Една вечер в Студентски град.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: на изпарения

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от BorisBMW » 24 Юни 2011, 19:08

Някой верно има комплекси за избиване :mhihi:

ПС: Я дай да ги видим те'я дваески, че ми стана интересно. :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от adovet » 24 Юни 2011, 19:19

SPEED_GABROVO написа:Евала ви правя,бах тъз 320 кат Мка,ще е била сигурно с М огледала. :mhihi: Ей отдавна не бях виждал такива образи в тоя форум.
П.П от къде да си купя ключодържател с М бадж,че да си хвана някоя рибка? :mhihi: :bowdown:

Shte fanesh slanchevka :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от А.Марчев » 24 Юни 2011, 19:26

SPEED_GABROVO написа:Евала ви правя,бах тъз 320 кат Мка,ще е била сигурно с М огледала. :mhihi: Ей отдавна не бях виждал такива образи в тоя форум.
П.П от къде да си купя ключодържател с М бадж,че да си хвана някоя рибка? :mhihi: :bowdown:


+ 1 Киро разбиваш ме :ahah: пхаааа искам и аз ..
Изображение


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 24 Юни 2011, 19:56

Колеги, не знам защо реагирате така. :dunno:
Марката и модела на колата изразяват съответен социален статус, така че е нормално мишлетата да се заглеждат по пичове с по-нови модели БМВ-та и по-лъскави. Също така се заглеждат по маркови дрешки, фешън телефончета и т.н. Това си е част от играта. Опаковката продава съдържанието.
Трябва да се гледа в перспектива. Ако ви се наложи да идете на важна бизмес среща, с Е46 ли ще идете или с дърто Е30? Писна ми да ги гледам и на юбилейния събор тия антики...
За мен, да караш Е30 си е жив мазохизъм - няма комфорт, повечето нямат даже клима, да не говорим какви кашони са, пред разпад... Е кое нормално мишле ще се качи в такава гробница? То ако бяха толкоз хубави, БМВ щяха да ги произвеждат и днес. Просто следвам пътя на логиката.
Аз даже се замислям да продавам Е46-цата, че нещо ми одъртя и тя и ще се оглеждам за някоя Е92-ка, ама още навивам родителските тела, че нещо още се кумят... може Е46-цата да я продам на френда, та като си взема Е92-ка, да не ме излага с тая Е36-ца.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от (bubsa) » 24 Юни 2011, 21:21

:shock: :shock: :shock:
Ти си уникален играч!!! :mrgreen: :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от lowrider » 24 Юни 2011, 21:39

bate_boiko написа:Колеги, не знам защо реагирате така. :dunno:
Марката и модела на колата изразяват съответен социален статус, така че е нормално мишлетата да се заглеждат по пичове с по-нови модели БМВ-та и по-лъскави. Също така се заглеждат по маркови дрешки, фешън телефончета и т.н. Това си е част от играта. Опаковката продава съдържанието.
Трябва да се гледа в перспектива. Ако ви се наложи да идете на важна бизмес среща, с Е46 ли ще идете или с дърто Е30? Писна ми да ги гледам и на юбилейния събор тия антики...
За мен, да караш Е30 си е жив мазохизъм - няма комфорт, повечето нямат даже клима, да не говорим какви кашони са, пред разпад... Е кое нормално мишле ще се качи в такава гробница? То ако бяха толкоз хубави, БМВ щяха да ги произвеждат и днес. Просто следвам пътя на логиката.
Аз даже се замислям да продавам Е46-цата, че нещо ми одъртя и тя и ще се оглеждам за някоя Е92-ка, ама още навивам родителските тела, че нещо още се кумят... може Е46-цата да я продам на френда, та като си взема Е92-ка, да не ме излага с тая Е36-ца.


кажи си и другия ник :mhihi:
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 6.05.2008
Местоположение: СофиJah
Пол: Мъж
Кара: го на М3мицин
Мечтае да кара: Е36 М3

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Neeky » 24 Юни 2011, 21:46

bate_boiko написа:Аз даже се замислям да продавам Е46-цата, че нещо ми одъртя и тя и ще се оглеждам за някоя Е92-ка, ама още навивам родителските тела, че нещо още се кумят... може Е46-цата да я продам на френда, та като си взема Е92-ка, да не ме излага с тая Е36-ца.


:wtf:
Поредната цапаница!
:puke:


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 24 Юни 2011, 21:56

Е колега, как се купува Е92? Както се купува апартамент в София - цялата рода трябва да помага :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от ogata » 24 Юни 2011, 22:56

Тоя пич ми напомня на един авер 89 набор, дето винаги като се видим ми разправя майка му като му била дала някой ден пасата (също набор 89), ква джанта щял да му бодне, кви спойлери, кви затъмнени фарове, къв ксенон, кво фолио на стъклата ................................. а още нямаме книжка, ма няма проблеми :mhihi: :mhihi:

Само за протокола да се изрежем, че има е30ки дето могат да подмокрят мадамите далеч по-добре от някое е92ка .
Ся, че повечето са свраки и гледат лъскавите пластмасарии - тва е друг въпрос :weed:

ПП. Ся прочетох и историята

FAIL :mrgreen:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от raduslaf » 24 Юни 2011, 23:06

bate_boiko написа:... той вади ланеца, аз - айфона...

Човече, искрено се надявам, че тва е някъв ташак.Кажи честно?


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 24 Юни 2011, 23:09

raduslaf написа:
bate_boiko написа:... той вади ланеца, аз - айфона...

Човече, искрено се надявам, че тва е някъв ташак.Кажи честно?

Чивече, как да ти кажа каквото и да е, като чакам да ми одобрят всяко мнение, а вашите се трупат като зрели круши в пазарска чанта и аз не мога да отговоря навременно на нито едно от тях. :shock:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Apassionata » 24 Юни 2011, 23:18

Пфууу, разкарах Е36-цата, са и Е46цата ли да мащам :roll: :mhihi: Верно ми простее и дъртее по бизМес-срещите... Виж, друго си е като цъфна с Е90-ката в Студентски :mhihi: Е, не е Е92, ама с BBS :mhihi: :mhihi: :mhihi:

СТраоотна история еййй :smoke: "две сьомги" :bowdown: Да се е*а в скумрията заспала :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от cod-cdbp » 24 Юни 2011, 23:26

Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.12.2010

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от bate_boiko » 24 Юни 2011, 23:26

Apassionata написа:Пфууу, разкарах Е36-цата, са и Е46цата ли да мащам :roll: :mhihi: Верно ми простее и дъртее по бизМес-срещите... Виж, друго си е като цъфна с Е90-ката в Студентски :mhihi: Е, не е Е92, ама с BBS :mhihi: :mhihi: :mhihi:

СТраоотна история еййй :smoke: "две сьомги" :bowdown: Да се е*а в скумрията заспала :lol:

Кака, като ти гледам снимките, не си баш от скумриите, ама по-скоро има нещо толстолопско в теб, ама айде да не казвам, понеже съм джентъкмен.
Между дригото, френда с Е36-цата харесва по захватни, та ако искаш качествен балкански мачо, дай на лични да ви свържа, ще си паснете!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Една вечер в Студентски град.

Мнение от Делян » 24 Юни 2011, 23:28

Баце, представям си на кви селски пръчки викаш "сьомги" :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook