Вземане на книжка

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 5.02.2011
Местоположение: Долна Баня
Пол: Мъж
Кара: E36 320 VANUS

Re: Вземане на книжка

Мнение от dileata2 » 29 Дек 2011, 17:00

Аз шофирам от 11 годишен и знам какво е да чакаш за едната книжка, при положение че книжката не кара колата

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 25.12.2011

Вземане на книжка

Мнение от SemenOV » 01 Яну 2012, 17:11

Според мен разхода ти на бензин е нормален и няма да можеш да го занижиш повече от това. А за газовото нещата са доста относителни. Трябва да си дадеш сметка какъв пробег мислиш да направиш и колко време колата ще е твоя.Мисля че ако изминаваш по малко от 10 000 годишно - не си струват разправиите.
Иначе за моя разход на газ мога да кажа само че средно варира около 13/100 в момента, но причината май е в задкормилното устройство. Чувал съм и колеги на които им горят по малко.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Re: Вземане на книжка

Мнение от nakoone » 06 Яну 2012, 10:26

dileata2 написа:Аз шофирам от 11 годишен и знам какво е да чакаш за едната книжка, при положение че книжката не кара колата

Как карате от 11 годишни,това си е дете 5 клас. :no:
Децата от детската градина няма да повярват на тези приказки.
Научна фантастика стана тук.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Вземане на книжка

Мнение от randity » 06 Яну 2012, 11:08

nakoone написа:
dileata2 написа:Аз шофирам от 11 годишен и знам какво е да чакаш за едната книжка, при положение че книжката не кара колата

Как карате от 11 годишни,това си е дете 5 клас. :no:
Децата от детската градина няма да повярват на тези приказки.
Научна фантастика стана тук.

И аз колега 5-ти клас карах за пръв път. Вярно, втория беше чак 10 клас ама.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 27.02.2010
Пол: Мъж

Re: Вземане на книжка

Мнение от lubsawyer_ » 06 Яну 2012, 13:57

nakoone написа:
dileata2 написа:Аз шофирам от 11 годишен и знам какво е да чакаш за едната книжка, при положение че книжката не кара колата

Как карате от 11 годишни,това си е дете 5 клас. :no:
Децата от детската градина няма да повярват на тези приказки.
Научна фантастика стана тук.


11 е малко рано, най-малкото не се стигат педалите :) Но аз на 13-14 се учех на товарен микробус тръгване/спиране, скорости, година след това, като са ми давали да карам по два пъти в месеца по малко на някоя пуста уличка можех да го карам безпроблемно :mhihi: и да го вкарвам в тесен гараж на огледала..а на курсовете ме учат да паркирам, обръщайки се назад :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 25.03.2008
Местоположение: София

Re: Вземане на книжка

Мнение от michi69 » 12 Яну 2012, 1:33

абе тия книжки са ебати пародията, всеки си ги купува съвсем явно :help: , много ме е яд не на хората, а че е такава системата :help:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Вземане на книжка

Мнение от bmw325tds » 17 Фев 2012, 15:45

От тая тема разбрах, че повечето потребители на форума все още нямат книжки...

michi69 написа:абе тия книжки са ебати пародията, всеки си ги купува съвсем явно :help: , много ме е яд не на хората, а че е такава системата :help:
Проблема е в хората. Ако ти не бутнеш пари никой няма да ти ги извади от джоба. Никой няма да ти каже, че трябва да се плаща ако ти преди това не си питал колко струва.
На много изпити съм се явявал (кандидат студентски, в университета, книжки, допълнителни степени...) - никъде не са ми искали пари - системата е учиш и минаваш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 18.01.2011
Местоположение: Freiburg/Плевен/Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: 320d E46 2002г.
Мечтае да кара: 2010 e92 335i

Re: Вземане на книжка

Мнение от makaveli316 » 28 Мар 2012, 13:18

Бах мааму, да вземеш вчера книжка и днес да се метнеш на бмв-то. За мен това не е нормално, квото и да ми разправяте.
Бил карал от 11 години, а е на 16.
То каране на село с аверчетата е едно, а каране в град с истинско дживение е съвсем друго.
Гледам постоянно във фейсбук, някакви 17 годишни дето постват само снимки на бмвта и се надъхват здраво в коментарите за това как щяли да го карат това бмв и си викам тия дано не им дадат книжка, че още пешеходци ще хвърчат по улиците.
Изображение

Chris Rock: "There's black people, and there's niggas and the niggas have got to go"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Вземане на книжка

Мнение от ylaine » 18 Апр 2012, 23:33

bmw325tds написа:От тая тема разбрах, че повечето потребители на форума все още нямат книжки...

michi69 написа:абе тия книжки са ебати пародията, всеки си ги купува съвсем явно :help: , много ме е яд не на хората, а че е такава системата :help:
Проблема е в хората. Ако ти не бутнеш пари никой няма да ти ги извади от джоба. Никой няма да ти каже, че трябва да се плаща ако ти преди това не си питал колко струва.
На много изпити съм се явявал (кандидат студентски, в университета, книжки, допълнителни степени...) - никъде не са ми искали пари - системата е учиш и минаваш.


:yes: Много добре казано колега.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 7.06.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E36 compact

Re: Вземане на книжка

Мнение от Benedetto » 16 Май 2012, 23:57

ylaine написа:
bmw325tds написа:От тая тема разбрах, че повечето потребители на форума все още нямат книжки...

michi69 написа:абе тия книжки са ебати пародията, всеки си ги купува съвсем явно :help: , много ме е яд не на хората, а че е такава системата :help:
Проблема е в хората. Ако ти не бутнеш пари никой няма да ти ги извади от джоба. Никой няма да ти каже, че трябва да се плаща ако ти преди това не си питал колко струва.
На много изпити съм се явявал (кандидат студентски, в университета, книжки, допълнителни степени...) - никъде не са ми искали пари - системата е учиш и минаваш.


:yes: Много добре казано колега.


Мухахаха, ебати логиката.
Тогава и наркодилърите не трябва да ги пипат. Те зорлем не продават дрога. Ако никой не им бута пари, гладни ще стоят. :dummy: :dummy:

Иначе по темата - аз не разбрах, защо когато колегата са го скъсали, е ходил на друг курс, при друг инструктор. Защо просто не изчака нова дата?

И до колегата с Vanus-a - изминаването на 10-100 метра в месеца, в малък град, не е точно шофиране. Хубаво да е имаш реална самооценка на опита и възможностите си.

Толкоз.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook