Случват ли ви се често случки като тази

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Кабрио
Мечтае да кара: Кабрио на задно

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Vankoto_ » 02 Апр 2012, 22:21

Мале, тоя пълен нещастник на клипа бих му начупил ключовите стави с удоволствие... :kuku: То общо взето няма значение с каква кола си или каква кола изпреварваш, мен всеки божи ден някой ей такъв кретен не ме пуска да го изпреваря, добре че съм що годе уравновесен и ме боли сърцето за колата...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 2.06.2006
Местоположение: София

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от PGV » 20 Апр 2012, 22:11

Случи ми се, преди години някъде след Плевен към Русе, пред мен колона от три коли се влачат със 70-80 км/ч, последната Ауди 80, средната от новите костенурки, първата някаква малка, не помня марка, та минахме през 2-3 села и ме мързеше да изпреварвам, но след последното село, дадох ляв мигач, последната кола обаче и тя даде ляв и ме забави, зави по някакъв черен път, изпреварвам средната и по пътя имаше средна видимост, леко пресечен терен но имаше мегдан и викам, айде и първата, да, ама не, колата дава яко газ и ме принуди да натисна докрай на 4-та, така до 140 км/ч и сме наравно и вече се притесних, че отсреща идва завой, а зад него не се знае дали нещо няма да излезе. Та превключих на 5-та и оттам газ и след 3 сек бях със 170 и я минах, въобще не видях нито марка ни модел, нито кой караше, след 10-15 секунди вече едвам я виждах в огледалото, тогава вече намалих на 110 и реших да проверя дали толкова бърза, ако ме настигне бях решил да не го пусна да ме изпревари, а да викна полиция някъде да му направи засада. Не ме настигна следващите 20 км и си свих в моята посока. Оттогава зверски ги мразя такива.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 8.04.2008
Пол: Мъж
Кара: E30-ската да се мръщи
Мечтае да кара: E30 М3

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от TERMINATOR » 24 Апр 2012, 21:35

bmw318is4 написа:То калибра 136 коня няма , има 8 клапана 115 , 150 16в-то 2.5 170konq и 2.0 204 кс. с турбото , не е въпроса това , просто се чудя защо аджиба не даваш да те изпреварят когато караш бавно характерът на българина постоянно става все по и по-странен.



Колега, извинявам се много, ама как така няма калибра 136 магарета? Има разбира се и това е екотек-а..... :mhihi:
victory loves preparation

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от FuRoRR » 25 Апр 2012, 20:21

При първото ми извънградско каране сам Бургас-Стара Загора след петолъчката настигам БМВ 325 който кара с около 80.Пътят е чист и решавам да изпреваря,което е доста трудно с мудния форд който карам в момента.4-та,мигача и тъкмо се изравнявам с човека и той решава да се гаври с мене.120-не ме пуска 130-продължава да кара до мен а отсреща се задава тир,започвам да намалям при което и той нарочно наби спирачки с гениална усмивка,в крайна сметка някак си успях да се прибера навреме.Карах зад него още 10км през които се влачеше пред мен със 60 и още два пъти не ме пусна да изпреваря.Сърцето ми беше в петите.Ето на такива майстори в управлението мога да им кажа евалата :clap: Дано никой не се познае щото това изобщо не говори добре за него.За 3 седмици и 2000км започнах да се отказвам да карам.
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от b00st » 26 Апр 2012, 12:20

тва ако некой такъв дебил ми направи така нарочно да се хили даже и съм с неква подобна трошка, директно преден калник в неговата задна броня и :wave:
даже няма да се поколебая.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Делян » 26 Апр 2012, 20:25

FuRoRR написа:При първото ми извънградско каране сам Бургас-Стара Загора след петолъчката настигам БМВ 325 който кара с около 80.Пътят е чист и решавам да изпреваря,което е доста трудно с мудния форд който карам в момента.4-та,мигача и тъкмо се изравнявам с човека и той решава да се гаври с мене.120-не ме пуска 130-продължава да кара до мен а отсреща се задава тир,започвам да намалям при което и той нарочно наби спирачки с гениална усмивка,в крайна сметка някак си успях да се прибера навреме.Карах зад него още 10км през които се влачеше пред мен със 60 и още два пъти не ме пусна да изпреваря.Сърцето ми беше в петите.Ето на такива майстори в управлението мога да им кажа евалата :clap: Дано никой не се познае щото това изобщо не говори добре за него.За 3 седмици и 2000км започнах да се отказвам да карам.

От вчера един подобен дебил, никога повече няма да прави така :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от ylaine » 26 Апр 2012, 20:55

Dpy написа:
FuRoRR написа:При първото ми извънградско каране сам Бургас-Стара Загора след петолъчката настигам БМВ 325 който кара с около 80.Пътят е чист и решавам да изпреваря,което е доста трудно с мудния форд който карам в момента.4-та,мигача и тъкмо се изравнявам с човека и той решава да се гаври с мене.120-не ме пуска 130-продължава да кара до мен а отсреща се задава тир,започвам да намалям при което и той нарочно наби спирачки с гениална усмивка,в крайна сметка някак си успях да се прибера навреме.Карах зад него още 10км през които се влачеше пред мен със 60 и още два пъти не ме пусна да изпреваря.Сърцето ми беше в петите.Ето на такива майстори в управлението мога да им кажа евалата :clap: Дано никой не се познае щото това изобщо не говори добре за него.За 3 седмици и 2000км започнах да се отказвам да карам.

От вчера един подобен дебил, никога повече няма да прави така :mhihi:


Е, кажи как си го излекувал де :lol:

Иначе съм забелязал, че тия "големите" мъже, правещи подобни и други простотии, като видят, че нещата няма да се развият точно по тяхната свирка и много бързо си подвиват парцалите. Писна ми от комплексари по пътищата :dummy:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от FuRoRR » 27 Апр 2012, 0:11

Добре че бях сам в колата щото за мене не ми дреме ама ако возих някой близък после като стане пакостта по новините ще кажат-Млад шофьор загуби управление и връхлетя в предницата на тир,погуби още 2ма.
На мене първо че ми пука за колата и второ че не бих си позволил подобна простотия на пътя.Той оня ще си намери майстора,нито съм нинджа нито транспортер.Да беше ударил едни аварийни да спре да каже какъв му беше проблема.Не стига че достатъчно ми провали деня ми и да му правя полицейските финтове,че и на 18 и в затвора да ме вкарат...не мерси.
Вчера също срещнах 2ма такива състезатели дето си мислят че имат 9 живота и като имат 150-200 коня са над всички на асфалта.Ей затова вече съм си решил като има нещо такова да спирам да изслушам някоя песничка и после по живо-по здраво пак на път.

ПП-Дойде ми идея за тема за колегиалност на пътя.Липсва такава а има и доста хора,които не само че не застрашават,но и помагат на пътя.Може би от толкова джигити хората пренебрегват доброто :dunno:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 8.04.2008
Пол: Мъж
Кара: E30-ската да се мръщи
Мечтае да кара: E30 М3

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от TERMINATOR » 27 Апр 2012, 22:59

[quote="bmw318is4"]То калибра 136 коня няма , има 8 клапана 115 , 150 16в-то 2.5 170konq и 2.0 204 кс. с турбото , не е въпроса това , просто се чудя защо аджиба не даваш да те изпреварят когато караш бавно характерът на българина постоянно става все по и по-странен.[/



Колега, сори за спам-а, ама има 136 коня калибра само че е екотек....... :D
victory loves preparation

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 19.10.2009
Пол: Мъж
Мечтае да кара: е36 М

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от all4u » 29 Апр 2012, 14:33

Мдамм, случват ни се такива случки. Миналата седмица, се прибирам от Царево към Бургас и точно преди завоите на р. Ропотамо една проста, руса, п*тка си кара служебната кола със 60 по хубавия път, до тук - добре, обаче на мене не ми хареса скоростта и бам 4та и с мигача тръгвам да я изпреварвам ... да, ама пачаврата реши, че не може да я изпреварва бус и тя натиска газта, изравняваме се и продължаваме да вървим заедно, но отсреща идва кола, хайде на спирачките, прибирам се зад нея и тя пак пуска газта, за да падне на 60 км, е там вече откачих - 3та, газ колкото може, оная пак се опита да не ми дава път, но не и стана номера. На завоите на ропотамо я оставих 2км+ назад със буса, като бързаше защо и до Бургас не ме настигна, а и си я чаках... :conf:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от b0bituy » 29 Апр 2012, 21:51

all4u написа:Мдамм, случват ни се такива случки. Миналата седмица, се прибирам от Царево към Бургас и точно преди завоите на р. Ропотамо една проста, руса, п*тка си кара служебната кола със 60 по хубавия път, до тук - добре, обаче на мене не ми хареса скоростта и бам 4та и с мигача тръгвам да я изпреварвам ... да, ама пачаврата реши, че не може да я изпреварва бус и тя натиска газта, изравняваме се и продължаваме да вървим заедно, но отсреща идва кола, хайде на спирачките, прибирам се зад нея и тя пак пуска газта, за да падне на 60 км, е там вече откачих - 3та, газ колкото може, оная пак се опита да не ми дава път, но не и стана номера. На завоите на ропотамо я оставих 2км+ назад със буса, като бързаше защо и до Бургас не ме настигна, а и си я чаках... :conf:
Трябваше и ти да караш пред нея бавно за да може като тръгне да те изпреварва да и направиш същия номер. Бас хващам, че тъпата пу**а щеше да се насере :lol:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от randity » 29 Апр 2012, 22:42

b0bituy написа:
all4u написа:Мдамм, случват ни се такива случки. Миналата седмица, се прибирам от Царево към Бургас и точно преди завоите на р. Ропотамо една проста, руса, п*тка си кара служебната кола със 60 по хубавия път, до тук - добре, обаче на мене не ми хареса скоростта и бам 4та и с мигача тръгвам да я изпреварвам ... да, ама пачаврата реши, че не може да я изпреварва бус и тя натиска газта, изравняваме се и продължаваме да вървим заедно, но отсреща идва кола, хайде на спирачките, прибирам се зад нея и тя пак пуска газта, за да падне на 60 км, е там вече откачих - 3та, газ колкото може, оная пак се опита да не ми дава път, но не и стана номера. На завоите на ропотамо я оставих 2км+ назад със буса, като бързаше защо и до Бургас не ме настигна, а и си я чаках... :conf:
Трябваше и ти да караш пред нея бавно за да може като тръгне да те изпреварва да и направиш същия номер. Бас хващам, че тъпата пу**а щеше да се насере :lol:

И като е тъпа пу*ка ако излезне кола срещу нея ще се омлатят ...
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 24.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 520i '96
Мечтае да кара: non-stop

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Lawmaker » 30 Апр 2012, 10:50

b0bituy написа: Бас хващам, че тъпата пу**а щеше да се насере :lol:

Ако наистина е толкова тъпа , няма да се насере . Няма да се осъзнае даже какво става/лични наблюдения - много страх брах тогава , ей :paranoid: :paranoid: :paranoid: /
Та в моя случай "насрания'' бях аз - пасажера ,

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Jordana » 30 Апр 2012, 12:17

Случвало ми се е подобно нещо многократно но най добре ми се е запечатал един случай преди години когато през ноща на пътя Плевен Русе изпреварих колона от 3 румънски тира хванати на влакче. На двулентов път скороста при разминаване около 150 и кола излезе в насрещното.По някаква случайност точно в края на тази маневра минах покрай патрул на кат който ме спря и човека видя цялата ситуация .Не ми направи нищо понеже и за него бе ясно че тировете са в нарушение но каза че румънците не може нищо да им направи затова не ги спира.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от b0bituy » 30 Апр 2012, 18:58

randity написа:
b0bituy написа:
all4u написа:Мдамм, случват ни се такива случки. Миналата седмица, се прибирам от Царево към Бургас и точно преди завоите на р. Ропотамо една проста, руса, п*тка си кара служебната кола със 60 по хубавия път, до тук - добре, обаче на мене не ми хареса скоростта и бам 4та и с мигача тръгвам да я изпреварвам ... да, ама пачаврата реши, че не може да я изпреварва бус и тя натиска газта, изравняваме се и продължаваме да вървим заедно, но отсреща идва кола, хайде на спирачките, прибирам се зад нея и тя пак пуска газта, за да падне на 60 км, е там вече откачих - 3та, газ колкото може, оная пак се опита да не ми дава път, но не и стана номера. На завоите на ропотамо я оставих 2км+ назад със буса, като бързаше защо и до Бургас не ме настигна, а и си я чаках... :conf:
Трябваше и ти да караш пред нея бавно за да може като тръгне да те изпреварва да и направиш същия номер. Бас хващам, че тъпата пу**а щеше да се насере :lol:

И като е тъпа пу*ка ако излезне кола срещу нея ще се омлатят ...
Аз не съм казал да я остави да се блъсне, стига и 2-3 секунди да не може да изпревари за да напълни гащите. :lol:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook