Малка история за КАТ

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Re: Малка история за КАТ

Мнение от dichodichev3 » 25 Авг 2011, 9:33

pampo написа:После се чудете що от 10 коли спират точно БМВто...

'щот е кола с характер :mhihi:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Малка история за КАТ

Мнение от ryan83 » 25 Авг 2011, 11:06

dichodichev3 написа:
pampo написа:После се чудете що от 10 коли спират точно БМВто...

'щот е кола с характер :mhihi:

е то е ясно що :mhihi: кола с характер е да, ма нали е и хулигана на пътя :twisted:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Dirty M5 driveR » 25 Авг 2011, 16:21

pampo написа:После се чудете що от 10 коли спират точно БМВто...


:yes: Много на място го каза това.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 5.08.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 520i
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Radikal » 25 Авг 2011, 16:45

Голямо евала за историята, колега :yes: :bowdown: Много ме накефи! Обаче от личен опит ще ти кажа: не си губи нервите така, заради някаква женска. По същите причини като теб скоро ще се разделя с книжката за 3 месеца. :no: Евала че си се измъкнал обаче имай едно наум.
Everything is reasonable as long as only you can die.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 6.09.2011
Местоположение: Божурище
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Nasko_ » 12 Сеп 2011, 14:41

xterminator написа: Както съм описал бях вбесен и не разсъждавах много трезво. Ако съм спокоен никога няма да го направя. Опитвам се да превишавам скоростта само по магистралите ;)


Колега, разказът ти наистина е забавен (визирам най-вече динамиката на Астрата) :mhihi: но от друга страна, ако в прекрасен ден като този...има 10 души по пътищата в състоянието, което ти описваш, че си шофирал, 11-ти Септември не ни трябва!
Не спори с глупак, защото ще те принизи до нивото си и ще те победи с опит!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Малка история за КАТ

Мнение от B.Tunchev » 13 Сеп 2011, 4:26

На мен ми хареса! Даже без никакви угризения на съвестта бих казал, че и аз бих постъпил по съвсем същия начин, дори и да не под влиянието на гняв поради каквато и да е причина. Просто много мразя "органите на реда" да се правят на интересни! 100% е имал намерение да те обвини, че изпреварваш на непрекъсната и щете да ти пише акт(ако не кихнеш сухо) без да му мигне окото! :censored: После иди пиши възражения и обяснявай, че и той е изпреварил на непрекъсната...

п.п. Ще влезна и с малко оффтопик, но пак е свързано с въпросните господа.
Преди 2-3 вечери се прибирам и си влизам в уличката, където живея. Еднопосочна е, а насреща виждам фарове на Астра(вече имам набито око, като на 100 годишен гарван и щом е фар на Астра го забелязвам много отдалеко :mhihi: ) приближавам се без да отнемам от скоростта и виждам, че местата на които паркирам по рпинцип са свободни и реално имах възможността да си паркирам и да не се занимавам с глупости, но УЖАНО много мразя някой да минава по улицата в насрещното и като прибавим това, че и хич не съм приятел и с куките(имам си ред причини), продължих напред и спрях на половин метър от бронята на Астрата. Просто си седеше неподвижно, съответно беше запушила улицата и реално погледнато, ако просто минавам оттам не мога да мина. Седим и се гледаме няколко секунди, така и не разбрах какво правиха и в следващия момент ми мигнаха с дългите един път и направо побеснях...! :ranting: Сложих първа и съвсем леко дадох напред, като в същото време им светнах 3-4-5-6 пъти дълги и пак спрях, вече сигурно на 20см от бронята им. Явно разбраха, че е абсурд да се върна и ги принудих да връщат остатъка от уличката назад, като карах плътно до патрулката, докато връща. После обиколих квартала и се върнах да си паркирам. Бях много доволен, че успях поне малко да ги изтормозя да карат назад, горкия такъв зор му беше, ха наляво, ха на дясно... Кой ги знае, дали не са конфискували нечии масур и тъкмо да са мислили да го палят и аз да съм ги притеснил в това време с появата си :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Dirty M5 driveR » 13 Сеп 2011, 7:15

Е тука си си бил не 100, ами 10000000% прав. Това са такива абсурдни постъпки от полицайте ни, че... Лошото е, че не всички са като теб - да имат тоя хъс да им посочат, че са в голяма грешка. Не ги знаеш на какъв хал са, и дали няма да намерят начин да ти покажат, че "те са закона"... Но пък човек като си е изряден от към документи, и кара по правилника в дадената ситуация защо не - няма какво да губиш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Малка история за КАТ

Мнение от cod-cdbp » 16 Сеп 2011, 7:05

Dirty M5 driveR написа:Е тука си си бил не 100, ами 10000000% прав. Това са такива абсурдни постъпки от полицайте ни, че... Лошото е, че не всички са като теб - да имат тоя хъс да им посочат, че са в голяма грешка. Не ги знаеш на какъв хал са, и дали няма да намерят начин да ти покажат, че "те са закона"... Но пък човек като си е изряден от към документи, и кара по правилника в дадената ситуация защо не - няма какво да губиш.


Aз точно само с едничката цел да им светкам, бибиткам и крещя, се стремя да съм 99.9% изряден (0.1% има ако колата е мръсна, нямам еди каква си крушка или подобен род техни простотии).
Много ме дразни изричното им нарушение на закона, гаврата да ме спират с премигване на фарове, без звуков сигнал или с помахване от джама. Чакай малко бре имате си устав, спазвайте го, едни в продължение на 2-3км не им спрях, докато не пуснаха звуков и светлинен сигнал, ще спра да спирам на всякакви такива наглеци. Нито си пием пиенето заедно, нито съм им приятел да ми помахват с ръце или да ми мигат с фарове.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Малка история за КАТ

Мнение от randity » 16 Сеп 2011, 16:13

Хаха историята на колегата @Gh0s7 ми хареса и ме разсмя.. Браво !
А иначе са страшни гадове полицаите..
И аз да бацна един :OT:
Един път си пътуваме към селото ми и някаква патрулка ама от тия модерните не с астра, а със ситроен и едвам се движи. Викам на баща ми тоя сигурно е на резерва и смях. Подминаваме го и ги гледаме-шофьора говори по телефона, пасажера му пуснал седалката колкото може назад и чопли слънчоглед. Аз ей така :shock: Нали е забранено да се говори по телефона докато се шофира и трябва само с хендсфрии.
Нямах нещо за снимане тогава под ръка иначе щях да ги поснимам за BTV-то ..
После се очаква ние да спазваме закона.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vicho » 18 Сеп 2011, 16:57

тук сте само куражлии :bowdown:

и аз да кажа нещо за зелените човечета...

С полицай/и и дебили не се спори, знаете причината!

А пък да се опитваш да ги гърбиш/поучаваш/им обясняваш и т.н. си е направо безсмислено и вреди зле на джоба и нервите!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Dirty M5 driveR » 18 Сеп 2011, 17:14

vicho написа:
С полицай/и и дебили не се спори, знаете причината!

А пък да се опитваш да ги гърбиш/поучаваш/им обясняваш и т.н. си е направо безсмислено и вреди зле на джоба и нервите!


Е да ама като си си с правото да спориш що да не го направиш?! Що за примирение е това нашето :?: Затова ще си правят каквото пожелаят с нас, и ние прави - не прави ще кимаме с глава... Аз опит с ченгета нямам. Откакто карам са ме спирали точно два пъти. Но не бих допуснал да ме тъпчат, само защото са облечени във власт.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vicho » 18 Сеп 2011, 17:24

Dirty M5 driveR написа:Аз опит с ченгета нямам. Откакто карам са ме спирали точно два пъти. Но не бих допуснал да ме тъпчат, само защото са облечени във власт.


като започнат да те спират по 2 пъти на ден в продължение на 2-3 месеца друго ще говориш! пък после се оплаквай на Арменския поп :mhihi:

като ти вземат книжката 1-2-3-5 пъти и после, като изкараш курсовете наново и не те пуснат на психото 5 пъти ще те питам дали няма да се съгласяваш с органите и да се опитваш да минеш с фиш или 10-20-50лв, вместо актове и т.н.

не бъдете толкова смели, като нямате опит ;)

п.с. който не вярва да пита един от модераторите ;)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Dirty M5 driveR » 18 Сеп 2011, 17:51

vicho написа:като започнат да те спират по 2 пъти на ден в продължение на 2-3 месеца друго ще говориш! пък после се оплаквай на Арменския поп :mhihi:

като ти вземат книжката 1-2-3-5 пъти и после, като изкараш курсовете наново и не те пуснат на психото 5 пъти ще те питам дали няма да се съгласяваш с органите и да се опитваш да минеш с фиш или 10-20-50лв, вместо актове и т.н.

не бъдете толкова смели, като нямате опит ;)

п.с. който не вярва да пита един от модераторите ;)


Чакай малко... за какви книжки и актове става въпрос. На теб ако са ти взели книжката 15 пъти и си се явявал на психо 25, то си е твой проблем. Аз съм си изряден. Не че не нарушавам правилника, напротив - правя го ежедневно, но риска си е мой. Научил съм се да преценявам спрямо това колко добре познавам града си, къде мога да се отпусна, къде да съм нащрек и т.н. Ако не съм редовен и да искам няма как да споря, да изкарвам аргументи и т.н. Но понеже съм --> не бих се оставил да ме мачкат.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vicho » 18 Сеп 2011, 22:28

Dirty M5 driveR написа:
vicho написа:като започнат да те спират по 2 пъти на ден в продължение на 2-3 месеца друго ще говориш! пък после се оплаквай на Арменския поп :mhihi:

като ти вземат книжката 1-2-3-5 пъти и после, като изкараш курсовете наново и не те пуснат на психото 5 пъти ще те питам дали няма да се съгласяваш с органите и да се опитваш да минеш с фиш или 10-20-50лв, вместо актове и т.н.

не бъдете толкова смели, като нямате опит ;)

п.с. който не вярва да пита един от модераторите ;)


Чакай малко... за какви книжки и актове става въпрос. На теб ако са ти взели книжката 15 пъти и си се явявал на психо 25, то си е твой проблем. Аз съм си изряден. Не че не нарушавам правилника, напротив - правя го ежедневно, но риска си е мой. Научил съм се да преценявам спрямо това колко добре познавам града си, къде мога да се отпусна, къде да съм нащрек и т.н. Ако не съм редовен и да искам няма как да споря, да изкарвам аргументи и т.н. Но понеже съм --> не бих се оставил да ме мачкат.


е как какви, почни да се зъбиш на полицая и ще видиш какви

"оооо не ти свети габарита?! спираме от движение"
"нисък протектор на гумата?!"
"незаверен пожарогасител?!"
"2 стикера за ГО?!"

и т.н.

къде написах, че са ми взели книжката и, че съм се явявал на психо? написах ли? но имам приятели и познати, които са и да ти кажа хич не им е добре :mhihi:

аз не съм изряден, но си имам 30+ точки в книжката и ме боли целия *уй за униформените тъпанари!

просто не ме разбра, иска ли полицая да ти напише или да ти вземе парите ще го направи, по един или друг начин, а ти си безсилен, въпреки, че се правиш на патрон! :winky:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Nickelback » 18 Сеп 2011, 22:56

vicho написа:"оооо не ти свети габарита?! спираме от движение"

Сменяме го на място, каква крушка избирате да сложим - ОСРАМА или ФИЛИПСА :mhihi:
vicho написа:"нисък протектор на гумата?!"

Нисък, нисък, колко да е нисък се за 1.6мм има :mhihi:
vicho написа:"незаверен пожарогасител?!"

Всяка година се заверява
vicho написа:"2 стикера за ГО?!"

Защо два, да не съм колекционер :mhihi:

С това не се заяждам, просто трябва да имаш адекватен отговор на всичко и като видят, че си подготвен те оставят... Настъпваш ги по мазола, позавърташ пета, пискат, пискат, подвиват опашка и те пускат :mhihi:
И така 6 години... с 39 точки :smoke: Просто трябва да си или поне да се правиш на по-умен от тях и ги хваща страх/мързи ги да се занимават/усещат се, че са супер прости и няма смисъл и т.н.
Един приятел знае целия правилник на изуст и е супер забавно да си при него, когато го спрат за проверка. Прави ги сами да си приказват :mhihi: Но човека наистина спазва правилника и НЯМА за какво да се заядат :!:
Когато вече го нарушаваш измъкването е трудно :roll:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook