Малка история за КАТ

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Малка история за КАТ

Мнение от xterminator » 23 Авг 2011, 2:18

След като се бех вбесил на макс, поради женски причини, реших да си го изкарам на моята непослушна напоследък баварка. Действието се развива на излизане от Велинград... Път с предимство със завой надясно - идеален за влизане с вратите. Задържам DSC-то и жълтата удивителната светва. Сърцето ми трепва от допълнителната доза адреналин, която се отделя... Втора и пълна газ в завоя... Една секунда по-късно задницата се опитва да изпревари предницата... и в тоя момент на 60-70 метра отпред... патрулка... Опел Астра 1.4 twinport, който надпис винаги ме е напушвал на смях, защото ми звучи нещо като twinturbo (ама без турбото :mhihi: )... Не ме беше забелязал, че влезнах напреки в завоя... Та карам аз зад него и си пъплим с 50-60 на излизане от града. Табела "край на населено място". Линията непрекъсната. Ограничение 70. Пред нас Джуган (или нещо подобно пак произведено в завод за оръжия) с ремарке. Фуражката подава мигач да изпреварва на непрекъсната линия (има отлична видимост на насрещното). Викам си: "що па тоя ше може да нарушава, а пък аз не" и бам след него изпреварвам и аз... в тоя момент реших да изнаглея (или изглупея, но все още бях разярен от "железната" и "непоклатима" женска логика, и не ми пукаше много, много) и не се прибрах след него, а започнах изпреварване маалко преди да почне участък с прекъсната лента (беше сам в колата). В момента, в който ни се изравниха предниците чух, звука, който очаквах да чуя: "кррр уииииуууу", което в този момент не означаваше нищо друго, освен 3та и пълна газ... удивителната все още светеше, което допълнително наля масло в огъня, който се беше разпалил в мен... 4та ... 5та... стрелката бързо стигна 170, което означаваше, че отдавна е трябвало да пусна газта... Twinturbo Астрата с динамика на отворен плажен чадър отдавна беше станала микроскопична точка в огледалото. И той беше дал пълна газ, но не беше успял да настигне нищо друго, освен саждите на моята печка... Отбих в селата, където имам близки и прибрах колата... и така и не се срещнахме повече. Почувствах някакво облекчение и задоволство...
Историята е напълно реална ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Alexch » 23 Авг 2011, 2:29

Колега, при така описаната ситуация - само едно голямо ЕВАЛА! Рядко използвам тази иконка, нооо :bowdown: Оправи ми настроението за дни напред :yes:
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Малка история за КАТ

Мнение от b00st » 23 Авг 2011, 2:43

twinport с 2 usb-та :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Re: Малка история за КАТ

Мнение от dichodichev3 » 23 Авг 2011, 2:45

Жестоко си наказал зеленото човече. :mhihi:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Малка история за КАТ

Мнение от ryan83 » 23 Авг 2011, 8:48

xterminator написа:Сърцето ми трепва от допълнителната доза адреналин, която се отделя... Втора и пълна газ в завоя... Една секунда по-късно задницата се опитва да изпревари предницата... и в тоя момент на 60-70 метра отпред... патрулка... Опел Астра 1.4 twinport, който надпис винаги ме е напушвал на смях, защото ми звучи нещо като twinturbo (ама без турбото :mhihi: )...

Опел 1.4 :mhihi: :mhihi: голям смях си е..колега браво и на мен ми оправи настроението малко сутринта :yes: :bowdown:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 25.11.2007
Местоположение: София, западния край
Пол: Мъж
Кара: Е46 323CI
Мечтае да кара: E36 M3 evo с валове

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vankatagsi » 23 Авг 2011, 9:22

Кеф ми става на душата от такива историй, но мисля че не е добре да се публикуват публично, тъй като форума се чете от всеки.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Малка история за КАТ

Мнение от saleen » 23 Авг 2011, 13:31

:clap: Жестока и оспоравана битка, да живеят феърплея и спортсменството на пътя :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Dirty M5 driveR » 23 Авг 2011, 20:17

Бе не е много за страхотни истории тая случка. Не се знае - може да са записали номера примерно. Иначе ясно, че най-нагло нарушават законите, които би трябвало те да спазват най-много, за да могат да дават и адекватен пример на всички нас. Но реалността е друга и аз лично не бих се наел да им показвам, че и аз мога да неспазвам маркировки и т.н. Просто за мен това си е чисто и просто търсене на белята, и не си струва. Ние така или иначе не можем да им накривим. Това, че си ги издухал нищо не означава. Така че нищо лично, но аз нищо страхотно не виждам в историята. Че и куп колеги се ентусиазираха :mhihi: от което ми стана смешно даже, но предпочитам да съм честен. Всеки с мисленето и принципите си ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Малка история за КАТ

Мнение от xterminator » 23 Авг 2011, 20:25

Аз въобще не мисля, че съм извършил някакъв подвиг... напротив, даже бих посъветвал никой да не го прави, защото може би няма да има моя късмет. Както съм описал бях вбесен и не разсъждавах много трезво. Ако съм спокоен никога няма да го направя. Опитвам се да превишавам скоростта само по магистралите ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Dirty M5 driveR » 23 Авг 2011, 20:35

:yes: И аз като се ядосам, което гледам да е колко се може по-рядко, си позволявам повече. Но пак имам определени граници, които не прекрачвам никога. Никак не е хубаво по подобен начин да се поддаваме на емоциите, но какво да се прави. Опитвам се да не се влияя, и в последно време ми се получава. Бих посъветвал всеки да прави опити, да промени мисленето си ако щете, за да се намалят глупавите и опасни случки, дето стават по пътищата (не визирам тази на колегата).

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Zagy » 23 Авг 2011, 21:23

Дано да нямаш проблеми след това изпълнение.
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Малка история за КАТ

Мнение от xterminator » 23 Авг 2011, 21:34

Вече около месец нямам :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 5.07.2011
Пол: Мъж

Re: Малка история за КАТ

Мнение от master01 » 24 Авг 2011, 1:53

Култова история колега евала :lalala: Този катаджия е решил така и така отива на някъде да изкара 20 лева по между другото, ама не му се е отворил парашута :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Re: Малка история за КАТ

Мнение от dichodichev3 » 24 Авг 2011, 9:11

Но никога не е късно за нищо! :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Малка история за КАТ

Мнение от pampo » 25 Авг 2011, 8:01

После се чудете що от 10 коли спират точно БМВто...

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook