Случват ли ви се често случки като тази

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 18.08.2011
Пол: Мъж
Кара: ше Е36
Мечтае да кара: E38 Alpina B12

Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от bmw318is4 » 24 Сеп 2011, 10:23

Карам си is-ката извънградско с 100 км/ч на 5-та... спокоен , на прав път застигам червена калибра с соф. регистрация 2.0 16В пише отзаде.. кара с 90 , друга кола идва отсреща но е много далече и разбира се давам мигач и включвам четвърта и тръгвам да си изпреварвам (една съвсем нормална ситуация) :wave: , минах в другото платно и стигнах полвината от дължината на калибрата, сигурно карах с 110, така спокойно , и тогава :mhihi: калибрата пресеца (от връщането на 1 или 2 предавки назад и се изравни с мен...... зад мене друга кола вече идва почти заела мойто място... какво да правя... изпреварих калибрата на 4-та с 175 км/ч...... :bowdown: смятайте колко време ме е държал тоя пичага като знае че от там идва кола макар и далеч. всъщност когато се прибрах в мойто платно изобщо не беше далеч а се разминахме мн. близко един от друг.... пускам тема просто за да разкажа и да видя дали на някой друг му се е случвало, и се чудя на акъла на такива хора , че като нищо можем да се изтрепем или най малкото да излезнем от пътя принудително и да си потрошим колите... + това колата ми е в фабричен вид , и е 4-вратка ,не купе , няма вид на спортна бегачка , че рейсъра пред мене да си помисли че искам гонка...
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от B U L L I » 25 Сеп 2011, 1:54

премествам темата в друг раздел по моя преценка.
хора всякакви ще кажа по темата
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от xterminator » 25 Сеп 2011, 9:30

Тази калибра, дори със слабия мотор (136 к.с.), ако реши би те затруднил много... но това е друга тема
Такъв е манталитета на простите селски рейсърчета, които са се качили на псевдо спортна кола за 2000 лева. Ако има малко акъл, е трябвало да те изчака да си изпревариш безопасно и тогава да се прави на интересен ( да те изпреварва и тнт) :dummy:
Иначе това съм го правил на магистрала на един пърдящ Голф с ксенон на плафона и надписи ГТИ, който се мислеше за много бърз и ме изпревари няколко пъти от лявата лента с около 150-160, като всеки път ме поглеждаше с лош пернишко-предизвикателен поглед... но реших като се изравни с мен за пореден път да смачкам газта... и така гоуфо почна да се движи срещу мен. Дадох му бинокъла и после го оставих да ме изпревари като му показах една е такава усмивчица :mrgreen:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 3.09.2011
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Е90 320d

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Lazar40 » 25 Сеп 2011, 18:00

На мен ми се случи абсолютно същото,само че изпреварвайки БМВ е34 525. Той караше с около 80-90 (аз бях с е36цата 316). В далечината кола,аз карах с 110, давам мигач и си го изпреварвам спокоино на 5та. Тъкмо се изравнявам с него,оня ме поглежда лошо и газ... аз връщам 4та, ама 316 не ще да върви, а колата отсреща вече пред мен,аз скачам на спирачката и се прибирам на косъм от сблъсъка :ranting:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 18.08.2011
Пол: Мъж
Кара: ше Е36
Мечтае да кара: E38 Alpina B12

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от bmw318is4 » 25 Сеп 2011, 20:38

То калибра 136 коня няма , има 8 клапана 115 , 150 16в-то 2.5 170konq и 2.0 204 кс. с турбото , не е въпроса това , просто се чудя защо аджиба не даваш да те изпреварят когато караш бавно характерът на българина постоянно става все по и по-странен.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от xterminator » 25 Сеп 2011, 22:42

bmw318is4 написа:То калибра 136 коня няма , има 8 клапана 115 , 150 16в-то 2.5 170konq и 2.0 204 кс. с турбото , не е въпроса това , просто се чудя защо аджиба не даваш да те изпреварят когато караш бавно характерът на българина постоянно става все по и по-странен.


http://catalog.auto.ru/catalog/cars/opel/calibra/

Защото нарочно те е чакал да ти покаже, че Опила му още не е станал на недвижимо имущество...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 8.09.2010
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW E30 и Skoda Octavia

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от lubomirov1985 » 26 Сеп 2011, 13:53

Малоумна работа е това. На мен също ми се е случвало с един Сивик, но тоя извади късмет - движехме се 3 коли в комплект от морето. Не пожела да спре като го затиснахме, но го държахме около 50 км така, а същевременно се обадих на КАТ и чинно го спряха и написаха един красив АКТ.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Dirty M5 driveR » 26 Сеп 2011, 18:44

Това винаги съм го смятал за най-малоумното и НЕмъжкарско поведение на пътя. Тръгнат ли да ме изпреварват - дори връщам газта, пък после ако реша се дърпам/перча/гавря :mhihi: зависи какъв е човека до мен. Но по такъв начин да се излагат животи на риск... не бива. Но така е - колегата преди няколко поста каза, че това са комплексари с "бърза" кола за 2 бона...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от vicho » 26 Сеп 2011, 18:58

и на мен ми се е случвало, обаче всички биват грозно изпреварени :twisted:

сиреч не съм попадал на младеж с кола над 200 коня, който да свърши подобна простотия :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от ylaine » 26 Сеп 2011, 19:46

Колега и на мен ми се е случвало доста пъти въпреки не многото навъртяни ми километри по родните.. "магистрали". Знам ли, може да е и заради колата ми, което би било още по-жалко :no: кадетче си карам 1.8 90 кончета с едни малки гумички :mhihi: не знам как изглежда отстрани, но върви що годе. Но не това е важното, такива педерастки изпълнения толкова ги мразя и никога, ама никога няма да разбера как може да има толкова прости хора :banghead: Особено пък като ми го направят на път като Асеновград - Смолян или подобен :kuku: Хубаво яд те хваща, че те минавам, толкова ли е трудно след това да ме минеш с мръсна газ :wave: Веднъж настигнах едно черно АМГ (караше с около 80) и го минах, никъв проблем не ми направи човека. Е след това ме мина сигурно с 200 :mhihi: Жалкото е, че след като някой не ме пусне да го изпреваря често слизам на неговото ниво - минавам го, намалям и не го пускам, ако случайно си мисли да ме минава.. да, знам че с една простотия не се поправя друга, но и аз съм човек и аз имам нерви.. Айде, че много се разписах :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от Nickelback » 26 Сеп 2011, 20:21

vicho написа:и на мен ми се е случвало, обаче всички биват грозно изпреварени :twisted:

сиреч не съм попадал на младеж с кола над 200 коня, който да свърши подобна простотия :mhihi:


Зависи... Не са само младежи, има и "чичаци", има дори и "дедаци" тарикати :mhihi:
Аз много мразя, когато си карам спокойно, извънградско, с 90 и дойде някой хвърчилат тарикат и вместо да ме изпревари нормално, той ми се лепне на 50 санта от задната броня и така кара :shock: Е направо откачам :ranting: При 90, ако се наложи рязко да набия спирачки и той ще ми влезе :banghead: Пресен случай - някакъв "колега" с Е90 решава да направи същото и да се поебава с дъртата Е36-ца... Карахме така 30-ина секунди и в момента в който рязко реши да се изнесе и "да ми натрие носа", просто върнах трета и горкия окапа :mhihi: Дори не стигна и предния калник на дъртата Е36-ца :mhihi: Просто когато ще изпреварваш, направи го като хората на нормална дистанция от предната кола. Иначе рискуваш точно толкова колкото и да не дадеш на някой да те изпревари в обратната ситуация :yes:
Разбира се, това нямаше да го правя, ако не бях сигурен, че отсреща няма коли и пътя е с идеална видимост, минавал съм оттам сигурно 500 пъти... Не съм убиец, баси :angel: Просто нито едните джигите са прави, нито другите :yes: Все са джигити :ok:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 30.11.2006
Местоположение: с. Варна
Пол: Мъж
Кара: MB w212 AMG
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от kronos » 26 Сеп 2011, 20:42

Миналата година един мангал с е36 отнесе няколко шута по този повод, до като върна от шеста щях да челосам насрещната кола. Не предполагаше че ще се засечем на една бензиностанция. Аз съм го правил този номер, но на надъхани пишлемета дето ми лепят на задната броня, остават много смешно в лявата лента и после се правят че говорят по тел. или обясняват на русото пиче, че нещо свещите му се ебават :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от uCnaHeTcA » 26 Сеп 2011, 23:14

Те за т'ва се купува нещо около и над 200 коня, че да ти е мирна главата... :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от vicho » 26 Сеп 2011, 23:21

uCnaHeTcA написа:Те за т'ва се купува нещо около и над 200 коня, че да ти е мирна главата... :twisted:


http://www.youtube.com/watch?v=MhSbICfXwHs

може и Хонда :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Случват ли ви се често случки като тази

Мнение от B.Tunchev » 27 Сеп 2011, 0:38

Аз често срещам малоумници по пътя, но когато си пътувам избягвам да съм конфликтна личност и дори и не се напъвам да продължавам да изпреварвам някой малоумник, който ми е дал газ докато го изпреварвам нормално, просто си се прибирам зад него.
Но си спомням съвсем ясно един случай от лятото с един Мерцедес C200 kompressor от последните по пътя Варна-Сл. Бряг.
Бях с М5-цата и си карах съвсем нормално, да речем 90-100 и по едно време, малко преди Старо Оряхово, бавно застигам въпросния Мерцедес, който също си се движи с 90, но като го доближих, сякаш нарочно отне от скоростта. В първия момент не го отразих, тъй като си лафех нещо в колата и мислих, че има нещо бавно пред него и съответно и аз намалих след него. По едно време гледам скоростомера отива надолу от 70 и викам, баси ко стаа тука(пък пътя прав и никой освен нас няма), гледам пред тоя няма никой и както съм си на 6-та, давам си най културно ляв мигач и със съвсем малко газ започвам да го изпреварвам, мислейки си, че сигурно човека ще спира някъде или просто е решил да се влачи.. сякви ги има. Та както го изпреварвам бавничко, изравнявайки се с предния му калник чух един грозен недъгав звук от рода на... "ХХъъъъЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ!!!!"... и мерцедеса тръгна да заминава напред... В първия момент се зачудих :shock: , викам тоя наред ли е... кой знае кво си е казал, "е ся ше видиш ти с туй умрялото, дърто bmw, аз къв съм бърз с моя чисто нов мерцедес, почти 200кс., компресор-момпресор, мааале милааа :mhihi: " Та докато си го помислих тва, вече бях напомпил газта 1-2 пъти, бях забол от 6та - 2ра и в следващите 3-4 секунди вече му бях причинил супер тежък разстрел с 4-те картечници и терминалната ми скорост да е била 50-60км/ч повече от на тоя кош, та едвам го виждах в огледалото :mhihi: съответно умряхме от хилеж в колата :lol: Тогава за първи и последен път някой ми го е правил тоя номер докато го изпреварвам най-човешки с М-ката.

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook