Ебаси и "късмета"....ПРОДЪЛЖЕНИЕ

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Ебаси и "късмета"....ПРОДЪЛЖЕНИЕ

Мнение от TsvetanVR » 02 Ное 2011, 13:16

Айде и аз да се разпиша в тая част на форума....
Ся ше ви разкажа какъв късметлия съм на моменти (нещо много често взеха да са тия моменти :cry: ) ...

Вчера (01.11.2011) реших че съм започнал месеца идеално - взех си печката от боя, че предната седмица пък стана друг сакатлък..както и да е. Взех си хубави нови Пирелита, сложих ги, всичко чук. Развозвах си се нагоре-надолу цял ден. На сбирка в дружба ходих за малко, обиколих студентски и се прибрах. Лежа си аз на дивана доволен и си лафя с няк'ви жИнички и съм супер доволен. И изведнъж ми спря нета....и оттам всичко взе да се засира. Чудех се к'во да прая, видях, че тряа си купя някои неща за хладилника и реших да изляза. Слязох в подземния, палнах колата и газ към някой нон-стоп. Да, ама бъркам в джоба и няам ник'ви пари...през деня съм изтеглил лимита който ми се полага от картата, за да си платя гумите, ма си викам ай ше изчакам, то ще стане 12 и ще ми даде....да ама кур...после почвам да обикалям да търся работещ чейндж да сменя няк'ви 20-30 евра да имам и за кафенце. Хубаво, намерих чейндж, вече доволен тръгвам нанякъде...минавам орлов мост и в началото на цариградско няк'ви хора ми махат да спра. Аз понеже съм си малко шматчица, чак малко след като ги подминах обработих информацията и забелязах, че държаха и бяхха гушнали няк'во детенце. Викам си ся може да му има нещо на детето, аз пък не спрях, да се е*а....и на първото възможно място обърнах...предположих, че някой може да ги е качил вече, но трябваше да се уверя. Оттам забравих за камерата и светна та ми извади очите (с 82-3 някъде по километраж, дано е било под 80 реални) - айде, глоба...и побеснях....наистина беше ги взел някой, аз с глоба от не знам колко стотин лева, просто 'щото съм решил да помогна. Оттам следва обратен и кикдаун на печката по Цариградско, педала заварен за пода, да си изкарам яда...след няк'ви секунди бях на 200, ма не ме ебеше особено...имаше 2-3 коли по целия булевард, а камерата беше още далеч...и изведнъж патрулка в най-дясната лента, спряла....покрай която минах с около 200....не тръгна по мен, тъй че сигурно са ме снимали и те, а к'ва е глобата за т'ва нарушение не ми се мисли...но пък надеждата ми е, че може да не са били пуснали камерата, 'щото нещо се гъзурчеха на задна и се наместваха...бе еби му майката...депресирах се, прибрах се, изкусах 1 кофа шоколад и заспах....и така...

ПРОДЪЛЖЕНИЕ

Така....карам си аз и решавам да взема апарата да поснимам. От 2-3 дни ми седи в колата и винаги е покрит с нещо така че да не се вижда а и колата я заключвам със слизането, дори да съм на 5 метра от нея. Бъркам из задната седалка дето съм си го остайл, няма го. Викам си паднал е някъде, то и гума карах една, кат се прибера ше я извадя, сиг е някъде в нея се заврял. Да ама не..свалих гумите - апарат йок...не ми е толкова за апарата, въпреки че е скъпичък или по-скоро беше някога (EOS 350D + прилична Сигма 18-200 със стабилизация), а за снимките които имам на него от последните 2-3 години (16гб карта), като около 100-на снимки сигурно не съм ги и свалял на компютъра. Още не мога да проумея как може да стане т'ва...все едно някой е отишъл, отключил си я е, взел ми е апарата, заключил я е и си е тръгнал. Което е абсурдно...

Прибирам се вкъщи депресиран как може да ми се случват постоянно и непрекъснато няк'ви неща в последния месец, изяждам промишлени количества шоколад и заспивам. И днес влизам в банята и от окачения таван ми капе.....големите дъждове пък като бяха ми се запуши терасата и изби влага по стената та е за оправяне....е WHAT THE FUCK БЕ !?!?!?!?! :ranting: :ranting: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
Хубаво, че ме изведоха две мадами тая вечер малко на чалготечка да позабравя... :)
Последна промяна TsvetanVR на 04 Ное 2011, 5:13, променена общо 3 пъти
Изображение

I wanna leave you far behind....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 9.04.2009
Местоположение: коларовград
Пол: Мъж
Кара: BMW отново серия 3 бенз
Мечтае да кара: волска каручка
Детайли за колата: събира много и малко, според повода

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от daka1972 » 02 Ное 2011, 13:59

можеше и по зле да е

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от А.Марчев » 02 Ное 2011, 14:03

наистина не ти вървяло... :|
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1346
Регистриран на: 11.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 M54 '01

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от jbankov » 02 Ное 2011, 14:04

Винаги може да е още по-зле :(
Изображение

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от TsvetanVR » 02 Ное 2011, 14:28

Е да...можеше да блъсна някой мангал, пресичащ булеварда и да стане мазало...
Изображение

I wanna leave you far behind....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1346
Регистриран на: 11.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 M54 '01

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от jbankov » 02 Ное 2011, 14:29

Точно за това ти говоря...майната му на другото :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от acho.rs » 02 Ное 2011, 18:17

Изнервен ли си , по-добре не шофирай . Нищо хубаво няма да ти се случи .
Изключение ако си от типа дето като са изнервени пускат някаква релаксираща музика и се реят нощес по булевардите с 50-60 км/ч , ама ти май си от другия тип :lol:

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от TsvetanVR » 02 Ное 2011, 19:51

Е не бях изобщо нервен като излязох...иначе и аз кръстосвам лекичко булевардите по цяла нощ от време на време....
Както и да е....както вика баба ми "Направи добро, изяж лайно" ... :lol: Дано патрулката не ме е снимала, с 200-те, стационарната ще я преживея с 30-те отгоре..
Изображение

I wanna leave you far behind....

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от Kroki » 03 Ное 2011, 0:19

Споко, малък е шанса да са те снимали. Кво да ти кажа иначе, ковти стечение на обстоятелствата.. Ма не го мисли много много.. Квото толкова :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от vicho » 03 Ное 2011, 0:57

TsvetanVR написа:Е не бях изобщо нервен като излязох...иначе и аз кръстосвам лекичко булевардите по цяла нощ от време на време....
Както и да е....както вика баба ми "Направи добро, изяж лайно" ... :lol: Дано патрулката не ме е снимала, с 200-те, стационарната ще я преживея с 30-те отгоре..


над 180 - не лови

пробвано! :mhihi: :kuku:

познавам "още един", дето му писаха за превишена по околовръстното на Враца-та... с бордо е36-ца :mhihi: , бил се заблеял

:paranoid:

не си 'ора! чукай на дръво и да ти не е през дядовия :yes:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от MCar » 03 Ное 2011, 3:44

Колега, браво, че си се върнал да провериш дали някой е качил хората! Останолото е просто кофти късмет, горе главата!

vicho написа:над 180 - не лови

пробвано! :mhihi: :kuku:

От опит ти казвам, че лови :confused:
Изображение

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от TsvetanVR » 03 Ное 2011, 13:41

vicho написа:
TsvetanVR написа:Е не бях изобщо нервен като излязох...иначе и аз кръстосвам лекичко булевардите по цяла нощ от време на време....
Както и да е....както вика баба ми "Направи добро, изяж лайно" ... :lol: Дано патрулката не ме е снимала, с 200-те, стационарната ще я преживея с 30-те отгоре..


над 180 - не лови

пробвано! :mhihi: :kuku:

познавам "още един", дето му писаха за превишена по околовръстното на Враца-та... с бордо е36-ца :mhihi: , бил се заблеял

:paranoid:

не си 'ора! чукай на дръво и да ти не е през дядовия :yes:


Бе лови си и с 280...хахах...тцтц...кой ли е тоя т'ва бордо е36.... :) То само мойто от бордотата може да вдигне такава скорост, че да е за глоба...хахах :D
Изображение

I wanna leave you far behind....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от Club BMW » 03 Ное 2011, 23:48

Трафик радар TR4 до 200 км/ч.
Стационарните камери в кутии до 250 км/ч.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от B.Tunchev » 04 Ное 2011, 4:41

Club BMW написа:Трафик радар TR4 до 200 км/ч.
Стационарните камери в кутии до 250 км/ч.

От къде е тая информация?

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: Ебаси и "късмета"....

Мнение от TsvetanVR » 04 Ное 2011, 5:03

Продължение в първия пост...ше се самоубия вече... :ranting:
Изображение

I wanna leave you far behind....

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook