За части от секудата...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

За части от секудата...

Мнение от Kregec » 22 Авг 2011, 10:26

Здравейте колеги! Пиша тази история която ми се случи преди 4-ри дни и още ми е настръхнала косата. Действието се развива на пътя от Своге към местноста дядо Йоцо гледа. В колата бях със семейството ми няма да ги изброявам. Карам си аз най- спокойно със 60-70 защото пътя е пълен с дупки и неравности и много остри завой. Както си карам и преближавам поредния гаден завой по- някакво вътрешно чувство решавам да намаля. В момента в който намалям до около 30 и влизам в завоя, срещо мен се появява с бясна скорост някъв селски рейсър. Пича беше влязъл в завоя в който има нулева видимост поне със 100 км. С него се срещаме по средата на завоя при което аз леко намалих и в момента в който си казвам край и той успя да свие вдясно и се разминахме на половин боя разтояние! Аз нямаше къде да отида защото от моята страна имаше мантинела и след това дере и река. Просто нямаше къде да избягам удара беше неизбежен. Може би ми спаси това, че намалих и влязох малко по- късно в завоя от него. Ако бях в завоя една секунди по- рано и сега нямаше да пиша. Просто след това се прекръстих няколко пъти и благодарих на бог, че ме е спасил както мен така и още 4-рите човека с мен. Разказвам я с идеята просто да го изкажа защото още са ми подмокрени и изцапани гащите. И ако пътувате в тази посока очите Ви да са на 1000 и да не правите изпълнения защото и една секунда е ценна.

Благодаря за вниманието...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: За части от секудата...

Мнение от b0bituy » 22 Авг 2011, 17:41

Тези селски рейсъри са за ....... . Поне като е решил да се трепе да не страдат и невинни заради постъпките му. Добре, че си се разминал колега. :bchug:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Re: За части от секудата...

Мнение от dichodichev3 » 22 Авг 2011, 22:12

Колега,ако до сега не си вярвал в Бог е време да повярваш.Найстина страшен късмет.Продължаваи да се кръстиш.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: За части от секудата...

Мнение от Kregec » 23 Авг 2011, 10:29

Колега вярвам в бог и даже съм кръстен и преди всяка неделя ходих на литургии и сутрин и вебер казвах молитви! Имах преди едно гадже което бешемного вярваща и тя ме научи на всичко. Докато бях с нея правех гореспонетатите неща но сега вече не геправя. Но неделя когато съм свободен ходя да си паля свещички. Сега ще ходя по често от преди. Наистина късмета е голям и благодаря на всички светци, че втози момент са бдели над мен и семейството ми и ни спасиха. Реално колкото и да внимаваш като караш ако отсреща човека се е разсеял или е невнимателен филма е готов...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Re: За части от секудата...

Мнение от dichodichev3 » 23 Авг 2011, 20:36

Kregec написа:Колега вярвам в бог и даже съм кръстен и преди всяка неделя ходих на литургии и сутрин и вебер казвах молитви! Имах преди едно гадже което бешемного вярваща и тя ме научи на всичко. Докато бях с нея правех гореспонетатите неща но сега вече не геправя. Но неделя когато съм свободен ходя да си паля свещички. Сега ще ходя по често от преди. Наистина късмета е голям и благодаря на всички светци, че втози момент са бдели над мен и семейството ми и ни спасиха. Реално колкото и да внимаваш като караш ако отсреща човека се е разсеял или е невнимателен филма е готов...

Абсолютно си прав! :yes:
Аз пък в един хубав -20 градусов вечерен час,чупя съединител на Баварьо,малко преди Карнобат(посока Варна-Пловдив) и като по чудо в същото време както вадя телефона да звъня за помощ гледам се задава снегорин.И се разминах само с 10 лв. и малко приказки.Дръпна ме до Карнобат и ме остави на една бензиностанция. :dunno: От къде се появи.Беше точно преди Коледа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: За части от секудата...

Мнение от mitaka7 » 01 Сеп 2011, 14:31

viewtopic.php?f=2&t=195074

И тази тема е за тук.

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook