Олигофрени с //М5 !

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Олигофрени с //М5 !

Мнение от E34 » 05 Май 2003, 21:05

незнам дали са били на събора,но днес като се прибирах към София застигнах 3 БМВ-та Е46, Е34 и едно новичко //М5!!!! пред тях някво Ауди. явно си бяха компанийка и няма лошо. аз си се радвах на //М5-тичката плътно зад нея доста време. обаче дотък беше хубавото :( тия олигофрени прости /които между другото са срам за марката/ бяха абсолютни галфони на пътя! едно че караха бавно 120-140 извънградско ами и не даваха да ги изпреварват при това създаваха доста опасни ситуации за следващите ги и мен включително. не знам като мутри ли се изживяваха,но имаха страшен късмет,че возих с мен детето и жената пък и си бях прибрал личното оръжие в касичката да не стане беля по празниците! иначе на това копеле с //М-ката щях да му пръсна тъпата тиква, при едно изпреварване на камион тъпанара нарочно забави в лявото платно като бях зад него и се шмугна пред камиона точно преди идващата насреща кола и аз си останах в шах! та номера на боклука е С3838 ! абе кво да ви кажа мнооого съм разочарован от поведението на тия глупаци. дано се окажат некви тъпи недоказани мутри,а не момчета от събора. иначе много жалко наистина! иначе успех на колегите,а мен си ме чака смяна на скоростите и на съединителя :twisted:

мутра
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 10.04.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Gorby » 05 Май 2003, 23:39

За съжаление има такива олигофрени по пътя :( , дано наистина да не са колеги от събора (въпреки че се съмнявам между нас да има такива)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 06 Май 2003, 6:40

Кофти работа....150% са били тъпи мутри....крадени коли и нямат пари за бензин...пак може и на газ да е била М5, не бих се учидил.

Абре с такива $%#%#@@%% оправия няма :evil:
Изображение

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 09 Май 2003, 15:33

ей тиквите пак са се проявили !!!!


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 09 Май 2003, 15:50

Със сигурност не са били коли от събора! На събора нямаше никакво ///М5 камо ли Е39...
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

viper
Аватар

Мнение от viper » 09 Май 2003, 23:30

Според мен, като си вземаш BMW трябва да има FACE-CONTROL + декларация за това, че няма да продаваш колата на разни олигофренични псевдохора. Аман от наточени баварци с тъпи мутри зад волана - само развалят репутацията на марката

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

Мнение от RAFF » 10 Май 2003, 8:08

за съжеление навсякъде ги има тези лауреати. тук също си имаме един такъв , с е-34, който също срами марката. държи се като собственик на мерцедес: отнема предимство, свири, псува, избутва другите от пътя, налита на бой и други такива маймунджалъци.


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 10 Май 2003, 12:27

тогава само :arrow: :bang: :bang: :bang: :no:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 11 Май 2003, 4:33

Е34, добре че си жив и здрав. А тия тъпаци ще си го намерят бъди сигурен :wink:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 11 Май 2003, 18:40

С3838 съм я засичал доста пъти из София в студентски град и покрай Семинарията до нас минава доста често...Доколкото си спомням я кара някъв младок....Просто ми е направило впечатление тъй като е готино БМВ е номера е лесен за помене и за това съм сигурен,че съм я виждал...На Събора имаше коал с С4848 ,но не и с С3838....
BMW е колата :)

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 13.06.2002
Местоположение: Burgas

Мнение от BMW_320 » 14 Май 2003, 17:50

Е34 не само 4е се изживяват за мутри а са си такива, днес видях в Слънчев бряг тази М5 преди това я видях същия ден когато ти е правил номера в Пловдив, а днес в Слънчев бряг на "КОНДОРА", и можеш л ида се сетиш кой я кара - Митю Очите, едва ли има ниакой да не го знае, така 4е сам се сещай, иначе колата е супер)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Мнение от E34 » 16 Май 2003, 13:49

да ви кажа радвам се,че не са "наши" момчета! много съм доволен даже! иначе такива тъпанари винаги си го намират,то се знае :twisted: ама ако го видя по центъра иначе няма да му простя, или стъкълце ще отиде или някоя гумичка :twisted: ама ми се къса сърцето за тая //М5-ка :(

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 16 Май 2003, 17:14

Че кво е виновна колата че, я кара некъв прекомпсипясал редкозъб скротомунгел ве човек :wink:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook