Една вечер в Студентски град.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от adovet » 25 Юни 2011, 11:32

bate_boiko написа:Колеги, не знам защо се дразните толкова от моите успехи с Е46-цата сред нежния пол. :dunno:
Риба в морето - бил, има за всички. Но няма да стане с Е30-ки, трябва да се оборудвате с нещо по-модерно и по-лъскаво. :yes: Ето, даже френда с Е36-цата намазва от време на време, макар че е доста назад с материала, а ако беше с Е30 щеше все на сухо да си стои. :idea:
Направо ви се чудя - аз така добронамерено си споделям с вас и ви открехвам на далавера, а вие вместо да запаметите наизуст всеки мой пост, си губите времето да ми възразявате. Гледайте по-позитивно на нещата и те ще се получат. :yes:

Toлкова ли си грозен и тъп та не можеш да си хванеш гадже по нормалният начин?


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 25 Юни 2011, 11:45

adovet написа:
bate_boiko написа:Колеги, не знам защо се дразните толкова от моите успехи с Е46-цата сред нежния пол. :dunno:
Риба в морето - бил, има за всички. Но няма да стане с Е30-ки, трябва да се оборудвате с нещо по-модерно и по-лъскаво. :yes: Ето, даже френда с Е36-цата намазва от време на време, макар че е доста назад с материала, а ако беше с Е30 щеше все на сухо да си стои. :idea:
Направо ви се чудя - аз така добронамерено си споделям с вас и ви открехвам на далавера, а вие вместо да запаметите наизуст всеки мой пост, си губите времето да ми възразявате. Гледайте по-позитивно на нещата и те ще се получат. :yes:

Toлкова ли си грозен и тъп та не можеш да си хванеш гадже по нормалният начин?

Не, колега, ама за какво да се напрягам като Е46-цата засмуква мишлетата като черна дупка! :bowdown:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Kroki » 25 Юни 2011, 11:51

А защо не вземеш ти да ни слушаш нас и щом всички до сега ти се смеят, значи има защо... Да не почнем ние да се хвалим за нашите успехи без Е46, а някой като мен дори нямат и кола... Спор няма, че колата е +, но не всичко е в колата ;)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от adovet » 25 Юни 2011, 11:54

Според мене някой от форума си прави бъзик. Не може нормален човек да разсъждава така пък и да го пуска като тема във форума :nono:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Osmicata » 25 Юни 2011, 12:01

Сега попадам на тази тема. И разбирам защо Landshark и Роската напуснаха форума. За сведение на бате бойко - виж истински старите темички, и ще разбереш кои са тези двамата. В началото си виках: ебаси колко е добър пича, няма такова чувство за хумор. След това разбирам, 20 секунди по-късно, че пича не се шегува. Това е истина. Той така мисли, така живее. Такава е ценностната му система. На това е научен. И е съвсем искрен като се чуди що некви от форума не приемат насериозно написаното. Приятелю, за твоя постинг мога да напиша книга. Но не виждам смисъл. Нищо няма да се промени. Няма да ти напиша, че след като за теб БМВ-то е основно социален статус и п***ловка ти просто не си за тук. Това е форум на БМВ ентусиастите, и аз не виждам никакъв БМВ ентусиазъм в теб. Поне от този "литературен" постинг, който може би върви в някоя селска детска градина, но не и тук. Тук има и нормални хора. Чувствам се малко тъпо, че ти караш E 46. Въпреки, че е 320 (вярвам, ще започнеш да разбираш как върви 320 сравнена с 328, примерно; МОЯТА кола; ако се срещнем на някоя уличка с място за изпреварване, била дълга права или поредица от завои; тогава ще разбереш истинската баварска стойност на твоя "социален статус"). Ти и твоя приятел сте безумно жалки и смешни. И бихте останали такива даже да карахте последен модел М3 за малко повече пари от твоята 320 (интересно как се прави социален статус с кола на стойност около 5к лева; трябва да ни открехнеш останалите рибоци от форума). Да, сигурно има момичета, които отговарят на термина "сьомга". Както и има някакъв сюрреалистичен свят в който 320 е "лъскачка". Така си ги видял нещата - ми значи са такива. За теб. Не за мен. И за доста други хора. Аз добре знам, че 24к лева, които дадох преди 2,5 години за моето БМВ, за което мисля като за жив човек и което опознавам всеки божи ден, не демонстрират социален статус. Даже и в БГ. Не само защото сега колата ми по пазарна цена не струва повече от 8-9к (въпреки екстрите, при вида на които твоята лъскачка би се разплакала). А защото за социален статус освен пари трябват и други неща: интелект, образование, принадлежност към дадена традиция, род (в държави като Англия) и др. Смешните кинти, които стоят зад цената на твоята стандартна кола не могат да покажат социален статус. Могат да покажат само интелектуално-ценностен такъв. И той е смазващо нисък. За съжаление. Остава ми само една надежда. Че ти си на 16 години. Тогава мога да започна да разбирам. Моля те, не ми казвай, че си на повече от 20. Това ще ме вкара в депресия. Пожелавам ти успех. И живот в свят където Е46 320 не е лъскачка, където момичетата не кълват на ключодържатели, където "поезията" не е безумна, където колите не ги купуват родителите и където има малко повече уважение за Е30. И особено за 325. "Рогачът" те слага в малкия си джоб с неговото старо БМВ. В него има повече дух, мощ, бързина и ускорение отколкото в твоята 320-ка. Ако не вярваш помоли Landshark да те повози. Ако е запазено и гледано, по ирония на съдбата, демонстрира и по-висок социален статус от "твоя". Защото 1. струва повече от твоята машина, 2. показва, че собственика му разбира от коли, 3. че е истински БМВ ентусиаст (знае каква машина всъщност е Е 30 325 i; надявам се купе) и че не разчита на нея (която най-вероятно не е купена от баща му; нема толкова луд баща дето да купи на сина си е30 325 i) за да си намери момиче (въпреки, че ако аз срещна жена, която оценява е 30 325 i и разбира каква кола е това аз най-вероятно веднага ще се оженя за нея). Приключвам с едно най-искрено приятелско пожелание:

Излез от този виртуален свят, в който живееш. Парите, за които говориш, не са пари. Момичетата, които сваляш, не са момичета. БМВ не е легло в бардак. Е 46 320 не е "лъскачка". Парите не водят автоматично до "социален статус". Намери малко истинска литература за да разбереш как звучи твоя трогателен опит да споделиш интимни емоции с нас. Е 30 325 i купе е една от най-невероятните неемкови коли правена някога от фирмичката БМВ. Купи колата си сам, с изработени от теб а не подарени от татко ти пари. След като минат тези (по предварителни изчисления и с оптимистична нагласа) 15 години ела пак в този подфорум и сподели нещата, които, както онзи ден, истински и искрено са те развълнували. Ще се радвам да ги прочета.

Боби (от Младост, не кара лъскачка, не сваля момичета с ключодържатели, купува си колите сам, и е БМВ ентусиаст)


Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от absolutlover » 25 Юни 2011, 12:11

не не не пича се шегува чесно един нормален човек дори и да си го мисли тва няма да го каже пред толкова хора :D :D :D а колегата с кабриото няма проблем да сверим ама говоря за стокова 20ка така както излиза от производителя моята е такава :yes: колега ако бръмчиш из студенски драсни едни лично и ще се разберем да пием по нещо някъде може и ние да намажем нещо по тоя студентски град пък ти щом си и скбари значи трябва да не можеш да си вдигнеш гащите бе :D кабриото си е кабрио заеби тия е46 ци :Д

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от adovet » 25 Юни 2011, 12:11

Osmicata написа:Сега попадам на тази тема. И разбирам защо Landshark и Роската напуснаха форума. За сведение на бате бойко - виж истински старите темички, и ще разбереш кои са тези двамата. В началото си виках: ебаси колко е добър пича, няма такова чувство за хумор. След това разбирам, 20 секунди по-късно, че пича не се шегува. Това е истина. Той така мисли, така живее. Такава е ценностната му система. На това е научен. И е съвсем искрен като се чуди що некви от форума не приемат насериозно написаното. Приятелю, за твоя постинг мога да напиша книга. Но не виждам смисъл. Нищо няма да се промени. Няма да ти напиша, че след като за теб БМВ-то е основно социален статус и п***ловка ти просто не си за тук. Това е форум на БМВ ентусиастите, и аз не виждам никакъв БМВ ентусиазъм в теб. Поне от този "литературен" постинг, който може би върви в някоя селска детска градина, но не и тук. Тук има и нормални хора. Чувствам се малко тъпо, че ти караш E 46. Въпреки, че е 320 (вярвам, ще започнеш да разбираш как върви 320 сравнена с 328, примерно; МОЯТА кола; ако се срещнем на някоя уличка с място за изпреварване, била дълга права или поредица от завои; тогава ще разбереш истинската баварска стойност на твоя "социален статус"). Ти и твоя приятел сте безумно жалки и смешни. И бихте останали такива даже да карахте последен модел М3 за малко повече пари от твоята 320 (интересно как се прави социален статус с кола на стойност около 5к лева; трябва да ни открехнеш останалите рибоци от форума). Да, сигурно има момичета, които отговарят на термина "сьомга". Както и има някакъв сюрреалистичен свят в който 320 е "лъскачка". Така си ги видял нещата - ми значи са такива. За теб. Не за мен. И за доста други хора. Аз добре знам, че 24к лева, които дадох преди 2,5 години за моето БМВ, за което мисля като за жив човек и което опознавам всеки божи ден, не демонстрират социален статус. Даже и в БГ. Не само защото сега колата ми по пазарна цена не струва повече от 8-9к (въпреки екстрите, при вида на които твоята лъскачка би се разплакала). А защото за социален статус освен пари трябват и други неща: интелект, образование, принадлежност към дадена традиция, род (в държави като Англия) и др. Смешните кинти, които стоят зад цената на твоята стандартна кола не могат да покажат социален статус. Могат да покажат само интелектуално-ценностен такъв. И той е смазващо нисък. За съжаление. Остава ми само една надежда. Че ти си на 16 години. Тогава мога да започна да разбирам. Моля те, не ми казвай, че си на повече от 20. Това ще ме вкара в депресия. Пожелавам ти успех. И живот в свят където Е46 320 не е лъскачка, където момичетата не кълват на ключодържатели, където "поезията" не е безумна, където колите не ги купуват родителите и където има малко повече уважение за Е30. И особено за 325. "Рогачът" те слага в малкия си джоб с неговото старо БМВ. В него има повече дух, мощ, бързина и ускорение отколкото в твоята 320-ка. Ако не вярваш помоли Landshark да те повози. Ако е запазено и гледано, по ирония на съдбата, демонстрира и по-висок социален статус от "твоя". Защото 1. струва повече от твоята машина, 2. показва, че собственика му разбира от коли, 3. че е истински БМВ ентусиаст (знае каква машина всъщност е Е 30 325 i; надявам се купе) и че не разчита на нея (която най-вероятно не е купена от баща му; нема толкова луд баща дето да купи на сина си е30 325 i) за да си намери момиче (въпреки, че ако аз срещна жена, която оценява е 30 325 i и разбира каква кола е това аз най-вероятно веднага ще се оженя за нея). Приключвам с едно най-искрено приятелско пожелание:

Излез от този виртуален свят, в който живееш. Парите, за които говориш, не са пари. Момичетата, които сваляш, не са момичета. БМВ не е легло в бардак. Е 46 320 не е "лъскачка". Парите не водят автоматично до "социален статус". Намери малко истинска литература за да разбереш как звучи твоя трогателен опит да споделиш интимни емоции с нас. Е 30 325 i купе е една от най-невероятните неемкови коли правена някога от фирмичката БМВ. Купи колата си сам, с изработени от теб а не подарени от татко ти пари. След като минат тези (по предварителни изчисления и с оптимистична нагласа) 15 години ела пак в този подфорум и сподели нещата, които, както онзи ден, истински и искрено са те развълнували. Ще се радвам да ги прочета.

Боби (от Младост, не кара лъскачка, не сваля момичета с ключодържатели, купува си колите сам, и е БМВ ентусиаст)

Как имаш нерви да пишеш толко когато няма смисъл :shock:


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 25 Юни 2011, 12:15

Osmicata написа:Сега попадам на тази тема. И разбирам защо Landshark и Роската напуснаха форума. За сведение на бате бойко - виж истински старите темички, и ще разбереш кои са тези двамата. В началото си виках: ебаси колко е добър пича, няма такова чувство за хумор. След това разбирам, 20 секунди по-късно, че пича не се шегува. Това е истина. Той така мисли, така живее. Такава е ценностната му система. На това е научен. И е съвсем искрен като се чуди що некви от форума не приемат насериозно написаното. Приятелю, за твоя постинг мога да напиша книга. Но не виждам смисъл. Нищо няма да се промени. Няма да ти напиша, че след като за теб БМВ-то е основно социален статус и п***ловка ти просто не си за тук. Това е форум на БМВ ентусиастите, и аз не виждам никакъв БМВ ентусиазъм в теб. Поне от този "литературен" постинг, който може би върви в някоя селска детска градина, но не и тук. Тук има и нормални хора. Чувствам се малко тъпо, че ти караш E 46. Въпреки, че е 320 (вярвам, ще започнеш да разбираш как върви 320 сравнена с 328, примерно; МОЯТА кола; ако се срещнем на някоя уличка с място за изпреварване, била дълга права или поредица от завои; тогава ще разбереш истинската баварска стойност на твоя "социален статус"). Ти и твоя приятел сте безумно жалки и смешни. И бихте останали такива даже да карахте последен модел М3 за малко повече пари от твоята 320 (интересно как се прави социален статус с кола на стойност около 5к лева; трябва да ни открехнеш останалите рибоци от форума). Да, сигурно има момичета, които отговарят на термина "сьомга". Както и има някакъв сюрреалистичен свят в който 320 е "лъскачка". Така си ги видял нещата - ми значи са такива. За теб. Не за мен. И за доста други хора. Аз добре знам, че 24к лева, които дадох преди 2,5 години за моето БМВ, за което мисля като за жив човек и което опознавам всеки божи ден, не демонстрират социален статус. Даже и в БГ. Не само защото сега колата ми по пазарна цена не струва повече от 8-9к (въпреки екстрите, при вида на които твоята лъскачка би се разплакала). А защото за социален статус освен пари трябват и други неща: интелект, образование, принадлежност към дадена традиция, род (в държави като Англия) и др. Смешните кинти, които стоят зад цената на твоята стандартна кола не могат да покажат социален статус. Могат да покажат само интелектуално-ценностен такъв. И той е смазващо нисък. За съжаление. Остава ми само една надежда. Че ти си на 16 години. Тогава мога да започна да разбирам. Моля те, не ми казвай, че си на повече от 20. Това ще ме вкара в депресия. Пожелавам ти успех. И живот в свят където Е46 320 не е лъскачка, където момичетата не кълват на ключодържатели, където "поезията" не е безумна, където колите не ги купуват родителите и където има малко повече уважение за Е30. И особено за 325. "Рогачът" те слага в малкия си джоб с неговото старо БМВ. В него има повече дух, мощ, бързина и ускорение отколкото в твоята 320-ка. Ако не вярваш помоли Landshark да те повози. Ако е запазено и гледано, по ирония на съдбата, демонстрира и по-висок социален статус от "твоя". Защото 1. струва повече от твоята машина, 2. показва, че собственика му разбира от коли, 3. че е истински БМВ ентусиаст (знае каква машина всъщност е Е 30 325 i; надявам се купе) и че не разчита на нея (която най-вероятно не е купена от баща му; нема толкова луд баща дето да купи на сина си е30 325 i) за да си намери момиче (въпреки, че ако аз срещна жена, която оценява е 30 325 i и разбира каква кола е това аз най-вероятно веднага ще се оженя за нея). Приключвам с едно най-искрено приятелско пожелание:

Излез от този виртуален свят, в който живееш. Парите, за които говориш, не са пари. Момичетата, които сваляш, не са момичета. БМВ не е легло в бардак. Е 46 320 не е "лъскачка". Парите не водят автоматично до "социален статус". Намери малко истинска литература за да разбереш как звучи твоя трогателен опит да споделиш интимни емоции с нас. Е 30 325 i купе е една от най-невероятните неемкови коли правена някога от фирмичката БМВ. Купи колата си сам, с изработени от теб а не подарени от татко ти пари. След като минат тези (по предварителни изчисления и с оптимистична нагласа) 15 години ела пак в този подфорум и сподели нещата, които, както онзи ден, истински и искрено са те развълнували. Ще се радвам да ги прочета.

Боби (от Младост, не кара лъскачка, не сваля момичета с ключодържатели, купува си колите сам, и е БМВ ентусиаст)

Нищо не ти разбрах, колега, каква литература, какви родствени връзки? Тук нали си говорим за коли? Единственото, дето успях да разбера е, че много харесваш Е30 325i... Ама вкус приятел няма, както е казал народа...
И колега, осъзнай се какво пишеш, как ще съм на 16г. след като имам книжка? Мислете малко по-логично, а и по-прагматично, колеги. стига с тия дърти Е30-ки, гледайте напред! :yes:


Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от absolutlover » 25 Юни 2011, 12:26

мале колкото и да ме мързеше все пак го прочетох това писание :yes: ама колега не може да кажеш че е46 "'cici''не е лъскачка количката си е хубава може би не за тази цел за която я исползва колегата ама аз като собственик на е36 (което сам съм си купил и потдържал)е46 купе си ми остава слабост колкото за е30 пак си ми е слабост но не за да се разкарвам из студентски град с него а за съвсем други дейности. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от daniel_e30 » 25 Юни 2011, 12:46

bate_boiko Дай да я видиме тая е46 срещу моята ''кошница'' както наричаш е30-ките ако изкаш може да играеме на ''Зайче'' слагам ти 100 лв. на чистачката и правиме една обиколка на Калояново ако искаш и приятеля с е36 викни и двамата ще ви бия та да се научите гъзарчета нещастни. После ако ви се губят още 100 лв. може и реванш да има :bang: :bang: :dummy: :dummy: :ranting: :ranting: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
Изображение


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от kemakozeE36 » 25 Юни 2011, 12:46

Добре де, аз забравих да питам автора тия скумрии не миришат ли много, и как се справя с проблема :dunno: :mhihi:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от absolutlover » 25 Юни 2011, 12:57

абе в студентски сичко мирише е братле ама едно душче и се прекарва хаха има ли значка щом пиинали сте си двамата :D :D :D :P

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от PaCk0o » 25 Юни 2011, 14:01

:ahah: е няма такива като вас, тва и на село пред коремака неможи се види. Явно тряа си намеря някой партиика с лъскаво е46 поне 1-2 пати в месеца да намазвам и аз покрай него и на цацичка ще се задоволявам :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 161
Регистриран на: 12.04.2011
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: 04' 330ci M-sport 2

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от jumjumski » 25 Юни 2011, 14:57

Това не може да е реално,стига сте го хранили :mhihi:

Изображение


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 25 Юни 2011, 15:08

Колеги, не ми предлагайте стартове, защото аз Е46-цата си я пазя да е лъскачка и да хваща окото (женското). Нямам намерение да зоря автомобила срещу някакви антични колесници пред ядрен разпад.
Колата я ползвам, за да се возя, а и да возя разюздана и разкрепостена женска плът в нея, ако ме разбирате какво искам да кажа. :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook