,и неизпитано нещо за мойто съзнание.Искаше да докаже,че може още и още.Захапваше всеки един сантиметър от асфалта като за последно,искаше да ми всее респект,искаше да ме накара да се страхувам когато я погледна отново следващия път.Винаги тънех във дълбоко любопитство,какво чувство ще ми поднесе всяко едно деление над цифрата 260,нещо неизживяно,имах чувството че летя във времето.Поглеждах настрани през прозоцера,не можех да разпозная нито един от субектите,виждах размазана картина,единственото нещо което виждах изключително ясно беше,стрелката която наближаваше 300,а сърцето ми подминаваше червения сектор и биеше толкова силно,че за секунди от времето вдишвах въздух който вдишвах за няколко века.Никога не съм усещал нещо подобно,просто е невероятно...неописуемо !
Педала настъпен до долу подаваше сигнали,че под капака няма ресурс за повече,но колата гордо ръмжеше и с гърдите напред и високо вдигната глава продължаваше да упорства и се опитваше да надвие майката природа която със всеки изминал километър който кършеше границата на реалноста,летеше пред нас и в съзнанието си усещах земята все по тежка,усещах как майката природа летеше пред колата с невероятна лекота,и просто вдигна ръка срещу мен и ме погледна по начин по който ме накара да настръхна до мозъка на костите,и усетих че е време да събера конете обратно в конюшнята,а една от главните причини поради които реших,че това ще бъде наистина разумен ход,беше това че когато погледнах в огледалото видях,фигура с бели криле и бяла мантия,която се опитваше тъй нервно да ме настигне,някой който бди над всеки един от нас,мисля че всички се сещаме за фигурата в бяло.Най-накрая на място,на няколко метра от колата,въпреки тишината усещах как вдишва нервно от студеният въздух,точно като след силен спринт.Усмихнах се,и си казах това е то,най-добрият ми приятел. :yes:
Последна промяна Maxmadness на 30 Ное 2011, 17:37, променена общо 1 път
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 11.04.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 m50b25

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от IceManTBG » 28 Ное 2011, 17:36

:bowdown: :bowdown: на един дъх :yes: Браво!

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от ryan83 » 28 Ное 2011, 18:09

Много добро!! :yes:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 29.07.2011
Пол: Мъж
Кара: E46 330i
Мечтае да кара: 330i--> e39 M5/e46 M3 -->e60 M5/e92 M3 --> F10 M5

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от Bavarec88 » 28 Ное 2011, 21:38

Много качествено :yes:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 25.12.2010
Пол: Мъж

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от drif7_ » 29 Ное 2011, 21:21

Невероятно написано :bowdown:
представих си всеки един детайл :clap: Браво

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 10.03.2011

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от fenixs » 29 Ное 2011, 22:00

И аз усещам,че може да има нещо вярно в това. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от Gari » 29 Ное 2011, 23:50

Сякаш не пишеш с ръцете а със сърцето си....
Невероятно завладяващо е.
Не искам много, искам всичко!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от acho.rs » 30 Ное 2011, 1:03

Брато, страхотно си го написал , но го редактирай някак - нови редове , абзаци ... така трудно се чете .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от xterminator » 30 Ное 2011, 1:23

Прочетох го два пъти и утре пак ше го прочета... :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от Дидо85 » 30 Ное 2011, 12:15

Браво, много добре написано.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от Maxmadness » 30 Ное 2011, 17:38

Радвам се,че ви харесва момчета :)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от Kroki » 01 Дек 2011, 10:12

Браво! :bowdown:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 16.05.2011
Пол: Мъж
Кара: E46 330d Touring
Мечтае да кара: i8

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от wishbone » 01 Дек 2011, 10:24

Колега,

Не знам с какво си вадиш хляба, но в писането те бива. Успяваш с думи да направиш картинка. За да напишеш нещо толкова завладяващо е нужно да си го усетил преди това истински, а това говори какъв ентусиаст си. Поздравления :clap: . Аз мисля, че нещо такова, като текст, трябва да фигурира на годишните БМВ календари. Ще ги направи още по-надъхващи и надявам се заразяващи :yes: .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: E91 330xd LCI

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от hamann25 » 01 Дек 2011, 16:40

Супер е :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 31.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Колело

Re: Колата има сърце,вижда чува и усеща всяко наше движение.

Мнение от yso_2009 » 01 Дек 2011, 16:47

много добро колега !Успех

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook