Продължение на историята за М40-то

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 10:06

първо колегата да спомене че се дърпа без резервна гума което не споменава никаде!И си призна чак след 4-тата гонка след като аз го попитах!А да разправя че ме е бил и дума да не става!като се прибера от работа ще бъда по подробен че сега нямам време :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 12 Юли 2011, 15:27

stefkata1990 написа:първо колегата да спомене че се дърпа без резервна гума което не споменава никаде!И си призна чак след 4-тата гонка след като аз го попитах!А да разправя че ме е бил и дума да не става!като се прибера от работа ще бъда по подробен че сега нямам време :yes:

:mhihi: :mhihi: :mhihi: А като свали гумата резултата не беше ли абсолютно същия пак ти ми седиш на задната броня. На въпроса "колега кво ще кажеш заедно варвим горе-долу" ти казах да но факта си е факт отзад беше на абсолютно сички стартове били то от място и летящи :nono: ' А на това, че колата ти работи на 550/600 об/мин кво ще кажеш и на другото, че ми обесняваше как 18-ката ми не била сток щото до сега не си падал а ис-ки и 20-ки ги пердашиш :mhihi: :winky:
:gives: Повече не ми се занимава с глупости, аз исках да провера как варвя с пълен сток 18-ка да разбера дали по мойта е правена нещо :banghead: и тва е. Поне си кажи , че на всички стартове те минавах недей си криви душата няма смисъл :conf: при положение че имаше поне 4 човека който ти доведе сам да гледат :bang: СТОЕШЕ МИ ИЛИ НА ЗАДНАТА ВРАТА ИЛИ НА БРОНЯТА! С ГУМА И БЕЗ ГУМА ( и със старт от средната лента :ok: щото нъли на другата имало пясък и не си тръгвал) :kuku: :mhihi: :werd:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 16:06

Колега айде като толкова си вървежен махаме гумите резервните слагам си и аз бирените капачки с гумите 185/65 15 и се пускаме на по 100 лв на 3 от 5?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 16:15

Сега да обясня на колегите за 320-ки и 318 на светофарни гонки бил не бил не важи когато не е дръпка от ясто и 2-мата да знаете че се дарпате.
Снощи се виждаме с колегата на митницата и ще ги слагаме на старта.колите си вървяха абсолютно равно с изкиучение на една дръпка от летящ старт дето тръгнах по късно.както и да е беше отпред с по малко и на 4-те дръпки.Спираме и му викам ти резервна гума имаш ли? и той ми вика не нямам и аз :shock: как така нямаш.(Уж се дарпаме сток пак сваляме инвентара)свалихме гумата и на мойта без крика и пожарогасителя той не отвори да му видя багажника кво има кво няма и пак се драпнахме беше ми точно с калник отпред като мога да кажа че старта ми беше мн лош с въртене на гуми.

Колата на колегата много върви наистина сток или не той си знае.аз само казвам че мойто си е сток а за тия 600 об/мин не ставай смешен отиваме в който сервиз кажеш да видиш че оборотите са ми 740 :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 12 Юли 2011, 16:23

stefkata1990 написа:Сега да обясня на колегите за 320-ки и 318 на светофарни гонки бил не бил не важи когато не е дръпка от ясто и 2-мата да знаете че се дарпате.
Снощи се виждаме с колегата на митницата и ще ги слагаме на старта.колите си вървяха абсолютно равно с изкиучение на една дръпка от летящ старт дето тръгнах по късно.както и да е беше отпред с по малко и на 4-те дръпки.Спираме и му викам ти резервна гума имаш ли? и той ми вика не нямам и аз :shock: как така нямаш.(Уж се дарпаме сток пак сваляме инвентара)свалихме гумата и на мойта без крика и пожарогасителя той не отвори да му видя багажника кво има кво няма и пак се драпнахме беше ми точно с калник отпред като мога да кажа че старта ми беше мн лош с въртене на гуми.

Колата на колегата много върви наистина сток или не той си знае.аз само казвам че мойто си е сток а за тия 600 об/мин не ставай смешен отиваме в който сервиз кажеш да видиш че оборотите са ми 740 :yes:

Тва с оборотите да го оставим айде- ама ми стана страно защото видях,че в форума продаваш м43б18 а в същото време каза, че си с такъв двг :yes: :arrow: Да си дошъл с каквито гуми смяташ, че ти варви колата :paranoid: не ся да си чешим езиците. Пак повтарям, че като си свали резервната гума резултата беше абсолютно същия така че няма смисъл да спорим затова :ok: За багажника да беше казал.. да го отворя имах 2 литра антифриз, масло лики моли около литър, 2 ключа, крик,аптечка, бухалка и т.н :yes:
А предложението ти за 100-те лева не го отказам!!! Само да не стане така, че пак да съм отпред и после да кажеш айде ся по сервизи и глупости .. :no: :mhihi: :mhihi: Айде стига измекярски истори, и двете коли си варвят добре. Никога не са ме интересували такива 400 метра и подобни неща, целия филм тръгна с хондата, кадето ми казаха, че колата им явно е пипана и така................. :gives:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 16:32

Значи дойдох с тези гуми защото няма да си сменям гумите за една гонка.Казах ти без гума се дръпнахме 1 пат и ти беше с 1 калник напред което нищо.Поне недей разправяи че си ме бил щото не си и ква е тая сток кола без резервна гума?дай да си говорим чесно що не каза преди да трагваме 1-вия пат че нямаш.не знам на кой дифа е по къс моя или твоя щтото ти като влиучиш 4-та аз още съм на 3-та ама остави.като си готов само ми кажи сабираме се повече хора да има свидетели даже и от форума ще поканим, и отиваме , но пак ти казвам с по тясните ми джанти и гуми защото тези са по-широки и по-тежки от твоите.
Пак ти казвам за мен колите вървят равно(явно са с читави мотoри), но ако още спориш че твоята върви повече съм готов да те опрoвергая по всяко време :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от uCnaHeTcA » 12 Юли 2011, 17:11

Аве пичове, 'що се излагате... За една резервна гума и вече край - не е сток... :kuku: Разбирам чак корите на вратите да ги няма от олекотяване, ама то...
И с броня да е победата - си е победа... На финиша не питат с колко победи, а дали победи....
Направете клипчета, ако ще ходите пак да се гоните, но да са onboard, за да се вижда...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 17:16

uCnaHeTcA написа:Аве пичове, 'що се излагате... За една резервна гума и вече край - не е сток... :kuku: Разбирам чак корите на вратите да ги няма от олекотяване, ама то...
И с броня да е победата - си е победа... На финиша не питат с колко победи, а дали победи....
Направете клипчета, ако ще ходите пак да се гоните, но да са onboard, за да се вижда...


За драг колега всеки килограм е важен!Прав си победата си е победа, но както казах нека всичко да е равно и тогава ще си покаже :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 12 Юли 2011, 19:07

Пак казвам, не ми се занимава с глупости и тъпи спорове и ти каза, че си сток ама имаше спортен филтър нали а аз нямам! :yes: .. пък тука за гумата проблем ми праиш :kuku: :mhihi: :mhihi: Аиде стига сме се излагали вече чесно :!: Приеми факта, че беше отзад на абсолютно всички стартове и тва е кво има толкова трудно ?! :banghead: Верно е найстина ти варви колата мислех, че ще съм доста по напред :yes: :clap:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 19:55

Radoslav318i написа:Пак казвам, не ми се занимава с глупости и тъпи спорове и ти каза, че си сток ама имаше спортен филтър нали а аз нямам! :yes: .. пък тука за гумата проблем ми праиш :kuku: :mhihi: :mhihi: Аиде стига сме се излагали вече чесно :!: Приеми факта, че беше отзад на абсолютно всички стартове и тва е кво има толкова трудно ?! :banghead: Верно е найстина ти варви колата мислех, че ще съм доста по напред :yes: :clap:


Прав си със спортен филтър съм а ти сигурно си без никакъв!!!за гумата е голям проблема че не си каза от началото.не бях отзад на всички друпки и пак ти казвам.ако претендираш че си по барз наистина ще има хора на старта и на финала да снимат да покажеш.Ако искаш ги оставяме равни и не се занимаваме повече с глупости :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 12 Юли 2011, 19:59

:mhihi: Ами не са равни колите.! :kuku: :kuku: Идвай до Асеновград, вземи си снимачния екип, слагаи ако искаш пари и така. И да филтър нямам карам с обикновен от 13 лв :nono: щи го покажа даже ще си го изпупам пред теб щото е на бая километри :winky: :mhihi: :ok:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e36 m43 318i e39 528i
Мечтае да кара: m3 e36/e38 760

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от stefkata1990 » 12 Юли 2011, 20:01

Radoslav318i написа::mhihi: Ами не са равни колите.! :kuku: :kuku: Идвай до Асеновград, вземи си снимачния екип, слагаи ако искаш пари и така. И да филтър нямам карам с обикновен от 13 лв :nono: щи го покажа даже ще си го изпупам пред теб щото е на бая километри :winky: :mhihi: :ok:


Като сменя джантите ме очаквай :yes:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от B U L L I » 12 Юли 2011, 20:47

колеги тук има функция лс,тоест можете да си пишете лични съобщения,където евентуално
да размените телефони и да се чуете :wave:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook