Продължение на историята за М40-то

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 04 Юли 2011, 17:38

HEARTLESS написа:HEARTLESS написа:
Добре се тегли 40-ката,пусни я с нещо по сериозно,примерно замери се с некоя 20-ка(но читава,че и от тях има бая сдухани)Ако е читава 20-ка и твоя вьрвеж е реален до края на втора сте кантар,нагоре незнам :yes:

Ако до края на втора съм (20ска) кантар с м40ка, ще си засиля колата в Дунава, е*ем ти и двайските... :banghead:

Ето пак го приемате лично :mhihi: :mhihi: Е затва още не съм се замервал с 20-ка щото ако не ме знаят ми казват няма смисъл :paranoid: :ok: А пък познатите съм ги возил и знаят закво става въпрос и неискат :mhihi: :mhihi: :banghead: А тва с засилването на 20-ката :help: ако имаш път към Пловдив ела и ако те даржа до края на 2-ра ще идем до Асеновата да е засилим тамън ни е наблизо :werd: :werd:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Boyadjiev » 04 Юли 2011, 22:28

Колега, вземи направи едно читаво видео -> поне телефон с 5mp и да е през деня... Не мисля че е толкова сложно, защото с това убито видео колкото искаш разправяй колко върви тоя умрел туч м40, няма кой да ти повярва освен ти самия да си мислиш някви работи... Ако наистина си хапе каишката, просто го заснеми... Няма как да ти даде някой адекватна оценка като в момента ти казваш че твоята 18-ска м40 къса гъза на 20-ска с филтър и някъв смотан чип... В този случай се получава противоречие и за това подкрепи с нещо (клипче на което се вижда какво става) или няма смисъл да обясняваш...
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 05 Юли 2011, 0:08

Първо не съм тръгнал да обеснявам на някой колко върди "тоя умрял туч" пуснах се с хонда която уш много варви минах е и сички ме изкараха че не съм сток и затова писах- щото нъли има големи разбира в форума ;) ;) :ranting: . Просто ми стна интересно какво може да е правено по колата, неискъм пред никой да се доказвам или хваля с колата си. И къде видя, че съм късал 20-ка с филтър и "умрял чип" в това форум верно сички сте :kuku: :kuku: Специално ще се пусна с няколко 20-ки и ако ги мина верно земете ги подпалете щото ги имате за космически кораби чесно :bang: :dummy: :dummy:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Boyadjiev » 05 Юли 2011, 0:35

Твърдението ти че правиш за 9 сек 0-100 = 20-ска с филтър и некъв чипс...
Няма как някой да ти каже какво е правено, ако не се види поне как си пълни оборотите, от там нататък почват предположенията, а преди това е гадаене, което не е особено надеждно май :conf:
Ти 20-ските остави на нас :mhihi: :winky:
Това 18-ска М40 да прави 0-100 за норматив си е събитие и за това всички сме заинтересовани към клипче на колата :roll:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 05 Юли 2011, 14:55

Boyadjiev написа:Твърдението ти че правиш за 9 сек 0-100 = 20-ска с филтър и некъв чипс...
Няма как някой да ти каже какво е правено, ако не се види поне как си пълни оборотите, от там нататък почват предположенията, а преди това е гадаене, което не е особено надеждно май :conf:
Ти 20-ските остави на нас :mhihi: :winky:
Това 18-ска М40 да прави 0-100 за норматив си е събитие и за това всички сме заинтересовани към клипче на колата :roll:

Клип ще направя ама тва с пълненето на оборотите :nono: незнам как ще стане щото по принцип стрелките ми са прецакани и реагират малко по бавно :paranoid:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 05 Юли 2011, 17:18

Ти недеи се подхилвай давай е силната 20-ка да е видим.Ама ако те мина да си спазиш уговорката с завилването :mhihi: :mhihi: :mhihi:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 15.10.2004

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от GRIPEN » 06 Юли 2011, 22:56

Radoslav318i написа:Ти недеи се подхилвай давай е силната 20-ка да е видим.Ама ако те мина да си спазиш уговорката с завилването :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ако беше наблегнал на правописа толкова, колкото на това да "изнасилваш асматик" направен за придвижване от точка А до точка Б...цялото това усилие щеше да е доста по-полезно за теб... :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 07 Юли 2011, 10:14

GRIPEN написа:Ако беше наблегнал на правописа толкова, колкото на това да "изнасилваш асматик" направен за придвижване от точка А до точка Б...цялото това усилие щеше да е доста по-полезно за теб... :kuku:

Ти си наблягай там на проваписите за нас недей бери дерт :mhihi: :mhihi:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от vicho » 07 Юли 2011, 13:48

m40, ама другия път :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 07 Юли 2011, 14:05

vicho написа:m40, ама другия път :mhihi:

:dunno: Тва пък ся кво беше :++
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 15.10.2004

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от GRIPEN » 07 Юли 2011, 15:35

Radoslav318i написа:
GRIPEN написа:Ако беше наблегнал на правописа толкова, колкото на това да "изнасилваш асматик" направен за придвижване от точка А до точка Б...цялото това усилие щеше да е доста по-полезно за теб... :kuku:

Ти си наблягай там на проваписите за нас недей бери дерт :mhihi: :mhihi:

Интересна дума е "проваписите"...... :banghead:

Дертове за поредния не_ _ _ _ _ _ _ ик пишещ в нета на ниво 3-ти клас, аз няма как да бера (прекалено много сте)...
Просто казах кое ще е по-полезно за теб, ама ти щом си държиш повече на така наречените " гонки" ...бягай да натискаш педала на "бегачката"..... :winky:
Между другото клипа ти е умопомрачаващ...някакви уреди, на някаква бавна кола, снимани по тъмно, и размазани до ниво почти нищо да не се вижда.....ефекта просто е "bow down всички" ... страхотна история си е от всякъде....:gives:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 07 Юли 2011, 23:26

GRIPEN написа:
Radoslav318i написа:
GRIPEN написа:Ако беше наблегнал на правописа толкова, колкото на това да "изнасилваш асматик" направен за придвижване от точка А до точка Б...цялото това усилие щеше да е доста по-полезно за теб... :kuku:

Ти си наблягай там на проваписите за нас недей бери дерт :mhihi: :mhihi:

Интересна дума е "проваписите"...... :banghead:

Дертове за поредния не_ _ _ _ _ _ _ ик пишещ в нета на ниво 3-ти клас, аз няма как да бера (прекалено много сте)...
Просто казах кое ще е по-полезно за теб, ама ти щом си държиш повече на така наречените " гонки" ...бягай да натискаш педала на "бегачката"..... :winky:
Между другото клипа ти е умопомрачаващ...някакви уреди, на някаква бавна кола, снимани по тъмно, и размазани до ниво почти нищо да не се вижда.....ефекта просто е "bow down всички" ... страхотна история си е от всякъде....:gives:

Айде аз ще си карам бавната кола а ти си следи правописа по форума и спри да пишеш в темата ми ако обичаш :dummy: :nono: Аман от умници бе :hitit:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от nakoone » 08 Юли 2011, 12:26

На колко чука прекъсвача на М40-та?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 395
Регистриран на: 21.12.2009
Кара: М50+++

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от Radoslav318i » 08 Юли 2011, 15:54

На 6500 си е :dunno:
По принцип не псувам! Майкаму да ебаа , кара ми се ново BMW,. а не втора употреба!

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Продължение на историята за М40-то

Мнение от uricatoli » 10 Юли 2011, 3:46

uCnaHeTcA написа:
HEARTLESS написа:Добре се тегли 40-ката,пусни я с нещо по сериозно,примерно замери се с некоя 20-ка(но читава,че и от тях има бая сдухани)Ако е читава 20-ка и твоя вьрвеж е реален до края на втора сте кантар,нагоре незнам :yes:

Ако до края на втора съм (20ска) кантар с м40ка, ще си засиля колата в Дунава, е*ем ти и двайските... :banghead:


Те за кво са казали че само 20ка може да изпревари друга 20ка.. понеже 18ките вече отдавна са ги изпреварили :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook