Една вечер в Студентски град.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 25 Юни 2011, 0:18

Dpy написа:Баце, представям си на кви селски пръчки викаш "сьомги" :mhihi:

Баце, пръчките са си пръчки, а дали са от село или от големия град, горят по един и същи начин като ги запалиш! ;)



Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от kemakozeE36 » 25 Юни 2011, 0:54

Eeeee, сега ме е яд, че си продадох 36-цата, можеше сега всичко живо да ме гледа....
....как я бутам, мъчейки се да накарам М40-ката на газ да запали :mhihi: :mhihi:
Момчета, аре некой път да ме вземете с вас да се разкараме с колите, аз ще си взема въдиците за скумрии, ще дойда с Москвича(дали ще клъвне нещо-мноо е лачен) :mhihi:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от jordanov » 25 Юни 2011, 1:16

Докато четох историята и мненията се спуках да се смея ... Ако това всичко е реално комплексите яко те друсат, нямаш какво да покажеш като възпитание от твоите родители и си наистина ама наистина си тъпо парче, без грам интелект(предполагм от село или малко градче с прическа и потник). Ама това е така ако историята не е ташак. Относно мацките познавам много жени, и нито една не би се вързала на ключодържател на бмв, пък дори и м-ков такъв, айфон и ланец ... или разправяш рибарски истории или дано да си ползвал презерватив, щото представи си некой като теб е отишъл и той с ключодържател, похвалил се на приятелите си и те си купили ключодържатели и т.н. ...


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от kemakozeE36 » 25 Юни 2011, 1:25

jordanov написа:Докато четох историята и мненията се спуках да се смея ... Ако това всичко е реално комплексите яко те друсат, нямаш какво да покажеш като възпитание от твоите родители и си наистина ама наистина си тъпо парче, без грам интелект(предполагм от село или малко градче с прическа и потник). Ама това е така ако историята не е ташак. Относно мацките познавам много жени, и нито една не би се вързала на ключодържател на бмв, пък дори и м-ков такъв, айфон и ланец ... или разправяш рибарски истории или дано да си ползвал презерватив, щото представи си некой като теб е отишъл и той с ключодържател, похвалил се на приятелите си и те си купили ключодържатели и т.н. ...

Освен, ако не е от същото село :mhihi:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София/Силистра
Пол: Мъж
Кара: e36 318ti
Мечтае да кара: всичко
Детайли за колата: М42б18 '94

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от s_kolev » 25 Юни 2011, 5:57

bate_boiko написа:Колеги, не знам защо реагирате така. :dunno:
Марката и модела на колата изразяват съответен социален статус, така че е нормално мишлетата да се заглеждат по пичове с по-нови модели БМВ-та и по-лъскави. Също така се заглеждат по маркови дрешки, фешън телефончета и т.н. Това си е част от играта. Опаковката продава съдържанието.
Трябва да се гледа в перспектива. Ако ви се наложи да идете на важна бизмес среща, с Е46 ли ще идете или с дърто Е30? Писна ми да ги гледам и на юбилейния събор тия антики...
За мен, да караш Е30 си е жив мазохизъм - няма комфорт, повечето нямат даже клима, да не говорим какви кашони са, пред разпад... Е кое нормално мишле ще се качи в такава гробница? То ако бяха толкоз хубави, БМВ щяха да ги произвеждат и днес. Просто следвам пътя на логиката.
Аз даже се замислям да продавам Е46-цата, че нещо ми одъртя и тя и ще се оглеждам за някоя Е92-ка, ама още навивам родителските тела, че нещо още се кумят... може Е46-цата да я продам на френда, та като си взема Е92-ка, да не ме излага с тая Е36-ца.


аха, явно не си карал е30 :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от VesoPesa » 25 Юни 2011, 9:14

kemakozeE36 написа:...
Момчета, аре некой път да ме вземете с вас да се разкараме с колите, аз ще си взема въдиците за скумрии, ще дойда с Москвича(дали ще клъвне нещо-мноо е лачен) :mhihi:


Може и аз да се набутам с буса, само трябва да хвърля пак един матрак отзад :mhihi:

Иначе до автора - не те знам и не те познавам, ама ако верно сваляш "риби" с е46... и въобще с колата, явно нямаш грам какво друго да предложиш дори на една "скумрия" :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А пък за тия бизнес вечери, тя че е46-та все едно е много представителна, с 15-ките :mhihi:
Ако не си разбрал там се зачитат от 5-ца нагоре :winky:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от А.Марчев » 25 Юни 2011, 9:48

VesoPesa написа:Иначе до автора - не те знам и не те познавам, ама ако верно сваляш "риби" с е46... и въобще с колата, явно нямаш грам какво друго да предложиш дори на една "скумрия" :mhihi: :mhihi: :mhihi:

:mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Делян » 25 Юни 2011, 9:52

bate_boiko написа:
Dpy написа:Баце, представям си на кви селски пръчки викаш "сьомги" :mhihi:

Баце, пръчките са си пръчки, а дали са от село или от големия град, горят по един и същи начин като ги запалиш! ;)

Верно е тва, ама забрай да споменеш, че смрадта е различна :mhihi:


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 25 Юни 2011, 9:53

Колеги, не знам защо се дразните толкова от моите успехи с Е46-цата сред нежния пол. :dunno:
Риба в морето - бил, има за всички. Но няма да стане с Е30-ки, трябва да се оборудвате с нещо по-модерно и по-лъскаво. :yes: Ето, даже френда с Е36-цата намазва от време на време, макар че е доста назад с материала, а ако беше с Е30 щеше все на сухо да си стои. :idea:
Направо ви се чудя - аз така добронамерено си споделям с вас и ви открехвам на далавера, а вие вместо да запаметите наизуст всеки мой пост, си губите времето да ми възразявате. Гледайте по-позитивно на нещата и те ще се получат. :yes:


Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от absolutlover » 25 Юни 2011, 10:14

малеее стига бе колеги невярвам да е истинска историята според мен колегата се шегува и се надявам да говори иронично.ама аз съм от тия дето карат 20ки в студентски град и малко се засягам ....е аз не я спирам на челна позиция ама....м/у другото миналата вечер видях една 20ка лилава и едно е46 пак натоканко ама се надявам да не са били колегите излагате марката еиии :bang:
п.с търся някоя стокова 20ка да сверя часовника на моята може и е46 да е само е30 не искам че са мн страшни тия колички :D :D :D :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Делян » 25 Юни 2011, 10:26

Аз също от самото начало мисля, че темата е за ташак, но съм сигурен, че има доста такива пишман-дупета, та за тва си нареждам профилактично :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от lowrider » 25 Юни 2011, 10:46

absolutlover написа:малеее стига бе колеги невярвам да е истинска историята според мен колегата се шегува и се надявам да говори иронично.ама аз съм от тия дето карат 20ки в студентски град и малко се засягам ....е аз не я спирам на челна позиция ама....м/у другото миналата вечер видях една 20ка лилава и едно е46 пак натоканко ама се надявам да не са били колегите излагате марката еиии :bang:
п.с търся някоя стокова 20ка да сверя часовника на моята може и е46 да е само е30 не искам че са мн страшни тия колички :D :D :D :bchug:


Дай с едно кабрио да сверим :)
А относно е30м20б20, май не знаеш какво значи невървеж :mhihi:
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 9.01.2009
Местоположение: Казанлък
Кара: икономайзер

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Madjara » 25 Юни 2011, 11:25

Въй въй въй, гледам и не вярвам на ушите си. Засрамете се кви ги дрънкате. :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от saleen » 25 Юни 2011, 11:31

bate_boiko написа:Трябва да се гледа в перспектива. Ако ви се наложи да идете на важна бизмес среща, с Е46 ли ще идете или с дърто Е30? Писна ми да ги гледам и на юбилейния събор тия антики...
За мен, да караш Е30 си е жив мазохизъм - няма комфорт, повечето нямат даже клима, да не говорим какви кашони са, пред разпад... Е кое нормално мишле ще се качи в такава гробница? То ако бяха толкоз хубави, БМВ щяха да ги произвеждат и днес.

:banghead:
Никой не мое ма връне на селу!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook