Просотията не българина

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 08 Сеп 2011, 11:56

А, аз не се оправдавам, но някой хора четат ама само в началото и почват хейта, а не четат другите мнения :yes:
Ок спирам да пиша тука ;)
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 3.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw 316 84г. м10б18
Мечтае да кара: на рали съзтезание :)

Re: Просотията не българина

Мнение от cargo22 » 08 Сеп 2011, 14:11

Евала за постъпката, треаше само да му ги спаднеш та да се охарчи малко, и правилно първо се прави забележка, а после се наказва, да си знае друг път, къде, какво изсипва и да си има страх. Мутрите го немат тоя страх и треа да им се вдъхне малко, и те ще започнат да се съобразяват. Имаме един лудак при нас, дето тия паркиращите се зле по тротоара много бързо ги отучва, баш като им резне 1-2пъти гумите и им идва акъла на хората.
Гадна работа е, защото и без това не сме вързали и цъфнали, ама това не ни дава право да не се съобразяваме и да не мислим за околните.
Лично аз не бих прибягнал до такива крути мерки, ама щях да го нахраня и вече нищо не се знае натам, че ако и отвърне отива на бой работата :mhihi: .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Re: Просотията не българина

Мнение от dichodichev3 » 09 Сеп 2011, 11:02

Добре си постъпил.Е баси боклука дет е тоя!Значи той може да прай квот си иска ти не можеш?Майна много се издразних от твоя пост.Ако беше с 2 приятелчета тряаше да напрайте въргала.Аз бих постъпил като теб.Другия път ще се замисли като реши да се ебава с някого.Щот тва си е чиста ебавка.Или той може би е кьорав да не види,че има кола зад него?Добре си направил.Ебът ли те и ти ще ебеш,щот иначе ставаш путьо.Запомни тая сентеция щот е найстина важна.И тука вместо колегите да те подкрепят и надъхат те та упрекват само.В случая ти си бил провокиран от ония хуйчо. :bchug:


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Просотията не българина

Мнение от kemakozeE36 » 09 Сеп 2011, 22:42

dichodichev3 написа:Добре си постъпил.Е баси боклука дет е тоя!Значи той може да прай квот си иска ти не можеш?Майна много се издразних от твоя пост.Ако беше с 2 приятелчета тряаше да напрайте въргала.Аз бих постъпил като теб.Другия път ще се замисли като реши да се ебава с някого.Щот тва си е чиста ебавка.Или той може би е кьорав да не види,че има кола зад него?Добре си направил.Ебът ли те и ти ще ебеш,щот иначе ставаш путьо.Запомни тая сентеция щот е найстина важна.И тука вместо колегите да те подкрепят и надъхат те та упрекват само.В случая ти си бил провокиран от ония хуйчо. :bchug:

Нормално всичките да ти се нахвърлят, не че не биха им кипнали и на тях нервите и не биха направили нещо подобно, просто малко са хората, които си го признават.
Аз не виждам някаква причина, която да оправдае тоя дето си е изхвърлил пепелника, още повече па да се прави на ударен с мокър парцал...
Колега, следващия път и 4-те гуми, ма не ги режи, а само ги спадни.Достатъчно ще му е след дълга и уморителна разходка да потренира с помпата :mhihi:
Тука при нас такива от рода на В, КН, РА, РВ, РК, ВН, Е, ЕВ и т.н. ми обясняваха как паркинга на блока бил техен и аз като живеещ тука съм нямал право да го ползвам и трябвало да си държа колата на платен такъв, та да имало те къде да спират.Ок, плащам си за място, ма я ги питай дали искат пак да спрат тука :mhihi:
Сега очаквам да почнат и мене да ме ядат, ма толкова ме и грее кой какво ще ми каже, става въпрос, че всеки един от нас в такава една ситуация трудно успява да запази спокойствие и понякога предприемаме пресилени мерки.
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 5.09.2010
Местоположение: с. Обнова, обл. Плевен
Пол: Мъж
Кара: E90 316i М-Пакет; Golf 5 2.0 TDI

Re: Просотията не българина

Мнение от Leudi » 10 Сеп 2011, 7:43

Всъщност паркинга на блока ти е точно толкова твой колкото и мой. Писнало ми е от кореняк Плевенчани от квартал Сторгозия примерно (който е квартал на 10-15 години сигурно) да ми се карат, че съм спрял пред блока им, макар че съм се намествал 15 минути, за да не преча.
Така че и ти не си прав, като има място пред блока ти спираш, но като е спрял някой там преди тебе не е виновен с нищо.

И интересно защо мислиш, че хората с провинциални номера с по-малко хора от теб и имат по-малко право да ползват обществения паркинг.
Nope ... it's Chuck Testa !!!


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Просотията не българина

Мнение от kemakozeE36 » 10 Сеп 2011, 9:53

Leudi написа:Всъщност паркинга на блока ти е точно толкова твой колкото и мой. Писнало ми е от кореняк Плевенчани от квартал Сторгозия примерно (който е квартал на 10-15 години сигурно) да ми се карат, че съм спрял пред блока им, макар че съм се намествал 15 минути, за да не преча.
Така че и ти не си прав, като има място пред блока ти спираш, но като е спрял някой там преди тебе не е виновен с нищо.

И интересно защо мислиш, че хората с провинциални номера с по-малко хора от теб и имат по-малко право да ползват обществения паркинг.

Работата е там, че те имат паркинг, където да си спират, но той седи празен, а се бутат пред блока, така че ти не си прав.После аз съм съгласен да го ползват, ма не да ми философстват долу пред блока колко съм им бил крив.Аман от нагли копеленца :censored:
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Просотията не българина

Мнение от mitaka7 » 10 Сеп 2011, 10:39

В тая тема може да си пишеме до безкрай. Наистина темата е "страхотна".

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook