Бакшишите кълват яко на лепенките, куките също :)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 09 Май 2003, 19:00

Иво като го вземеш и видиш дали има ефект, сподели как е и откъде си го взел.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 09 Май 2003, 19:06

Няма проблеми чакам го до 2-3 дена. Ако разбираш руски или има кой да ти преведе можеш да им видиш страницата http://www.orionspb.ru . На главната седи гордо един баварец :) Аз ще взимам за тази цена, която даже е всъщност около 36лв. модел Saver G213. Ендо момче си взе и казва, че е много доволен и си върши работата, но като сложа ще споделя и лично мнение 8)
Изображение
Изображение

Мечката
Аватар

Мнение от Мечката » 20 Май 2003, 0:38

Една сутрин аз бързам на среща с една приятелка(бивша) с колата.Беше около 7.30 сутринта и на един светофар в Русе(до СБА) патрулката с Астра 1.4 16V спряля точно на ъгъла и чакали.И нещеш ли ме спря,макар че не карах бързо("още не бях отворил очи" :lol: ).Ченгето идва,представя се и ми иска документи за проверка.Аз му ги давам и той след като видя, че всичко е наред почна да пита какво има в багажника,в жабката и в чантите на задната седалка.Аз им казах,че не е тяхна работа какжо има в чантите и в жабката,но единия от тях почна да пише нещо на едно листче, и тогава ги попитах какво искат.Единия ми каза, че аз съм първият спрян за днеска и,че не са изкарали още за кафе( :?: :!: ).Аз го разбрах какво иска да ми каже и го попитах колко струва "кафето",а той ми каза около 5лв. на човек.Ко да правя, дадох им 10лв.,макар че не си заслужаваше,но те бяха двама, а и глобата била около 100лв( :?: :!: ).За едно нищо заминаха 10лв.(7лтр. бензин) :cry: ,но по-хубаво отколкото 100лв. :wink: :evil:.След туй пратих много поздрави на майките им :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:.Добре че и нямам лепенки по колата иначе щях да съм яко в секса :( .

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 23 Май 2003, 11:26

Глоба за какво не разбрах, за радар ли :?: :shock: :?:
Изображение
Изображение

Мечката
Аватар

Мнение от Мечката » 26 Май 2003, 0:09

За едно ништо.Уж"нямали пари за кафе" :lol: :evil:

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 12.05.2003
Местоположение: БГ София

Мнение от KMSRacing » 26 Май 2003, 16:26

Те така правят като нема за какво и се почва...докато най-накрая еи го момчето за какво са му земали парите...а бе немам думи.

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 26 Май 2003, 22:31

Аз пък мисля, че съм до такава степен изряден, че не знам за какво могат да ми се заядат. Но ще е много интересно някой да сподели опит за какви глупости още се прават тия гадове :evil:
Изображение
Изображение

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 27 Май 2003, 8:28

Ей пич, никой не е достатъчно изряден ако решат да се заядат :x Ще те питат къде ти е торбата с пясък в багажника или бог знае кво :shock: :arrow: аз кви случки съм имал, плаша се :?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1998 E36 M41
Мечтае да кара: проекта дето ръждясва пред блока
Детайли за колата: EV50306

Мнение от TFreak » 27 Май 2003, 12:14

Я сподели за кво се заяждат, да знам кво да си нося :) ... Щот мен най-много са ме питали за апарат за изкуствено дишане, ма се оказа, че в аптечката и такова чудо съм имал... :shock: :lol: :D

viper
Аватар

Мнение от viper » 27 Май 2003, 13:03

Да, бе - някаква маска трябвало да имаме. Ама каква - не разбрах. Май противопрахова... :lol: :lol: :lol:

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook