Едвам се разминахме

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Едвам се разминахме

Мнение от whisky_touch » 28 Юни 2011, 18:27

Да ви разкажа и моята история колеги,която ми се случи днес по обед. Както си карам с колата си(е36 318ис) в русе по една уличка с предимство и наближавам кръстовище,на което минавам по пътя с предимство,а тези отдясно трябва да ме пропуснат и влизам в крастовището(няма никаква видимост отдясно и разчитам на шофиорите да спрат и да ме пуснат), при което едно черно бмв 325тдс засилено идва към мен. Приятелката ми беше до мен и в като чух спирачките на бмвто и веднага дадох газ на колата да се опитам да се размина,но уви тои ме удари отдясно в задната броня и в джантата. При което ме завъртя и с мръсна газ изпуши черно и избяга. Слава богу приятелката ми се утърва,не удариха колата по вратата до нея,ами отзад и успях да му видя номера на колата и сега КАТ ще го посетят и ще го наградят с лишаване на книжката до 6м и акт до 500лв. Всичко можеше да се размине ако просто беше спрял и да се разберем нещо. Най-важното е че аз и приятелката ми сме добре, колата е ламарина и се оправя. Просто на никого не пожелавам да изживява моемнта в който 4уе спирачките на връхлитащ автомобил към любимия му човек.
Последна промяна whisky_touch на 28 Юни 2011, 21:00, променена общо 1 път
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 9.04.2009
Местоположение: коларовград
Пол: Мъж
Кара: BMW отново серия 3 бенз
Мечтае да кара: волска каручка
Детайли за колата: събира много и малко, според повода

Re: Едвам се размихаме

Мнение от daka1972 » 28 Юни 2011, 18:34

имали сте късмет , а на тоя дето е избягал да му дадат максимума и един пердах бонус

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Едвам се размихаме

Мнение от b0bituy » 28 Юни 2011, 20:41

daka1972 написа:имали сте късмет , а на тоя дето е избягал да му дадат максимума и един пердах бонус
предлагам след куките и ти да го посетиш :mhihi: Важното е, че вие сте добре, ламарините не са важни :yes:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Едвам се разминахме

Мнение от uCnaHeTcA » 29 Юни 2011, 3:12

кАжи номера, батенце, да го знаеме като го засичаме из Русе...
Кофти случка, случват се и такива неща, важното е да сте живи и здрави, другото се оправя :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: Едвам се разминахме

Мнение от whisky_touch » 29 Юни 2011, 5:45

Аз ч=вчера ти търсих номера на тебе Испанец като се случи това щото си помислих че го е направил оня Пандиза от Мартен,като неговия ТДС беше и съм се припознал. Пък разбрах че май се познавате. Да ме извинява момчето че вчера на 2-3 човека звънях и казах че е той. Друг се оказа. 90 набор някакъв Р4845
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Едвам се разминахме

Мнение от uCnaHeTcA » 29 Юни 2011, 14:34

Тц, не се познаваме с въпросния Мартенски, само го знам като физиономия, а и него щеше да го познаеш как изпушва, докато бяга от случката :mhihi:
Щом знаеш, че е 90ти набор, значи са го намерили, така ли ?
Номера е лесен, ще се запомни :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: Едвам се разминахме

Мнение от whisky_touch » 29 Юни 2011, 19:27

аами аз точно за това го обтрках с тоя мартенския защото като тръгна и изпуши адски много точно като неговия тдс. Днес го намериха. Нашия сменил фарове,почнал да изчуква колата с чука да опрая щетите все едно не е бил той. Сега нашия човек ще яде голям х** тъй като не стига че ни е блъснал,избягал е и на всичкото отгоре няма и книжка момчето.
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Едвам се разминахме

Мнение от DiMIcha84 » 29 Юни 2011, 20:41

Е той явно затова е избягал катила.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 29.04.2010
Местоположение: Dubai, United Arab Emirates
Пол: Жена
Кара: се

Re: Едвам се разминахме

Мнение от Radinka » 04 Юли 2011, 19:08

whisky_touch написа:...


чукай на дърво, че сте добре и поздравления за навременната реакция :yes:
never drive faster, than your guardian angel can !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Едвам се разминахме

Мнение от TNT » 06 Юли 2011, 0:54

Добре, че си реагирал адекватно и си подал газ, защото съм виждал как в подобна ситуация набиват спирачки :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 18.01.2011
Местоположение: Freiburg/Плевен/Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: 320d E46 2002г.
Мечтае да кара: 2010 e92 335i

Re: Едвам се разминахме

Мнение от makaveli316 » 06 Юли 2011, 18:02

Такива като тоя са за затвор, а книжка през крив макарон.
Изображение

Chris Rock: "There's black people, and there's niggas and the niggas have got to go"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1182
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Едвам се разминахме

Мнение от baitun » 09 Юли 2011, 10:07

Идиоти всякакви, добре е, че сте живи и здрави, а на такива изроди и да им вземат книжките, пак ще карат и без тях ако не се вземат други мерки

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Едвам се разминахме

Мнение от acho.rs » 09 Юли 2011, 10:46

... Аз да добавя , че на кръстовище винаги трябва да се намалява , защото има голяма вероятност , някой да не знае за предимството на дясностоящия или кой път е с предимство ...


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Едвам се разминахме

Мнение от ms » 09 Юли 2011, 19:56

acho.rs написа:... Аз да добавя , че на кръстовище винаги трябва да се намалява , защото има голяма вероятност , някой да не знае за предимството на дясностоящия или кой път е с предимство ...


майтап да няма- много народ не знае к'во е това животно "дясностоящ" и има ли то почва у нас... който не вярва- да намери темата за Т-образното кръстовище :roll:

важното е, че пострадали няма, на тенекиите майната им, ще се оправят...
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Едвам се разминахме

Мнение от dimodi » 09 Юли 2011, 22:47

Аз на зелен светфар като преминавам се оглеждам, вие за дясностоящ ми говорите. Хубаво е, че са го пипнали и ще си понесе последствията. :yes:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook