Искам в мен да те открия,къде си ти.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от Maxmadness » 21 Ное 2011, 2:44

Четвъртък вечер.Изморено държах волана на Е46-тица си,на Орлов мост,посока университета,20:30.Всекидневното задръстване за пореден път отминало с пълна сила,и аз и колата ми се бяхме разположили в лентите като гепарди на царски червен копринен килим.Гледам намръщено червения светофар,и най-мързеливо посягам към СД-то (което в интерес на истината бях оставил на volume 45,и това доста спомогна за вълшебното изживяване секунди по късно).. натискам бутона на СД-то,следва надпис USB..и в този момент земята се преобърна с главата надолу,от невероятна тишина,се чу едновремeно,крещящия хит "Beamer,benz or bentley..,секунда по късно от тясната уличка идваща от НДК-то излезнаха 3 абсолютно едaнакви Е36-тици,с М брони,ангелски очи,карбонови капаци,и черни тавани,черни джанти и черни бъбреци..личеше си,че това е една компания не само по това,че излезнаха един след друг на дрифт посока цариградско,но и по това,че колите бяха направени по точно един и същи начин,единствения начин да различиш колите беше да погледнеш номерата им.Казах си "УАУ"...но това явно беше само загрявка..защото след 5 секундното затишие от невероятните звуци на бензиновите мотори на Е36,се появиха още към 10 коли,от сякакви семейства от наточени Е30-ки до Е46 М3,та до Е92 335д,и ВСИЧКИ,държа да подчертая ВСИЧКИ без изключения се включиха към движението пo цариградско на дрифт от завоя !.Полицая на кабинката преди табелата (80) му беше паднало ченето до земята и незнаеше какво да я прави тая палка къде я държеше милия,и докато дебелака се чудеше какво да прави светна,зеленo и трябваше да потегля..питах се "къде ли отиват тия момчета,със сигурност няма да е скучно там където отиват те"..и вече на кръговото на паметника след университета айде пак обратно...ама ги изгубих така и не разбах къде се дянаха тия момци,но изживяването беше доста приятно :)
Последна промяна Maxmadness на 17 Май 2012, 3:56, променена общо 1 път
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от outworld » 21 Ное 2011, 8:44

Отиваха на сбирката на автомивка Маями в четвъртък :yes:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от Kroki » 21 Ное 2011, 11:04

ООо много добро, за момент се видях на твоето място в Е46-цата и все едно аз ги наблюдавах :twisted:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Re: Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от bavareca_86 » 21 Ное 2011, 16:28

outworld написа:Отиваха на сбирката на автомивка Маями в четвъртък :yes:

:mhihi:
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от HackeD » 21 Ное 2011, 20:44

Ааа била е уникална гледка... :angel: :angel:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 10.08.2011
Местоположение: Кюстендил/София
Пол: Мъж
Кара: Каквото намери.
Мечтае да кара: ///M5 F10

Re: Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от DevilWish » 22 Ное 2011, 0:11

Много добре разказано. Винаги, когато видя нещо подобно където и да било забравям за абсолютно всичко и само едно нещо е в главата ми :D :driving:
B M W

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 10.03.2011

Re: Искам в мен да те открия,къде си ти.

Мнение от fenixs » 30 Ное 2011, 21:00

Мдаа определено си е заслужавала гледката. 8) :mhihi:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook